Vážení přátelé,

níže najdete odkazy, kde si můžete sami objednat pro Vaši potřebu za běžné ceny jako ostatní zákazníci bioprotector, medolight -certifikovaný lékařský přístroj, kterým dělám také  terapie, kolagen a jiné přípravky a krémy apod pro pružnost těla a kloubů a pod, také na hubnutí. ..Bioprotector již nemá zastoupení v ČR, objednává se a platí do Londýna, ale většinou dojde do týdne. Došlo k navýšení ceny o 150%, proto již staré ceny neplatí ani mé distributorské a stránka z mých www byla smazána.  

Nyní přidávám úžasnou novinku: VETOM. Protože jsem se stala partnerem,

můžete si objednat skrze mě a buď si to vyzvednete u mě nebo Vám to nechám doručit přímo domů, platba je přes účet, nakoupíte tak se slevou oproti e-shopu na www.vetomcz.cz.  

Naleznete zde stále doplňované další přípravky na čistě přírodní bázi, momentálně jedny z nejsilnějších a nejúčinnějších, které původně byly vytvořeny k ochraně obyvatel i kosmonautů a jsou i proti jadernému záření. Naleznete zde např. přípravky k očistě střev, močových a gynekologických cest, očistě od parazitů i skrytých i těch, proti nimž medicína nemá účinné léky, dále některé přípravky působí na zvýšení vědomí, schopností-např jasnozřivost aj., voda na vyléčení rakoviny a dalších systémů v těle, voda na deaktivaci GPZ na 10 let, voda na vyčištění příbytků od otisků původních majitelů nebo i našich vlastních myšlenek a disharmonie během dne i noci, sprej na potraviny proti působení antibiotik, lepku, pescitidů, škrobu, lektinu, těžkých kovů, parazitů, hub, virů apod. Kůru na celkové odstranění cukrovky 1. a 2. typu, Dále tzv. vany Marcinišina, které postupně dokáží v člověku vymazat zcela informaci o nemocech ašich předků až do 7.generace! Umí to zrušit i prokletí.  Neznám nic jiného, co by toto dokázalo. 

Podrobnější informace o přípravcích najdete na uvedených stránkách, zde jen něco málo, některé informace můžete slyšet zatím pouze na živých webinářích, některé přípravky nejsou zatím uvedeny na www, protože jsou zde zatím jen vzorky a je možné je objednat pouze přes partnery, mohu je tedy objednat i já. Link na webináře níže. Rovněž přehled nemocí, na které účinkuje.

VETOM

Vytváří velmi intenzivně podmínky v organismu nejen člověka, ale i zvířat k tomu, aby se v rámci možností vyléčil sám. Viz. níže a více na vetomcz.cz.

VETOM byl v minulosti vyvinut v Rusku na základě armádního zadání a měl za úkol ochránit
člověka před následky jaderného, biologického a chemického útoku. Po změnách v 90. letech byl výzkum
odtajněn a VETOM se začal šířit komerčně.
Na trhu je VETOM hodně neznámý, přitom jeho účinek nesrovnatelně předčí běžně dostupné přípravky (naše
vlastní zkušenosti i zkušenosti klientů). Jeho účinky se znatelně projevují dokonce i u lidí, kteří prošli vším
dostupným a kteří se povařují za „vyčištěné" i „detoxikované". O klientech s potížemi nemluvě.
Základem VETOM jsou vybrané kmeny přírodních bakterií (Bacillus subtilis, Bacillus amyloliquefaciens) působící
velmi účinně primárně v trávicím systému člověka i zvířat. Byly ale provedeny pozitivní testy např. u včelstev.
Sekundárně dochází k velmi účinnému zvýšení činnosti imunitního systému, díky produkci interferonu. Tělo se
pak dokáže vypořádat i s nejúpornějšími nákazami jako jsou herpeviry, chlamydie, borelie, byly dokumentovány
pozitivní výsledky u autoimunitních onemocnění, HIV nebo ptačí chřipky u chovů drůbeže.

Proč Vetom?

Pohledem laika - od narození máme orgány čisté, nastavené pro správnou funkci. Organismus pak budujeme jídlem složeným především ze jiných organismů, rostlin nebo živočichů. Už v ústech se při správném žvýkání a proslinění potravy rozloží škroboviny na jednoduché cukry, v žaludku se rozloží bílkoviny na aminokyseliny, tuky na mastné kyseliny. Tyto se pak přesunou do střev a pak vstřebají do cév. Kolují v krvi, organismus si z nich buduje svaly, kůži, nehty a jiné tkáně nebo slouží jako zdroj energie. Náš žaludek ale nemá zuby a špatně rozkousanou potravu většinou nedokáže řádně rozštěpit. V žaludku a zejména ve střevech zůstávají na stěnách usazeniny, ucpávající vývody z pankreatu a žlučníku. Orgány přestávají fungovat, objeví se písek, kameny a cukrovka. Tlusté střevo ztrácí svou pružnost a mění se na kvasící a zahnívající úložiště. Přidává se zácpa, plynatost. Podobný proces se odehrává v cévách, které ztrácejí pružnost. Začíná se zvyšovat krevní tlak, zvyšuje se rozdíl mezi spodním a horním nebo se zvyšuje spodní hodnota nebo tlak kolísá. Usazeniny se objevují i v ledvinách, na nervových vláknech, v chrupavkách a mezerách kloubů, očních a sluchových strukturách. Lidské orgány po letech mají mnoho usazenin, které způsobují naše potíže - takzvané civilizační nemoci. Imunitní systém nestačí "hasit požáry", které v těle vznikají, postupně ztrácí schopnost "vyčmuchat" a zničit často maskované původce infekcí a jejich skrýše. 

Takže potřebujeme v těle uklidit a znovu aktivizovat řady "vnitřní policie". V tom tělu pomůže VETOM. Procesem , který funguje v přírodě. V čisté přírodě. A tu aby pohledal.


Stručně - v čem je VETOM jedinečný?
1. Ryze přírodní, bezkonkurenční produkt
2. Účinně čistí střevní systém nejen od nánosů a toxinů, ale i od nepřátelských mikroorganismů (bakterie, viry, plísně, paraziti,...) i díky vlastním antibiotikům a enzymům, které si v něm obsažené bakterie samy vyrábí.
3. Převratně zvyšuje imunitu (vyrábí alfa interferon), rychle obnovuje imunitu i po chemo či radioterapii
4. Je cenově dobře dostupný pro běžného občana
5. Nelze jej předávkovat
6. Nemá vedlejší účinky
7. Nastavuje celý organismus pro účinnou samoléčbu.

 

Koncentrát klastrové živé vody "MARCINISIN ®"

Marcinišinovy koupele, čistící buněčnou pamět od zátěže rodu i od prokletí až do 7. generace budou v nabídce později na vetom.cz, nyní již vetom, vetomgin - pro gynekologické potíže, močové cesty apod, gely, oční a nosní kapky, zubní prášek, prášek Komarova a jiné najdete vše na www.vetomcz.cz, další novinky se postupně přidávají

Při čem všem pomůže VETOM:

Hepatitida B, C akutní a chronická

Infekce papillomavirem

Infekce herpetickými viry - opar, na rtu, na genitálích, ústní dutiny

Akutní virová onemocnění - katar horních cest dýchacích,chřipka, viroza,

AIDS

Cytomegalovirová infekce

Encefalitida

Roztroušená skleroza

Vážné meningitidy

Chlamidioza

Streptokok, stafylokok

Žaludeční a dvanácterníkové vředy

Jsou pravidelné hodinové webináře, kde se můžete dozvědět více:

aktuální termín webináře vždy ve 20:30 v různé dny v týdnu, pouze živě, nejsou nikde záznamy
Link: najdete na úvodní stránce www.vetomcz.cz
Heslo: žádné
Přihlašujte se takto: Vaše příjmení/Příjmení pozývatele (pozývatelky

 https://go.myownconference.com/smgold - link

 přihlášení na webinář s informacemi

 

BIOPROTECTOR – harmonizátor prostředí a GPZ a elektrosmogu 

 v Londýně u firmy Health & Bio Ltd.na www.bioprotector.cz - mám je několik let a jsem s nimi velmi spokojena

Produkty pro zdravé tělo i lékařský certifikovaný přístroj Medolight, kterým provádím terapie osobně, možno i na dálku

http://www.colway.cz/info/medolight

info o produktech i přístroji a jeho účincích:  http://www.colway.cz/download.asp


Medolight
podporuje aktivaci imunitního systému, aktivuje energetickou produkci v buněčných soustavách průnikem pulzního světla do tkání - s vlnovou délkou 640 Nm červeného světla a má schopnost léčit buňky. Při vlnové délce 880 Nm infračerveného světla má schopnost průniku do hloubky - ve tvrdých tkaních a kostech až 6 cm, v měkkých tkaních až 9 cm. Ze své zkušenosti jsem poznala, že světlo dokáže při dlouhodobějším působení jít až do příčiny problému. Léčebný účinek spočívá v aktivaci molekul NO (oxid dusnatý). Výzkumy v tomto směru ukázaly, že ve sféře pulzujícího červeného a infračerveného světla (parametry Medolight) dochází v endotelu k vylučování NO, a že se na tomto procesu účinně podílejí erytrocyty. Roztahování a pružnost cévních stěn a uvolňování cévních křečí a dokonalá funkčnost cévního řečiště jsou nejdůležitějšími efekty způsobenými vlivem NO.

Medolight je velikosti trochu větší myši k PC. Má 5 stupňů frekvencí, které nastavíte dle potřeby, rovněž jednoduše nastavíte i potřebný čas. V přístroji Medolight je zabudováno 108 elektroluminiscenčních diod na ploše 8,5 x 5,5 cm. Tyto generují elektromagnetické vlny ve spektru červeného a části spektra infračerveného. Právě dané rozsahy jsou potřebné pro "zásobování" mitochondrií, syntézu NO a mnoho dalších funkcí závislých na světle včetně optimálního napětí buněk.

Nízkofrekvenční pulzy záření vysílaného zařízením Medolight zajišťují obnovu elektromagnetické rovnováhy, obecné posílení interakcí uvnitř organismu a také redukci impulzivní bolesti. Vysokofrekvenční pulzy snižují ostrou bolest a působí protizánětlivě.

Citlivost buněk na elektromagnetické vlny je závislá na jejich funkčním stavu. Větší je v buňkách nemocných, než v buňkách zdravých. To znamená, že k oslabení patologického procesu je nezbytné světlo. Jestli jste přiložili přístroj na správné místo, nebo jestli potřebuje to místo, orgán léčit, poznáte jednoduše. Když přístroj sejmete a plocha s diodami bude teplá, tak je to správně, když studená, tak to místo léčit nepotřebuje.

Produkty pro zdravé a vitální tělo www.wellu.cz např přírodní kolagen, přírodní vit. C , přípravky na redukci váhy apod.

Přírodní přípravky pro zdraví ze Sibiře a z Maďarska - na dotaz poskytnu info s ohledem na to, co přesně potřebujete řešit, možno použít přípravky více firem s různou účinností

pro regeneraci, omlazení, přeměnu a nahrazení neplnohodnotných buněk ke zdraví, k napravení potíží, na které běžné léky a někdy ani přírodní, nezabírají, včetně onkologie a autoimunitních onemocnění, detoxikaci apod.