Vetom

 

Vážení přátelé, na této stránce najdete důležité odkazy na pomoc Vašemu fyzickému a tím i psychickému zdraví.

Najdete zde více informací. Nejprve o  přípravcích Vetom.

Vetom - speciální přírodní přípravky k obnově schopnosti těla se samo harmonizovat, omladit, regenerovat, zvýšit imunitu a energii, zvýšit i vědomí, opravit zápisy nemocí v buňkách, více na www.vetomcz.cz, mohu Vám jako spolupracující partner firmy poradit, doporučit, objednat za lepší ceny s dodáním poštou nebo zásilkovnou k Vám na adresu i do ciziny, neboť výrobní a vědecká vývojová firma i česká obchodní firma dodává do zemí EU, rovněž i mimo EU, a má příslušné certifikáty. Vetom byl před cca 30 lety vyvinut pro kosmonauty, takže umí najít i mimozemské bakterie. Léčí se s ním běžně v nemocnicích, ale ne u nás. 

Přípravky vetom nejsou léky, ani přímo klasická probiotika, ale zdravé kmeny bakterií, které jsme dříve dostali do těla z potravy i vzduchu, ale dnes již téměř vymizely ze světa. Jsou čistě přírodní bez vedlejších účinků, nelze se jimi předávkovat, mohou je těhotné ženy a novorozenci a malé děti pro zvýšení imunity, dokáží ochránit i před hromadnými infekcemi, jaderným zářením, dokáží najít v těle nerovnováhu a řešit ji.

Cena partnerská se slevou za 2 měsíční kůru, která je nutná vč. přesného dávkování na 2 měs, jako základní pro člověka s běžnými potížemi pro vyčištění organizmu od bakterií i zbytků potravy usazených na stěnách střev  je 6 ks - 2 ks vetom 1.1, 2 ks vetom 4 a 2 ks vetom 3 za 3240 Kč. Cena za 1 balení je za 540 Kč. Vetomgin na cysty, gynekologické potíže, myomy, k očištění ledvin apod je krabička na 2 dny za 180 Kč, nutno brát 5-7-10 krabiček. Podle potíží. Kapky vetom 1,23, 3,22 a 4,24 pro děti, pro starší lidi a při rakovině a těžších nemocech stojí 1 lahvička 629 Kč. Zboží posílají přímo z firmy doporučeně na Vámi udanou adresu, nebo do zásilkovny, platí se mně a do pozn. píšete zaslané číslo fa do účetnictví a já jim na základě faktury z Prahy vydané za Vám dodané zboží vč. poštovného s DPH, které je mi naúčtováno podle skutečné ceny po zaslání balíčku. Nemám sklad a nemám tady žádné zboží. Vetom slouží hlavně na posílení imunity a předejítí infekcím. Čistí tělo a nastává samoléčení. Zvyšuje energii. Pomáhá na alergie. Je to detox od všeho neopotřebného v těle. Při užívání vetomu se mohou užívat i léky a doplňky stravy, ale nesmí se antibiotika, která celou kůru zruší nebo výrazně oslabí. Mohou užívat i kojenci i těhotné. Pomáhá i při covidu a úplavicím, bere se i při rakovině apod. Přes krev jde i do orgánů i do mozku. A postupně opravuje nemocné buňky. Dochází následně k samoléčení těla. Více a podrobnější info mailem po předchozí domluvě. 

2 videa o výrobě vetomu, jak funguje:

https://youtu.be/7j9821sROc0

https://youtu.be/u2jDb0qsWc4

Fermenty produkované bakteriemi napomáhají aktivnějšímu trávení rostlinné i živočišné potravy, zajišťují kvalitnější výživu organismu v době používání preparátu. Tyto fermenty napomáhají obnovení funkcí stěn trávicího traktu (žaludečně-střevního), což umožňuje biologicky aktivním a výživným látkám dostávat se bez překážek do krevního oběhu, a dále posilují eliminaci a detoxikaci různého původu (toxinů patogenních mikroorganismů, pesticidů, produktů života buněk organismu a dal.) Normální práce stěn trávicího traktu napomáhá profylaxi mnohých chronických onemocnění.

Tento komplex přírodních antibiotik, které prodují interferony v 1.1 a 1.23, se vstřebává skrze stěny střeva do krve a šíří se do všech orgánů, díky nimž si samy dokáží pomoct. Obranné síly těla, které byly předtím vynaloženy na boj s infekcí, směřují teď svou energii k léčbě zdánlivě dobře nesouvisejících chorob. Zdravé tělo začne mnohem účinněji bojovat nejen s bakteriálními, ale i virovými onemocněním. A vrací se zpět ke zdraví a rovnováze. Pomáhá i s alergiemi.


Ve velmi závažných případech použijte klystýr s kapkami vetom 1.23.

Při použití klystýru se stav pacientů na druhý den se zlepšil.

2. Možnost objednat mořskou vodu

Proč používat mořskou vodu Agua de Mar?  

Mořská voda je přírodní prostředek pro výživu a regeneraci buněk, podporu imunity a celkového upevnění lidského zdraví a vitality.

Mořská voda obsahuje 78 minerálů a stopové prvky v přesně daném vzájemném poměru, které jsou nezbytné pro správnou funkci lidského organismu.

Pití mořské vody pomáhá k posílení imunity organismu, ale také k udržování stálého pH vnitřního prostředí (tzv. homeostáza) organismu.

Česká společnost Bohémar se zabývá distribucí unikátních produktů Agua de Mar.

Jedná se o mikrofiltrovanou mořskou vodu získávanou s maximálním respektem k přírodě v národním parku Cabo de Gata na jihu Španělska v provincii Almería.

Je to jedinečný, velmi přísně chráněný kus přírody, kde díky mořským proudům vzniká jev, kterému se odborně říká upwelling - (tj. silné výstupové proudy teplé vody do horních studených vrstev), pomocí kterého dochází k rozpouštění minerálů v mořské vodě.

Proto je mořská voda přirozeně bohatší na všechny minerály, stopové prvky a další obohacující látky.

Podobný obsah minerálních látek neobsahuje mořská voda z žádné jiné oblasti a tím se stává  voda jedinečnou.

Mořská voda je řádně filtrovaná a čištěná, není nutno se tedy obávat nežádoucích nečistot. I přes tento proces jsou plně zachovány její přírodní vlastnosti - obsahuje 78 minerálů a stopových prvků a to v organické (pro tělo vstřebatelné) podobě.¨

Místo, kde dochází k odběru mořské vody, se nachází ve vzdálenosti 1 300 m od pobřeží v hloubce 38 m. Sací potrubí je umístěno ve výšce 6 m od mořského dna.

Oproti běžným produktům má Agua de Mar řadu výhod:

 cena - z ekonomické 2l láhve získáte 8-10l izotonického nápoje, litr tak zákazníka vyjde na 31,- Kč

ekologie – některé obaly můžete znovu naplnit (například naše spreje či skleněnou láhev)

blahodárnost - mikrofiltrací si voda zachovává cenné látky

udržitelnost - vodu čerpáme s respektem k přírodě

Produkty Aqua de Mar jsou k dispozici v široké škále od rozprašovačů po 2l lahve.

Vzhledem ke zvyšujícímu se zájmu v České republice a na Slovensku Vám posílám tuto možnost objednat si ve skladu v Ostravě , nebo mi pošlete objednávku s adresou, mailem a telefon pro doručení  a já Vám to objednám. Majitelé žijí ve Španělsku a do ČR přijíždějí jen cca 2x ročně.

Bližší informace najdete na https://www.bohemar.cz/

Vzhledem ke zvyšujícímu se zájmu v České republice a na Slovensku možnost  
objednat si ve skladu v Ostravě , nebo mi pošlete objednávku s adresou,
mailem a telefon pro doručení  a já Vám to objednám. Majitelé žijí ve Španělsku
a do ČR přijíždějí jen cca 2x ročně.