Vážení přátelé,

níže najdete odkazy, kde si můžete sami objednat pro Vaši potřebu za běžné ceny jako ostatní zákazníci bioprotector, medolight -certifikovaný lékařský přístroj, kterým dělám také  terapie, kolagen a jiné přípravky a krémy apod pro pružnost těla a kloubů a pod, také na hubnutí. ..Bioprotector již nemá zastoupení v ČR, objednává se a platí do Londýna, ale většinou dojde do týdne. Došlo k navýšení ceny o 150%, proto již staré ceny neplatí ani mé distributorské a stránka z mých www byla smazána.  

 

VETOM

Od loňského roku spolupracuji a jsem partnerem pro přípravky" VETOM"

Naleznete zde stále doplňované další přípravky na čistě přírodní bázi, momentálně jedny z nejsilnějších a nejúčinnějších, které původně byly vytvořeny k ochraně obyvatel i kosmonautů a jsou i proti jadernému záření. Naleznete zde např. přípravky k očistě střev, močových a gynekologických cest, očistě od parazitů i skrytých i těch, proti nimž medicína nemá účinné léky, dále některé přípravky působí na zvýšení vědomí, schopností-a dalších, které umějí např. smazat zápisy nemoci a prokletí až do 7.generace!  Neznám nic jiného, co by toto dokázalo. Nejedná se o léky, ani o doplňky stravy, ale o navrácení těla do stavu, kdy si dokáže pomoct samo. V jakém bývalo dávno, než země, voda, vzduch, potraviny i flora i fauna byly zanešeny a ztratily tak možnost adaptace a ozdravění.  

Informace o přípravcích najdete na uvedených stránkách, některé informace můžete slyšet zatím pouze na živých webinářích, některé přípravky nejsou zatím uvedeny na www, protože jsou zde zatím jen vzorky a je možné je objednat pouze přes partnery, mohu je tedy objednat i já. Více informací jen na vyžádání, také poradenství apod .

Můžete si objednat skrze mě a nechám Vám to doručit přímo domů, platba je přes účet, nakoupíte tak se slevou oproti e-shopu na www.vetomcz.cz

BIOPROTECTOR – harmonizátor prostředí a GPZ a elektrosmogu 

 v Londýně u firmy Health & Bio Ltd.na www.bioprotector.cz - mám je několik let a jsem s nimi velmi spokojena

Produkty pro zdravé tělo i lékařský certifikovaný přístroj Medolight, kterým provádím terapie osobně, možno i na dálku

http://www.colway.cz/info/medolight

info o produktech i přístroji a jeho účincích:  http://www.colway.cz/download.asp


Medolight
podporuje aktivaci imunitního systému, aktivuje energetickou produkci v buněčných soustavách průnikem pulzního světla do tkání - s vlnovou délkou 640 Nm červeného světla a má schopnost léčit buňky. Při vlnové délce 880 Nm infračerveného světla má schopnost průniku do hloubky - ve tvrdých tkaních a kostech až 6 cm, v měkkých tkaních až 9 cm. Ze své zkušenosti jsem poznala, že světlo dokáže při dlouhodobějším působení jít až do příčiny problému. Léčebný účinek spočívá v aktivaci molekul NO (oxid dusnatý). Výzkumy v tomto směru ukázaly, že ve sféře pulzujícího červeného a infračerveného světla (parametry Medolight) dochází v endotelu k vylučování NO, a že se na tomto procesu účinně podílejí erytrocyty. Roztahování a pružnost cévních stěn a uvolňování cévních křečí a dokonalá funkčnost cévního řečiště jsou nejdůležitějšími efekty způsobenými vlivem NO.

Medolight je velikosti trochu větší myši k PC. Má 5 stupňů frekvencí, které nastavíte dle potřeby, rovněž jednoduše nastavíte i potřebný čas. V přístroji Medolight je zabudováno 108 elektroluminiscenčních diod na ploše 8,5 x 5,5 cm. Tyto generují elektromagnetické vlny ve spektru červeného a části spektra infračerveného. Právě dané rozsahy jsou potřebné pro "zásobování" mitochondrií, syntézu NO a mnoho dalších funkcí závislých na světle včetně optimálního napětí buněk.

Nízkofrekvenční pulzy záření vysílaného zařízením Medolight zajišťují obnovu elektromagnetické rovnováhy, obecné posílení interakcí uvnitř organismu a také redukci impulzivní bolesti. Vysokofrekvenční pulzy snižují ostrou bolest a působí protizánětlivě.

Citlivost buněk na elektromagnetické vlny je závislá na jejich funkčním stavu. Větší je v buňkách nemocných, než v buňkách zdravých. To znamená, že k oslabení patologického procesu je nezbytné světlo. Jestli jste přiložili přístroj na správné místo, nebo jestli potřebuje to místo, orgán léčit, poznáte jednoduše. Když přístroj sejmete a plocha s diodami bude teplá, tak je to správně, když studená, tak to místo léčit nepotřebuje.

Produkty pro zdravé a vitální tělo www.wellu.cz např přírodní kolagen, přírodní vit. C , přípravky na redukci váhy apod.

Přírodní přípravky pro zdraví ze Sibiře a z Maďarska - na dotaz poskytnu info s ohledem na to, co přesně potřebujete řešit, možno použít přípravky více firem s různou účinností

pro regeneraci, omlazení, přeměnu a nahrazení neplnohodnotných buněk ke zdraví, k napravení potíží, na které běžné léky a někdy ani přírodní, nezabírají, včetně onkologie a autoimunitních onemocnění, detoxikaci apod.