Vážení přátelé, na této stránce najdete důležité odkazy na pomoc Vašemu fyzickému a tím i psychickému zdraví:

Vetom -speciální přírodní přípravky k obnově schopnosti těla se samo harmonizovat, omladit, regenerovat, zvýšit imunitu a energii, zvýšit i vědomí, opravit zápisy nemocí v buňkách, více na www.vetomcz.cz, mohu Vám jako spolupracující partner firmy poradit, doporučit, objednat za lepší ceny s dodáním poštou nebo zásilkovnou k Vám na adresu i do ciziny, neboť výrobní a vědecká vývojová firma i česká obchodní firma dodává do zemí EU, rovněž i mimo EU, a má příslušné certifikáty.

Přípravky vetom nejsou léky, ani přímo klasická probiotika, ale zdravé kmeny bakterií, které jsme dříve dostali do těla z potravy i vzduchu, ale dnes již téměř vymizely ze světa. Jsou čistě přírodní bez vedlejších účinků, nelze se jimi předávkovat, mohou je těhotné ženy a novorozenci a malé děti pro zvýšení imunity, dokáží ochránit i před hromadnými infekcemi, jaderným zářením, dokáží najít v těle nerovnováhu a řešit ji.

Cena partnerská se slevou za 2 měsíční kůru objednanou zaráz , která je nutná vč. přesného dávkování na 2 měs, jako základní pro člověka s běžnými potížemi pro vyčištění organizmu od bakterií i zbytků potravy usazených na stěnách střev  je 6 ks - 2 ks vetom 1.1, 2 ks vetom 4 a 2 ks vetom 3 za 2 880 Kč. Cena běžná za 1 balení zvlášť je za 490 Kč. Ostatní přípravky z vetomu, co i jsou k objednání pouze přes partnery vetomucz, i z e-shopu, i ceny na doptání. Zboží posílají přímo z firmy doporučeně na Vámi udanou adresu, platí se mně se slevou a já jim na základě faktury z Prahy vydané za Vám dodané zboží vč. poštovného s DPH, které je mi naúčtováno podle skutečné ceny po zaslání balíčku. Nemám sklad a nemám tady žádné zboží. Většina klientů i na terapie je z ČR, SR nebo "našinci" žijící v cizině, nikoliv z Brna. Vetom slouží hlavně na posílení imunity a předejítí infekcím. Zvyšuje enrgii. Pomáhá na alergie. Je to detox od všeho neopotřebného v těle. Při užívání vetomu se mohou užívat i léky a doplňky stravy, ale nesmí se antibiotika, která celou kůru zruší nebo výrazně oslabí. 


Video o výrobě vetomu, jak funguje : https://youtu.be/7j9821sROc0

Fermenty produkované bakteriemi napomáhají aktivnějšímu trávení rostlinné i živočišné potravy, zajišťují kvalitnější výživu organismu v době používání preparátu. Tyto fermenty napomáhají obnovení funkcí stěn trávicího traktu (žaludečně-střevního), což umožňuje biologicky aktivním a výživným látkám dostávat se bez překážek do krevního oběhu, a dále posilují eliminaci a detoxikaci různého původu (toxinů patogenních mikroorganismů, pesticidů, produktů života buněk organismu a dal.) Normální práce stěn trávicího traktu napomáhá profylaxi mnohých chronických onemocnění.

Tento komplex přírodních antibiotik, které prodují interferony v 1.1 a 1.23, se vstřebává skrze stěny střeva do krve a šíří se do všech orgánů, díky nimž si samy dokáží pomoct. Obranné síly těla, které byly předtím vynaloženy na boj s infekcí, směřují teď svou energii k léčbě zdánlivě dobře nesouvisejících chorob. Zdravé tělo začne mnohem účinněji bojovat nejen s bakteriálními, ale i virovými onemocněním. A vrací se zpět ke zdraví a rovnováze. Pomáhá i s alergiemi.


DOPORUČENÍ Z NOVOSIBIRSKA!

Proč je nutné brát vetom 1.1 při epidemiích  a virových onemocněních,  jako je koronavirus a další ...

Enzymy, produkující mikroorganizmy Bacillus subtilis, blokují množení virů. Když se ocitnou v organismu, umožňuje to imunitnímu systémurychle se vyrovnat s kontaminací (za 2-3 hodiny) a zabrání to dalšímu rozvoji nemoci.


Doporučení  od lékařů z Ruska k udržení imunity pro ty, kteří již vybrali  celou kůru vetomu nyní při ochraně na covid.

Je nutné užívat každé tři měsíce vetom 1.1 po dobu 10 dnů 3-5  tablety denně. Přestávka 10 dní.

  Vetom 2  -10 dní, 3-5  tablety denně.

V závažných případech v prvních třech dnech vetom přijmout v následujícím pořadí.

Vetom 1.1-první tři dny 12-15 tablet denně, další tři dny 10 tablet denně, dále 7 tablet denně.  Používat 10 dni

Ve velmi závažných případech použijte klystýr s kapkami vetom 1.23. 

Při použití klystýru se stav pacientů na druhý den se zlepšil.


BIOPROTECTOR – harmonizátor prostředí a GPZ a elektrosmogu si můžete sami objednat v Londýně u firmy Health & Bio Ltd.na www.bioprotector.cz - mám je několik let a jsem s nimi velmi spokojena

Produkty pro zdravé tělo - lékařský švýcarský certifikovaný přístroj Medolight, kterým provádím terapie osobně, možno i na dálku

http://www.colway.cz/info/medolight

info o produktech i přístroji a jeho účincích:  http://www.colway.cz/download.asp

Medolight podporuje aktivaci imunitního systému, aktivuje energetickou produkci v buněčných soustavách průnikem pulzního světla do tkání - s vlnovou délkou 640 Nm červeného světla a má schopnost léčit buňky.

Dalším přípravkem je Lavylites, spreje a tablety, džus na trhu již 8 let, také i dodává do ciziny i do ČR, obnovuje telomery buněk apod. Více info opět po domluvě. Mohu Vám objednat.