Informace o aktuálních energiích

v odkaze videa na konec dávám aktuální pro pomoc, dívejte se i tam

Eduardo Ostranjov 

A energie rovnodennosti přesahující standard jednoduché změny ve stanici, jsou energetickou změnou a vlastně je to portál je vstup Mocného světla, co se také děje je, že toto světlo a energie, kdy začínáme znovu začleňovat, je možné podle toho, co všichni dříve vydali.... a co se stane v důsledku toho je, že bude v mnoha velkém vyčerpání, únavě a také, jako fyzická tíha včetně otoku, který může být břišní v nohách, to vše je známkou toho, že tělo začleňuje energie, přizpůsobuje se jim a dále pro ti co jsou sloupy nebo kanály kotví a vyzařují, i když to neví. Co takhle se necítit trochu zmateně a divně.

Eduardo Ostraujov

Syrský přírodní léčivý kanál

GALAKTICKÉ INFORMACE.

EXTRÉMNÍ ZMĚNY V NAŠICH TĚLECH

"Naše těla se mění a my procházíme extrémním uvolňováním, aby se do našich buněk dostalo více světla a mohly se aktivovat další dříve spící nebo podle vědců nevyužité DNA. Jak jsou naše staré karmické otisky spalovány posvátnými ohni alchymie, může díky těmto očistným ohňům vstoupit vyšší světlo. Je to docela vichřice, jak tyto nové energie pronikají.

Všichni pociťujeme mnoho změn, které se dějí kolem nás i v našich tělech, a to se bude dít i nadále, aby naše energie měla čas přizpůsobit se novým frekvencím, které se přenášejí dolů, což nám pomůže nejen vyčistit staré blokády, ale také integrovat zcela nové paprsky, které mají nové podpisové vzory. Mnozí z vás pociťují rány z boje a cítí se neuvěřitelně unavení a vyčerpání. Jak frekvence stoupá, může být zatím těžké vidět přínosy a je snadné ztratit ze zřetele, že vůbec dochází k pokroku.

Všichni procházíme očistou spočívající v odstraňování toxinů a emocionálního odpadu, který se pomalu hromadil po mnoho životů. Sluneční erupce budou i nadále zesilovat a pomáhat nám při vylepšování naší DNA a posouvání naší vibrační frekvence. Zvýšená citlivost, elektrické výboje a bzučení v těle, zvýšená citlivost na zvuk a energii. Svalové křeče a návaly horka, které souvisejí s uvolňováním energie kundaliní procházející tělem. Poruchy spánku a potřeba většího klidu a ticha. Závratě, nevysvětlitelné příznaky podobné chřipce, pocit letargie a bolesti hlavy a mozková mlha bez zjevné příčiny. Pocity vyčerpání a vyhoření a třepotání brzlíku, bušení srdce, protože srdeční čakra se probouzí jako spící obr, který se hýbe, to vše jsou příznaky změny.

Naše životní síla se přenastavuje, jak námi procházejí jemné vlny světla. Tyto nepříjemné příznaky pominou, jak se naše vibrace budou nadále zvyšovat a my se budeme korigovat a uvolňovat energetické blokády a zkreslení, která jsme v sobě nosili. Tato vnitřní nastavení jsou tu proto, aby nás vyladila a očistila od vnitřního znečištění, které jsme v sobě nosili. Čím více dokážeme pokračovat ve zpracování svého stínového já a čím více se budeme starat o dům, kde žije duch, tím snadnější bude náš přechod a tím více světla může vstoupit.

Jsme skutečně jako dětské rozvodné skříňky, které se učí zapojovat do mnoha dalších obvodů, jež nám dříve nebyly k dispozici. Zvládneme jen určité množství energie, které námi najednou prochází, jinak bychom doslova odpálili své obvody. Naším úkolem je být otevřeni práci s množstvím zvýšeného napětí, které přichází. Otevíráme se linkám mimosmyslové komunikace, která nám dříve nebyla dostupná. Aby se to podařilo, musí být naše duchovní, emocionální, fyzické a mentální tělo očištěno." - zdroj :Terri Lyn Morehu. S Láskou Vaše ANdaRa

Ív Kejzlarová Ešmírová

Prosvětlují Vaší tmu od 15.9.

Energie frčí do tak vysokých frekvencí, že nejdou ani uchopit , procítit jak jsou proměnlivé .Vše teď letí zrychleně. Tyto dny budou hodně náročné. Energie jedou těžkou, násilnou vibrací někteří můžou vnímat stres , napětí, bolest hlavy, plačtivost. Přestože jsou tyto energie přímo extrémní, velmi přejí rozvoji podnikání , spolupráce a změn. V říjnu přichází sklizeň toho co jste zaseli, čeká na Vás opravdu spoustu možností a vzletů vzhůru, ale i nečekané ukončení vztahů ať už partnerských , pracovních a nepomůžou výhružky ani herecké výkony hodné Oskara, ono nefunkční stejně neudržíte. Přátelství, lásky, spolupráce začínající v těchto dnech někdy i na nevědomé úrovni mají dlouhodobý charakter a jdou už na nových vibracích propojenosti Duší, dlouholetá přátelství na tyto vibraci už přešla dávno.Vrchol všech energií vychází na 18.10. budou se tam lámat světelné paprsky, pozor 16.10.- 18.10. může nastat uvnitř Vás prázdno, bezemoční "ticho," nicota..., dokonce můžete fyzicky pociťovat zalehnutí uší, žaludeční problémy.. u žen záněty močových cest. Otevírá se Světelná přestupová Dimenze , jen upozorním samozřejmě, že ne najednou to by lidské tělo ani nezvládlo, pár takových stoupání máme za poslední 1,5 roku za sebou, ale tento bude výrazně a frekvenčně silnější, až dvojnásobek stoupajících energií které procházeli ten posledni 1,5 rok. Pozorně sledujte, co se bude dít, můžete vnímat co a kam Vás cesta vede. Jednu důležitou moudrost Vás tyto dny budou učit PŘIROZENOST a NELPĚT na starých vzorcích, které se předávali stovky let z generace na generaci, ale žít přítomností tady a teď.

s láskou ív

Čestmir Lička

Vzhledem k tomu, že se tlak stále stupňuje, nenechte se mýlit, jak šílená situace nastane.

Jsme na pokraji změny, jakou jsme v historii ještě nezažili. Ne v takovém měřítku.

Jedná se o posun celé planety a konec destruktivních mechanismů, které ji sužovaly po tisíce let. Říci, že je to biblické, to ani nevystihuje. Je to duchovní probuzení lidstva k tomu, kým skutečně jsme.

Politika se tomu jen staví do cesty.

Nejprve se musíme naučit, co je rozbité, abychom to mohli napravit, a hochu, my se naučíme, že to uděláme.

Jde o něco mnohem většího než o pád kabaly, jde o to, abychom se poprvé v dlouhé a neklidné historii Země stali galaktickou civilizací.

Nakonec jde o návrat domů.

Není to něco, o čem bych obvykle moc mluvil, ale tohle je konečná hra, jakmile padne temnota.

Snad jste si nemysleli, že všechny ty prastaré stavby, spisy a proroctví rozeseté po naší planetě jsou nicotné?

Když pochopíte cyklickou povahu univerzálních systémů, můžete si udělat obrázek.

Opouštíme destruktivní cyklus Kali jugy a přecházíme do toho, co je považováno za Zlatý věk neboli védsky - Satja jugu.

Energie planety se začala měnit způsobem, kterému toto zlo již nemůže vzdorovat.

Kabala skončila, ať se děje, co se děje.

Je to nevyhnutelné.

K vzestupu dojde ještě v tomto životě.

Věci, o kterých jste si nikdy nemysleli, že jsou možné.

v Kejzlarová Ešmírová

Prosvětlují Vaší tmu 4.9. - 12.9. 2023

Čeká nás převrat, obrovský VZESTUP. Jde o vzestup do vyšších energií, nečeká nás lehké období, ale důležité, potřebné a to úplně pro každého a to ať už kráčíte po duchovní cestě nebo ne. Ono už celé léto se energie měnila a přicházely různé zkoušky a Vesmír nám posílal zkoušky, aby prověřil opravdovost. Co nebylo pravé opravdové se bez milosti začalo ukončovat a stále bude. Masky padají, faleš a přetvářka moc šancí teď mít nebude. Jak jsem psala, co zasejem, to sklidíme a v říjnu tato sklizenň přijde. Tam nic neschováte ani neokecáte. Na Vesmír neplatí slova, nýbrž činy, chování. Víte které okamžiky se Vám násobí ? Vaše reakce, jak reagujete na situace v běžném životě, to jak smýšlíte o lidech. To vše a mnohem víc se bude odrážet v následujících měsících. Přátelství a lásky, které v tomto období začínají nejsou ani trochu náhodné, jsou to vztahy dané Vesmírem, vztahy, které mají budoucnost, vztahy které jsou na úplně jiné frekvenci, u vztahů partnerských půjde vše rychleji, přátelství budou mít velký význam pro Vaší budoucnost. Stejně tak přátelství dlouhodobá, pokud vydržela změny zkoušky emoce tohoto roku, jsou to opravdová a silná přátelství . Nicméně vztahy a lásky stále budou aktuálním tématem, do konce roku čeká mnoho vztahů spousta změn. Spousta lidí v podnikání bude ukončovat činnost, spousta lidí bude řešit zaměstnání a pokud mají jít jinou cestou a neudělají nějakou změnu, dokápne ta poslední kapka, né moc příjemná , ale důležitá, aby mohli vykročit na novou cestu, startu do nového cyklu. Spousta neřešitelného se stane řešitelným, nepřijatelného přijatelným. To co nemá být, nemáte mít, nebo se nemá dít., Tam Vesmír nastolí překážky.. tak aby se vše dělo , řešilo v ten správný čas A i když nás čekají dny plné emocí, nucených i nenucených změn. Zajímavé , že některé Duše si našly souznějící Duši / sliby duší před reikarnaci/ tyto energie proudí ,souzní i dpolu komunikují, jen spousta lidiček to nevnímá, možná se tomu i vědomě brání, protože tuší, že tam jde o víc. Můžete prchat ale neuprchnete. A ještě dodám u souznějicich duší

..může být i přátelství, spolupráce...to vyhýbání se týká vztahové oblasti

,kdy podvědomě alespoň jeden cítí , že se něco děje.. a dít bude.

S láskou ív  

Eduardo Ostranjov je ve městě Montevideo, Uruguay.

ENERGIE

srpnová měsíční rovnodennost

Hlava mozku lže...

Energie jako se přenáší částečně, novými potrubí, a proto došlo k období přepojování, které samozřejmě v některých začíná, v jiných je to v polovině, ale to znamená nové spoje, dráty, které se postupně využívají, a

Toto hlavně v mozku, v hlavě, v mysli, je to, co produkuje zvuky, poruchy, mentální procesy, nebo opakující se myšlenky, bolesti hlavy, bolesti v krku, všechnu tu energii, kterou cítí na specifické úrovni Hlavy, oči poca, vidění se slzami, svědění v očích, v krku zubech, píšťalkách vše je reakce na ten nový průběh energie, který dřív přišel, ale nemohl vstoupit, protože teď vstupuje, generuje ty reakce, které pokud jsou v mozku, část se přesouvají do zbytku těla okamžitě.

Na úrovni těch nových rozvodů postupují také v tom, co je trávicí systém, celý trávicí systém žaludku slinivky střeva, ta oblast také končí fázi té rekonfigurace, Proto se orgány a příslušné funkce mírně pozměňují nebo mění váš způsob pracovních, proto si někteří všimnou, že spí méně času, ale trochu odpočívají, nebo si můžete všimnout, že zažívací procesy jsou o něco rychlejší, nebo si všimnete, že některé potraviny jsou zpracovávány různě, protože vše postupně mění způsob práce, vaši strukturu práce, orgány a funkce vše, urychluje to tání, i procesy a krev samotná a to se spojuje s více silikonovými.

Před nějakou dobou, rok, energie zasekly převážně v mozkové přilbě, měsíc v průměru ty energie, vstupují přímo, to způsobuje narušení mozkové mysli, to se také mění, vše tento nový řidič dostává energii, to je to, co způsobuje tu otravu...

Snažit se pochopit enormní počet retrográdních planet, které jsou v této chvíli, dělají jako fúzi energií frekvencí, které se navzájem propojují a které se projevuje v těchto planetárních serovnáních, že vývar zarovnaných energií, je to, co generuje tyto energetické rekalibrace díla aktuální, předchozí s k měsíci a na samotném měsíci, důvod, proč ta společná energie zpomaluje, je odebírá energetické situace samotné Zemi, ze Země jako země, její živly a lidského života ve společnostech zejména západní společnosti a v lidech, kteří jsou v tomto procesu vstupuje i téma Merkuru...

Například Země není retrográdní, proto energeticky žije tu energii minulosti, vnímáním těch, když retrográdní 7 planet, co v této době a úplňku, vytváří ty výlety do minulosti... toto žije samotná Země stejně ve vás.

Toto překalibruje emocionální, v jiných frekvencích, se pohybuje tlačí vytáhnout vzpomínky emocionální plýtvání atd.

Hojí se různé rány, složitá traumata, také a především planety se v konjunkci vrací, zatímco spojení s energiemi Měsíce, který přichází, podporuje léčivé uzavírání předchozího silného období, které žijí.

Měsíc v kontextu 7 retrograd, právě teď probíhá, jako další nová fúze energií, těch retrograd včetně Merkuru, a to je mocné, a umístění tohoto úplňku, s přítomností v energiích k uzavření, předchozí proces od července až do této rovnodennosti.

Spojují se dvě energie, silné retrogrady, a nejklidnější z Úplňku, který, začíná vylévat měkčí energii, to je fúze a tyto energie skoro právě koexistují, trochu se to zintenzivuje na stejném Měsíci tam.

Emocionální a fyzický budou následovat obecně a v tomto pořadí mezi úplňkem a rovnodenností. Způsob, jak stále dosáhnout rostoucí rovnováhy mezi myslí a srdcem.

Energie tohoto měsíce bude spíš voda, tekutina, tento pozemský satelit vyleje energii, která ovlivní vnitřní i vnější vody na Zemi.

Toto je Fusion, obrovská, energie, ukončení jedné etapy (retrogrady), léčení uzavírání další, Úplněk. Ale už to žijí pár dní.

Trávicí systém, kde bude energie obecně, není jen tam, ale bude mnohem specifičtější pro tento úkol, Zemské čakry.

Obecně budou úkoly v situacích emocionálního úklidu, zvýšení citlivosti (čištění dozadu) pláč atd, vědomé vzpomínky či nikoli, trávicí, hlava, neuronální soustava mysl, oči, zuby, nepohodlí v krku případně pikety nebo, bušení srdce v některých případech v centru srdce, alergie svědění, dost úzkost suchý kašel.

A to vše je také jasný vzorek, počtu procesů, které jsou dány, energeticky v západní společnosti, nárůstu konfliktu, destrukturalizace úplně stejného všeho, dávání se neznámou rychlostí na této planetě.

Vlastně se to děje poprvé a ten proces ovlivňuje i je, protože tam žijí a jsou, aby v tom procesu pomohli.

Ale vždycky začínám od tebe.

Eduardo Ostraujov

V závislosti na nejnovější příchozí erupci plazmového ohně mají energie různé intenzity v závislosti na čase a místě. Soustřeďte se na téma hlavy a také, jsme uprostřed retrográdní doby Merkuru, ale stále je sedm retrográd, takže potenciálně jsou to pár hodin a dní, kdy energetické situace minulosti na fyzické úrovni emocionální úrovni na mentální úrovni, může se jevit ve formě vědomě nebo ne, ale obecně je to uprostřed retrográdní tranzitu rtuti, který se o něco více zesiluje

Hlava ústa zuby hrdlo bolesti hlavy úzkost mentální procesy opakující se myšlenky pískání studené teplo sexuální plexus základ mnoho rekalibrace.

mozek je stimulován energetickými výboje k čištění, představte si, co z toho vyjde..

Eduardo Ostraujov

Syrský přírodní léčivý kanál

19.8.23

Velmi vysoké vlny energií, které jsou od včerejšího večera, a těmto velkým vrstvám energií se nazývá energie stvoření. Budou pokračovat v nadcházejícím období, aby posílili váš instinkt tvoření a vytvořili realitu. Budete mít vrstvy velmi vysokých energií, které vás tlačí velmi velkou silou, a snášet tyto energie jsou frekvence tvoření v nich. Můžete je cítit ve svém systému až do dnešního rána...

Tyto frekvence nesou v sobě kódy božského stvoření. Mohou být velmi silné na fyzickém těle a je možné, že způsobují některé příznaky. Nejdůležitější z nich je bolest v dolní části zad s necitlivělostí v orgánech, stejně jako velká tíha v těle. Nejdůležitější je nadýmání v břiše a tlak v žaludku. Také bolesti dělohy a symptomy podobné těm při porodu u žen a obtížné dýchání...

V posledních dnech jsem zmínil vliv planet na energii. Také jsem zmínil, že právě toto způsobilo zvláštní a silné energie v současném období, protože ve většině dní je vliv mnoha planet kombinovaných v určitém období mnohem silnější, zejména pokud jde o energii spojenou s retrográdní, kde vznikají zvláštní energetická směs, která generuje energetické stavy z minulosti a je spojena s očištěnou karmou, psychickými, fyzickými zraněními

Jak se pokaždé otevírají energetické brány a časové linie se často mění. Toto je součást velkého procesu změn, který právě probíhá. Což vás přivádí k stoupání na vyšší úrovně, které byly určeny v každém období a přitahuje s sebou vlnu nového světla, které vás připraví na to, co přichází v období podzimní rovnodennosti. Jak velké vlny světla, které nyní dostáváte, rozšiřují povědomí v nadcházejících týdnech...

Tyto skvělé energie byly plné vylepšení a šifrek z vyšších dimenzí. Přicházejí podle toho, co osobně potřebujete pro tuto etapu vaší cesty. Tak si v tento den dejte na čas a sledujte proud energie a dobře naslouchejte svému tělu. Váš systém ví, co potřebujete, dělejte, co potřebujete. Cítíte se povoláni dělat v těchto energiích, následujte své znalosti a nedovolte nikomu diktovat, co děláte...

Buďte ohleduplní, nezapomeňte si dát pauzu, cítit své tělo a to, co se vám snaží říct, zpracujte svou bolest. Uvolněte a vyvážte své emoce, jak se události vyvíjejí uvnitř i venku. V této fázi rychlé změny je nezbytné udržovat duševní, fyzické, emocionální a duchovní zdraví. Které zažíváte s intenzivními energiemi, expanzi, rozvinutí, synchronicitou

Pamatujte, že klíč k tomu všemu máte v sobě. Je potřeba hydratovat, protože je to velmi důležité a protože voda pomáhá umožnit proces splynutí v období větších energií, a dýchání vám také pomáhá uvolnit se a odpočinek, aby vám tímto zrychlením usnadnil tok a průchod energií, připomeneme vám, že musím zůstat klidný, soustředěný a neutrální, abych byl schopen prozatím vydržet...

Mám v úmyslu a připravuji se přijmout každou zkušenost, kterou procházím, a udělat z ní zdroj rozvoje a povýšení, a být hoden darů, které se mi později snadno a sna

dno odhalí na cestě. Mám v úmyslu přivítat své slabosti a rány a pracovat na jejich uzdravení, využít lásky uvnitř sebe, která osvobozuje všechny tyto překážky, které pracuji na očistě, abych dosáhl rovnováhy a harmonie s těmi nejlepšími možnostmi.

  #MouHamed_IBrir✨

Carta Astral 222

Vážení, toto je to, co byste mohli cítit ve fyzickém těle ve vztahu k předchozímu příspěvku. Prožitek fyzického těla je JEN JEDNOU ČÁSTÍ celého energetického procesu, který zažíváme Pokud v tomto příspěvku používám obrázek Slunce (je jen ilustrační), je to proto, že naše hvězda také "VSTÁVÁ". Slunce znásobilo své SVĚTLO milionkrát, a ačkoliv už bylo nejjasnější hvězdou ve vesmíru známou z vědeckého pohledu, doslova žijeme pod „dalším Sluncem“ miliardkrát jasnější a Slunce je také jen součástí tohoto Kosmického procesu rozšíření.

Toto je vliv na fyzické tělo (příznaky) energetického procesu, který teď žijeme, který jsem sdílela v předchozím příspěvku (co napsala Amanda). Nejsou stejné, energetický proces se "překládá" do různých zkušeností a jednou z nich je fyzické tělo, které zde sdílím.

- Vibrace a/nebo třes v celém těle a pocit elektrifikace (vibrace byla konstantní)

- Nadměrná únava, svalová slabost

- Závratě, závratě a změny vidění

- Studené (nebo velmi horké) ruce a nohy a se zvýšeným pocením

- Bolesti, které trvají velmi krátce, ale mohou být velmi intenzivní v různých částech hlavy, střev a dolní části zad

- Zoufalství, "úzkost" nebo neklid/naléhavost

- obtíže při kontrole pohybu těla

- Tlukot srdce silnější nebo "jiný"

- Bolest, tlak, vibrace a bzučení v uších

- Neustálý hlad, ale nemám chuť k jídlu

- Potřeba izolace, emocionálního "odpojení" a duševního zmatku

- Bolest mezi rameny (horní záda)

- Vnitřní vlny veder

- Pocit pohybu ve zpomaleném záběru nebo "pod vodou" (jako když procházíš uvnitř rybníka)

- Pálení dolních končetin a nepohodlí v kloubech (kolena, lokty, krční a dolní část zad)

Buďte dobře hydratovaný a nepanikařte, tělo se přizpůsobuje, je to jen energie. Dopřejte si masáž, kde cítíte větší napětí, procvičte si všímavé dýchání a neodolávejte se lépe integrovat

~Alicie~

 

Bright Future Dimension

V kolektivním poli je stále přítomný apel na léčení vnitřních zranění, která vznikla v minulosti. Je zde přítomna velká podpora pro tento proces. Ty, jejichž nitro je plné emocí a jejichž mysl je zahlcena myšlenkami, není možné zapojit do podpory navyšování kolektivního vědomí/ duchovní práce. Budou-li se takoví jedinci sami snažit zapojit, nebudou schopni dosáhnout k informacím vyšších úrovní a jejich sdělení nutně budou zkreslená nebo zcela mylná. Pro jasné slyšení/vnímání hlasu duše, je třeba mít své nitro co nejčistší a nejklidnější. Vězte, že takové nitro/vyzařování nemá valná většina osob, které jste kdy mohli vidět nebo slyšet. Proto je tak důležité zachovat si opatrnost při přejímání informací a hledat odpovědi v sobě - kultivovat svou praxi. A věřit tomu, že i vám se na duchovní cestě může dařit rozvíjet - pokud nebudete pasivní, a pokud dokážete přijmout skutečnost, že to vyžaduje více pozemského času.

Ti, kteří již s lidmi pracují a cítí občasnou nejistotu i přes svůj potenciál, se potřebují plně postavit do své síly - tuto sílu naplno přivést do vědomí, důvěřovat jí a dovolit jí, aby vedla. Nezapomínat pro podporu jiných na podporu vlastní cesty.

Pokud ještě nejste vyléčeni, není třeba si zoufat, protože nejprve je potřeba věnovat se svému léčení a zapojit se můžete kvalitně později - a to je mnohem cennější než zapojit se předčasně a nezrale. Každý, kdo si přeje postoupit výše, musí procesem léčení projít. Vaše uzdravení je velice důležité a nelze přeskakovat pořadí. Na čas tlačí jen ego.

Průvodci chtějí, abyste si přiznali náročné emoce, situace, konflikty, zranění a strachy, které vám způsobují bolest. Není to slabost. Nemusí se opakovat známý scénář protrahované bolesti, vstoupíte-li do tohoto procesu vědomě, odhodláni spatřit podstatu svého trápení a uchopit ji.

Průvodci si přejí, abyste znovu našli ztracenou cestu k lásce. Zraněný člověk své srdce vůči světu uzavírá a dovolí tak bolestné zkušenosti, aby mu potvrdila pocit oddělenosti od celku. Znovu se zjemňujte a hledejte svou cestu k lásce. Minulost již pominula a je možné z přítomnosti vědomě tvořit nové zkušenosti a prožitky.

Buďte ubezpečeni, že v sobě máte dostatek síly a schopností, abyste se z toho všeho dostali. Pokud jste dosud šli určitou cestou a nepřinesla žádoucí výsledek, hledejte nová řešení. Pokud se vám nedaří vybočit ze své rutiny, udělejte něco, co s vámi energeticky zatřese a pomůže změnit myšlení. Udělejte něco, co běžně neděláte. Rozbitím stagnace nebo rozšířením zúžené perspektivy se otevřou nová řešení a cesty. Budou moci přijít indicie, vize a znamení, pocity, případně vám do cesty vstoupí i lidé, kteří mohou a chtějí pomoci.

Směle do toho

The Schumann Ascension  - 17.8.2023: ENERGIE POKRAČUJÍCÍ POKRAČUJÍ! TAKY SOLÁRNÍ VÍTR!

Tyto energie jsou dnes vysoce vibrační a intenzivní!!

NoAA i NASA tvrdí, že dnes je klid se slunečními větry, ale naše Magnetosféra sdílí úplně jiný příběh.

Máme sluneční vítr tlačící přes koronální díry do planety.

Velké energie přicházejí z temné strany planety.

Toto jsou energie vzestupu, které nesou nejen energie stvoření, ale také Blaženost.

Možná s těmito cítíte těžkou tíhu. Jako hustota.

To proto, že některé energie přicházející jsou pro vzestupující lidi.

Jejich energetická hladina je o něco nižší než ta vaše, takže vám energie mohou připadat zvláštní, dokonce mimo.

Tyhle jsou SILNÉ, i když normálně necítíte symptomy vzestupu, mohou vás překvapit, a budou tu celý den, až do noci.

Tyto energie povstanou, povstanou a zastaví se, potom povstanou další.
 

Když tohle zažíváte, nezapomeňte dát na první místo péči o sebe.

Starat se o tebe, když procházíš těmito věcmi je v této době to nejdůležitější.

Příznaky vzestupu mohou zahrnovat:

Křeč končetin,
sucho v ústech
Závratě
bolesti hlavy,
Tlak hlavy
Bolest v krku
Úzkost
Svědění
Žaludeční problémy,
Vyčištění vašeho systému,
Bolesti krku a zad,
Křeče v ruce,
Snadno spuštěné,
Porodní bolesti,
Spodní střevní problémy,
Suché oči a rozmazané vidění.
Nedostatek chuti,
Bolest čelisti a zubů,
Pocit horka nebo studena náhodně,
A tolik dalších.

Tyto příznaky vzestupu jsou jen špičkou toho, co možná cítíte.

Můžete být také na druhém konci spektra a cítit čistou Bliss Energies.

Když dokončujete úplné čištění vašeho systému, ukáže se vám cokoliv, co je třeba vidět, aby bylo vyčištěno.

Může se to objevit jako spouštěče, úzkost nebo staré vzpomínky, které se vám znovu objevují.

Tak sledujte znamení v těchto energiích.

Prosím, ZASVIT SVÉ SVĚTLO JASNĚ A SILNĚ, a všechno ostatní se kolem tebe podaří.

Mnoho lásky a světla Božští!

-SA Smith
AGirlintheUniverse.com

Frekvenční vzestup Země: Aktualizace energie • 11. srpna
11. srpna nanovo přichází ⚡ZVÝŠENÍ energií ⚡Budu o tom více informovat, jakmile budou další Data.
Běžné pro kolektiv: bolest hlavy; srdeční "problémy".
Souhrn:
9. srpna mocné energie zasáhly obojí, - planetární pole i lidskou fyzikálnost. Rychlý vstup přes pravou a/nebo levou stranu těla najednou způsobil nepohodlí, což způsobilo fyzikálnost syrovou. Žebra, trávicí orgány, střeva se s tímto náhlým zásahem "ne tak dobře řeší". Jedna věc je, když se energie proudí přes pole, druhá, když lidská vnitřní fyzikálnost/hmota "vyfoukne". V těchto chvílích je užitečné oslovit zdroj Emeraldgreen paprsek a požádat vstup do těla - absorbovat vstup do vyšší energie a přijatý zásah, a uzdravit a uklidnit fyzikálnost, dokud úroveň nebude získána dostatečný komfort, funkčnost. Nebo použít známé nástroje v případě náhlé příliš silné energie pro tělo.
10. srpna je stále s ~ údernými energiemi.
Vše přichází v reakci na "Starobylé/kořeněné energie a programy" 'kolem' Lions Gates, které jako velké smělé mraky obklopují planetu ("příliš mnoho v jedné místnosti", kde jsou všechna okna zavřená) + včetně vyzařování z informací (články, přenosy, videa atd. ), kde bylo o Lions Gates z tolika úhlů.

Momentálně bez energií ze Slunce, a (zdánně) bude některé dny klid, energetické vlny jsou poměrně zaměřeny na nervovou soustavu, proto Ačkoliv je více důvodů než těchto, tento úkol způsobuje například zrychlení vln úzkosti.

Evidentně se to nemusí stát všem stejně, ale, je to na povšimnutí, protože to zrychlení a ta úzkost, se zvyšuje a v podstatě tomu tak bylo, po celý tento pátek a nevíme, kdy to skončí.

Jsme s pěti retrogrady a přítomností Venuše. Proto je práce na emocionálních energiích intenzivní, ale kromě toho je mnoho vědomých výletů či ne, i ve snech v minulosti jsem to zmínil, ale, je dobré si připomenout, existuje revize, individuálního života, tolik, kolik začíná být energie jednotlivce zanecháno za sebou, z portálu 88 toto, říká se obecně energeticky, existuje energetická hmota energetická struktura, která v mnoha již v minulosti zůstala, začíná novou etapu z této 88. Proto existují vzpomínky, proto jsou sny, více retrográdní, více Venuše.

Únava tíha nadýmání břicha ale může být i jinde.

Eduardo Ostraujov

Syrský přírodní léčivý kanál

Důležité datum 8.8. portál lví brány se blíží 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid023gbyhomMQanTTj88dHE46HVrjiRsujXuC4GE3dcmAZq94XNjNkTV2QuhL6dWvyGml&id=670472947&sfnsn=mo

Ív Kejzlarová Ešmírovái· 

8.8.2023

Lví brána

Rozkreslila jsem si nyní obrázek a vyšel mi obrázek dvou naprosto různých energií, obrovsky silné transformační pole se stále aktivuje do nových vyšších sfér a možná před rokem úplně nemyslitelných. Zmítáte se mezi dvěma energetickými poli přecházející z fialové do jasně bílé a v tuto chvíli procházíte oběma vibračními poli najednou. Energie nutí uzavřít staré vzorce, nastavení, spadnutí masek, vypadá jako symbol nekonečna, ale rozhodování v tuto chvíli je ve Vyšších mocích, to co nejste schopni rozhodnout, vidět, tam pomůže nebo dokonce rozhodne Vesmír za Vás, ukončují se vztahy, které Vám berou energii. Naopak vznikají nové dlouhodobé přátelství a začínají přicházet lásky už na jiných frekvencích. Energie jsou silné, znervózňující, emoční... Vše je plně v energiích Světla tak jak má být...Je to sice náročné, někdo prožívá období lehčí, někdo má pocit, že skončí na psychiatrii, jak s ním cvičí emoce a deprese. Lví brána vytahuje ven mnoho nevyřešeného od začátku roku, toho co bylo uměle zakopáno a schováno pod koberec a v mnoha situacích může dojít k úplnému konci. V tuto chvíli všichni stojite na Vrcholu ledovce, ale i ledovec pokud na něj svítí SLUNCE taje a mizí /končí/

s láskou ív

Poselství plejádských bytosti 07/2023

Pavlina Klemm  https://www.youtube.com/watch?v=7smcraw7uLQ

Míla Tomanová
2. červenec
Kdo je hodně unaven nebo ho vše teď bolí,tak příčina je....
Ano nové energie nás nebudou chtít pouštět už do 3D neboť ta realita v nás umírá. Mám to tak už dlouho. Je mi úplně jedno, že to není uklizeno doma....dříve jsem měla všude uklizeno. Ano musíme se někdy donutit něco uklidit, ale pěkně to dře. Už chceme jen být. 
Tak uklízím v sobě aspoň. To je teď priorita. Vše emoce boje pustit. Být v lásce se sebou a všemi kolem.
Tak je cesta do 5D. ‍♂️ ‍♂️ ‍♂️
Nezájem o nic....
Patří to ke změnám, které se dějí.
A únava je způsobená že ve vás umirá 3D svět a čekáte na nové programy 5D světa. Na plazmatickou energii zdroje, ta přijde, až vše z nás odejde z 3D energie.❤️‍
Budete cítit prázdnotu.. NIC ve vás. 
Když jsem to měla já, si říkám, co to je...jsem lehčí.
Pak blik, přišla energie zdroje. To bude ten záblesk na který se čeká.
Jitka Surá

Bright Future Dimension

Delší dobu tady nebyl vhled do aktuálních energií. Podívala jsem se pro vás, co je nyní důležité vědět.

Úvodem bych ráda připomenula, že transformativní změny na planetě stále probíhají. Aktuálně je kladen důraz na přijímání. Co to znamená? Mnoho lidí se poslední měsíce věnovalo práci na sobě, různým cvičením, technikám, čtení, modlitbám, vizualizacím apod. Nyní nastal čas přijímat. Energie léta to i krásně podporuje. Vyslali jste mnozí do prostoru velké množství energie skrze vnitřní i vnější práci a nyní nastal čas přijímat plody svého snažení a dovolit, aby se uskutečnily změny na úrovni těla i duše. K tomu je potřeba odpočívat a uvolnit tělo. Aktivní snahy nyní střídá prosté přijímání a Bytí. Jsou podporovány techniky, které spojují s energií matky Země a její silou, výživou a podporou, stejně jako techniky, které napojují přes korunní čakru na energii Vesmíru. Oboje je možné uskutečnit i zesílit skrze sezení v přírodě, kde vnímáte a přijímáte s dechem jak energii Země, tak i Vesmíru.

Dále je zde informace, že jakýkoli chaos ve vašich životech, který probíhá nebo bude probíhat, pomáhá zbavit se nepotřebných částí sebe sama nebo opouštět staré a již překonané programy a emoční zranění. Pro posun kolektivní energie jste nyní pobízeni, abyste více chápali druhé než usilovali o to, abyste byli pochopeni (čisté vědomí vs. ego a pocit příkoří). Bouře a konflikty se přeženou a ustanoví se nové pořádky. Můžete zasadit jiná semena a může vyrůst něco nového. Nebojujte - i to je velká změna oproti starým programům zraněné duše. Nebojovat neznamená nemít hranice. Znamená to pozorovat a vnímat i to, co se děje pod zjevným povrchem, kdy se někteří lidé projevují nepříjemně. Když nebude vaše ego vstupovat a zachováte vnitřní klid (zpřítomnění se, uvědomění, kým nyní jsem a všeho, co jsem překonal/a, vědomé rozhodnutí, zda chci živit staré a možná již překonané programy z prostého zvyku), můžete spatřit, že mnoho takových lidí projevuje neohrabaným, neučesaným nebo jinak neumným způsobem své nenaplněné potřeby. A můžete se rozhodnout, jak na to budete reagovat. Můžete dát hranici, můžete to ale také pojmenovat a svými slovy vyslat do společného prostoru jinou energii, která posune vaše vztahy nebo i vás a ty druhé dál.

Je zde výzva, abyste do svých interakcí vstupovali se záměrem brát v potaz osudy všech aktérů, nejen s tím, co chcete vy sami, ale co je nejlepší pro všechny zúčastněné.

Buďte nyní také velmi opatrní při vstupování do jakýchkoli závazků - přinesou pozitivní budoucnost jen pokud budou povýšeny na vyšší úroveň - pravdivost, čistota, úcta, láska, rezonance s duší a srdcem - v různých oblastech v různých odstínech.

Mnoho lidí pociťuje v tyto dny vyšší únavu, která může předznamenávat posun na vyšší úroveň - za předpokladu, že jsou dodrženy všechny body výše - odpočinek a přijmání, vědomé dovolení, aby se změny udály, neblokování a nepřekážení egem. Vědomí, že děláme vše, co děláme s ohledem na nejvyšší dobro své i druhých, snaha pochopit i druhé a podívat se pod povrch, co ve skutečnosti vyjadřují, s čím ještě zápasí a odklon od braní si osobně.

Krásný den

Roberto Nunez

Právě teď vaše osoba prochází fází Božské transformace (vnitřně) a dělá je pokornější a vděčnější právě teď prostřednictvím karmy. Pro pár lidí jsou navždy transformováni.

Během této doby se vaše problémy se vztekem mohou objevit hodně. Minulé emoce vás mohou nebo již mohou pronásledovat, veškerá bolest, všechna zrada mohou znovu povstat, emoce a energie, o které jste si mysleli, že jste osvobodili, se vrátí na povrch pro vaše konečné uvolnění. Sledujte dál.

V tomto období jsou běžné podráždění, hluboký spánek nebo poruchy spánku. Energie vrcholí.

Bolesti hlavy, bolesti očí nebo rozmazané vidění. Pokud nemáte žádné zdravotní problémy, stále zažívejte tyto symptomy. Podívejte se na to. Vaše osoba také prochází mnoha proměnami.

111 vidíte hodně, zejména zrcadlová čísla (10:10, 12:12, 414, 212, 1234), 222, 1222, 11:11, 69, 96, 369, 969.

Nedostatek chuti k jídlu nebo extrémní hlad, není žádná střední forma. V těle může dojít k přehřátí.

Dodržujte pitný režim, cvičte, pozorujte vše kolem sebe i uvnitř sebe. Neabsorbujte.

Někteří z vás se stále drží zášti z minulosti a jsou opatrní, Vesmír vás vede k tomu, abyste odložili stranou jakoukoliv zášť, kterou vědomě nebo nevědomě lpíte na své osobě. Nech to být, získej svou sílu.

A energie srpna klepou na dveře ohledně lineárního času, jsme vlastně dostali mnoho náhledů z portálu

8 8 se slunečními erupcemi a ve skutečnosti došlo k další explozi plazmy M4 asi před 2 hodinami, není to tady směrem, ale uvnitř co je to shluk energií jako aurické pole, které obalí zemi Ano přidáte její koření a její dávku jako pro hojení, stejně jako pro hojení a utěsnění mnoha ran ve strukturách a v hlubších tkáních, které částečně způsobily silné uvolnění celý minulý týden

Pro tuto chvíli A v tuto chvíli, kdy to píšu, nervový systém, hlava zuby, zrak, uši srdce střed, možné nějaké potíže s dýcháním hluboké potíže spolujezdce, a zemské čakry zdola nahoru, sexuální trávicí plexus může mít zvracení, taky trochu úzkost zrychlení svědění a mohou dráždit kosti vzadu dolní pas atd.

Eduardo Ostraujov

Syrský přírodní léčivý kanál

Kami Esméé Laíí

8.8.2023 portál LVÍ BRÁNY vrcholí

Tyto vysoké frekvence byly citelné již většinu července. První velký příval kosmické energie nastal otevřením Nového Kosmického cyklu 26.7., kdy nastal nový Galaktický rok. V tento den se otevřel Hvězdný Portál Lví Brány, který přináší naší planetě zcela novou frekvenci.

Lví brána se plně otevře o Super úplňku 1.8., její kosmické a transformační energie vyvrcholí a budou mít největší sílu 8.8., poté se začne zavírat a slábnout její energie po novoluní ve Lvu 16.8. a její energie úplně zmizí při druhém Super úplňku 31.8.2023.

Tato spirituální Energetická Lví Brána se obvykle otevírá již 26. 7., vrcholí 8. 8. a zavírá se 12. 8. Ovšem tento rok se její energie ještě rozšíří a bude působit mnohem delší dobu. Minimálně ještě do novoluní Lva 16.8.2023... to se ještě ukáže

Cosmic Frequency News 27. července 2023 – Další aktivní den v kosmu – Dr. Schavi M. Ali

Sluneční erupce „třídy M“ odrážely naše Slunce již mnoho dní a také několik erupcí „třídy C“ vyšší úrovně.
CME se vynořily z erupcí a buď udělaly přímý příval na naši planetu, nebo po ní klouzaly, ale stále zanechávaly stopy své existence mnoha vlnami fyziologických, emocionálních a mentálních aktivací, které lidstvo zažívá po celém světě.

Někteří lidé například hlásí, že během dne pociťují pravidelné „tahy“ energie, když je popadne vlna únavy.
Bolesti hlavy, závratě, úzkost, bušení srdce a další jsou součástí pokračujícího čištění, čištění a osvícení, které se děje v této říši.

Objevují se podivné sny, které se týkají lidí z minulosti (když je vůbec možné dosáhnout spánku), a mezi mnoha lidmi bývá malá nebo žádná chuť k jídlu.
Spousta lidí, bez ohledu na to, co jim bylo vysvětleno o kosmické transformační energetice, stále zpochybňuje tento proces a ptá se: "Co je se mnou špatně?" "Co se děje?" "Proč se tohle děje?" "Proč jsem tak unavený?"
Chtějí, aby je lékaři „opravili“, když mnozí lékaři nyní přiznávají, že i oni mají stejné „symptomy“ a nejsou si jisti, co se děje, ale přesto posílají své pacienty na testování a předepisují určité léky, které nefungují. .
Zdá se, že někteří lidé prostě potřebují neustále chodit k lékařům, protože i když jakékoli léky, které užívají, mají často drastické vedlejší účinky, jsou nějak „naprogramováni“, „hypnotizováni“, „naladěni na chemickou frekvenci“.
Jsou „závislí“ na „lékaře“.
Přesto se mnozí z těchto lidí modlí. Když jsou požehnáni tím, že obdrží informace o přírodní léčbě, často se stále ptají: „Bude to v rozporu s tím, co mi lékař dává?“
Ve skutečnosti se ptají: „Budou Boží přírodní byliny zasahovat do chemických látek lidstva? Když si vzpomenou na biblický verš, kde SOURCE říká: „Dal jsem ti každou bylinu nesoucí semeno k jídlu a k uzdravení národů“, prostě zírají do prázdna.
Pro ty, kteří jsou bylinkáři, přírodními lékaři nebo dokonce lékaři, kteří si moudře zvolili přirozenou cestu léčení, je nejlepší neplýtvat energií na ty, kteří jsou vázáni na tradiční alopatické lékařské postupy.
Blízké řady! Pracujte pouze s těmi, kteří se zvedají k VYŠŠÍMU POZNÁNÍ, což zahrnuje udržování zdraví prostřednictvím požehnání APOTEKÁŘE ZDROJE.Během nadcházejícího víkendu, během nadcházejícího měsíce srpna a po zbytek roku 2023 budou kosmické události narůstat pouze s několika periodickými dny zdánlivého klidu, zatímco se lidstvo aklimatizuje na příval kolísajících elektronů a protonů.
Každá erupce a její doprovodná CME je zakódovanou zprávou, zatímco barevné polární záře na obloze – což jsou známky aktivity CME – jsou připomínkou kódování, ke kterému dochází.
Jak se vždy doporučuje, DÝCHEJTE! Pak vyslovte „AUUUUUUUUUUM“!
Nakonec bude čas „zatlačit“. Probíhá „korunování“.
Připravte se na „zrození“.

https://www.youtube.com/watch?v=txmpU6T7N9Y

Marek Andel Gabriel

Proroctví Gabriel - Přátele nová zpráva která vás možná všechny straší je, že 8. července zasáhne Zemi velmi silná elektromagnetická bouře která zasáhne Zemi i 13 a 14 července. Možná že vás straší že nemáte chodit ven a být doma kvůli zdraví.

Odpověď Gabriela NEBOJTE SE.

Nejedná se o elektromagnetickou Bouří, ale o silný příchod tisíciletého světla který započíná své spuštění 13. července, což o tom budu mluvit dnes večer. Samozřejmě ty Portály jsou tak silné. že propouští své cesty již 8. července, ale vše bude v klidu lásce světle a bezpečí. Proto se ničeho nebojte a věřte světlu a mým slovům .

Gabriel

Marek Gabriel Kiss, Tisícileté Světlo se rozsvěcuje

https://www.youtube.com/watch?v=1s7H8QIvSiM

Carta Astral 222: Milá rodino, toto jsou fyzické příznaky, které můžete zažívat v posledních hodinách. Některé z nich souvisí se sluneční aktivitou, protože před několika hodinami došlo k tzv. M-třídě a také k nárůstu geomagnetické aktivity, jiné kvůli procesu adaptace samotného fyzického těla obecně.

Posledních 24 hodin bylo pro trávicí systém velmi intenzivní:

- Bolest v horní části žaludku
- Nevolnost nebo odmítnutí jídla
- Bolestivé vpichy v různých orgánech
- Kyselost, zažívací potíže a/nebo reflux
- střevní kolika, zánět a přebytečné plyny
- Zácpa a/nebo průjem
- Pocit, že váš trávicí systém je „vyjádřen“ vnějším tlakem

Můžete mít také příznaky chřipky nebo alergie, jako je průhledný běh z nosu, kýchání a nepohodlí v Tlak a různé pocity v hlavě a obličejových kostech, obtížnost zaměřit zrak, vidět záblesky bílého světla, barevné aury (převážně modré, zelené, fialové a bílé) a bzučení nebo tóny a statická energie v uších. Nespavost, neboli obtíže se spaním a vysoce informované sny se možná dokonce probudí s pocitem, že se během spánku něco „učí“. Je také normální mít vnitřní teplo a pot v rostlině chodidel a krku, zvýšenou aktivitu srdeční čakry a pocit neklidnosti  a úzkosti. Pocit úzkosti (vnitřní vibrace, třes) je vlastně přetížení nervového systému, protože když je k dispozici větší množství energie, tak se energie stává větším množstvím elektrického impulzu, také proto cítíme elektrické výboje ve svalech a někdy i ve zuby. ☀️

Naše fyzické tělo je živý organismus, který se přizpůsobuje většímu množství dostupné energie stejným způsobem, jak se přizpůsobují všechny živé bytosti, stromy rostou rychleji a "svítí", protože transformují více světla na živé buňky, některé rostliny (jen) jsem zatím viděl kapradiny) upravují tvar svých listů a zvířata upravují své chování, protože se také rozšiřuje jejich úroveň Vědomí. Když budete dávat pozor, uvědomíte si, že ptáci se už tolik nebojí lidského kontaktu, psi lépe chápou náš způsob komunikace a dokonce se začnou chovat jako malé děti, kočky dělají také "lidské" věci a více komunikují (svým způsobem), a dokonce i křemen vibruje jinak. Vše, co existuje a obsahuje vodík se přirozeně transformuje (a to zahrnuje i všechny hvězdy, které existují), ačkoliv to nevidíme, také Saturn, Uran, Neptun a vše, co existuje ve Sluneční soustavě i mimo ní, se rozšiřuje, ačkoliv "nejsme tam", abychom byli svědky toho, co se děje.

Fyzické symptomy které možná máte nesouvisí vždy s emocionálními bloky nebo zvýšenou aktivitou racionální mysli, adaptace našeho fyzického těla je biologickým jevem na molekulární a subatomární úrovni stejně jako u stromu, rozdíl je v tom že se strom transformuje Světlo do listí a naše tělo do elektrického impulsu. ✨

Každý z nás má svůj čas, každé tělo se přizpůsobuje jinak, protože záleží na mnoha faktorech, že se to stane a jak se to stane. Například přibírání a hubnutí bez ohledu na to, kolik jíte nebo přestanete jíst, je to vlastní inteligence vašeho těla, která se snaží udržovat rovnováhu, kterou potřebuje, nebo někdy tělo zadržuje vodu a jiní ho vyhánějí, aby se zbavili těžších molekul, než abychom zůstali naprosto bez po Čím více lásky dáváme svému tělu, tím více si uvědomujeme, že je to živý organismus vytvořený Božským vědomím. Místo odmítnutí nebo pocitu frustrace z nepohodlí, které cítíme v procesu adaptace, tím snazší se bude transformovat. Naše fyzické tělo je také součástí toho, kým jsme, a přestože by nemělo být středem naší pozornosti, neměli bychom ho zahazovat jako by to byla na obtíž nebo překážka, je také magie a mnoho krásy v tom, co naše fyzické tělo dělá abychom ji mohli udržovat a to slouží Božskému vědomí, abychom mohli znovu zažít nebe na zemi. ☀️

Alicie~☀️

Eduardo Ostraujov je ve městě Montevideo, Uruguay.

Už jsou energie, dveře se otevírají portálu 777 a navíc máme mírný sluneční vítr řekl bych ale, který je přítomný Proto je velmi možné, že některé fyzické, psychické a emocionální vjemy přibývají, nicméně to zůstává, energetickým procesem, ve kterém je ponořen, pro ty, kteří jsou v tomto procesu. Kódy a energie skutečného portálu požehnání a, to jsou energetické struktury, které se drží těl, která vstupují, také do Země, ale podle intenzity energií, se kterými jsme, vznikají některé poruchy v oblastech, které již známe poslední dobou, což je celé tělo Začínáme hlavou, uši ústa, zuby, hrdlo, kašel, dýchání hrudníku, rozšíření srdečního centra, trávicí soustavy, otoky záněty, vzbouření Odtud energetická centra a čakry Země, které, již přichází s hlubokou prací od slunovratu, základní pohlavní plexus.

Takže se nohy na Zemi zaměřují, pracují na porozumění procesu, porozumění reakcím fyzických těl duševních a emocionálních.

Začíná část snad, nejpřesahnější v této fázi letošního roku 7, v tomto měsíci červenci, která urychluje mnoho léčení, mnoha procesů a která má souviset i s uzavřením karma energetických vztahů a tedy i s novými energetickými propojeními, situacemi,mistí lidem nové energie nové spoje jsou téměř hotové a vše se děje z tohoto portálu...

VELMI UNAVENÁ.

Hlavu vzhůru

Eduardo Ostrauyov

Syrský přírodní léčivý kanál

Hřejivá a Bezpečná Náruč Vesmíru

Ív Kejzlarová Ešmírová

Prosvětluji Vaši tmu

ČERVENEC - SRPEN

Spousta lidí v těchto dnech pociťuje smíšené pocity, nervozitu, energie jsou náročné a často neuchopitelné, spousta lidí řeší vztahy na všech úrovních a to vědomě i nevědomě. Pořád dokola se pohybujeme v různých vlnách přechodů do vyšších sfér a změn, sotva se trochu zklidníme už zase vnímáme, že se kolem něco děje. Zvládnout v klidu, to je někdy nadlidský výkon. Vesmír nás doslova tlačí jít vpřed, dává různé sny vize, překážky, aby si každý uvědomil své hodnoty a svou cestu. To co Vy sami nevidíte , nechcete si připustit Vaše okolí rozpozna a vidí bystrozrace a právě tyto w

energie jakýchkoliv úhlů života by jste měli uchopit, protože se neopakují a opakovat nebudou.

Spousta z Vás se ptá ,co se děje a kdy už to skončí, že to co v jejich životech se děje, je občas neúnosné neuchopitelné. Ono, ale neuchopitelné je vždy vše, co nechceme přijmout, pokud jen trochu energii uvolníte a nebudete se držet starých vzorců se zatnutnými zuby, zjistíte, ze ono to tak zlé není. Spousta toho co vidite není hrozné, neuchopitelné, nemožné, jsou jen a jen staré vzorce, které jste si nastavili Vy sami a nebo putují z generace na generaci . Pokud nahlédnu do mapy začíná nám 2.7. opravdu zajímavé období , budu se opakovat a psát co sama nemám ráda, jen jak jinak napsat jinak dimenze se mění a stoupáme výš, výš než jsme.. výš než kdokoliv byl. Energetická mapa má zvláštní růžovo- zlatý půlkruh, možná z jiné dimenze, možná zesílené vibrace Vesmíru, každopádně je tam něco, co ještě nebylo, silná energie, která pulsuje jako silná ozdravná kůra, otevírá snad úplně vše ať chcete nebo nechcete, zároveň Vám ukazuje cestu, směr .

A když to tak zatím nevypadá , energie budou díky přechodu do vyšších frekvencí jemnější a schůdnější, rozhodně to neznamená, že zůstanete stát na místě, naopak budete stále v pohybu a když budete chtít zalézt do kouta, nebojte Vesmír vždy zařídí, aby jste byli tam kde máte být. Bude probíhat spousta změn, zlomů a to dost radikálních, nedá se ale říct nečekaných, spíše tam jdou naplánované "schůdky" dolů nebo naopak nahoru, zde platí co jste zaseli, to vzrostlo, nic víc, nic míň. Vzhledem k tomu, že se opravdu vše urychluje, i kolo skutků se točí rychleji a je hodně zajímavé se vrátit do loňského roku říjen - prosinec, hodně napoví. Pokud Vás v těchto měsících čekají zkoušky vzdělání apod. , energie zde aktivují lehkost a úspěšnost. Úplně nejsilněji za poslední dobu jsou aktivovány smlouvu Duší, smlouvy setkání, ty se otevřou v plné aktivaci ať jde o lásky, přátelství a kompletně celý Váš život. Bude to taková velká letní jízda bez zastávky a často si vzpomenete na větu..."Nezastavujeme máme zpoždění.."

S láskou ív

Carta Astral 222

Milá rodino, toto je pop up příspěvek, protože mnoho z vás mělo v posledních dnech velmi silné fyzické příznaky. Od minulého víkendu je fyzické tělo pod velkým tlakem v rámci urychlení Kolektivního procesu rozšiřování vědomí.

Zde zanechávám seznam všeho, co možná cítíte, prosím, kdo to necítí, nenaznačuje, každý z nás má svůj čas, a ne všichni zažíváme tak silné fyzické symptomy. Prožil jsem vše co vám tady napíšu v roce 2018 a to byl taky důvod proč jsem si otevřel tuto stránku nebo to bylo racionální vysvětlení které jsem si dal, kromě toho jsem vám předtím řekl jak jsem byl veden k tomu po 5 dni zkušenost, kde věřím, že umřu. Důkazem toho, že je to jen dočasná zkušenost je, že jsem tu stále s vámi . Tady je to, co možná cítíte teď nebo od minulého víkendu:

- Úzkost a/nebo záchvaty paniky

- Příliv, závrať

- Bolest páteře (hlavně dolní části zad)

- Pocit mít kůži jako "mentolovaná" (mentolová/mentolová kůže)

- Změny tělesné teploty, které trvají asi 2 hodiny

- Přecitlivělost na klimatizaci nebo vodu z kohoutku (je to přecitlivělost našeho elektromagnetického pole)

- Vnitřek úst bílý nebo pocit, jako by to bylo vycpané

- Neustálé pocení v rostlinách chodidel

- Pálení nebo zánět dlaní

- Nespavost, potíže usínáním nebo jen "odpojení" na 15 nebo 20 minut

- Celkové fyzické nepohodlí a nadměrná únava

- Vagálsko-vagální synkopa, která trvá několik minut (pocit, jako by měla omdlít, studený pot, palpitace, tunelové vidění, nedostatek koordinace, žaludeční nevolnost a/nebo ne

- obtíže se zaměřením zraku, citlivost na světlo

- nesnášenlivost hlasitých nebo hlasitých zvuků

- Vize (ne halucinace), velmi živé sny

- Okamžitá dehydratace

- Vnitřní spálenina, která vypadá jako "oheň"

- nekontrolovatelné a opakující se myšlenky

- Cítím se "zšílet"

- Najednou pláče bez zjevného důvodu

- Houpačka celého těla nebo části

- Prostor-Temporary Loss (nevím, kde jsme, ani jaká je denní doba)

- Bolest na hrudi (snesitelná, i když nepohodlná),

- Tlak na Korunu a pocit, že milovali nebo vymačkali náš mozek

- Tlak a brnění ve třetím oku a bolest v obličejových kostech

- Tlak ve všech vnitřních orgánech, jako by tlak vycházel zvenčí

- Hluk ve střevech a bolesti močového měchýře

Jak vím, stále jsou někteří lidé, kteří tyto symptomy vnímají jako "nemoc" nebo jako "trest", používám to k objasnění, že to, co cítí fyzické tělo, je účinek Energie, kterou dostáváme. Není to o tom, že je potřeba "pocit se špatně", ale tak to prostě JE.

Proces adaptace fyzického těla se občas stává poněkud beznadějný, protože se zdá nekonečný a často zasahuje do toho, co bychom měli dělat, nebo protože doslova začínáme věřit, že zemřeme, protože jsme nikdy nic takového necítili. Požádejte své Vědomí o snížení intenzity, pijte dostatek vody, jezte v malém množství během dne, pokud možno udržujte kontakt se stromy a rostlinami a pokud si nemůžete lehnout tváří nahoru a připojte rostliny k nohám (před sebou) a dlaně rukou nad hlavou při dýchání a představování si, že rozvádějí energii jejím tělem. Držte v rukou křemen a koupejte se tak často, jak potřebujete, dokud se nebudete cítit o něco lépe. Úzkost a panické záchvaty lze ovládat dýcháním, i když je to trochu těžké začít. Buďte trpěliví... tohle také přejde.

~Alicie

 

777 + KONJUNKCE SIRIUS/SLUNCE S KONJUNKCÍ VENUŠE/MARS U HVĚZDY REGULUS

Je těžké ignorovat v současné době velmi intenzivní energie (vyčerpání + příznaky chřipky/zvýšení frekvence světla), když míříme do vysoce nabité Brány 777, která se oficiálně otevírá konjunkcí Slunce/Sirius 4. července ... vše pod záštitou energií konjunkce Venuše/Mars v srdci Lva/Regulus.

Venuše /Inanna dosáhla své korunovační slávy, když je nyní korunována Královnou Nebes a Země, a když vrcholí její šamanská cesta svrchovanosti a zplnomocnění, jako Metabohyně Moudré Ženy Kozoroha….toto je energie prastarých původních rozsévačů nových civilizací/ časové spirály, kde porodní báby plánují Novou Časovou Osu/Novou Zemi.

Tento plán, který rost a vyvíjel se v každém z nás (posledních 19 měsíců / Venušin cyklus) jako ztělesnění energie Venuše a posvátného Ženství, se nyní ukotvuje do krystalických mřížkových linií (přes nás), tj. Nový základní plán planety, tak jak je držený v aktualizovaných Akášických záznamech (v březnu/Rovnodennosti) je nyní extra vystavován na krystalickou mřížku Matky Gaia….Jak nahoře, tak dole v čele s moudrou ženou/energií předků, kterou v nás aktivoval tento cyklus Venuše... každý z nás nese její/ jeho podíl na této aktivaci zemských oltářních portálů po celém světě. Když každý působíme jako hromosvod pro toto ukotvení v bodech zemských oltářů a mřížky, fyzické tělo může zažít vyčerpání / únavu a dokonce příznaky chřipky).

Důležitou složkou tohoto Základního plánu je vzestup aspektu posvátného mužství, jako rovného spolutvůrce, a proto je spojení Venuše-Mars v blízkosti Regula tak významné, protože Regulus/Srdce Lva je prastarým držitelem klíče Akášických záznamů. Sjednocení…uvnitř a vně, je hlavním tématem tohoto roku čísla 7, tj. Sjednocení Nebes

(3) a Země (4)… a jelikož konjunkce Mars/Venuše nastává při vyvrcholení Venušiny cesty…. v souladu s Bránou 777 u hvězdy Regulus …tak to je super nabité a významné.

Brána 777 se otevírá konjunkcí Slunce/Sirius ve dnech 4.–7. července. Sirius je Centrem uvolnění mnoha energií pro Zemi, tj. vyšší kosmické frekvence našich zakladatelů a jejich DNA /Plejády/ Lyra/Andromeda jsou k nám vydávány a regulovány přes Sirius. Konjunkce Slunce/Sirius tedy otevírá zbrusu novou tabulku možností, potenciálů a projevů…úrodnou půdu pro ukotvení a uskutečnění plánu předků Moudré Ženy.

7, je mystické číslo spojené se samotným Stvořením - 7 plamenů, duhový most, semeno života, klíče Enocha, brány smrti a znovuzrození, plejády, osud/věštci… a Bohyně. Jak se blíží Nesmrtelný Věk Horus/Maat - Spravedlnost/Pravda/ Rovnováha, je to právě Seshat ze Sedmicípé Hvězdné Koruny /dvojče Ma'at / protějšek Thotha (akášický písař), který funguje jako strážce záznamů Akášických záznamů. tj. pomáhá s překládáním éterického plánu Akášických záznamů do Základní reality na pozemské rovině, tj. Semínka Života do Květu Života a do Stromu Života….Cesta k ustanovení Věku Ma'at.

Ve světle, lásce a vděčnosti,

Sa Kei Na

ZDROJ: https://isischannelings.wordpress.com/

Ív Kejzlarová Ešmírová

Prosvětlují Vaší tmu

Od 28.5 - 19.10. 2023

Přichází energie vzestupu, změn, úspěchů a také proměn Vás samotných.

Vše se uzavřelo a jdeme dál novými kroky, novou cestou. Popsala bych slovy, nic není nemožné, ale pozor pokud je něco uzavřené, neúspěšné - tam už pšenka nepokvete. Ti kdo mají úspěšně nakročeno

Ty čeká spousta úspěchů a odměn. Ti kteří mají neúspěšnost v tom co dělají, vyhořelost.tam už bohužel jiskru nevykřešete, tam musíte udělat radikální řez, změnu a jít dál, aby jste mohli opět na nové cestě najít štěstí, klid, jiskru a Vaše duše začla zářit. Přichází velký rok kariéry, podnikání, změn v zaměstnání. Podotýkám jeden z nejlepších roků pro tyto energie změn, růstu v podnikání a samozřejmě změny a růst v zaměstnání. Ve správném spojení Vás čeká velká úspěšnost, přátelství, spolupráce, vztahy, které se otevírali od října 2018 /některé již mají , některé ještě nemusí mít silná pouta, souznění./, budou mít v následujících dvou letech pro Vás život obrovský význam. To co se uzavřelo v loňském roce, nevzkřísíte ani svěcenou vodou, nezbývá než jít dál.. a to ve všech směrech. Co se týká lásek a vztahů , v říjnu začla velká transformace nás všech a plně s těmito energiími zvibrujejeme do března 2019. Vztahy a lásky, které vznikly, vznikají budou mít v letošním roce rychlý děj . Letos čeká mnoho párů svatba, miminko, otevírají se nové hvézdné karmické vztahy. Duše už vědí co chtějí, dorostly. Štěstí a úspěch přejí odvážným. Přetvářka, faleš a sobecké ego dostanou v letošním roce pěkně na frak. Budete se učit znát svou hodnotu a cenu, pro někoho jednoduché, pro někoho těžký úkol, ale zvládnout ho musíme všichni. Bude to rok, kdy Váše životy budou často vzhůru nohama, ale musí to tak být, pro Vaše štěstí a jiskru. Ono občas musíte udělat úklid , přistavit "kontejner" a vše staré musí pryč, aby jste mohli dál..

Tyto energie postupně plují do 19.10. 2023

s láskou ív

Aktuální příznaky také v odkaze příznaky transformace

OKAMŽITÁ KARMA

Moji milí milovaní !

V dnešním poselství vám chci odhalit složitost práce Karmických zákonů ve Světle energetických změn na vaší planetě.

Jak mnohokrát bylo řečeno v mých zprávách, kvůli novým Vysokovibračním energiím, které nyní přicházejí na Zemi, byl časový rámec pro účinek těchto Zákonů vytlačen na maximum.

A stalo se to proto, že v dnešní době všechny energetické procesy rychle mění své parametry.

Říkal jsem vám to všem v 5. světě. Dimenze okamžitě splní všechny vaše touhy.

Stane se to proto, že jste na stejné vibrační vlně se Zemí, což znamená, že vaše myšlenky a emoce se budou moci okamžitě naladit na Vyšší vibrace prostoru kolem vás.

Ale teď, když vaše planeta prakticky vstoupila do nového vysoce vibračního prostoru, podstata lidské interakce s ní se mění čím dál více.

Takže člověk, který je na vysokých vibracích, je schopen realizovat své touhy téměř okamžitě, rezonující s vysokými vibracemi Země.

A touhy člověka, jehož vibrace zůstaly na úrovni trojrozměrné 3. Svět D je naopak energeticky "odpuštěn" z Nového vysokého vibračního prostoru.

Výsledkem je, že každá negativní myšlenka, emoce a další akce... hned se k němu vrátí ve stejné funkci.

Tomuhle se říká "okamžitá karma. "

Jinými slovy, každý božský čin je odmítán novými energiemi a vrací se zpět k tomu, odkud přišel.

Definice „okamžitého“ by se samozřejmě neměla brát doslovně.

Používám to jen proto, že za starých časů by se karma vrátila k člověku po mnoha letech a někdy i v jiných inkarnacích.

Proto skutečnost, že se to nyní lidem vrací v měsících, týdnech, dnech a i hodinách, lze vlastně nazvat “momentem”.

A tento proces můžete pozorovat nejen na vlastním příkladu, ale i na vzoru těch, kteří nyní rozhodují o osudu světa.

Velmi brzy se proti nim obrátí všechny zločinecké činy uměle vytvářející politickou, ekonomickou a morální krizi na Zemi.

A vy všichni budete svědky vrstvu po vrstvě, jak budou odhaleny skutečné cíle jejich činností zaměřené na zničení lidstva.

Mnozí odmítají věřit tomu, co se děje - zločiny spáchané těmi, které jste nazývali „mocnými“.

A Karma je dožene v plné síle, protože jejich základní myšlenky, emoce a touhy již nebudou moci naplnit, protože jsou neslučitelné s novou Energií Země.

Neodpovídají jejím vysokým vibracím a v tomto případě jim nepomůže ani moc ani peníze.

Takže každým dnem bude více a více přibývat vrstvení lidí podle vibrací, což nakonec povede k úplnému "odpojení" Vysokovibrační části lidstva od té, která nemůže energeticky uniknout z trojrozměrné reality.

A od teď už nebude nikdo schopen tento proces ovlivnit, protože ZÁKONY VESMÍRU jsou již plně vymáhány...

a nikoliv lidské zákony duálního světa, které nejsou schopny existovat v Nových energetikách Země.

Pamatujte si to moji drazí a dovolte svým myšlenkám a emocím bloudit správným směrem... cesta srdce a duše.

Pěstujte si zvyk neustále je sledovat, abyste ani na minutu nespadli z High Vibrations, což znamená být na stejné vlně se svou Planetou, která vás přivede do Nového světa 5. Rozměry.

Tvůj nekonečně milující BŮH OTEC k tobě promluvil

Daniel Máčovský - Kdy nastanou opravdové změny na Zemi

https://www.youtube.com/watch?v=-AO72WfROf4

Ivona Antalii

Nacházíme se ve slunečním cyklu číslo 25. Tento cyklus byl dvakrát silnější než ten předchozí. V roce 2023 jsme již začali přijímat silné sluneční erupce. Slunce vibruje aktivitou. Galaktické paprsky dosahují rekordní úrovně. Právě teď polární magnetické pole Slunce začíná slábnout a brzy se překlopí. To se děje blízko vrcholu každého slunečního cyklu.

Cítíme změny, které se dějí hluboko v našich tělech. Sluneční erupce jsou plné záření. Jak frekvence stoupá, více a více lidí opouští tuto dimenzi. Během příštích dvou let, kdy zažijeme sluneční maximum, dojde k velkým posunům vnímání, a mnozí se rozhodnou odejít. To je důvod, proč během této doby cítíme tak hlubokou potřebu se léčit a pracovat na své vnitřní evoluci. Sluneční maximum přináší podporující kolektivní obrat. Cítíte, že se věci a vaše lekce zrychlují?

Aktivita Slunce a změny magnetosféry/zemské mřížky mění naši DNA. Mnozí zažívají symptomy těchto změn, když integrujeme části sebe sama do vyšších frekvencí. Tyto energie s vyšší frekvencí, které přijímáme, vytahují z těla nižší emocionální energie. To je důvod, proč se můžeme uvolnit a pocítit také vlny smutku či bolesti. Ti, kteří dělají vnitřní práci, právě teď velmi uzdravují a posouvají zbytek kolektivu. Věci se v těchto energiích rychle mění. Planeta již nebude podporovat nižší frekvence toho, co bylo dříve. To je důvod, proč jsme vedeni k tomu, abychom se vyvinuli. Kolaps všeho nefunkčního sledujeme v reálném čase.

Nemusíme se toho držet. Negativní obrazy odchází, když jsme připraveni je uvolnit. Svůj účel už splnily. Naše myšlenky v každém okamžiku vytvářejí naši realitu. Manifestujeme v přítomnosti. Proto nikdy nebylo tak důležité soustředit se na Sebe a Nové. Abychom vyčistili cykly minulosti, musíme proces prostě nechat proběhnout a jít dál. Během příštích 6 měsíců se začne otevírat mnoho nových skutečností...

ZDROJ: www.sparksofdivinelighthealing.com

Sdíleno ve vnímání zesílené aktivity Slunce a přeskládávání fyzického těla, Mikai. FB Hřejivá a Bezpečná Náruč Vesmíru.

Martina Anie Hyblerová Frekvenční vzestup Země

Naše těla se mění a my procházíme extrémním uvolněním, aby více světla mohlo vstoupit do našich buněk a dalších dřívějších spáčů nebo toho, co vědci věří, že může aktivovat odpadní DNA.

Zatímco naše staré karmické dojmy spalují posvátné ohně alchymie, nejvyšší světlo je schopno vstoupit díky těmto očistným ohňům. Byla to docela smršť, jak se tyto nové energie vkrádaly dovnitř.

Všichni cítíme mnoho jemných změn, které se dějí kolem nás a v našich tělech, a to se bude dít i nadále, takže naše energie má čas přizpůsobit se novým frekvencím, které jsou vysílány dolů, což nám pomáhá nejen vyčistit staré zámky, ale integrovat zcela nové paprsky, které nové podpisové standardy.

Tolik lidí z toho cítí bitevní rány a cítí se neuvěřitelně unavení a opotřebovaní. Jak se frekvence zvyšuje, může být stále těžké vidět výhody a je snadné ztratit ze zřetele dosažený pokrok.

Všichni procházíme detoxikační očistou a emočním ponořením, které se pomalu nahromadilo v mnoha životech. Sluneční záblesky budou i nadále vycházet zesilující a pomáhající nám vylepšovat naši DNA změnou naší vibrační frekvence. Zvýšená citlivost, elektrické vrcholy a bzučení v těle, zvýšená citlivost na zvuk a energii. Svalové křeče a návaly tepla jsou spojeny s uvolňováním energie kundalini pohybující se tělem. Poruchy spánku a potřeba většího klidu a ticha.

Závratě, nevysvětlitelné příznaky chřipky, pocit letargie a bolesti hlavy a mozková mlha bez zjevného důvodu. Pocity vyčerpání a vyhoření a třes brzlíku, bušení srdce, když se srdeční čakra probouzí jako kroutící spící obr, to vše jsou známky změny.

Naše životní síla se přizpůsobuje, když námi procházejí jemné vlny světla Tyto nepříjemné symptomy pominou, když naše vibrace stále rostou a my se opravujeme a uvolňujeme energetické blokády a deformace, které jsme v sobě nesli.

Tyto vnitřní úpravy jsou tu, aby nás naladily a odstranily vnitřní znečištění, které sebou neseme.

Čím více dokážeme zpracovávat své stíny a čím více máme sklon k domovu, kde žije duch, tím jednodušší bude náš přechod a tím více světla do něj může vstoupit. Opravdu jsme jako rámečky dětských telefonů, které se učí připojit k mnoha dalším obvodům, které jsme dříve neměli k dispozici. Pokaždé, když námi projde, zvládneme pouze určité množství energie, jinak bychom doslova explodovali naše obvody. Naším úkolem je být otevřeni práci množství zvýšeného napětí, které přichází.

Otevíráme se mimosmyslovým komunikačním liniím, které nám ještě nebyly dostupné. Aby to bylo úspěšně provedeno, naše duchovní, emocionální, fyzická a mentální těla musí být očištěna.

energie boží.

Autor neznámý

Velký kvantový přechod

Od 3D do 4D a 5D

Malátnost – Lev

14. dubna Země vstoupila do disharmonické zóny blížícího se koridoru zatmění, který začne zatměním Slunce (20.04 v 02:37 UTC), a přetíženými stelly, které potrvají přes druhou dekádu.

Mnohým to zvýší energetickou zátěž a posílí celkovou malátnost. Ale takto nás nepřetržité bombardování našich fyzických a jemnohmotných těl nepřetržitými kvantovými toky obnovuje jako multidimenzionální kosmické entity.

Po celou druhou dubnovou dekádu se pro nás stanou obzvláště nesnesitelné nízké vibrace třetí dimenze, které zažijeme v komunikaci, vztazích, sociálních strukturách, některých terapeutických a duchovních praktikách atd. Bude nám z nich doslova zle. Mnoho z nás již přešlo na vyšší frekvence 4D a 5D a naše energie již nejsou kompatibilní s 3D. Proto staré známé léky, terapie, zejména fyzioterapie, budou mít neobvyklý účinek nebo přestanou fungovat úplně.

Přecitlivělost, náhlé změny nálad a mánie, emoční výkyvy, časté slzy, hádky a podráždění. Naše emoce jsou způsob, jak se zbavit starých problémů, a teď se spousty věcí zbavujeme navždy. Je ale také možné vrátit se k hluboce zakořeněným zvykům, od kterých jsme se podle nás totálně osvobodili. Neobviňujte se z toho. Abychom se úplně změnili, musíme se nejprve vyrovnat s naším bývalým Já Jsem.

Ztráta chuti k jídlu, změny chuti k jídlu a hmotnosti, strava (preference živého jídla, touha po tučných jídlech, slaných, bílkovinách, vodních melounech, ananasech, hroznech). Naše tělo se adaptuje na nový, vyšší stav. Navíc některá část z nás už nechce existovat v tomto fyzickém 3D těle.

Může se objevit potřeba často „svačit“, což je způsobeno prudkým poklesem hladiny cukru v krvi. Zvýšení hmotnosti je možné, protože potřebujeme obrovské množství paliva, abychom mohli pokračovat v transformaci. Nárůst hmotnosti je také reakcí na přebytek toxinů, uvolňovaných při čištění, transmutaci a přebytku nových energií. Navíc se v oblasti bránice tvoří další dva orgány pro zpracování toxinů, což vede ke změně tvaru těla.

Bránice se posouvá, zvětšuje se velikost srdce, roste brzlík a rozšiřuje se hrudník, což je zvláště patrné u žen. Tuk se objevuje na krku a ramenou díky otevření a aktivaci nových čaker. Jedním z typických příznaků je přibývání na váze, kdy ji nelze žádným způsobem snížit. Zvýšený příjem soli, otoky jsou způsobeny tvorbou nových krystalických buněk.

Občas některé věci úplně neumíme. I běžná rutina pro nás může být naprosto nesnesitelná. Změna bydliště, práce, životních priorit a vztahů, kdy, jak se zdá, pro to nejsou žádné logické důvody. Nejsme však již schopni odolávat vnitřní potřebě změny. Už jsme se dostali za to, kým jsme byli předtím, a celé naše staré okolí již neodpovídá našim novým vibracím.

Naše plány se mohou náhle změnit na plné obrátky a vydat se úplně jiným směrem. Naše Duše tak vyrovnává naši energii. Začínáme mít pocit, že následovat novou cestu je prostě SKVĚLÉ, protože naše Duše rozumí víc než my. Vytrhne nás to ze zajetých kolejí navyklých rozhodnutí a vibrací.

Detoxikace organismu je posílení práce vylučovacích orgánů (kůže, ledviny, játra, gastrointestinální trakt). To se může projevit zvýšenou pigmentací (červená, žlutá, oranžová), změnou vůně a typu metabolických sekretů. Skvrny se mohou náhle objevit a zmizet, hodně svědí. Kůže na těchto místech se loupe, ztenčuje a stává se zranitelnou. Jsou to příznaky zvýšeného metabolismu, očisty těla, zintenzivnění toku světelné energie naším tělem.

Změny ve složení krve a oběhového systému… Někdy ve formě nevysvětlitelných skoků v jednotlivých ukazatelích, které si lékaři nedokážou vysvětlit a uvést do „normálu“. To je součástí celkové adaptace našeho těla na vysokofrekvenční prostředí.

Horečka, pot, noční teplotní skoky (bez příznaků nemocí) a krevní tlak… To je ohnivá očista. Teplota odejde spolu se všemi nečistotami z těla a vědomí. Poté může klesnout a pak zase prudce stoupat. K tomu dochází spontánně bez zjevného důvodu, prakticky každý měsíc a může překročit 41,0 °C během 5-10 minut. Takto se spalují všechny toxiny a odpady v těle, spolu se všemi strachy, a co je nejdůležitější, naše připoutanost k 3D.

Snížení teploty na 35,0°C, pocit chladu kolem těla, ledová plazma (na Subtilní rovině svítí azurově, modře a fialově)… Fyzické tělo není téměř cítit. Touha po běžném jídle mizí, stává se bez chuti a cizí. Ve vědomí se objevuje průhledná čistota, jako v horském jezeře za klidu. V tuto chvíli tam není žádný strach, žádná láska, vůbec žádné city, zejména sebelítost. Začínáme se cítit jako prázdná, průhledná nádoba a všechny naše emoce jsou jen matným odrazem vnějšího světa. Takto probíhá druhý stupeň čištění po zvýšení teploty.

Mohou se objevit známky transmutace v podobě prchavých epidemií, virových onemocnění, příznaků chřipky, projevů latentních virů, jako je herpes. Nebo pocit, že se zblázníme, máme nějakou duševní nemoc, krátkodobou poruchu myšlení. Nemůžeme se soustředit tak, jak jsme zvyklí. Procházíme tedy zkušeností bytí v několika dimenzích najednou, v procesu silného odhalení. Nyní máme k dispozici mnoho a ještě na to nejsme připraveni.

Úzkost, panika, chronické zaujatosti a opakující se obsesivní myšlenky… Tak se naše Ego vyděsilo kvůli nahlodání jeho sevření, vlivu a modelů chování, které nám ve 3D světě uložilo k přežití. Díky egu se cítíme zranitelní a bezmocní, nedokážeme zažít lásku, důvěru a jednotu. Jako extrémní měřítko dopadu může být duchovní smrt nebo myšlenky na sebevraždu. Naše Ego se nás tedy zoufale snaží vrátit do trojrozměrnosti, aby nám zabránilo pochopit, co se s námi děje.

Neustále vytváříme situaci, která se zdá nejhorší noční můrou. Naše Duše nás nutí utvářet vlastnosti, které nám chybí, a zbavit se těch aspektů, kterých máme nadbytek. Takto jsou naše energie vyváženy. Najít cestu do vnitřního světa v takových podmínkách je test, který jsme si sami pro sebe připravili. Toto je NAŠE cesta a naše Duše by ji neorganizovala, kdybychom nebyli připraveni. Každý z nás si musí najít svou vlastní cestu a uděláme to.

Obavy o stav přírody, ekologie atd... Znečištění, úhyn zvířat, lidské nemoci, nebezpečné technologie a nebezpečná průmyslová odvětví nás nutí stále silněji protestovat, otevřeně a neohroženě to dávat najevo, navzdory omertě úřadů a jejich MSM dezinformace.

Pocit zrychleného Času, náš pohyb v něm... Uděláme více za kratší dobu. Fyzicky cítíme zrychlení energie. V pátek se nám zdá, že uběhl celý měsíc, ne týden.

Stále více máme touhu „vrátit se domů“, jako by tady pro nás už všechno skončilo. Naše staré plány, které nás přiměly přijít na tuto Zemi, byly splněny a my se vracíme zpět do našeho dřívějšího, multidimenzionálního kosmického já. Ve 3D je skutečně všechno za námi, ale mnozí z nás se rozhodli zůstat a vytvořit Nový svět.

Naše povědomí hodně vzrostlo, mnoho bloků a bariér zmizelo. Zmizí také všechny nepříjemné příznaky malátnosti a nakonec se budeme cítit více útulně než kdy předtím, protože náš Domov je nyní zde.

Sdílení od Radek St

Převzato z cizích stránek na FB: překlad asi překladač

Příznaky vzestupu mohou zahrnovat:

Křeč končetin,

sucho v ústech

Závratě

bolesti hlavy,

Tlak hlavy

Bolest v krku

Úzkost

Svědění

Příznaky alergického typu,

Žaludeční problémy,

Vyčištění vašeho systému,

Bolesti krku a zad,

Křeče v ruce,

Snadno spuštěné,Porodní bolesti,

Spodní střevní problémy,

Suché oči a rozmazané vidění.

Nedostatek chuti,

Bolest čelisti a zubů,

Pocit horka nebo studena náhodně,

Vidět mřížky nebo geometrické vzory,

Fantomové bolesti,

Znovu prožívám staré vzpomínky,

Bolesti z předchozího traumatu,

Bolesti končetin,

A tolik dalších.

Tyto příznaky vzestupu jsou jen špičkou toho, co možná cítíte.

Mnozí je mohou cítit jako blaženost, jakmile se jejich osobní energie setkají s úrovní přicházejících energií. Nicméně tyto nové energie zažíváte, vězte, že se dějí PRO vás. Všechno se v tomto okamžiku schází, aby provedla vlnu lásky s grácií a lehkostí. Hydratovat, odpočívat, meditovat, uzemnit a BE!

Dosud jsi zvládl každý den své cesty vzestupu, dnes není jinak. Mnoho lásky a světla,

-SA Smith  AGirlintheUniverse.com

 

Telesné zmeny...

2. časť

Ak chcete zmeniť svoju DNA, musíte zmeniť svoje myšlienky a emócie. Uvoľňujem sa z tejto obmedzenej existencie. To znamená, že meníte svoju biochémiu. Keď nastane táto zmena, môžete pociťovať závraty, nevoľnosť. Stávajú sa z vás genetickými inžiniermi druhu Novej Zeme Vybudujete si svoje nové telo, kým v ňom budete žiť.

Vaše telo prechádza časovou slučkou a vy sa vraciate späť k pôvodnej časovej sekvencii (čas našej pôvodnej tvorby) Bolesti hlavy počas tejto zmeny spôsobujú tlaky tejto expanzie.

Meníme sa na mnohých frontoch. Na bunkovej úrovni mení našu DNA a mení sa v našej krvi, centrálnom nervovom systéme, kostnej dreni, ako mozog vypaľuje a ako prijíma informácie od Boha Zdroja. Tieto zmeny sa dejú vnútorne, no nakoniec prekrvácajú do vonkajšieho tela. Niektorí počas tejto vnútornej premeny zažijú priberanie alebo chudnutie.

Telo vie presne ako sa reorganizovať, pretože tento proces je zakódovaný vo vašej DNA a bude pre každého jednotlivca iný. Toto je prirodzený proces, ale ľudský druh teraz chápe, ako pomôcť tomuto procesu zvonka. Začíname si uvedomovať smer, akým nás vedie naše telo, pretože čím viac si uvedomujete, tým väčšiu kontrolu nad týmto prirodzeným procesom budete mať.

Začíname si uvedomovať náš oslabujúci imunitný systém kvôli zrýchleniu Centrálneho nervového systému. Je to ako dať 100 wattovú žiarovku do zásuvky, kde bývala 40 wattová žiarovka. Sme naplnení viac svetla a naše fyzické telá sa snažia dohnať. Počas tohto kalibračného procesu to bude drsné. To znamená, že v energii, ktorú prijímame, je väčšie množstvo amplitúdy. Cítime príznaky úpravy. Táto nová energia je prepojená cez centrálny nervový systém a mnohí s ňou majú extrémne problémy, preto je uzemnenie veľmi dôležité.

Keď sa zoberiete na toto nové telo Svetla, väčšina vašich orgánov a žliaz už nebude potrebná a nakoniec zmiznú. Ako bude k dispozícii čoraz viac svetla, vaše CNS budú páliť neurologické impulzy ako šialené! Intenzita bude niekedy ohromujúca.

Keď sa to stane, nervový systém sa okamžite pokúsi rozptýliť túto intenzívnu energiu tým, že ju pošle cez miechu. Potom bude táto energia nasledovať cesty a vypáliť tieto energie do svalového systému, preto vaše svalové stiahnutie a kŕče niektorí z vás cítia.

K tomuto vypaľovaniu dochádza aj v krvných cievach, kde má za násle Keď nastane výpal tejto energie v pokožke, môžete pociťovať tepelné pocity... pocit, že je mi naozaj teplo alebo skutočná zima, pichanie alebo svrbenie atď. Ak by tieto energie mali vypáliť do orgánov a žliaz, môže to brániť ich normálnemu spôsobu fungovania.

Reštrukcia DNA znamená, že už nebudete mať veľa čakier, nebudete viac vrstveným vedomím, nebudete už telom s nezávislými systémami, nebudete obsahovať žiadne priestory, žiadne medzery vo vašom vedomí alebo v vašej zodpovedajúcej DNA. Budeš vzorom celistvosti bez medzier a oddelenia. Buduješ niečo neopísateľné...

Ivona Antalii

Nacházíme se v bezprecedentním zrychlení, kdy závratnou rychlostí přistupujeme k novým dimenzím.

Vše se uvnitř houpe, překrývá se změť vysokých a nízkých frekvencí, jedna transmutuje druhou a vše se neustále rekalibruje energetickým dotykem vibrační frekvence, kterou vysíláme.

Slavné „dělení světů“ probíhá a zatímco pouhým okem není nic vidět, děje se něco mimořádného... v nás...

A to nemluvím o tom, co se děje v kolektivu, mluvím o rozdělení, které funguje hluboko uvnitř našich buněk a naší DNA, která se náhle aktivovala díky naší touze po jednotě. Je to touha tak silná, že rozšiřuje své brány do jiných dimenzí, když jsme připraveni k nim přistupovat.

Všechno se v nás rozděluje, staré a nové se potkávají vedle sebe, jako dvě paralelní dálnice. Jakmile jsme jednou nohou v druhé, proplouváme těmito dvěma cestami současně, odkud pocházejí pocity zmatku, někdy váhání, ale také vzrušení, naděje a síly.

A přesto je toto rozdělení vítané.

Díky němu jsou cesty stále viditelnější a ukazuje se nám cesta k lásce. Nevíme, kam nás vede, ale cítíme ho, protože vibruje. Vibruje silně, tak silně, že jsme k němu přitahováni jako magnet.

A je tam volání.

Odvažte se jej následovat, zbavte se potřeby vědět, kam jdete.

Pamatujte, že mysl nemá přístup k této cestě lásky a světla. Nemůže ji ani uchopit, ani pochopit, natož ‚vidět‘. To je důvod, proč bychom měli důvěřovat tomu, jak se cítíme, a jít s tím, co s námi rezonuje.

Tomu se říká nechat věci v sobě plynout.

Pusťte mysl, najdete ji později, jakmile bude u kormidla vaše srdce. Dejte svému srdci čas, aby našlo kontrolu a nechte se jemně vést svými touhami. Je čas vydat se na „dálnici lásky“ a rozšířit se do těchto frekvencí.

Všechno se to rozpadá. Vyberte si svoji cestu moudře. ❤

ZDROJ: Emmanuelle Pries

Sdíleno ve vědomí, že ovoce naší nejhlubší touhy je zralé a můžeme se o něj podělit s vesmírem, Mikai. FB Hřejivá a Bezpečná Náruč Vesmíru.

 

✨ AKTUALIZACE ENERGIE ✨ z fb

Momentálně zažíváme tři prvky globální očisty současně. Transformace našeho uhlíkového těla na křišťálové, odplavující hluboce zakořeněné negativní programy a útoky energetických bytostí.

TĚLOVÁ TRANSFORMACE - Pár dní můžete pozorovat Schumanovu rezonanci frekvencí kolem 12Hz (bílá barva). Tato energie přímo ovlivňuje naše tělo zlepšením okysličení buněk. Ovlivňuje také regeneraci neuronů a stimuluje naše mitochondrie, které jsou energetikou dodávající energii našemu tělu. To vše má přímý dopad na naši energetickou propustnost, abychom mohli absorbovat stále silnější energie z vesmíru.

HLUBOKO ZAKOŘENENÉ NEGATIVNÍ PROGRAMOVÁNÍ - Frekvence Země a globální vědomí neustále stoupají Energie, které k nám přicházejí, způsobují, že vznáší nad hluboce zakořeněným negativním programováním, o kterém jsem opakovaně Bytosti s velmi zablokovaným propojením duše budou „nuceny“ vnějšími faktory, aby se probudily a začaly posun uvnitř, pokud se jejich duše rozhodla VZVZNUT Další bytosti, které už na sobě pracují, se dostávají do takových oblastí, které stále vyžadují jejich pozornost v podobě OČIŠTĚNÍ, ODPUŠTĚNÍ a VYPU Pro ty, kteří nemají možnost zúčastnit se mého stacionárního workshopu na téma čištění bloků, jsem připravila POWER AKTIVACI, která vás může provést do konkrétních oblastí a přilákat ty správné nástroje

ÚTOKY NA ENERGETICKÝ DŮM - Mluvíme o veškeré neformované energii v podobě mrtvých a dalších bytostí, které nějak uvízly v naší realitě. Takové bytosti vyžadují energii a velmi často lpí na lidech, kteří mají mezery ve svém energetickém poli. Prostor aktuálně nutí jejich transformaci k „posunu se dál“. Proto jejich útoky v poslední době přibývaly. Uvědomění si naší neomezené SÍLY nebo spíše nedostatek povědomí o ní způsobuje, že se před těmito mnozí nemohou ochránit Mimo jiné i proto jsem vytvořil POWER AKTIVACI, aby si každý, kdo by chtěl využít mé roční práce, mohl si takovou ochranu aktivovat.

AKTIVUJTE SÍLU: https://energiawnas.pl/kurs/708/aktywacja-mocy

Roberto Nunez  · 

Dějí se VELKÉ ZMĚNY. Pokud jste se cítili unavení nebo vyčerpaní, je to znamení, že jste v procesu této transformační fáze. Všechno se přeskládá. Božské světlo je silné a vede tě tvými další kroky, které tě vedou k cíli. Léčení, usmíření se děje, smrt a znovuzrození jsou v procesu, může být z vaší strany mnoho přípravy na to, co přijde dál, na energetické úrovni. Uvidíte ve vás změny, které ovlivní vaše zdraví, milostný život, hojnost, prosperitu atd. Věřte tomu, co se děje v zákulisí. V příštích týdnech budete na dobrém místě, až začnete vidět, jak se věci plní.

Buďte během procesu trpěliví

Ioana Vasile

Milá rodino, toto je poslední snímek Slunce. Jak vidíte na levé straně snímku, jsou tu dva velmi světlé kraje, které budou před námi v příštích dvou až třech dnech. Oblast níže je místo, kde před několika dny vypukla erupce velké velikosti; Jen pro představu, erupce třídy X2 3. března měla rychlost 1200 až 1300 kilometrů za hodinu a ta, která způsobila vznik v této oblasti před 4 dny měl rychlost 3 000 kilometrů za hodinu.

Navíc jsme měli v posledních dnech dvě Geomagnetické bouře Kp5 a Kp6 (způsobené dvěma různými vysuny koronální hmoty), plus plazmové filamenty (žádné erupce), které se odtrhly od Sluneční Korony a dnes už máme dvě další třídy M. více tříd C, takže jak vidíte, bylo jich všech hodně.

Toto jsou účinky, které můžete cítit:

- Náhlá únava a/nebo svalová slabost

- Příznaky dehydratace a "kocoviny"

- závratě, závratě, nebo pocit, že jste "zhulený"

- Vibrace, třes nebo napětí v nervovém systému

- Nadměrné pocení rukou a nohou

- Popáleniny, brnění nebo tlak v různých oblastech hlavy

- Palpitace, bušení hrudníku, zvýšená srdeční frekvence

- Ten pocit, že nemůžu zhluboka dýchat

- Nedostatek rovnováhy, smyslová přecitlivělost, tlak v uších a duševní zmatenost nebo obtíže

- Nespavost, neklid a přerušený spánek

Zatímco již nevstupují do fyzických příznaků, mohou zažívat také „paranormální“ zkušenosti, jasné sny, stahování informací, aktivace, odhalení, zjevení, intuici a telepatie, stejně jako pocit expanze a nesladění. jejich tělo..

Zůstaňte dobře hydratovaní a žijte svůj vnitřní proces vědomě, tělo se bude nadále přizpůsobovat, pokud nenecháme strach proměnit v odpor. Milovat a přijímat proces s otevřeným srdcem a důvěrou v Božský plán je vždy odpověď.

~Alenka~

POZNÁMKA: Tohle nepřestane a bude to dál růst. Děti, zvířata, rostliny a i kameny to zažívají, každý na své úrovni vědomí.

https://t.me/arcoiris144

@NaanTuck

 

Proč jsme vlastně tady? Co je naším cílem na této planetě? Otázka, která dříve či později musí napadnout každého z nás. Někteří mají to štěstí, že o svém životním poslání mají jasno odmalička, další se musejí ve světě hledat. Jedno je ale podle andělů jisté: úkol v pozemské rovině má každý z nás. Nemusí jít přitom o velkolepě znějící cíle. V Univerzu si toho volíme opravdu mnoho. Dokonce i čas a způsob, jakým naše fyzické tělo zemře.

https://www.andelskanadeje.cz/l/osud-a-zivotni-poslani

AlitaZaurak: Nejdůležitější události roku dle astrologie přicházejí | podcast Příznaky transformace

https://www.youtube.com/watch?v=NbWLmhs6OEs

 

Sdíleno v podporování planetárního povznesení a vzestupu kolektivního vědomí lidstva, Mikai. FB Hřejivá a Bezpečná Náruč Vesmíru.

 

Antonín Baudyš - Co na nás čeká v nejbližší době

https://www.youtube.com/watch?v=mYsHpUuaP70

 

Astro na duben 2023 (1/2)

Antonín Baudyš

https://www.youtube.com/watch?v=qqh67r-Pps8

 

Petr Věštec Kartář  · 

 

BLÍŽÍ SE JEDINEČNÁ UDÁLOST

 

S radostí oznamuji, že již brzy nastanou významné události, které změní osud lidstva.

Již mnoho let jsem dostával zprávy o osobním růstu a rozšiřování vědomí lidstva. Poslední dobou jsou tyto zprávy častější a naléhavější: Brzy se chystá velmi důležitý okamžik.

Slunce je naše centrální slunce, záblesky Alcyone.

Blesk probouzí lidi k jejich pravé povaze.

Způsobí to spontánní masové probuzení na Zemi.

Lidé po celé planetě poznají, že jsme všichni jedno, a že jsme zde na této planetě, abychom zažili bezpodmínečnou lásku.

Duše je věčná a my všichni jsme jedno vědomí.

Po této skvělé události se lidská rasa začne vystupovat ze svého současného omezení a vstoupí do nové etapy evoluce.

Závoj se zvedne a každé tajemství, které bylo dosud před lidstvem skryto, bude odhaleno.

Intuitivně budete vědět vše, co jste vždy chtěli vědět.

Sluneční světlo nebude jen fyzické světlo, které bude vyzařováno.

Jedná se o světlo, které ponese extrémně vysoké frekvence schopné proniknout do lidského těla a vrátit DNA do původního stavu.

Ovlivní Matku Zemi a veškerý život na ní. Tato kosmická událost spustí proces očisty a uzdravení. Ozonová vrstva se začne hojit a lidé budou moci opět dýchat mnohem čistšího vzduchu.

Když je energie Alcyonu dostatečně silná, aby pronikla oponou, která nás tak dlouho izolovala od našeho zdroje, nastane zatmění Slunce.

Tahle jedinečná událost se odehrává 1x za 33 až 35 tisíc let. Toto je jediný důvod tak vysokého počtu inkarnovaných duší na této planetě. Všichni chtějí být u toho. Jsme středem pozornosti celého vesmíru !!!

Uvidíme, jak je vše v tomto vesmíru propojeno. Jasně uvidíme, jak všechny naše myšlenky ovlivňují naši realitu a všechny kolem nás.

Tato událost bude velmi podobná konci temné noci, kdy bude opět světlo a my si uvědomíme, že je vše v pořádku, že jsme jen snili, a že se opravdu nic nepokazilo.

Pojďme se probudit a ocitnout se na lepším místě s více možností, které máme k dispozici.

Tento východ slunce není konec světa, jak si někteří myslí, ale příležitost přeměnit se v nový způsob existence a otevřít mezidimenzionální portály v naší mysli.

To nám umožňuje zkoumat jiné reality a dimenze, aniž bychom opustili naše těla. Přesný mechanismus toho, jak tato sluneční erupce - solárně záblesk - nastane, je mimo mé chápání.

Bylo mi vysvětleno, že tato událost je přirozeným jevem v našem vesmíru a je nezbytnou součástí evoluce našeho druhu.

Jak nastane záblesk, všichni pocítíme intenzivní teplo a množství světla. Po počátečním šoku si lidé uvědomí, že jim nikdy nic neublížilo. Bude to jako velká kocovina!

Budete se cítit mnohem lépe.

Co se stane dál, je mimo naše nejdivočejší sny.

Lidé si začnou pamatovat své minulé životy.

Budou si pamatovat vše, co dělali v minulých životech.

Budou si pamatovat každého, kdo jim kdy ublížil..... To způsobí masivní posun vědomí na Zemi.

Lidé si přestanou ubližovat, protože vědí, jak moc je to uvnitř bolí.

Naše vědomí se bude výrazně rozšiřovat. Tato energie nás velmi ovlivní a způsobí, že se mnoho lidí probudí a zjistí, kým skutečně jsou. Mnoho lidí má hluboké duchovní zkušenosti a zjišťuje, že nejsou odděleni od sebe ani od Boha. Tato událost bude probuzením jednotlivce a změní vědomí světa. Lidé si musí uvědomit, že jsme všichni jedno. Tohle ukončí tuto válku.

Nakonec všichni pochopíme, proč je válka marný čin, protože nemohou být vítězové, jen poražení. Bolest, kterou pociťují ostatní, se stává naší bolestí a uvidíme, že bolest druhých ublíží i nám. Budeme pokornější, bližší, soucitnější.

Blesk uvidí všichni, po celém světě, dokonce i slepí.

Tohle může být připomínka pro lidi, aby se probudili a zlepšili svůj život ve prospěch sebe i planety.

Kometa "Svědomí" – co se děje fyzicky a co bude ještě pár měsíců

https://www.youtube.com/watch?v=H7qRC79viI0
 

Petra Nel Smolová - Kam směřujeme jako lidstvo

https://www.youtube.com/watch?v=dhqWS0YwoNo
 

Leni Lipenská: Předpověď pro rok 2023 dle human designu

https://www.youtube.com/watch?v=omZAvapRCM8

další info a horoskopy níže na rok 2023
 

Veronika Navrátilová: Češi nejsou zralí k tomu, aby se situace v roce 2023 zlepšila

https://www.youtube.com/watch?v=Gi9OBILoekc

 

Čeká nás klíčové období lidstva | Adolf Inneman

https://www.youtube.com/watch?v=6uxgd9CLSd8


Závoj se mění

Tento živý channeling Kryona byl přijat a streamován Leem Carrollem v rámci HealingWednesday, 23. února 2022

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Je pro mě těžké vyjádřit, jaké to je milovat lidi z druhé strany závoje. Nevidíme vás ve vaší kůži (fyzické formě), drazí, ale vidíme vaši kompletní velkolepou dušiVidíme všechny vaše životy, vaše záměry, se kterými jste přišli, čím procházíte, oč žádáte a s čím zápasíte. A mnoho z toho, co vidíme, je způsobeno něčím, co jste vytvořili a co se nazývá závoj. Tohle je channeling, který jsme předávali už mnohokrát dříve, ale ne této skupině, a ne tímto způsobem. Někteří z vás říkají: „Kdyby neexistoval závoj, byli bychom na tom mnohem lépe. Viděli bychom věci, porozuměli bychom svému božství.“Říkám vám, kdyby nebyl závoj, nebyl by žádný test.Tento test, drazí, není o vás ani o vaší duši. Týká se energie na planetěJe to planetární test.Proto sem přicházíte se svobodnou vůlí a s dualitou. Můžete vidět všechny temné věci a všechny věci světla a rozhodovat se podle své volby.

Zatímco sledujete tento konkrétní program nebo jej posloucháte (čtete), pravděpodobně si uvědomujete, že na planetě existuje boj. Stále existuje. Mluvili jsme o rovnováze světla a tmy a jak se tato rovnováha změnila, zejména v posledních několika letech.Světlo se začíná dostávat do popředí velmi, velmi pomalu, a vy začínáte vidět věci, které jste nikdy dřív neviděli. Společnost samotná se začíná trochu zlepšovat, pokud jde o integritu. Společnost se začíná probouzet k větší pravdě a vy to vidíte obecně ve vaší zemi, po celém světě, nejen mezi pracovníky světla. To by vám mělo něco říct, naznačit. Přesto se zdá, že vše je zahaleno závojem.

Chci promluvit o tomto závoji a poskytnout vám o něm nějaké informace. Oddělenost mezi vámi ve vaší lidské podobě a majestátem Boha není závojem, který by vytvořil StvořitelTo vy jste jej vytvořili.Vytvořili jste tuto zvláštní oddělenost jako něco, co prožíváte, když přijdete na planetu. A na základě toho vám teď říkám, jelikož je to váš závoj, který vás odděluje od božského, že jste za něj také zodpovědní.

Takže tento závoj není něčím, co by bylo vytvořeno bytostmi na druhé straně závoje, aby vám bránilo vidět pravdu. Je to něco, co jste vytvořili na této planetě ještě předtím, než jste sem vůbec přišli, aby vám to bránilo vidět věci, jež by pak nebyly přiměřené (férové) vůči dualitě. Povím vám, co se právě teď děje. Nejenže se tento závoj zvedá, ale stává se transparentnějším.A to je také vaše zásluha. A protože je to vaše zásluha, mohli byste si položit otázku: „No, pokud jsme společně zodpovědní za to, kde se závoj nachází, nastane někdy doba, kdy úplně zmizí?“ Hmm … (Kryon se směje)

Dovolte mi, abych vás ve vaší představě vzal na jinou planetu.A nazveme ji Jinou Zemí. Dovolte mi, abych vás tam na chvíli zavedl. Řekněme, že ta Jiná Země má stejné problémy, jaké máte vy. A teď si uvědomujete, že vás beru do minulosti, do vzdáleného prostoru v této galaxii, kde existuje jiné místo, kde duše zápasily, kde si tím prošly a měly takové věci, a dokonce dělaly horší věci, než jaké kdy dělala vaše společnost. Kde se skutečně účastnily genocidy a pocházely z velmi temného místa. A pak prošly posunem. A v průběhu let se jejich závoj začal zmenšovatA v průběhu let si mnozí z nich uvědomili své božství.Byli stejní jako vy. Jejich test byl téměř stejný jako ten váš. Měli dualitu, měli světlo, měli temnotu. Jejich planeta byla jiná než ta vaše, ale měli stejné atributy. A pak jednoho dne závoj zmizel díky jejich zásluze. Tvrdě na tom pracovali. A byl to den oslav. A v ten čas spatřili Boží majestát a Jeho lásku k nim a stali se vzestoupenou planetou.

To je to, co se může stát.Někteří z nich sem přicházejí, drazí, ale vy je nevidíte jako lidi, ale jako anděly. Nemáte ponětí, a tak říkáte: „Ach, toto nádherné stvoření z nebe přichází, aby nám dalo rady.“ A co když to tak vůbec není? Co když je to vzestoupená bytost z planety, která si prošla vším tím, čím procházíte vy, a která sem přichází, aby vás milovala, radila vám a pomáhala vám? Téměř celý svět věří v anděly. Zdá se, že k vám přicházejí v každé kultuře. Zdá se, že jsou historické a zdá se, že jsou legendární. Co když tyto bytosti prostě pocházejí odjinud?

Drazí, je tu ještě něco, co bych vám rád sdělil, pokud chcete vědět, odkud duše pocházejí.Například právě teď máte na planetě velmi mnoho duší a neustále přibývají. Odkud přicházejí? Co dělají, než se dostanou na Zemi? A řeknu vám, že někteří z nich přišli z těchto jiných míst, aby si to všechno zopakovali. Pokud jsou to duše tohoto druhu, přicházejí s vědomím, co je možnéJe to v jejich DNA, je to v jejich psychice. Budoucnost vnímají pozitivně, už si tím prošli. A budou to oni, kteří budou nejrychlejšími starými dušemi, protože to viděli. Jsou to pracovníci světla a možná některými z nich jste i vy.

Závoj se zvedá a už se pohnul.Pohnul se blíž k vám a to znamená, že se ztenčuje. Jak se k vám láska Ducha přibližuje, přibližuje se k vám i ten závoj a vy za něj snáz vidíte. Začínáte jej vidět takový, jaký je – jako oddělenost, vytvořenou lidmi, mezi tím, co je lidské, a tím, co je Tvořivý zdroj. V každém Kruhu dvanácti přecházíme most. Tento most, drazí, tato mlha, drazí, je závoj. (Kryon se usmívá)Teď jsem to pro vás identifikoval. Až jej dnes překročíte, rád bych, abyste si na to vzpomněli. Přejdete na místo, které je dokonalé, na místo zvané vaše duše. Místo, které je legendární svými minulými životy po celé této galaxii, nejen zde na Zemi. Je tam mnoho vašich „já“, drazí. Už jsme o tom dříve mluvili.

Takže v Kruhu dvanácti vás skutečně učíme procházet skrz tento závoj, cítit se pohodlně s tím, co vidíte, vzít si zpět pomocníky a integrovat je do svých životů. A tím se připravujete na to, co se jednou stane na této Zemi, až to bude pochopitelné téměř každému člověku. Pak lidé začnou chápat, že existuje určitý cíl. Možná je to cíl integrity, cíl soucitu nebo cíl lásky. Jsou to cíle, které začnou nahrazovat jiné věci, o kterých si mysleli, že vytvářejí dobrý život. A dojde k pochopení, že čím víc si toho můžete vzít z druhé strany závoje a používat to pro sebe, tím větší budete, tím déle budete žít a tím snazší bude uzdravení, po kterém toužíte.

Tento channeling je tedy o závoji, ale ve skutečnosti se týká vašeho vztahu k Tvořivému zdroji.Jak blízko chcete být? Jsou mezi vámi někteří, kteří by rádi vzali ten závoj a „nalepili“ si jej na sebe tak, abyste už nepociťovali žádnou oddělenost? Jsou tací, kteří to dokážou, a tomu se říká mistrovství.A pak pro ně opravdu neexistuje žádný závoj. Nezmizí však v nějakém záblesku, ani se nevznesou do nebe nebo do vesmíruProstě se stanou lidskou bytostí, jakou byste chtěli být– milující, soucitnou, novou super duší, jak byste možná řekli. Takovou, která ukazuje cestu a skutečně rozumí lásce Ducha, lásce Boha ke všemu, co je, bez doktrín nebo pravidel, na která jste zvyklí.Takovou bytostí, která by stála před vámi a zvala vás, abyste k ní přišli a prostě s ní jen pobyli, která vám bude naslouchat, když budete potřebovat vypovídat se ze svých problémů, a která vás bude milovat po celou dobu, co mluvíte.

Takové lidi začnete potkávat a oni se začnou stávat součástí vaší společnosti. Je to zaručené, drazí, protože se to už dřív stalo. Není to poprvé, co to vidím. To je důvod, proč jsem na Zemi. To je důvod, proč jsem přišel v roce 1989, kdy jsme mohli vidět, jak se tato planeta pohybuje tímto směrem, a oslavovali jsme to, protože jsme viděli potenciál toho, co mělo přijít. Požehnaní jsou ti, kteří jsou nyní na této planetě, zvláště ti, kteří chápou, že mají kontrolu nad svým vlastním životem, svým vlastním božstvím, svým vlastním faktorem radosti.Kéž infiltrují temnotu takovým způsobem, že temnota bude mizet a na planetě dojde k urychlení lásky.

Já jsem Kryon zamilovaný do lidstva.

A tak to je.

Kryon

Zdroj: www.kryon.com – TheVeilisChanging – MP3 - min. 15:18

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Jana S. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Další zprávy a informace od Kryona, LeehoCarrolla i českého překladatelského Kryonova týmu naleznete na naší facebookové stránce KRYON česky Budeme rádi, když se k nám připojíte.

 

Novoroční poselství 2023
Adironnda v rámci Kryonovavysílání  Dvoučíselného dne
1.1. 2023

Adironnda pokračuje v Kryonově poselství pro rok 2023. Toto je z novoročního vysílání „Dvojčíslo“. Kryonchanneloval těsně před Adironndou, takže jde skutečně o pokračování stejného poselství. Adironnduchanneluje Marilyn Harperová, která vystupovala společně s Leem Carrollem, když častěji cestovali.

Ach, tak to je dobrý den pro vás, dobrý den pro vás, dobrý den pro vás, dobrý den pro vás, dobrý den pro vás, dobrý den pro vás a dobrý den pro vás. Je tak dobré vidět každého z vás v tento den 1.1.2023, eh. Nemysleli jsme si, že to někdy přijde, eh. A je to tady, jasné a krásné. Všechno to dává dohromady Devítku. Ano, jak říká náš drahý přítel Kryon, ukončujeme tento cyklus. Spojujeme se novými způsoby. Je to čas zotavení, čas odhalení, čas uznání. A my bychom tam dali ještě jedno "R": zotavení, odhalení a revoluce (angl.: recovery, revelation and revolution). Ne že byste se bouřili proti věcem, ale revoluce ve způsobu, jakým dochází ke změně.

A s tou revolucí, ta změna se děje, abyste věděli, že 9 je o odložení těch starých metod, těch starých návyků, těch starých frekvencí, těch starých energií, těch starých... Znáte ten starý svetr, který máte ve skříni a který se vám prostě líbí a je celý takový hezký a má díry? Odložte ho. Nikdo už ho nechce vidět. Pochopte, že k vám přichází úplně nový svetr, úplně nová energie, do které jste vstoupili.

Víme, že se cítíte trochu jako, víte, když dítě skočí doprostřed louže vody a voda se rozstříkne všude kolem a vy máte chuť do té louže vody prostě vstoupit a nechat ji vsáknout do bot? No, na to už je pozdě. Jste v té louži, už jste skočili a všechno se vylilo ven. Takto to pochopte v této energii a v této frekvenci. Takže v této frekvenci, jak se pohybujete vpřed, se děje to, co se děje v režimu zotavení. Uznáváte tuto energii. Uznáváte ji. Tak nějak ji odkládáte.

A obava spočívá v tom, že nevidíte dál. Nevidíte rok, dva, tři a budoucnost, protože všichni a jejich bratr a sestra a teta a strýc a bratranec a matka a otec a nevlastní matka a otčím, všichni mají novou předpověď. Ale je jen jedna, které můžete opravdu věnovat pozornost, a tu jste právě slyšeli.

Pochopte tedy, že jste součástí tohoto božského plánu. Jste podstatou tohoto plánu. Jste uznáním a pochopením a zkoumáním nových způsobů, jak věci dělat. Takže pochopte, že když máte tento nový způsob, jak to dělat, když máte tuto frekvenci a nemáte žádný návod k použití, je to něco jako... takže se chystáte kempovat - ano, hm - a jedete kempovat a jdete si koupit stan, jeden z těch malých stanů se všemi těmi kovovými věcmi, které se zvedají a drží stan nahoře.

A všechno je perfektní a vy otevřete tašku se stanem, kterou jste neotevřeli předem, protože víte, jak se stan skládá. To mohla být chyba, protože jste se na to nepodívali, než jste se dostali doprostřed divočiny. A když jste stan otevřeli, zjistili jste, že návod je v japonštině a vy v tuto chvíli japonsky neumíte. Tak jsi začal channelovat svého vnitřního Japonce a zkusil jsi, jestli to dokážeš vyřešit, a podařilo se ti to. A pak si uvědomíte, že tam chybí jeden kolík - víte, ta věc, která jde podél okraje stanu a která vlastně drží bok.

A to je něco jako nová energie. Budete mít pocit, že vám nějaká část chybí. Takže, jak už jsme zmínili, jste skaut a skautka, buďte připraveni, ano. Takže místo toho, abyste vyšilovali a říkali si: "Ach, ten obchod, jak to mohli udělat? Ach, ta energie, vždyť si nemůžu přečíst návod. Musím někoho nasměrovat, aby mi návod vydal. V té energii, jak je to možné?".

Místo toho se posaďte. Posaďte se do ticha a podívejte se na svůj krásný stan. A pak se rozhlédněte kolem sebe a podívejte se, co máte k dispozici, co je dlouhé a úzké. Jste v lese, takže tam musíte mít stromy. A pravděpodobně z jednoho stromu právě upadla větev přesně tam, kde jste ji mohli najít, abyste ji použili k podpoře stanu, místo toho, co jste očekávali,  kovové tyče. Taková je nová energie. Proto vás žádáme, abyste nevstupovali do této nové frekvence, do tohoto nového světa, do tohoto nového roku, který je rokem sedmičky, a nesedali si a neanalyzovali všechno, co se nestalo, protože to je právě sedmička,ale abyste si uvědomili, že sedmička pro celý tento rok je nejduchovnější ze všech čísel.

Ano, je vyvedena z rovnováhy, protože sedmička má plochý vrchol a pak má malý úhel sjíždějící dolů se stojanem bez viditelných známek základu. A přesto stále stojí vzpřímeně a v této energii hledí vpřed. A dívá se dopředu, aby zjistila, co je možné, a pak analyzuje, co může zkontrolovat, ale stále se připojuje ke koruně. Tam je roh na té 7. A sedmička je pochopení. Sedmička je spojení.Tam je ta revoluce, máte revoluci myšlení, abyste si uvědomili, že to, co bylo, už není. To, co je, je dobrodružství.

A v této schopnosti je třeba vědět, že vše, co přichází, je stále dokonalý božský řád. Vše, co tato frekvence uznává, je stále v božském řádu. Takže jako když přichází válka v energii. Už jste slyšeli, že to není to, co očekáváte, že to bude, což je pravda. Vaše rodina není taková, jakou ji očekáváte.

Takže si pamatujte, že pokud máte očekávání, dobře, přestaňte s tím. Prostě toho nechte, protože vaše očekávání budou zklamána, protože nic není takové, jak se zdá být. V té energii, kdo by si kdy pomyslel, že máte tyč, která se dá snadno zkrátit, protože jste byli připraveni a máte v kapse nůž, abyste se ujistili, že se vejde do toho malého prostoru ve stanu.

Pochopte, že v této frekvenci atmosféry, v této frekvenci energie, ukončujete cyklus nevědění. Proto vznikla Akademie Krysallis, Lemurijské výukové kolo, Channelerova metoda, Channelerova akademie, Jak channelovat, bla, bla. To vše vás, nejdražší bytosti světla, učí, jak získat své vlastní odpovědi, jak pochopit, že vy jste tou odpovědí, kterou jste hledali.Nastavte si svůj záměr, nastavte si svou frekvenci, nastavte si své znalosti a pochopte, že to není to, co očekáváte, že to bude.

Ukončujete tento cyklus. Dnes je to devět. Ukončujete tento cyklus přesvědčení, že věci jsou (dány) určitým způsobem. Že to, že si koupíte stan, neznamená, že bude mít všechny své části. To neznamená, že bude mít správné instrukce, ale když budete sedět v klidu, když budete sedět v klidu a naslouchat, obdržíte vše, co je třeba.Obdržíte odpověď. Obdržíte vedení. Obdržíte části. Obdržíte frekvenci.Obdržíte záměr, který jste si vytyčili.

Proto pokud váš záměr říká: "Ach, tenhle stan nedokážu složit, protože si ani nedokážu přečíst návod a není tam žádná tyč," máte pravdu. A víte, co vám řekneme. Pokud sedíte v klidu a říkáte si:"No, co jiného bych mohl použít jako tyč? A můžu se obrátit na toho Japonce, který napsal ten návod. Vím, že to dokážu." Dokážete to.

Revoluce spočívá v uzdravení vašeho odhalení.Je o uznání té frekvence tohoto nového světa, která je tak vzrušující, takové dobrodružství, ehm. A vědět, že v tomto dobrodružství se někdy můžete trochu utrhnout, někdy můžete narazit na chybějící stanovou tyč, někdy můžete narazit na něco jiného, co nemusí nutně, v okamžiku vašeho očekávání, působit jako něco, co slouží vašemu vyššímu dobru. Proto říkáme, abyste svá očekávání opustili.

Protože, nejdražší bytosti světla, rozumíte, vaše energie - jak jsme říkali stále dokola posledních 23/24 let - jste dalším vývojovým stupněm. Jste dalším revolučním krokem, abyste uznali změnu, abyste se vrátili k lásce.Tato frekvence lásky vás provede těžkými časy. Tato frekvence lásky se sama mění a je přístupná, protože ukončujete cyklus, kdy jste případně bez této lásky, což znamená, že otevíráte cyklus bytí s touto láskou. Vstupujete do nekonečné lásky, celého lidstva, ne jen do jedné části, ne jen do jedné barvy, ne jen do jednoho systému víry, ale do celého lidstva.

A když dokážete milovat i ty bytosti, které zdánlivě dělají rozhodnutí, jež negativně ovlivňují váš život, všimněte si, že jsme řekli "zdánlivě", vrací se to k tomu očekávání. Jste další evoluční, revoluční, ozdravující osobou tohoto světa.Obnovením toho, kým jste byli, návrat do doby v Lemurii, návrat do doby v Atlantidě, návrat do doby předtím, než jste tam byli, a jak to budete dělat, budete si vzpomínat, budete si vzpomínat a budete tím, kým jste v tomto roce.

A my víme, že to může trvat rok, dva nebo tři, takže buďte se sebou trpěliví.Buďte trpěliví s tím, kým jste: velkolepou bytostí světla,abyste v tomto obrovském období změn byli opět zde na této planetě. Ano, vzpomeňte si, jaké to bylo hrát si v té louži vody. To je vaše frekvence. S neskrývanou radostí si vzpomeňte, jak moc šplouchala vaším záměrem, vaší botou.Je čas na takové šplouchnutí radosti. Teď je ten čas.

Proto vás žádáme, abyste si uvědomili, tuhle 7. Tento rok najděte svou rovnováhu, najděte svou oblast a skočte do té louže. A vezměte si s sebou svůj stan. (Smích) Ach, máme vás tak rádi. Je tak dobré vás vidět, vidět vás, vidět vás osobně, nebo tak trochu. Každého z vás máme rádi. Vidíme vás. Známe vás. My jsme vy. A pro tuto chvíli vám říkáme

Namaste. ~ Adironnda

Zdroj: www.kryon.com –  NewYearsDayMessage  -  MP4 -  min. 15:40 min.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Bára K. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

Povídání pana Staňka, jak se léčit sami

https://www.facebook.com/bfaraom/videos/1536363940218104/?sfnsn=mo

rozhovor s J. Duškem o slovech nebezpečí

https://www.facebook.com/bfaraom/videos/694199325604903/?sfnsn=mo