Vážení přátelé, 

protože na produkty jsem neměla odbyt a ani čas se tomu věnovat, zde najdete některé odkazy, kde si můžete sami objednat pro Vaši potřebu za běžné ceny jako ostatní zákazníci:

BIOPROTECTOR – harmonizátor prostředí a GPZ a elektrosmogu 

 v Londýně u firmy Health & Bio Ltd.na www.bioprotector.cz - mám je několik let a jsem s nimi velmi spokojena

Produkty pro zdravé tělo i lékařský certifikovaný přístroj Medolight, kterým provádím terapie osobně, možno i na dálku

http://www.colway.cz/info/medolight

info o produktech i přístroji a jeho účincích:  http://www.colway.cz/download.asp


Medolight
podporuje aktivaci imunitního systému, aktivuje energetickou produkci v buněčných soustavách průnikem pulzního světla do tkání - s vlnovou délkou 640 Nm červeného světla a má schopnost léčit buňky. Při vlnové délce 880 Nm infračerveného světla má schopnost průniku do hloubky - ve tvrdých tkaních a kostech až 6 cm, v měkkých tkaních až 9 cm. Ze své zkušenosti jsem poznala, že světlo dokáže při dlouhodobějším působení jít až do příčiny problému. Léčebný účinek spočívá v aktivaci molekul NO (oxid dusnatý). Výzkumy v tomto směru ukázaly, že ve sféře pulzujícího červeného a infračerveného světla (parametry Medolight) dochází v endotelu k vylučování NO, a že se na tomto procesu účinně podílejí erytrocyty. Roztahování a pružnost cévních stěn a uvolňování cévních křečí a dokonalá funkčnost cévního řečiště jsou nejdůležitějšími efekty způsobenými vlivem NO.

Medolight je velikosti trochu větší myši k PC. Má 5 stupňů frekvencí, které nastavíte dle potřeby, rovněž jednoduše nastavíte i potřebný čas. V přístroji Medolight je zabudováno 108 elektroluminiscenčních diod na ploše 8,5 x 5,5 cm. Tyto generují elektromagnetické vlny ve spektru červeného a části spektra infračerveného. Právě dané rozsahy jsou potřebné pro "zásobování" mitochondrií, syntézu NO a mnoho dalších funkcí závislých na světle včetně optimálního napětí buněk.

Nízkofrekvenční pulzy záření vysílaného zařízením Medolight zajišťují obnovu elektromagnetické rovnováhy, obecné posílení interakcí uvnitř organismu a také redukci impulzivní bolesti. Vysokofrekvenční pulzy snižují ostrou bolest a působí protizánětlivě.

Citlivost buněk na elektromagnetické vlny je závislá na jejich funkčním stavu. Větší je v buňkách nemocných, než v buňkách zdravých. To znamená, že k oslabení patologického procesu je nezbytné světlo. Jestli jste přiložili přístroj na správné místo, nebo jestli potřebuje to místo, orgán léčit, poznáte jednoduše. Když přístroj sejmete a plocha s diodami bude teplá, tak je to správně, když studená, tak to místo léčit nepotřebuje.

Produkty pro zdravé a vitální tělo www.wellu.cz např přírodní kolagen, přírodní vit. C , přípravky na redukci váhy apod.

Přírodní přípravky pro zdraví ze Sibiře a z Maďarska - na dotaz poskytnu info s ohledem na to, co přesně potřebujete řešit, možno použít přípravky více firem s různou účinností

pro regeneraci, omlazení, přeměnu a nahrazení neplnohodnotných buněk ke zdraví, k napravení potíží, na které běžné léky a někdy ani přírodní, nezabírají, včetně onkologie a autoimunitních onemocnění, detoxikaci apod.