Metamorfní technika

 

Metamorfní technika je vlastně také léčení světlem. Někdy se nazývá jako motýlí masáž. Dělám ji od roku 2010 osobně, ale i běžně na dálku.

Jde o metodu, kterou vynalezl lékař jako pomoc pro děti s vývojovými vadami. Ale dá se použít pro mnoho situací v životě. I např. pro potíže ve vztazích, v práci, s financemi, se sebevědomím apod apod. samozřejmě i s některými zdravotními potížemi. Nutno ji však dělat vícekrát za sebou, nejlépe po týdnu až 14 dnech, aby energie na sebe navazovaly. Jde až na příčinu problému, která je často až v rodové linii v jiných životech. Čistí až 7 generací.


Od lektorky MT

Dříve, než se cokoliv, (nemoc, situace, atd.) objeví ve fyzickém materiálním světě, vzniká na úrovni očima neviditelné, jemnohmotné.

Metoda METAMORFNÍ TECHNIKA účinně působí přímo na jemnohmotnou úroveň naší bytosti.

Uvolňuje citové a emociálních bloky a schémata, která byla utvořena v období např. prenatálního vývoje prostřednictvím nepřijetí, strachů a stresů matky a jejího okolí. Takto vytvořené energetické bloky se odráží v praktickém životě člověka na úrovni fyzických nemocí, psychické nerovnováhy a různých stresů a poruch v chování.

Po aplikaci MT probíhají změny nejdříve na jemnohmotné a buněčné úrovni a následkem těchto nejhlubších změn posléze dochází i k fyzickým, emocionálním a psychickým změnám. Tímto způsobem se přirozeně mění vibrace naší bytosti, která k sobě neustále přitahuje odpovídající životní situace. Změny, které pocítíte v praktickém „hrubohmotném“ životě, se začnou projevovat pozvolnou celkovou změnou způsobu vnímání i toho, jak se budete cítit, a reagovat na vnější okolnosti.


Proč tato metoda nese název Metamorfní technika?

Metamorfní technika (MT) je konkrétní metodou proměny člověka, tzv. metamorfózy. Skvělou metaforou je proměna motýlí housenky přes zakuklení se v larvu a následné vylíhnutí se v krásného motýla. Je to výjimečná, jednoduchá a zároveň příjemná metoda pro uvolnění bloků vzniklých z traumat, strachů a stresů vytvořených při početí, v průběhu prenatálního vývoje a při porodu, kdy se formuje základní struktura = matrice budoucí lidské bytosti. Tyto bloky totiž nevědomě, ale silně ovlivňují naše zdraví, sebedůvěru, reakce na životní situace a druhé lidi. Uvolnění těchto bloků zlepšuje zdraví, a přináší přísun vnitřní síly, radosti a psychické a emocionální vyrovnanosti. Mění omezující duševní vzorce a umožňuje plně využít vlastní potenciál, talenty a tvořivost.

Kdy a jak Metamorfní technika vznikla?

Metamorfika se zrodila z výzkumů, které v 50. letech započal anglický naturopat a reflexolog žijící v italském Toskánsku Robert St. John s autistickými dětmi a s dětmi s Downovým syndromem. Tento muž dospěl na základě výzkumů k poznání, že se prenatální období odráží na některých částech nohou, rukou a hlavy, a že události prožité během těhotenství, kdy se formuje základ naší osobnosti, jsou ty, které ovlivňují náš způsob bytí a jednání. Pokračovatelem této metody je Gaston San-Pierre, Kanaďan žijící mnoho let v Anglii, který s objevitelem této metody spolupracoval a v 70. letech dal technice její jméno. Metamorfní technika je unikátem svého druhu, protože není léčbou ani terapií či masáží. Je to technika, která pomáhá dát nový impuls naší vnitřní životní síle a která nám pomáhá co nejlépe využít lépe náš potenciál.

Mohlo by vás zajímat:

• Metamorfika se aplikuje prostřednictvím jemných dotyků na reflexních zónách chodidel, rukou a hlavy. Nemá vedlejší účinky. Není třeba diagnózy, není třeba diskutovat o osobních problémech ani o současných nebo minulých nemocech.

• Metoda uvolňuje energetické bloky, které vznikly ze psychických stresů plodu i matky od početí do narození. Může se ale dělat i záměrem na další problémy, které nejsou z prenatálu. Fixují se na reflexní zónu páteře, chodidel, rukou a hlavy. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního období - od početí až po moment narození. Ale i emoce z jiných období.

• Je vhodná a smysluplná pro všechny děti i dospělé.

• Uzdravujícím zdrojem je životní energie přijímajícího, vrozená inteligence organizmu a jeho schopnost se regenerovat. Může být aplikována komukoliv, nemá vedlejší účinky. Dobře se doplňuje se všemi ostatními terapiemi.

•. Je vhodná pro dospělé i děti. Výborná pro urovnání hyperaktivity, poruch v sebeovládání, agresivity, poruch CNS, ADD, autismu, pro zdravotně postižené, pro těhotné matky a zdravý vývoj jejich miminek. MT je úspěšná při řešení zdravotních problémů i velmi starého původu. Může se i kojencům. 

• Má trvalý, hluboký a nenásilný účinek.


Více na původních www, také pár referencí., které si běžně nenechávám psát.