Medolight – léčení světlem – pro domácí léčení i léčení v terapeutických centrech a nemocnicích

Světlo do každé domácnosti pro zvýšení energie a pro zdraví


Vážení, přemýšlela jsem a hledala, jak vám pomoci v této náročné době, kdy často prožíváte na těle pocity a emoce, bolesti související se změnami v energiích na Zemi, které také často vytahují ke zpracování disharmonie v našich tělech. Většinou je nutné hledat i v nitru, na což nabízím vícero terapií. Nutná je i Vaše spolupráce.

Hledala jsem nějaký čas, čím a jak rychleji pomoci jak někdy i já vám a jak byste si mohli účinně pomoci také sami sobě, svým dětem, přátelům i rodině při různých bolístkách a nemocech, kdy by léčba byla např. velmi časově náročná. Vyzkoušela jsem na sobě některé diagnostické a léčebné přístroje, např. 3D MetatronHunter, německý lékařský pulzní přístroj Bemer, které jsou ovšem finančně náročné, kolem půl až milionu Kč. Také jsem viděla přístroj Bicom.

Hledala jsem vhodnou terapii nejen pro psychiku, ale také pro fyzické tělo, a našla jsem opravdu skvělého pomocníka. Je jím léčebný,cenově dostupný,přístroj pro každého: Medolight

Přístroj si můžete vyzkoušet u mě nebo se jím i na dálku nechat léčit. Není to léčba jako je biolampou. Níže je soupis "nemocí" a referencí.


Podle směrnic Evropské Unie 93/42/EEC je přístroj Medolight klasifikován jako medicínský výrobek, je používán také lékaři v léčebných centrech, např.v lázních Jeseník, sanatoriu Klimkovice, nebo v nemocnici v Olomouci, také v rehabilitačních odděleních nemocnic v Moravskoslezském kraji apod.

Jedná se o terapeutický a medicínský certifikovaný přístroj třetí generace světelné terapie. Světlo je nepostradatelným elementem, který udržuje při životě všechny živé organismy.

Medolight
podporuje aktivaci imunitního systému, aktivuje energetickou produkci v buněčných soustavách průnikem pulzního světla do tkání - s vlnovou délkou 640 Nm červeného světla a má schopnost léčit buňky. Při vlnové délce 880 Nm infračerveného světla má schopnost průniku do hloubky - ve tvrdých tkaních a kostech až 6 cm, v měkkých tkaních až 9 cm. Ze své zkušenosti jsem poznala, že světlo dokáže při dlouhodobějším působení jít až do příčiny problému. Léčebný účinek spočívá v aktivaci molekul NO (oxid dusnatý). Výzkumy v tomto směru ukázaly, že ve sféře pulzujícího červeného a infračerveného světla (parametry Medolight) dochází v endotelu k vylučování NO, a že se na tomto procesu účinně podílejí erytrocyty. Roztahování a pružnost cévních stěn a uvolňování cévních křečí a dokonalá funkčnost cévního řečiště jsou nejdůležitějšími efekty způsobenými vlivem NO.

Medolight je velikosti trochu větší myši k PC. Má 5 stupňů frekvencí, které nastavíte dle potřeby, rovněž jednoduše nastavíte i potřebný čas. V přístroji Medolight je zabudováno 108 elektroluminiscenčních diod na ploše 8,5 x 5,5 cm. Tyto generují elektromagnetické vlny ve spektru červeného a části spektra infračerveného. Právě dané rozsahy jsou potřebné pro "zásobování" mitochondrií, syntézu NO a mnoho dalších funkcí závislých na světle včetně optimálního napětí buněk.

Nízkofrekvenční pulzy záření vysílaného zařízením Medolight zajišťují obnovu elektromagnetické rovnováhy, obecné posílení interakcí uvnitř organismu a také redukci impulzivní bolesti. Vysokofrekvenční pulzy snižují ostrou bolest a působí protizánětlivě.

Citlivost buněk na elektromagnetické vlny je závislá na jejich funkčním stavu. Větší je v buňkách nemocných, než v buňkách zdravých. To znamená, že k oslabení patologického procesu je nezbytné světlo. Jestli jste přiložili přístroj na správné místo, nebo jestli potřebuje to místo, orgán léčit, poznáte jednoduše. Když přístroj sejmete a plocha s diodami bude teplá, tak je to správně, když studená, tak to místo léčit nepotřebuje.

  V návodu je popsáno, jak dlouhá doba a jak často při určité „nemoci a potížích" je třeba působit.

Používá se např. při těchto stavech:

*stav snížené obranyschopnosti* posílení imunity a dýchání* prevence chřipky- přechřipkový stav* chřipka* onemocnění dýchacích cest* bronchitida*

nervový a emotivní stres* Alzhaimerova choroba* Parkinson* deprese*

zátěž způsobená sportem* onemocnění končetin* bolesti hlavy, migréna* ischias* střevní, ledvinová kolika* bolesti páteře* artritida* artróza* zánět kloubního pouzdra* zánět šlach* natažené – roztržené svaly a šlachy* zlomeniny kostí* zánět kořenů obratlů*

hematom očního víčka* šedý zákal – počáteční stadium* pooperační období po operaci šedého i zeleného zákalu* ječné zrno*

neurovegetativní dystonie* zánět trojklanného nervu* poruchy spánku* hematomy, pohmožděniny* zarůstající rány* zánět synoviální membrány* křečové žíly, chronický zánět cév a trombóza*

hemeroidy* špatně se hojící rány (kousnutí, cukrovka, gangréna)* popáleniny, omrzliny, zranění elektrickým proudem* hnisající otoky* hematomy způsobené infekcí* pooperační rány* proleženiny* běžný herpes a pásový opar* bércové vředy* ošetření píštěle*

bolest zubů, hnisavý otok v dutině ústní a otok dolní čelisti* akutní zánět ústní dutiny* stav po kriodestrukci různých částí ústní dutiny* chronický akutní zánět dásní* paradentóza*

chronický zánět prostaty* zánět pochvy* stagnace mléka v mléčných žlázách* zánět prsních bradavek v období kojení* popraskané prsní bradavky* infekce pupeční rány u novorozenců, zanícené vyrážky*

gastritida* kopřivka* akné, uhry* vrásky na tváři* stárnoucí pleť* zvyšování odolnosti pokožky vůči atmosferickým a mechanickým vlivům* bodnutí hmyzem* pooperační období- kryochirurgie, laserová a všeobecná plastická chirurgie*

LED diody použité v přístroji Medolight se zásadně liší od obyčejných žárovek (zářivek) a signalizačních diod, od biolamp:

Rozdíly mezi MEDOLIGHTem a BIOlampou

Biolampa má kolísavé polarizované světlo( žárovka s upravenou vlnovou délkou a barevnými filtry )

Medolight má stálé luminiscenční světlo se dvěma stabilními vlnovými délkami:

             640 NM (nanometry)- červeného světla

           a 88O NM infračerveného světla

obě světla spolu svírají díky čočce diody úhel 30° a dochází tím k tvorbě NO - oxidu dusnatého, který je nezbytný  pro regeneraci buněk a to neumí žádný jiný přístroj !!!!!!!!!!!!!

Biolampou se nesmí svítit na záněty, na oči a na děti do věku 2 let, přístroj nesmí užívat pacienti s kardiostimulátory a kovovými náhradami v těle.

U Medolightu jsou tyto diagnozy indikovány ( povoleny ), děti v kratších časových intervalech možno osvěcovat ihned po narození.

Medolight má 108 elektroluminiscenčních diod, které jsou vyráběny            na Kypru, s německou elektronikou ( 5 volitelných programů ) a italským designem generuje elektromagnetické vlny pomocí červeného nebo infračerveného světla v poměru 50 / 50.

Biolampy (v nejnovější prodejní verzi) působí do hloubky maximálně 2 - 4cm,

Medolight 6cm ve tvrdých tkáních - kostech a 8 - 9 cm v měkkých tkáních 

Medolight je přístroj třetí generace pro léčení světlem,využívá nejnovější vědecké poznatky a je konstruován na základech dlouholetých výzkumů ( oxid dusnatý - Dr. Ignarro ), oceněných Nobelovou cenou.


S ohledem na mnohé klinické zkušenosti získané různými specialisty se Medolight může používat:

  • k prevenci a léčení počátečních fází onemocnění a urychlení procesu rekonvalescence po prodělané nemoci

• k nápravě a léčení poruch funkcí jednotlivých orgánů včetně kůže

• k normalizaci činnosti regulačních systémů (centrální nervový, imunitní, systém orgánů s vnitřní sekrecí)

• ke zmenšení stresu a přílišného napětí

• ke zmenšení bolesti, nápravě mikrocirkulace a zmenšení otoků

• k aktivaci lokálních protizánětlivých procesů

• k aktivování enzymů, přičemž dochází k posílení vlastní produkce oxidu dusnatého, který je aktivním účastníkem a regulátorem fungování kardiovaskulárního a nervového systému, a také procesů probíhajících v tkáních

• ke zvýšení energie buněk potřebné pro životní procesy a obranné funkce

• k tvorbě radiologické obrany (preventivně a po ozařování)

• k prevenci proti vráskám a stárnoucí pleti, akné, uhry a mnoha nemocem kůže (i zánětlivým)

K doplnění energie při stresu, odvedení stresu z těla, také na unavené oči, na podporu imunity aj.

Velmi efektivní je použití světla Medolight k léčení nemocí běžných, chronických nebo opakujících se.


Tento přístroj si můžete vyzkoušet přímo u mě, můžete se objednat na terapii, také se mi můžete ozvat a přístroj si objednat pro své použití jak doma, tak i např. v terapeutických centrech nebo v lékařských ordinacích.

Pošlete mi prosím své jméno a příjmení, telefon, adresa dodání, platba převodem/na dobírku. Ozvu se Vám na sepsání smlouvy-objednávky. 

U společnosti Colway přichází od 11. 4. 2017 k nutnosti navýšení cen. Cena převodem na účet do pobočky Colway CZ za samotný přístroj je 12 490 Kč. Od 1.3. 2017 možnost zakoupit pouze za hotové, již nelze na splátky díky novým podmínkám ČNB a novému zákonu. 

Při objednání přístroje navíc firma nabízí jedinečnou možnost získat za cenu 990 Kč přípravky Colvita+vit.C, nebo Platinum, které stojí samostatně cca 3000 Kč. Pouze zde při koupi přístroje firma dává možnost slevy o 2 tis Kč. Cena za tuto nabídku je přístroj + přípravky 13 480 Kč. Přístroj doveze dovážková služba. Možno zaslat i jako balíček na poštu a platba i na dobírku je bez poštovného. Tento přístroj se vyrábí ve Švýcarsku.  http://www.colway.cz/info/zest/- najdete zde i katalog a více informací o fungování přístroje.

Přístroj má mezinárodní certifikát, nyní se připravuje pro ČR v češtině. Přístroj se nesmí používat, pokud má někdo kardiostimulátor, pokud se přímo léčí se štítnou žlázou, tam se může jedině dolů na nohy nebo na břicho, ne přímo na krk, a nesmí se přímo na rakovinu, a při epilepsii. Může naopak se používat, i pokud máte v těle kovovou dlahu, šroub v kostech apod.


Zde část z referencí včetně lékařů

Z E S T    M E D I C A L    E U R O P E

Praktické klientské a uživatelské reference Medolight a Massager


Dětské úrazy krevní podlitiny, modřiny, otoky, hojení ran (spáleniny, odřeniny, otevře - rány, poškození svalů, úponů a šlach ), distorze a rychlé hojení zlomenin, pooperační stavy (odstranění bolestí, rány, hojení jizev, rekonvalescence a regenerace)

Alergie okamžitá úleva dýchacích potíží, eliminace zduřelých sliznic, zklidnění psychiky, dodání energie, odstranění problémů s dýcháním, omezení vylučování histaminu, omezení alergických reakcí

Drobné bolesti zubů, břicha, plynatost, ušní záněty, kolitida, bronchitida, záněty dutin, gastritida a obecné zažívací problémy u kojenců

Menstruační bolesti okamžitá úleva bez použití medikamentů, likvidace nepříjemných pocitů a tupé bolesti

Kožní vady a ekzémy atopické ekzémy, opakujícím záněty, působení na akné a opary, pooperační či poúrazové stavy, popáleniny

Růstové problémy asymetrie těl, křeče šíje, odstranění svalového napětí, eliminace problémů při závažných onemocněních páteře s ohledem na prognózu, dětská migréna a veškeré bolesti hlavy

Dětská mozková obrna individuální péče s odstraněním svalových křečí, dýchacích problémů, okysličení organismu, celkový posun psychiky, kontakty a komunikace s okolím, celkové zlepšení fyzického i psychického stavu

Imunita snížení nemocnosti dítěte s využitím působení světelné i masážní terapie na akupresurní body

Autismus celkové okamžité zklidnění, eliminace náchylnosti k infekcím, posílení koncentrace, odstranění vzruchů ve spánku

Cystická fibróza v ukázkovém případě důsledného působení světelné terapie za spolupůsobení aplikace dávek kolostra byly eliminovány jakékoli příznaky onemocnění

Sportovní trenink léčení zánětů a poškození šlach a svalů v rámci přetížení a jednostranné zátěže, eliminace křečí a svalového napětí, regenerace a rehabilitace


Reference z POLSKA

Akademický spolek sportovní AZS LEASING Wroclav

Přístroje byly využívány v čase soustředění, tréninků a zápasů týmu 18-ti hráček kopané s těmito výsledky: modřiny a otlučeniny - program č. 3 20 – 30 minut, křeče a namožené svaly a pozápasové stavy- program č. 3 pomáhá při zápasech – hojení ran a poškození, hojení natržených svalů a vnitřních krevních podlitin - program č. 5 3 x denně až do návratu k zápasům, rychlejší regenerace, bolesti žaludku po přejezení - program č. 3 - 30 minu, menstruační bolesti - okolí podbřišku program č. 5 po dobu 30 minut.

Další efekty jsou soustředěny do využití odstranění bolesti po přetížení, dodávání energie programem č. 4 – positivní vliv na hráčky před utkáním s dopadem na energii, značný význam vidíme při léčení kontuzí a otoků. Dodatečné osvětlování je významné pro rychlé léčení a regeneraci po úrazech.

Taktéž užívání massažeru v průběhu celé sezony je velmi užitečné – odstraňuje svalové napětí, probouzí svaly před zápasem, významně přispívá k regeneraci a odstranění únavy po zápase. Je rovněž užíván hráčkami k automasáži, např. při redukci celulitidy.

Svaz zápasu – MUDr. Stanislav Wieczorek – lékař svazu

Během soustředění, tréninků a zápasů docházelo k různým úrazům – křeče, modřiny, svalová poškození, natržené svaly a úpony, ale i případy normálních chorob – zánět ústní dutiny a zubů, stres, záněty dolních končetin – křečové žíly. Další informace dle návodu k přístroji – vždy účinné.

Za úvahu stojí velmi výrazná úleva v případě nespavosti a stresu před startem na významných soutěžích – zápasník Rafal Pyka se díky působení přístroje (programu č. 1 a 3) stal mistrem Evropy v roce 2005. Rovněž další závodníci řešili své problémy – tenisový loket, natržení vazu kolene, otok kloubu loketního ai kolenního s krvavými podlitinami apod.

„Průnik slunce" - centrum diagnostiky a rehabilitace ve Wroclavi

Velmi účinný je přístroj pro svícení na děti již od jednoho roku života s problémy asymetrie těla, křečí šíje, dále odstranění alergií i atopických ekzémů, atopických zánětů kůže. Zajímavá a působivá je terapie na veškeré střevní a zažívací problémy u těchto dětí, efekty jsou okamžité po nastavení programu č. 1 ve spolupráci s rodiči pak v domácí péči, není tedy potřeba hospitalizace a léčba je účinná ve spolupráci s fyzioterapeuty mimo zařízení.

Pro případy odstranění svalového napětí je nutno čekats pozitivními výsledky v čase jednoho až dvou týdnů, účinná je trvalá péče s velmi pozitivními výsledky.

U dětí starších (2 – 5 let) je možno využívat jako prostředku k relaxaci a odstranění následků po drobných úrazech. Např. dítě – pětiletá holčička po zlomenině obou kostí nohy je po třítýdenním léčení stav uspokojivý, následně pak po snětí sádry po měsíčním působení v rámci kinezioterapie Medolightem do jednoho měsíce doložen srůst kostí v plné míře – doložen kontrolními snímky RTG.

Dalším příkladem je dvouletý chlapec se spirálovou zlomeninou nohy – po snětí sádry objeveno zásadní poškození kolene, po týdnu působení světelné terapie (2x denně programem č. 3) a následným systematickým léčením kombinací světla a fyzioterapie dosaženo stavu naprosté funkčnosti a hybnosti bez omezení.

Stejné jsou zkušenosti z dalších drobných zranění – popálenin, otoků a modřin, svalových a úponových destrukcí apod.

Další skupinou jsou děti po různých operacích a kožních defektech jsou pravidelným působením světla zásadně zlepšeny, rány jsou zmenšeny a elastické, takže je dosaženo nápravy v souladu s okolím.

Čtvrtá skupina dětí jsou ty, u nichž je Medolight využíván při léčení jako pomocná terapie při složitých situací. Např. dětská mozková obrna – odstraněno svalové napětí svícením na křížovou kost, dlaně a chodidla. Další působení na složité diagnozy např. autismus, zmírněním citlivosti – dosažena lepší koncentrace, svícením na okolí čela bylo dosaženo uspokojivého spánku bez napětí a následných vzruchů ve spánku.

Pátá skupina dětí jsou děti s poraněním tvářového nervu a trojklanného nervu. Například čtrnáctiletá dívka s poraněním nervu po svícení dvakrát denně pátým programem, masáži a rehabilitačních cvičeních dosažen stav normálu, což se před tím farmakologickou léčbou nepodařilo.

Šestou skupinou jsou děti s diagnozami vad postavy – skolioza a těžká postižení skeletární. Působením Medolightu a především massažeru na prostory zádových svalů a biologicky aktivní body bylo dosaženo odstranění lokálního napětí a léčba byla vysoce aktivní.

Celkově lze konstatovat, že pomocí Medolightu je dosaženo zásadních efektů v oblasti dětských zranění. Snižuje se bolestivost, zvyšuje se rychlost hojení ran, lze jej využívat především v domácí léčbě. Jedná se tedy o „domácí lékárnu", kdy je možno kromě popsaných případů léčit infekce, další případy např. migrenozní, svalového napětí apo
d.

MEDOLIGHT (MUDr. Wantrobinski - Wroclav)

Působí na vnitřní buňky , normalizuje funkce celého organismu. Působení světla na celý organismus.

- lokální zvětšená produkce kolagenu

- aktivace buněk

- působí na mitochondrie

Napětí v buňkách: správně 90 milivolt, mírně poškozené ( chřipka)  60-70 milivolt, 

           onkologická onemocnění 20-30 milivolt.

Pokud je obal buňky dobrý, můžou pronikat minerální soli.

Obal buněk (napětí) problém u všech nemocí.

 Medolight působí u všech nemocí –regeneruje buňky a odstraňuje bolest.

Člověk je natolik zdráv, nakolik jsou zdravé jeho buňky.

 

Infračervené světlo buňky nahřívá. Červené světlo buňky stimuluje, léčí.

Světlo proniká 3 cestami:       1. OKO – zraková cesta ( 13 – 15 % )

                                   2. Povrchem těla  – průnik přes kůži (75 - 85 % )

                                                3. BIOLOGICKÉ BODY – ( přírodně nepatrně, význam pouze                 při umělé stimulaci světlem )

Nejdůležitější cesta – přes kůži - buňky.

Pokud onemocníme, mnohdy už je pozdě léčit medicínou.

25 % rakovina, 50 % cévy, 25 % jiné nemoci.

Prognóza: v r.2030 zemře 50 % populace na rakovinu. Rakovinotvorné buňky se stále vytvářejí. Je třeba prevenci, jak být zdravý.

Pokud jsme unaveni: krevní sprcha – č.3 krkavice + č.4 pupek

Jak nasvěcovat:

-          u změn kloubů – základní čas =                                 30 až  60 minut dvakrát denně

-          záněty nervů – trojklanný a sedací =                                    30 minut dvakrát denně

-          bolesti hlavy, migrény =                                                       30 minut dvakrát denně

-          astma, plíce kuřáků (pomine astmatický záchvat) =             1 program = uvolňuje

-          chronický zánět dutin (čelo 3 min, pravá tvář 3 min, levá 3 min, nos 1 min) 5. program 

(tuto nemoc nemají lidi na rovníku – eskymáci)

-          gastritida, nadýmání, střevní a ledvinová kolika                                          3. program

-          cukrovka (slinivku svítit)                                                                              3. program

-          ztráta váhy (štítnou žlázu svítit)                                                                   5. program

-          zhubnout (ústa stimulující bod)                                                                    1. program

-          játra                                                                                                               5. program

-          libido – erekce, 3 cm pod pupkem (1/2 hod před sexem)                             1. program

-          opěrná soustava – kostra, klouby, revma, hematomy, natržení svalu           5. program

-          deprese (3. oko)                                                                                            1. program

-          kůže (používat i před operací, kůže se hojí rychleji)                                    5. program

-          po porodu + menopausa (hojení rány)                                                          4. program

-          stomatologie                                                                                                 5. program

-          novorozenci do 30 dnů          (2 minuty)                                                      1. program

-          novorozenci do 60 dnů          (4 – 8 minut)                                                  1. program

-          cévní systém

-          zánětlivá místa páteře 60 minut 2x denně                                                    5. program

-          epileptik (NESVÍTIT DO OČÍ !!!)                                                              1. program

-          rakovina, zhoubný nádor (nepoužívat 1. program = stimulační)                  2.-5. program

vylučování interferonu

-          proti bolestem (tonické), hladké svalstvo                                                     3. program

-          záněty, otoky, bolesti                                                                                   5. program

-          nezhoubný nádor                                                                                          5. program

 

1. program STIMULAČNÍ (stálé světlo), 5. program NEJSILNĚJŠÍ  (pulsní světlo)

- autoimunitní onemocnění                                                                                       1. program

- leukémie (NEPOUŽÍVAT PROGRAM č.1)                                                        2. – 5. program

- dna na postižené místo                                                                                           5. program

- lymfatický systém                                                                                                  5. program

- parkinsonova nemoc (imunita)                                                                               5. program

- kardiovaskulární onemocnění (2x denně)                                                              1. program

- vysoký krevní tlak                                                                                                  1. program

- nízký krevní tlak (krční tepny, bedra)                                                                    3. Program

KOLAGEN

Kolagen je strukturální bílkovina. Je stavební jednotkou pojivové tkáně, vazů a šlach. Obnovuje se do 25 let věku ve 100 %tní úrovni.

Za 30 dní v játrech

Za 120 dní – 140 dní pokožka

Každý rok v kostech, jinak v orgánech, očích, úponech apod.

Pro syntézu kolagenu je nezbytný dostatek vitamínu  C. Trojitá šroubovice levotočivá, ( za pomoci  peptidů a aminokyselin ) zajištěna transdermálnost – průnik přes kůži směrem ke stimulaci vlastní výroby kolagenu.

V případě hydrolyzátu vláknitého (hovězího) nelze tohoto efektu vůbec dosáhnout !!

Trojitá šroubovice levotočivá – 90 % tvoří našeho těla ( šlachy, úpony, pokožka, oko, orgány )

Výsledkem je svěží, spojitá a zvlhčená pokožka, efekt je viditelný již po několika dnech používání.

Kolagen COLWAY  (producentem je společnost INVENTIA, Gdaňsk ) je extrahován přírodní cestou z těla sladkovodních ryb ( tolstolobik ), vyznačuje se  formulí (stabilitou)  5 – 26 stupňů C

Je téměř kompatibilní s naším tělesným kolagenem.

Proniká do tří vrstev pokožky, kde jsou fibroblasty !!! Stimuluje vlastní produkci kolagenu.

Kolagen – nejdůležitější bílkovina v našem organismu, která má vliv na stav a vzhled pokožky. Dosud byly získávány pro potřeby v kosmetickém průmyslu a implantologie, hlavně z hovězích kůží. Až do tohoto objevu nebyl na světě získán biologicky aktivní kolagen v čisté formě.

COLVITA

Prudce zmražený kolagen na - 40° ve vakuu, pak se suší, odstraněna voda ( lyofilizace ).

Zajišťuje se tím nejvyšší čistota produktu, nízká hmotnost a výborná hygroskopie (může vázat vodu).

Lyofilizát s více jak 98 % bílkoviny pak v zažívacím traktu díky hygroskopické vlastnosti až zdesetinásobí svůj objem.  Aminokyseliny, tvořící kolagen, se poměrně snadno vstřebávají.

 

Kolagen je nejdůležitější bílkovina v lidském organismu a hlavní součástí pojivové tkáně. 

Je zodpovědný za stav:          kůže, pomáhá při redukci váhy

                                               Očí

                                            Vnitřních orgánů

                                               Kostní chrupavky

                                               Vlasů

                                               Nehtů

Stav a rozsah produkce organického kolagenu v těle  je měřítkem biologického stavu člověka, což můžeme pozorovat podle změn na kůži.

Bílkoviny, které jsou obsaženy v COLVITĚ, jsou schopné stimulovat ( kolagenogeneze) chondrocity a fibroblasty k produkci vlastního kolagenu.

To je zásadní podmínka k prodloužení mladistvého vzhledu lidských tkání.


Nemocnice Vojvodství Bydhošťského nesoucí jméno Dr. Jana Biziela

oddělení revmatologie


Testován byl pouze ZEST Massažer a byly použity osoby s revmatickými postiženími.

Byly srovnány výsledky klasické masáže a 10-ti masáží massažerem a výsledkem je převratné zlepšení pacientů s hloubkovou vibrační termomasaží - zaměřenou především na svalstvo v oblasti křížovo - bederní.

Aparát byl rovněž testován na pacientech s lymfatickými potížemi dolních končetin. Léčba byla zaměřena na celkovou masáž se zaměřením na stabilizaci dolních končetin. Jelikož neznáme příčiny, problém se rozvíjí jako vrozená disfunkce, je zásadní aktivní spolupráce pacienta se zaměřením na zvýšení komfortu žití. Po realizaci masáže dvakrát denně malým a následně středním stupněm vibrace dosaženo pozitivních výsledků a značného uspokojení pacientů s dlouhodobým efektem, oproti klasické metodě značně výraznějším.


MEDOLIGHT a jeho využití při podpůrném léčení civilizačních chorob"

MUDr. et RNDr. Tomáš BRYCHTA

Celým jeho životem se mísí sport, aktivita, hory, kola, příroda, ale i značný rozsah praktických a teoretických znalostí lékaře a přírodovědce, vědce a výzkumníka, likvidátora obezity, léčitele sportovců, ale především pečovatele o diabetiky.

Jedním z praktických kroků byla příprava prvního semináře s tematikou podpory léčení civilizačních chorob „zázračným" medolightem.

Sešli jsme se tedy 9. listopadu 2012 odpoledne v prostorách olomouckého hotelu FLORA a spolu s téměř 80-ti účastníky jsme si vyposlechli dokonale připravenou informaci o historii léčby světelnou terapií, významu takových vědců a odborníků ve využití světelného spektra k léčbě, jakým byl například Albert Einstein a jemu podobní. Velmi zajímavou cestou předkládaných a logicky řazených informací jsme prošli až k posledním poznatkům lékařské teorie i praxe využití světelné terapie.

Následně po zajímavých informacích o vlivu různých druhů světla na regenerační a léčebné procedury pan doktor přešel plynule k vlastním zkušenostem s aplikací kombinace červeného a infračerveného světla s více typy frekvencí – tedy námi obdivovaným medolightem, na své pacienty a známé. Překvapilo nás, v jaké šíři sám testoval a následně hodnotil výsledky využití světelné terapie, že se pohyboval během posledního půl roku mezi pacienty s diabetem, s obezitou, různými druhy bolestivých stavů včetně úrazů, zkoumal vliv aplikace medolightu na sportovce k odstranění únavy, nepříjemných pocitů po mimořádné zátěži, hlavně se pak zaměřil na palčivý problém, kterým jsou různé dopady civilizačních onemocnění.

Klidným a soustředěným projevem s vysokou dávkou profesionality zaujal posluchače natolik, že po krátké přestávce na občerstvení nebyl vůbec problém, aby se strhla lavina otázek laického i odborného charakteru z pléna. Najednou bylo všem zúčastněným jasno, že v sále jsou jak uživatelé – klienti, kterým medolight výrazně pomohl a pomáhá, tak spolupracovníci, kteří šíří dobrou myšlenku využití přístroje v rodinách, ale i zájemci z řad odborné veřejnosti, lékaři, farmaceuti, fyzioterapeuti a maséři. A to se přitom nikdo z nás nepídil po tom, kolik posluchačů se věnuje profesionálně či laicky alternativním metodám léčby či podpory léčby a prevenci.

Doktor Brychta odpovídal na jednoduché i složité otázky, snažil se vysvětlit především ty skutečnosti při prevenci i léčbě, které má sám dokonale ověřené a vyzkoušené, upozornil na potřebu dalších testů a zkoumání vlivu tohoto typu světelné terapie na pacienty i laické uživatele. V rámci hodnocení významu a průběhu semináře zaznělo zcela jednoznačně, že pan doktor Tomáš Brychta má zájem i nadále spolupracovat při tvorbě a testování vlivu daného typu terapie na své i ostatní pacienty. Že šíření zásadních informací mezi laiky i odborníky prostřednictvím spolupracovníků bude podporovat a že naše společná činnost bude mít v reálném čase dosti velký význam.


Listopad 2012, manželé SKUTKOVI, Olomouc

Ošetření přístrojem Medolight

Protože již téměř 20 let pracuji s energiemi, vyzkoušela jsem působit přístrojem i na dálku. Možné je i takové ošetření, ale přečtěte si níže zkušenosti. Je ovšem rozdílné, na koho působím. Pokud člověk v sobě nemá dočištěné některé závažné emoce nebo stavy, může se i stát jako při každé terapii, že dojde k dočasnému zhoršení stavu, a následně k léčení. Také u některých stavů i fyzicky přístrojem je třeba i např. působit cca 3-14 dní i vícekrát denně. U závažnějších stavů i více měsíců. U jiných lidí ale došlo spíše k uklidnění, znatelné úlevě, k doplnění energie, jak fyzicky, tak na dálku.

Cena za ošetření je dohodou individuálně od 350 Kč.

Další novinkou je možnost objednat si přírodní přípravky, které pomohou Vaší pleti, tak vašemu organismu


Jde o tzv. přírodní kolagen. Čistý je nejdůležitější bílkovinou, se shodnou podstatou jako je kolagen lidský, je produktem transdermálním (působí přes pokožku) a jeho zásadní funkcí je podpora a stimulace vlastní tělesné produkce kolagenu. Není tedy náhražkou, je přirozeným a přírodním produktem s vynikajícími vlastnostmi.

Čistý kolagen je nejdůležitější bílkovinou, se shodnou podstatou jako je kolagen lidský, je produktem transdermálním (působí přes pokožku) a jeho zásadní funkcí je podpora a stimulace vlastní tělesné produkce kolagenu. Není tedy náhražkou, je přirozeným a přírodním produktem s vynikajícími vlastnostmi.

Kolagen je získávám z různých částí těla sladkovodních ryb (tolstolobiků), na trhu je v přírodní podobě (rosolovitá tekutina ve speciálním skleněném obalu), dále v kosmetických produktech (krémy, tělová mléka, tonikum, masky apod.), zásadní význam má i forma pro vnitřní užívání, která je téměř stoprocentním kolagenem na oživení postupně slábnoucí tvorby kolagenu v orgánech lidského těla.

Hlavní předností čistého přírodního kolagenu je krom výše uvedených skutečností i široká formule teplotního rozsahu užití a skladování v rozmezí 5 až 28 stupňů Celsia.

Kolagen a všechny výrobky z něj jsou prostředky pro udržení zdraví, tělesné svěžesti a výborného pocitu z plného života a zachování optimálních pohybových a funkčních možností lidského těla.

Objednat si je můžete na těchto dvou adresách:

https://pomocteluidusi.wellu.eu

http://pomocteluidusi/colway.cz/ nebo www.colway.cz a nutno uvést mé jméno.

Každá z firem má jiné portfolio výrobků, Colway i se stříbrem a zlatem, o obou jsou i výrobky na hubnutí a udržení hmotnosti ... podívejte se a najděte si, co potřebujete, jak pro fungování těla , tak pro pleť.


Přístroj a přípravky jsou vhodné i pro kosmetické salony nebo maséry.

Zkušenosti s přístrojem od mých přátel na zkoušku, jestli to jde i na dálku:


1.Osobně u mě: Světlo mi pomohlo, už mě noha nebolí, cítím se mnohem lépe. Díky. Je to výborná pomůcka na úlevu. E.

2. Tak přístroj funguje na dálku perfektně :-) To ošetřování bylo hodně příjemné, jako kdybych se koupala v nějaké vzdušné lázni, těžko se to popisuje, ono to bylo jako kdybych své tělo ani necítila, ale přitom jsem měla kolem těla jakoby chladný vzduch – jak kdyby z těla vystupovalo nějaké vlnění, zvláštní, pocit, ale hodně příjemný.

Jenže jak to působilo, tak mne pak začala bolet hlava, zvracela jsem a celé odpoledne jsem pak měla příšernou migrénu, sotva jsem se pohybovala, nohy jsem měla těžké a byla jsem strašně unavená. Usnula jsem už kolem osmé a spala až do rána, to mne ještě pobolívala hlava a bolela krční páteř, ale v průběhu dopoledne se to všechno srovnalo. No působí to pořádně silně! Ale teď se cítím hodně dobře, vše přestalo bolet i hlava od migrény a přešla i únava.Tak moooc děkuji, Z.

Další den: A informace co dělá přístroj - včera odpoledne na mne padla strašná únava a příšerně mne rozbolely nohy, měla jsem je jako z olova. Šla jsem brzy spát, tentokrát jsem spala celou noc jak zabitá. Tak se to už vše vyčistilo a stabilizovalo:-). Ale je pravda, že to silné působení je dáno nejspíš hlavně Tvojí energií. Silný je i přístroj a světlo z něj a je to zesílené Tebou. Z.

3. Léčba přístrojem mi pomohla. Hned ze začátku jsem cítila silnou energii a příjemné pocity. Léčba proběhla na imunitu, bolest zad. Začala se mi točit hlava a píchat v uchu. Také jsem cítila mravenčení v končetinách a zádech. Měla jsem pocit, jako by mi stékal pramínek vody po zádech. Po léčbě jsem cítila úlevu a připadala jsem si"lehčí". Chvíli jsem se cítila unavená, ale odpoledne již plná energie, víc než před léčbou. S.

4.Posílám poznatky z léčení:
1.den co jsi mě čistila, tak ta urputná bolest povolila. Měla jsem při tom nohy jak když je mám v mraveništi a z beder mi to šlo do hlavy, pak to povolilo. Spala jsem špatně, nemohla jsem usnout...
2.den po léčení se mi to všechno uvolnilo, ale zase jsem nemohla usnout. Hani,určitě je to tím, že léčení bylo vždycky večer. Je to hodně silné, jsem plná energie, proto ten spánek špatný. V noci jsem si uklízela, přebírala knihovnu, udělala jsem si to, co jsem pořád odkládala. Ráno jsem byla jak po flámu. A hodně nervózní a unavená. Ale to je taky tím počasím, měsícem a nevyspáním. 3.den dnes jsem se konečně vyspala, je mi o hodně líp.
Děkuji za všechno, V.

5. K léčení přístrojem na dálku, co si vybavuji a cítím je, že tento zázračný přístroj mi umožnil duchovní a energetický prožitek, který jsem cítila na pravé straně těla, jak to projíždělo od hlavy až dolů. Uvolnění, klid, bezpečí, na hrudi a na srdeční čakře. Jednou jsem to cítila na levé straně těla, a to samé, od hlavy až dolů. Když jsi mi dávala na záda, tak střídavě to šlo dolů do nohou nebo naopak zase nahoru přes temeno a zátylek. Vytahovalo mě to nahoru. Když jsi mi to dělala na hlavě, tak jako vždy mírné vibrace až šimrání. Uvolnění, ještě jsem měla pocit takového obalu kolem celého těla, jakoby ochranu aury a harmonizování čaker a energií. Pokud vím,jsi mi říkala, že jsi cítila na zádech tíhu a v nohou. Dole na první čakře jsem dnes cítila, jako kdybych nadnášela, a teplo na páteři.Takže komplet celé tělo a šlo to více úrovněmi a vrstvami. Díky moc. R.

6. Ahoj Hani,
velkým přínosem přístroje je,že najde jak světlé,tak tmavé stránky těla a duše a tím okamžikem začne léčení, i když jsou reakce někdy trošku výbušné,tak odchází z těla vše, co tam nepatří,což je velmi přínosné...
Děkuji za krásný zážitek J.

7. Terapie světlem fyzicky  a pak na dálku

fyzicky na imunitu, bolest na srdeční čakře, bolest v koleni, bolest zad - pocit, jakože jsem v ochranném obalu, bolest v koleni přešla okamžitě, úleva i na srdci a v zádech

na dálku 1. léčení : mentálně přiložená lampa na hlavu a na srdce, na plíce, pocítila jsem vibrace, nejvíce od palce levé nohy a pak se vibrace rozlévaly po celém těle. Vytáhlo mi to  deprese, pocity zmaru, pocit, že nic nedokážu, obavy, zlosti všeho druhu, trvalo to asi 2 hodiny a poté se vše zklidnilo a přešlo to a cítila jsem se skvěle, přešla bolest kolene, bolest krční páteře a byla jsem klidná.

na dálku 2. léčení: lampa mentálně na hlavu a na žaludek, dostala jsem zimnici. pocítila jsem bolest zad. Vyvstaly ze mě zase různé strachy, vzteky, vztahovačnost, pocit, že nic nemá cenu. Takhle jsem to cítila celý den. Druhý den jsem se cítila opět dobře, bolesti i strachy odešly. 

Zažívám každou přítomnou chvíli velice dobře, každé teď je pro mě naprosto úžasné. Díky moc ze světelné léčení. K. 

8. 
Při působení na dálku jsem cítila jemné brnění na dlaních, na nohou, po zádech. Pak tlak v hlavě a očích.
V místě bolesti tlak, který brzy odezněl. Po pár dnech působení se mi bolest zdála menší, pohyblivost byla větší. Bolest téměř vymizela, ještě stále terapie mívám, ale jen tak 1-2x týdně. M.

Přípravky k přístroji Medolife při objednání přístroje

Colvita® - doplněk stravy a nutrikosmetikum v tobolkách. Celosvětově unikátní komplex lyofilizátu čistého tropokolagenu získávaného z rybích kůží s výtažkem z mořských řas a přírodní formy vitamínu E (D-a-tokoferyl-acetát) získávané ze zrníček sóji.

Colvita® je založena na velkolepém vynálezu biotechnologie, kterým byla extrakce čistého přírodního kolagenu z rybích kůží do podoby hydrátu se zachováním trojspirální bílkovinné šroubovice, která je přirozená pro živé organismy. Inspirací pro tvorbu Colvity byl Přírodní Kolagen, vynález biotechnologie - biologicky aktivní kolagen získávaný z rybích kůží.

Colvita® reprezentuje zcela nový přístup k otázce péče o tkáně složené z kolagenu. Tento doplněk stravy je vrcholným výsledkem prací nad skupinou výrobků získávaných z rybího kolagenu, který dokáže uchovat naše dobré časy. Díky doplňování stravy se pokožka stává hladší a měkčí. Září leskem a je skvěle zvlhčená. Při souběžné vnější péči s kolagenovým gelem a k němu synergickou kosmetikou také viditelně omládne.

Řetězce lidského kolagenu jsou sestaveny z cca 20 aminokyselin. Pouze část z nich je organismus schopen produkovat v metabolických procesech. Ostatní musí být dodávány v potravě. Doplňování stravy přípravkem nám doplňuje naši osobitou zásobárnu aminokyselin, využívanou buňkami, které mají za úkol tvořit a regenerovat kolagen. Colvita je stvořena z lyofilizovaného rybího kolagenu. Trojitá kolagenová šroubovice se stavbou podobá spirále DNA, ale funguje v mimobuněčné tkáni. Je nosičem informací o zásobě aminokyselin u obratlovců.

LYOFILIZACE - je zmrazení čistého kolagenu na -40°C ve vakuu, z něhož byla sublimací odstraněna (vysušena) voda. Zaručuje se tak nejvyšší čistota a biologická stabilita výživových složek a aminokyselin zachovaných v přírodní podobě. Tento proces složkám dovoluje zachovat skvělou hygroskopii a s ní bezprostředně související neobvykle snadnou vstřebatelnost.

SLOŽENÍ: mořské řasy (Fucusvesiculosus), rybí kolagen, vitamín E (D-a-tokoferyl-acetát ze sóji), elastin, rybí želatina (tobolka), citronový lyofilizát (nosič).


Složky a jejich charakteristika:

Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu a hlavní složkou pojivové tkáně. Bezprostředně zodpovídá mimo jiné za stav pokožky. Tvořen a regenerován bývá v produkujících buňkách - fibroblastech a chondrocytech. Stav tělesného kolagenu určuje také biologický věk člověka, což můžeme nejsnadněji pozorovat na základně změn, které se objevují na vzhledu pokožky. Kolagen, který tvoří hlavní složku Colvity®, je lyofilizátem celosvětově jedinečného hydrátu tropokolagenu z rybích kůží, se stavbou řetězců alfa 1 a alfa 2, které jsou téměř identické s kolagenem u člověka. Biologicky vstřebatelný kolagen obsažený v Colvitě® doplňuje peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny. Mezi nimi také hydroxylysin, jehož obsah činí 11% z lyofilizované bílkoviny.

Mořské řasy (Fucusvesiculosus) jsou získávány z čistých vod souostroví Brehat při pobřeží Francie. Řasy, které byly použity ke složení našeho výrobku Colvita®, do něj byly vybrány z mnoha jiných rostlinných výtažků zcela záměrně.

Obsahují poměrně velké množství jodu, který se v mořských řasách přirozeně vyskytuje a který svoji nejvýznamnější roli hraje jako strukturální složka hormonů štítné žlázy. Jod přispívá k udržení normálního stavu pokožky, k normální činnosti nervové soustavy, štítné žlázy a k normální tvorbě jejích hormonů, k normálním rozpoznávacím funkcím a k energetickému metabolismu.


Vitamín E - vyskytuje se v mnoha doplňcích stravy, protože patří mezi nejlépe probádané a velmi účinné antioxidanty. Působení syntetického vitamínu E je velmi slabé oproti působení tohoto vitamínu, který je získáván z přírodních zdrojů. V Colvitě® byl totiž použit D-a-tokoferyl-acetát, přírodní forma vitamínu E, která je charakteristická vysokou biologickou aktivitou. O výběru vitamínu E do složení Colvity® rozhodli jeho vlastnosti. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  • Kolagen pečuje o pokožku zevnitř, přičemž ji činí hladkou, pevnou a pružnou

• Kolagen zvlhčuje i hlubší vrstvy ve škáře

• Vitamín E zpomaluje proces stárnutí tkání a chrání tak tkáně před oxidativním stresem

• Jod napomáhá uchovat normální stav pokožky.

Při navrhování Colvity® jsme záměrně upustili od dodávání mnoha aktivních látek, včetně těch, které syntézu kolagenu podporují. Zkoncentrovali jsme se na tom, aby byla Colvita® unikátní a aby svým konzumentům kromě jmenovaných výhod zaručila také bezpečí.

Colvita® obsahuje výjimečný kolagen třetího řádu a ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy.

Colvita® je výsledkem výjimečného spojení složek, které podporují vnitřní výživu nejdůležitější tkáně v lidském organismu - tkáně pojivové.


Vitamín C je nejdůležitějším mezi vitamíny, které přijímáme ve výživě, i kdyby to mělo mít význam jen pro jeho roli při procesu vzniku tělesného kolagenu - bílkoviny mládí a hlavní složky pojivové tkáně. Člověk je jedním z nemnoha savců naší planety, jehož organismus v játrech vitamín C nevytváří. Extrémním příkladem katastrofálních následků jeho nedostatku jsou kurděje. Nemoc, která se projevovala zastavením procesů tvorby kolagenu. Ani dnes nemíváme možnost vždy zcela účinně dbát o pravidelný přísun vitamínu C do organismu. Navíc mnohé nepříznivé civilizační vlivy nás stále častěji řadí mezi osoby se zvýšenou spotřebou této látky.

Kyselina askorbová, která bývá nejčastěji vyráběna syntézou z kukuřičné dextrózy, často představuje jedinou či hlavní složku drtivé většiny všech výrobků distribuovaných ve světě jako vitamín C. Je však v lidském organismu jen velmi slabě vstřebáván a jeho systematická konzumace či jen ve vysokých dávkách může v organismu způsobovat i pro zdraví nežádoucí vedlejší účinky. Bioorganický vitamín C je zcela přírodní levotočivou formou a vstřebává se stejně jako vitamíny získávané z potravin. Stejný je přece i jeho původ.

Vitamín C-olway
  • zásobuje organismus přírodním vitamínem C

• přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí, chrupavek, dásní, zubů a nervové soustavy

• přispívá k normální funkci imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normálnímu energetickému metabolismu.

1 kapsle obsahuje 200 mg vitamínu C, což představuje
250 % DDD (doporučované denní dávky).


Obsahuje:

Mletá zrníčka naklíčené pohanky (fagopyrumesculentummoench). Pohanka je rostlinou, která je již tisíce let používaná ve východní medicíně proti vysokému krevnímu tlaku, slabému oběhu krve, alergii, křečovým žilám, omrzlinám, dysfunkci kapilárních cév a mnoha jiným zdravotním problémům, jako jsou např. projevy předčasného stárnutí organismu. Představuje bohatý zdroj bioflavonoidů, enzymů a jiných látek, které byly uznány za zdraví prospěšné. Ze zrníček pohanky se získává rutin, kvercetin, hesperidin, hyperozid, angiotensin a inhibitory lipázy. Obsahují vitamíny B1, B2, P a PP. A rovněž bílkoviny (12-15 %) a osm cenných aminokyselin, jako např. lyzin (5-7 %), lecitin, koenzym Q10, lipidy, minerály (železo, fosfor a měď, nikl, kobalt, bor, zinek, vápník, hořčík, mangan, selen a jód), organické kyseliny: galusová, kávová, chlorogenová a protokatechová. Z klíčící pohanky se extrahuje levotočivá forma vitamínu C o největší vstřebatelnosti (v organismu člověka).Ve zralých zrníčkách pohanky se již vitamín C prakticky nevyskytuje. Rostlinka hospodaří se svojí vitální biologickou silou v etapě klíčení. Extrakt z naklíčených zrníček může obsahovat až 26 % nejlépe vstřebatelné levotočivé formy vitamínu C. Lyofilizáty a extrakty zelené pohanky jsou velmi hodnotným komponentem výživových doplňků, protože její klíčky obsahují velké množství flavonoidů (46 000 ppm). Světový seznam suplementů diety, mezi které bude zařazen, je již celkem imponující a stále se rozšiřuje. Fagopyrumesculentummoenchextract je v sektoru výživových doplňků velmi pokrokovým komponentem, který "rozjíždí ohromnou kariéru".

Mleté plody hořkého pomeranče (citrus aurantium L.). Hořký pomeranč nepatří mezi jedlé druhy ovoce. Představuje však výborný zdroj levotočivé formy vitamínu C, jehož množství může představovat v standardním výtažku až 42 %. Hořké pomeranče jsou však na rozdíl od těch běžných mnohem bohatší nejen o vitamín C, ale také o polyfenoly, antokyany a jiné silné antioxidanty. Např. bioflavonoidy - hesperidin a narirutin, thiamin, rostlinné kyseliny jako: kyselina listová, hydroxyskořicová, kávová, kumarová, sinapová, ferulová, a k tomu: beta-karoten, provitamíny, vitamíny B1, B2, B6, z minerálů např. vápník, fosfor, železo, hořčík, sodík, selen a draslík. Kromě obsahu skvěle vstřebatelné formy vitamínu C je hořký pomeranč slavný především díky extraktu z jeho plodů - synefrinu - přírodní náhražky z trhu již staženého neslavně proslulého efedrinu. Synefrin má vědecky potvrzené vlastnosti, stimulující procesy termogeneze lipolýzy (rozkládání tuků) a také schopnost potlačovat chuť k jídlu. Proto se stal žádoucím komponentem pro účinné prostředky k hubnutí. Seznam farmaceutických a suplementačních výrobků, které ve svém složení obsahují vitamíny a další aktivní látky pocházející z citrusu aurantium L., čítá několik stovek pozic. Nacházejí se na něm i celosvětově nejlépe prodávané suplementy.

Při tvorbě výživového doplňku C-olway jsme hledali výhradně mezi rostlinnými zdroji tohoto vitamínu, kde se vyskytoval ve formě nejlépe biologicky dostupné pro lidský organismus. Naklíčená pohanka ani hořký pomeranč sice nejsou množstevními rekordmany s ohledem na procentní podíl vitamínu C v surovině, jako jsou například acerola (barbadoská třešeň) nebo šípek. Přesto však vitamíny, které se vyskytují v citrus aurantium l. a ve fagopyrumesculentum, jsou charakteristické nejlepší biologickou dostupností, tzn. úrovní, jakou se tento vitamín uvolňuje v trávicím traktu z původních chemických vazeb dárcovské rostliny a jak se následně vstřebává a je rozváděn do orgánových tkání. Vitamín C v klíčkách pohanky a plodu hořkého pomeranče je však charakterizován ještě něčím daleko důležitějším. Je to jeho velmi vysoká biologická aktivita - úroveň, jakou je vitamín vstřebáván z výživy, jak splní svoji funkci v organismu a jak předchází následkům případného nedostatku této látky v těle.


C-olway je produktem bez kompromisů. Obsahuje prostě dva rostlinné výtažky a nezbytné množství protihrudkující látky (rovněž přírodního původu), bez které by nebylo možné je uzavřít v tobolkách. Zrezignovali jsme z přídavku minerálních askorbanů a jakýchkoli jiných dalších forem vitamínu C. Dokonce ani komplexy bioflavonoidů, protože takové vazby, i když mezi tvůrci vitamínů bývají často používány, se v přírodě nevyskytují. Zelená pohanka a citrusy obsahují dostatečné množství flavonoidů v přirozených vazbách s vitamínem C.

Rezignovali jsme i na levnější formy přípravku v tabletách, protože by pak bylo nutné dodat také látky, které se v přírodě vedle vitamínu C běžně nevyskytují. Extrakty z rostlin obsahujících vitamín C, dokonce i těch, které charakterizuje jeho vysoký procentní podíl, musí mít také velký objem, aby bylo možno efektivně získat vysokou dávku čistého vitamínu. Proto si také výrobci vypomáhají s kyselinou askorbovou, která je také komponentem velmi levným. Náš výběr padl na extrakt z pohanky a z hořkého pomeranče také proto, že obsahují poměrně mnoho vitamínu C (až 26 % a 40 %). Jinak řečeno, patří mezi rekordmany ve vydatnosti z efektivního výtažku. Dovolilo nám to složit tobolku obsahující výhradně přírodní vitamín, bioorganický s relativně vysokou dávkou samotného čistého vitamínu. Výrobek je v tomto ohledu v evropském měřítku unikátní. No a konečně - naklíčená pohanka a hořký pomeranč také proto, že jsou to vhodné komponenty pro synergické působení přírodního vitamínu s mnoha dalšími látkami prospěšnými lidskému zdraví. Proto, že jsou již dlouho masově konzumovány v asijských zemích za účelem suplementace přírodním vitamínem C. Zejména v rozvinutých asijských zemích, kde je celosvětově nejvyšší úroveň společenského povědomí o nutnosti doplňování výživy o doplňky pro zdraví. V současnosti se tam utvářejí také trendy sektoru wellness, a proto i v souvislosti s tím: co si již v té části světa spotřební trh získalo, je avantgardní a jednoduše velmi dobré. Teprve po mnoha letech si asijské vynálezy získávají své příznivce v USA a ještě později pak v Evropě.

Vážení, tímto k vašim rukám klademe dle názoru mnoha autorit v současné době nejlepší vitamín C v Evropě.


Přípravek ve svém složení neobsahuje:
syntetické formy kyseliny askorbové, minerální askorbany, citronany, potravinářské konzervanty, barviva, aromatizující látky, cukry, soli, škrob, kvasnice, pšenici, gluten, sóju, zelený pepř, komplexy izolovaných bioflavonoidů, glycerín, karamel, celulózu, sorbitol, přídavky zahuštěné pomerančové šťávy, sacharín, cukralózu, fruktózu, guarovou či celulózovou gumu, oxid křemičitý, karboxymetylové sloučeniny, dextrózu ani žádné suroviny pocházející z geneticky modifikovaných rostlin.

Složení:

  • Výtažek z naklíčených zrníček pohanky obecné (FagopyrumesculentumMoench), výtažek z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium L.)

• Pomocné látky: rybí želatina (obal tobolky), stearan hořečnatý (přírodní protihrudkující látka).

1 balení obsahuje 100 ks tobolek

1 tobolka v 670 mg hmotnosti obsahuje:

  • Mletá zrníčka naklíčené pohanky (fagopyrumesculentummoench) - 200 mg.

• Mleté plody hořkého pomeranče (citrus aurantium L.) - 375 mg.


KOLAGEN PLATINUM
je doporučován především pro kosmetickou péči o tvář a dekolt a podobně citlivé tělesné partie. Účinný v revitalizačních kůrách zralé pokožky, v neinvazním liftingu obličeje, po zákrocích plastické chirurgie. Používat po mechanickém očištění pokožky, po opalování a rovněž jako podklad pod pleťové masky a make-up. Systematické použití zastavuje procesy stárnutí pokožky.

LUXUSNÍ a nejúčinnější kolagen Platinum má stříbřitě bílou barvu. Po nanesení na tělo podporuje tvorbu vlastního kolagenu. Je výborným nosičem kosmetických krémů a léčebných mastí do podkoží a znásobuje jejich účinnost.

Výrazně omlazuje stárnoucí, stresovanou, povadlou a zašedlou pleť, vyhlazuje mimické vrásky, hluboké vyrovnává, zvlhčuje pokožku, znovu obnovuje její elasticitu, lehce upravuje pigmentaci kůže a působí na rozšířené póry. Po nanesení na oční víčka a oční okolí částečně prostupuje oční sítnicí a odstraňuje otoky, váčky pod očima a přináší okamžitou úlevu únaveným namáhaným očím, které slzí a pálí, jak u počítače, tak při řízení, na ostrém letním slunci, i u moře, dále při pálení očí ze slané nebo chlórované vody, při zánětu spojivek a různých druhů alergií. Je vhodný i pro ALERGIKY.

Složení (INCI): aqua, collagen, elastine, lactic acid, caprylylglycol

OBJEM: 50ml


- nealergizuje - nedráždí pokožku -
- nemá žádné vedlejší účinky -
- neobsahuje žádná umělá barviva - bez umělých aromat - - zcela přírodního původu - unikátní dar přírody -