O mně


Několik řádek o mně…..

Narodila jsem se v roce 1963 v Brně. Od mých 2 měsíců až do 7 let se o mně přes den starala moje babička. Dala mi základ do života. Několikrát mi říkávala, oko- to je pohled do duše, podíváš se na člověka a víš. Ptala jsem se, jak to myslíš, řekni, jak to poznáš? .. a ona mi odpovídala, no však jednou pochopíš…. Tu cestu jsem však hledala již sama a mnohem později….. vědomě jsem se duchovní cestou vydala až ve svých 30 letech.

Vnímala jsem energie a zkoušky mých duchovních protějšků už před 14.rokem svého života ….. a tyto pocity nebyly vždy pouze pozitivní. Bylo to krátce po sametové revoluci, kdy jsem se setkala s One Brain a vydala se po duchovní stezce.

Setkala jsem se s lidmi, kteří mě dovedli nejprve ke knihám o reinkarnaci…. Krátce nato vyšla kniha Aura-somy. Ta mě zaujala a já začala mentálně pomáhat nejprve mému nemocnému kocourovi siamákovi … a poté i lidem. To bylo v roce 1995. No a tak se začalo mé učení, má práce na sobě samé…Začala jsem dávat aura-somu i lidem a přitom jsem cítila, kam energie z esence proudí a proč, co je tam za problém, kdy vznikl, takže jsem jim vlastně dělala takovou menší regresní terapii:-) a považovala jsem to za něco, co je mi vlastní, co prostě znám..co přece umí úplně každý..:-)

Za 2 roky jsem ale začala mít pocit, že aura-soma je málo, že potřebuji něco víc. Mezitím jsem si prošla kurzy Aura-somy a Tai-či, Modré Alfy a Reiki 1,2 a 3… ale tato nebyla mojí cestou a já pokračovala dál kurzem Hlubinné abreaktivní terapie a následně SRT, které mě tehdy nadchlo svými možnostmi. 

Rovněž jsem "prošla" Karunou Reiki, Christian Reiki, systémem "Fí" - tachyonovou energií, dikšemi, healingem, masážemi u B. Tichanovského, duchovním léčením… Také jsem objevila další esence, jako např. Aqua Ignea, Araretama, Havajské esence, andělské a zvířecí….Rovněž jsem Mistr Shambally 1024, 2002. Nic z toho dnes již nedělám. .…rovněž jsen zasvěcovala léčebné systémy..jsem již smazala, protože dnes jak procházíme transformací, jsou na Zemi již vyspělejší energie, některé vhodné pro tuto dobu, najdete na mých starých www...s čím jsem začínala před lety, používám jen zčásti. Někdy ovšem se k něčemu vracím, protože teprve ted je to pro lidi aktuální a energii dokáží přijmout. 

K tomu, co jsem v sobě objevila a uměla a pomáhala tím, ale co v té době moc lidí nevyužívalo, protože jsem to nekřičela do světa, např. systémy léčení Y-waiki-ti nebo Ogueme, které měly původ ve starých civilizacích, kde má duše žila...Tak jsem je časem zase smazala z www a začala používat metody, o kterých se vědělo více a o co lidé měli zájem a co také dokáže pomoci. Dále se vzdělávám v dalších kurzech jak pro propojení fyzického těla s psychikou, tak v mentálních léčebných technikách. V roce 2009 jsem prošla kurzem Meta mediciny, která hledá ale jen příčinu problému,a v roce 2010 jsem začala pracovat s Rekonektivním léčením a s The Reconnection. V roce 2012 jsem přidala Metamorfní techniku pro pomoc také dětem i dospělým pro prenatál nebo i zátěžové situace v životě a také s vývojovými vadami aj., která jde do hloubi až do 7. generace. MT dokáže řešit i problémy s početím a také pomocí ve vztazích, nebo vyrovnání se se ztrátou osoby, či práce apod. 

V roce 2012 jsem přidala metodu léčení skrze kvantové pole pro změnu reality a léčení buněčné úrovně, kde jsou schovány i programy našich předků a pra pra pra -.....předků..., které nás nevědomky brzdí a znemožňují vyléčení. Dnes s nimi pracuju již jinak. 

Také jsem léčila energiemi skrze channelované multidimenzionální léčebné systémy pro zbavení se strachu, odpoutání od matrixu, proměny osobnosti a DNA. Očištění karmy. V roce 2013 jsem přidala harmonizátory Bioprotector, křest do duchovních principů. Také jsem v létě absolvovala kurz transformační masáže Awakening, kterou fyzicky nedělám. Nyní už nejsou v mé nabídce. Ale v odkaze pro zdravý život najdete odkaz, kde si je objednat sami. Pokud Vás zaujme energie ještě z publikovaných systémů léčení na starých www, můžete si je objednat.
 

V roce 2014 jsem absolvovala semináře "Strom života" od A. N. Petrova, možnosti léčení světlem a bio-informačnimi technikami od Boha a očisty a regenerace těla -  přímé napojení bez zprostředkovatelů..s nímž jsem měla napojení už od roku 1998.....

Opět jsem  byla přivedena k malování, a to na hedvábí,  s kódy pro léčení přímo na míru člověku.

V roce 2015 jsem channelovala nový převratný systém pro léčení duše i těla a přímé napojení na Zdroj  Kuaqabana. Nyní již nanabízím.

V roce 2016 jsem přidala terapii přístrojem Medolight. Nyní již nenabízím.

Na jaře 2017 jsem se zúčastnila certifikovaného kurzu NLP programování a přidala další velmi účinné terapie, které pomohou zejména v dnešní převratné době.

V roce 2020 jsem přidala očištění a odblokování čaker a světelného těla, které, zdá se, bude stále více potřeba v dnešním světě. Očištění půjde rychleji, než dřív a bude více účinné.

V létě 2021 jsem prošla léčením a učením - terapií se zvuky a vibracemi, které dokáží vyléčit a srovnat páteř, hlavu, veškeré orgány apod. Protože to je  hlasitým zpěvem léčení a také je třeba přestat jíst některé potraviny, i klienti,  a nemohu si to v paneláku dovolit tak nahlas zpívat, aniž bych rušila sousedy, a nanašla jsem ani v blízkosti prostory, tak již nenabízím.

Nicméně vím, že každý z nás je jiný a že bez pochopení a uvědomění, odpuštění i přijetí zodpovědnosti se člověk nikam nedostane, tak i své klienty vedu k pochopení úkolů duše v inkarnacích. Nevykládám karty, ale díky svému napojení vidím i různé situace jak v minulosti, tak v budoucnosti, tedy dělám i poradenství ve vztazích, ohledně nám blízkých lidí a duší, také v kariéře. Také čistím byty, firmy, domy od negací, odvádím duše z těla i míst. Připravuji i speciální čistící vodu.

Začínám léčit s bílo-zlatou energií od Boha, postupně v nabídce budou doplněny informace.

Člověk se vždy setkává s lidmi, kteří mu nesou nějakou informaci nebo jsou i zrcadly. Takže jsem se setkávala s těmi, kteří jsou mými duchovními partnery, siamskými a sesterskými dušemi, také se sebou sama, tedy s mými paralerními životy. Ve všech životech se totiž potkáváme se stejnými dušemi, jen v různých úlohách. Proto jsem mohla a mohu dalším příchozím předat informace, které by často teprve hledali a je tak rychleji nasměrovat k řešení a především k pochopení jejich situace. Postupně se stalo, že jsme se při regresích a channelingu s Radou starších dostávali na jiné planety - Orion, Labutě, Lyru, Sírius, Plejády, Venuši, do Shambally, také na Fertel a Onyx a i do jiných dimenzí i za Hvězdnou bránu a k Nebeským zástupům, kteří dohlížejí na vzestup a očistu Země. Právě tady lze měnit realitu pouze záměrem a myšlenkou. Setkávala a setkávám se s dušemi, kdy nás váže společný duchovní úkol převyšující pozemské inkarnace.

Cesta k poznatkům a darům vedla přes překážky, práci na sobě samé, hledání sebe sama, přes bolestná odmítání, opouštění i odpouštění. Přes pochopení a opuštění jednání z ega, duchovní pýchy a bezpodmínečnému přijetí sebe, lidí i situací s pokorou a nadhledem, k vědomému žití. Můj životní úkol mě vedl k zodpovědnosti, že duchovní úkoly jsou vždy nadřazené těm "lidským" a nesnesou odkladu. Jedním z učebních a potvrzujících momentů bylo úmrtí mého táty v r. 95, kdy jsem to ráno s ním telepaticky hovořila, poté ještě 3 dny po smrti. To se mi moc líbilo, protože jsme si řekli vše, co jsme za života nezvládli, třeba to, že se máme rádi. Potom ale už musel "odejít". A za 3 měs ke mně "přišel" na chviličku z druhého břehu jakoby tělo v kapce a ptal se mě na situaci, kterou jsem tehdy řešila. Jestli jsem do té doby neměla jistotu, že jsme jen duše a že se energie nikam neztrácí, po této zkušenosti jsem věděla jistě.

Vše probíhá v jednom okamžiku. A díky změnám na Zemi se zhušťuje čas. Budeme svědky, kdy pochopíme, že čas neexistuje, kdy minulost i budoucnost splynou s přítomností a naše duše, která nese veškeré poznatky v sobě, se stane vědomou….. vrátíme se do jednoty, domů k Bohu….

Můj i vaše životy provázela řada výšin a pádů. Teď nás ale všechny čekají krásné změny a budoucnost, jen je třeba si to dovolit žít…… : tak pojďme, přátelé, do Nové Země, nové reality, kterou si vytvoříme……….. : Vy, kteří jste připravení vytvářet svoji vlastní realitu a nedbat toho, co slyšíte kolem a co neodráží již vaše nové poznatky………. Hodně štěstí….