Kniha Pastýřova, Joann Davisová 

Modlitba Zákon Proměny

"Učiň mě nástrojem svého pokoje.

Kde je nenávist, ať rozsévám lásku.

Kde je křivda, ať rozsévám odpuštění.

Kde je pochybnost, ať rozsévám víru.

Kde je zoufalství, ať rozsévám naději.

Ke je smutek, ať rozsévám radost.

Kde je temnota, ať rozsévám světlo. 

Protože kdo dává,ten dostává.

Když odpouštíme, je nám odpuštěno.

A když umíráme, jsme zrozeni k životu věčnému.

Neboť tak zní Zákon Proměny. "

Dnes, v této chvíli, pošlete všechnu lásku ve svých srdcích sami sobě. Láska je vaše přirozenost; neodolávejte tomu, čím skutečně jste. Můžete zlepšit svůj život pouhým vyjádřením toho, čím jste, pouhým následováním lásky ve svých srdcích ve všem, co děláte. A odpuštění je skvělý způsob, jak dát lásku sám sobě. Představte si, jak snadný by život mohl být, kdybyste byli hodní sami k sobě. Dnes je nádherný den, stvořený k tomu začít se sebou samými nový vztah.

   Z moudrosti starých Toltéků

Vítejte na mých stránkách, přátelé,

Nechť z mých stránek na Vás nadále proudí světlo k projasnění, k pomoci i k léčení, ať zde nacházíte i rady a články, které sdílím z jiných zdrojů a souhlasím s nimi....:-)

Zdravím také všechny, kteří se sem vracejí a také všechny své přátelé, známé a klienty, souputníky, protože za těch 20 let mé i vaší práce je vidět kus cesty a také změny nás všech. Jsem ráda a vděčná, že jste součástí mé pouti:-) 

Vzhledem k nařízení EU o GDPR k 25. 5. 2018 o ochraně údajů naleznete v odkaze "ceník služeb, kontakt" dokument zásad o ochraně údajů a formulář, jehož zasláním souhlasíte s poskytnutím svých údajů pro naši komunikaci pro vyřízení Vámi objednané služby.

V odkaze zajímavosti, odkazy, videa najdete různé informace i pro možnost sami se pomoci, v odkaze horoskopy a aktuální energie najdete více zpráv i  články týkající se aktuálního stavu ve vesmíru a texty pro pomoc s vašimi starostmi, o tom, co se Vám může dít, jaké se Vám mohou vyplavovat pocity, zimnice, bolesti aj. Rovněž zde jsou horoskopy na rok 2020. A info k transformaci.  V odkazu O vztazích jsou různé články o vztazích, proč a koho si volíme atd, také o dvojplamenech a spřátelených, duších, karmické vztahy apod., které jsou stále více aktuální.  

Doporučuji se vždy podívat do odkazu horoskopy, kde

 najdete hlavní zásadní aktuální

 informace o probíhajících energetických změnách a

 co se nám děje

Doporučuji Vám přečíst stránku Co je třeba vědět, abyste především dokázali přijmout zodpovědnost za to, co se s Vámi po terapii uděje, přip. i neuděje. Dále stránku PRO ZDRAVÝ ŽIVOT, kde najdete odkazy pro harmonizaci a regeneraci, omlazení orgánů i kvality Vašeho života i těla, Vetom, Medolight, Bioprotector. Jsou i přípravky  na pomoc při rakovině a cukrovce aj, Informace a poradenství na vyžádání.

Doporučuji shlédnout otitulkovaný film s panem Petrovem a vyprávění lidí několika zážitků s léčením světlem života, co vše se jim událo v životě, když s tím pracovali, 2 velmi zajímavé filmy:

  https://www.youtube.com/watch?v=tQ6QmHdsqBg

https://www.youtube.com/watch?v=3XHzt6_rex0&feature=youtu.be  

Menší info k mé nabídce najdete zde níže.

 Doporučuji zhlédnout:

Ava Chrtková mluví o tom, co se ted akutálně děje, co zažíváme, jaké další symptony transformace, jiné, jak dřív....

https://m.youtube.com/watch?v=eb9M9Q4tL44&feature=share

 

O vztazích, co se teď děje a jak se mění s ohledem na změny vědomí

Video slovensky     https://youtu.be/z7yW3TY5nOY  

Povídání psychologa o tom, co potřebujeme v životě si pohlídat :

https://www.facebook.com/lojza.dobrotivy.1/videos/133427747827995/UzpfSTY3MDQ3Mjk0NzoxMDE1NzQxODE0NDA4Nzk0OA/  

Xana Bati: Magické vlasy jako nástroje pro harmonii a blahobyt

https://youtu.be/X2AuCIj6fA8