AKTUÁLNÍ 

na této stránce najdete aktuální předpovědi, horoskopy, věštby na rok 2020, info ohledně

energií a transformace

Zustat v klidu a udrzet si vibrace

Khaleela Tarot

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=kiAkrdCUGes#dialo

Lidstvo vstupuje do závěrečné fáze očisty Země

https://www.youtube.com/watch?v=-udN6voKynw

Blíží se světelná událost s vysokou energii

Inspirace duše

https://www.youtube.com/watch?v=jqUKTTHDiPI

Přestaňme se bát a dělat si starosti ohledně budoucnosti Země

Inspirace duše

https://www.youtube.com/watch?v=099ADNHgtS8

 

Darina Terapeut  · 

. Plazmové svetelné telá - Fyzické zmeny

~alchymia v nás, pocity dnešnych dní,

sebaprijatie, rozšírené V.S. vedomia, DNA..

V této době zvané Velké soužení prochází Země a fyzické tělo velkými změnami. Na planetární úrovni dochází k masivnímu posunu. Na zemskou úroveň přicházejí obrovské přívaly světla. To znamená, že se zvedá závoj odloučení a popírání.

Změny na Zemi právě teď způsobují fyzické změny v lidském těle. Země se mění a s ní i bytosti na ní. V lidském těle probíhá transmutace na buněčné úrovni. Lidské tělo je v podstatě tvořeno zcela novou kombinací prvků, které mění jeho molekulární strukturu. Náš genetický kód se mění.

Změny, které nyní probíhají v našem těle, jsou informace zakódované v naší DNA, která se nyní aktivuje. Veškeré informace o předloze našeho druhu se nacházejí v buněčné DNA našeho těla. Vše, co potřebujeme vědět o všem, je v nás.

Jak víte, naše DNA se vyvíjí z dvouvláknové dvojité šroubovice na dvanáctivláknovou dvojitou šroubovici. Tento nový typ byl původně v lidském těle v době našeho stvoření před více než 300 000 lety. Nyní dochází k tomu, že tyto frekvence snadněji pronikají do lidského těla. Je to, jako by se buňky musely trochu rozpadnout a uvolnit, jestli to dává smysl. Nejsou tak ztuhlé. Světlo je v podstatě informace a snáze proniká do naší molekulární struktury, což člověka zásadně mění. Stáváme se méně fyzicky hustými.

Znamená to tedy, že mnoho lidí se nyní probouzí a začíná si vzpomínat, a to vše bylo předurčeno. To znamená, že vše je zakódováno v naší DNA. Všichni se bezpochyby probudí, někteří trochu pozdě, ale stane se to... je to nevyhnutelné.

V podstatě je nám dána možnost opustit toto těžké, husté fyzické tělo a přejít do lehčího těla. Říkám lidem, že čím více se otevřete, tím více přitahujete světlo, které je informací. Stane se z vás přijímač a vysílač, který přitahuje další a další informace. Když to vaši duchovní průvodci vidí, vědí, že jste připraveni na řekněme pokročilejší komunikaci. Když se otevřete, začnou k vám proudit frekvence, které jsou vyššími informacemi, vyššími světelnými daty.

Právě teď se děje to, že vaše éterické tělo vibruje na velmi vysoké frekvenci a vaše fyzické tělo se ho snaží dohnat, proto se objevují příznaky vzestupu. Bolesti hlavy, chřipkové příznaky, zvonění v uších, svalové křeče, bolesti kloubů atd. atd. atd. Vaše molekulární struktura se zrychluje, ale vaše fyzická struktura zaostává.

Vše se snaží přizpůsobit těmto novým frekvencím: Svaly, kůže, orgány, žlázy, nervy atd. Váš nervový systém je těmito frekvencemi ovlivňován neuvěřitelným způsobem, příkladem je přetížení hormonů, které se naopak snaží přizpůsobit a udržet vše v rovnováze.

Toto rozšíření vědomí během buněčné transformace vás doslova vtáhne do světů, které přesahují potenciál a stávají se skutečnými. Podvolením se této transformaci se zbavujete své vlastní omezené existence. Jak se blížíte k Vzestupu, zjistíte, že se zbavujete věcí a cítíte osvobození. Probouzejí se části vašeho mozku, které v minulosti spaly. Budete přepojeni a věci se přesměrují. Pokud se cítíte naprosto zmatení, dejte si pohov! Čím více jste s tímto prouděním v souladu, tím více se stáváte kapitánem své lodi.

Je to neuvěřitelně těžká transformace, protože se nad tím zamyslete..... Procházíte zásadní rekonstrukcí ve svém domě, ve svém těle na buněčné úrovni. Provádí se nová elektroinstalace, strhává se stará střecha, odpojuje se stará elektroinstalace atd., zatímco vy tam ještě bydlíte.

Tělo se mění...

Chcete-li změnit svou DNA, musíte změnit své myšlenky a pocity. Osvoboďte se od této omezené existence. To znamená změnu biochemie. Při této změně se mohou objevit závratě a nevolnost. Stanete se genetickými inženýry druhu Nové Země. Své nové tělo budete budovat tak, jak v něm budete žít.

Vaše tělo prochází časovou smyčkou a vy se vracíte do původní časové posloupnosti (doba našeho původního stvoření) Bolesti hlavy během této změny jsou způsobeny tlakem této expanze.

Měníme se na mnoha frontách. Na buněčné úrovni měníme svou DNA a krev, centrální nervový systém, kostní dřeň, způsob, jakým mozek pracuje, a způsob, jakým přijímá informace z božského zdroje. Tyto změny probíhají uvnitř, ale nakonec se projeví i na vnějším těle. Někteří během této vnitřní transformace přibývají nebo ztrácejí na váze.

Tělo přesně ví, jak se má reorganizovat, protože tento proces je zakódován v DNA a u každého člověka je jiný. Je to přirozený proces, ale lidský druh nyní chápe, jak tento proces podpořit zvenčí. Uvědomujeme si, jakým směrem nás naše tělo vede, protože čím více si to uvědomujeme, tím větší máme nad tímto přirozeným procesem kontrolu.

Uvědomujeme si, že náš imunitní systém slábne, protože se zrychluje centrální nervový systém. Je to jako dát 100wattovou žárovku do objímky, kde byla dříve 40wattová žárovka. Jsme zaplaveni větším množstvím světla a naše fyzická těla se ho snaží dohnat. Během tohoto kalibračního procesu bude situace drsná. To znamená, že energie, kterou přijímáme, má větší amplitudu. Cítíme příznaky přizpůsobení. Tato nová energie je spojena s centrálním nervovým systémem a mnozí s ní mají extrémní problémy, takže uzemnění je velmi důležité.

Když přijmete toto nové světelné tělo, většina vašich orgánů a žláz již nebude potřeba a nakonec zmizí. Jakmile je k dispozici více a více světla, váš CNS začne šířit neurologické impulzy jako blázen! Intenzita bude někdy ohromující.

Když k tomu dojde, nervový systém se okamžitě pokusí tuto intenzivní energii rozptýlit tím, že ji vyšle ven prostřednictvím míchy. Tato energie pak sleduje dráhy a vystřeluje tyto energie do svalového systému - odtud pramení svalové napětí a křeče, které někteří z vás pociťují.

Toto vypalování probíhá také v cévách, což vede k omezení průtoku krve. Když tyto energie vstoupí do kůže, mohou se objevit tepelné pocity..... na pocit tepla nebo chladu, brnění nebo svědění atd. Když tyto energie vstoupí do orgánů a žláz, mohou ovlivnit jejich normální fungování.

Restrukturalizace DNA znamená, že už nebudete mít mnoho čaker, nebudete mít vrstevnaté vědomí, nebudete mít tělo s nezávislými systémy, nebudete mít mezery ve svém vědomí ani v odpovídající DNA. Budete vzorem celistvosti, bez mezer a oddělenosti. Budujete něco nepopsatelného...

Teri Wade

z Fb Čestmír Lička

°

Červen 2022 – Měsíc zarovnání našeho Slunce s hvězdami Orionu

Přes celý červen bude naše Slunce zarovnané s mnoha hvězdami Orionu. Orion je jedno z nejznámějších souhvězdí na našem nebi. Je viditelné ze všech rohů světa a leží poblíž nebeského rovníku. V mnoha kulturách byl Orion považován za souhvězdí, které přináší sílu a vytrvalost. Je spojeno s plodností, smrtí a ochranou života. Je také zajímavé zmínit, že Velké Pyramidy v Egyptě, pyramida Teotihuacán v Mexiku, pyramida Xi'an v Číně, jsou všechny zarovnané se souhvězdím Orionu. Astrologové označili 13 stálých hvězd souhvězdí Orion, kdy nejzářivější jsou Rigel, Bellatrix a Betelgeuse. Naše Slunce se s těmito hvězdami setká 7, 11 a 20 června, neboli vytvoří mocné období, kdy je možné se napojit na tyto hvězdy a získat tím ochranou a posilující energii Orionu. Nicméně ze všech stálých hvězd v tomto souhvězdí, je jedna, ke které jsem byla intuitivně přitahovaná a to je Mintaka.

Mintaka je jedna ze tří hvězd Orionského pásu. Mintaka je hvězda, která je nejblíže nebeskému rovníku, a i když není nejzářivější, mnozí jsou její energií přitahováni, jelikož byla kdysi jejich domovem. 13. června se Slunce zarovná s Mintakou a tím aktivuje její energie a možná také zapomenuté vzpomínky ztraceného vodního světa, kterým kdysi byla. Věří se, že Mintaka je mírumilovné místo, naplněné křišťálově čistou vodou, která je světelná a vzdušná a je mnohem snadnější se v ní pohybovat, než ve vodě na planetě Zemi. Mintakaňané žijí povětšinou pod vodou a mnoho lidí vnímá, že naše představa mořských pan pochází právě z našeho kolektivního podvědomí a zapomenutých vzpomínek na Mintkaňany a jejich způsob života. Příběh je takový, že překrásné místo Mintaky bylo zničeno, což donutilo obyvatele se přesídlit k nám na Zemi. Mnoho hvězdných semínek, pocházejících z Mintaky, hovoří právě o smutném pocitu, že jim chybí místo, které již dávno neexistuje. Stýská se jim a neví proč. Jsou také velmi spojení s vodou a milují pobývat blízko oceánů.

Mintaka a Slunce

V astrologii, je Mintaka stálá hvězda nacházející se na 22 stupni tropického znamení Blíženců. Přináší silný intelekt, moudrost a zachování vyššího vědění. Když je Mintaka na našem kosmickém nebi aktivní, jako například 13. června, když se zarovná se Sluncem, jsou naše mentální energie a vyšší čakry posíleny a tím snadněji nalezneme vyšší vědomosti, které nám odhalí pravdu, která bývá často skryta. Díky této energii máme nutkání vyhledávat nové informace a rozvést více to, co si myslíme. Můžeme mít nutkání učit se, studovat více do hloubky a ptát se na nové otázky. Mintaka nám dává zvídavost a obdiv, který nám pomáhá se vydat dál a dostat se do hloubky věcí. Jak říká staré rčení, mysl, která se rozpíná, se již nemůže vrátit do svých starých úrovní a dimenzí. A právě to, nám pomůže Mintaka, abychom si uvědomili.

Mintaka a Sluneční rituály

13. června se Mintaka zarovná se Sluncem, takže myslete na své třetí oko a jak ho udržet otevřené. Hledejte nové vhledy, moudrosti a informace, které kolem vás budou plynout. Dovolte své mysli, aby se rozšířila do nových úrovní a získejte nové přesvědčení. Uvědomte si jakékoliv limity, kterými se svazujete. Zkuste také zjistit, jak své limity můžete posunout tak, abyste získali nový náhled na věci. Energie Mintaky je také velmi užitečná, když je potřeba se něco učit, nebo se potřebujete vrhnout na projekt, který vyžaduje velké mentální úsilí. Pokud v životě hledáte mentální stimulaci , Mintaka vám může přinést ten správný projekt nebo příležitost. Duševní rozvinutí je také o představivosti. Je dobré své představivosti dovolit, aby se zatoulala do denního snění, vizualizace a vytváření příběhů. Naše představa je potlačená skutečná superschopnost. Když dovolíme své představivosti, aby se projevila, může nám pomoci posílit intuici, kreativitu a přinést nové vhledy a inovativní nápady. První krok k posílení intuice a duchovních darů, je dovolit své představivosti, aby se projevila. A právě to, že se projeví, nám pomůže propojit se s přirozenou intuicí a duchovní schopností.

Rituály

Během měsíce června bych ráda doporučila několik rituálů, které jsou v souladu s vyzařováním energie souhvězdí Orionu. Dobré cvičení je představovat si tok intuice, který k vám směřuje. Uklidněte se a nalaďte se na tento proud. Napište si na papír otázku, kterou byste chtěli od své intuice zodpovědět. Nebojte se toho, jestli bude vaše odpověď správná nebo špatná. Nechte jen pracovat svoji představivost. Pod otázku napište bezmyšlenkovitě odpověď, nejlépe ve formě příběhu a pak si jí přečtěte. Je tam něco, co s vámi rezonuje? Je tam něco, co by mohla být pravda? Je nějaká část odpovědi, kterou jste napsali vysněný příběh, který vám dává nějaký vhled do oblastí, kterým jste předtím nerozuměli?

Další rituál je práce s představivostí. Napište si na papír váš vysněný den. Jak probíhá, co děláte, co se děje kolem vás. Napište zkrátka to, jak byste chtěli trávit čas a co byste chtěli dělat. Otěže předejte své představivosti a jakkoliv se neomezujte. Po napsání se podívejte, jaké je hlavní téma příběhu. Je váš den plný příležitostí k rozvoji, léčení nebo uskutečňování činností? Cokoliv napíšete, může být velmi spojeno s určitou části důvodu, proč se nacházíte na této pozemské cestě.

Další, co můžete využít, je léčivá energie vody. Jelikož je Mintaka propojená s vodou, můžeme více trávit času u vody, nebo pomoci vodě úklidem, čištěním nebo duchovní prací. Pokud nemáte kolem sebe vodu, určitě je dobré si dát relaxační koupel. Jakmile budete v kontaktu s vodou, nastavte si záměr, že každá molekula vody vás léčí. Představujte si, jak z vody, do každé buňky vaší bytosti, ať už fyzické či duchovní, proudí léčivý tok energie. Můžete si také nabíjet se záměrem vodu, kterou pijete, aby se dostala do každé buňky vašeho těla, když jí vypijete.

Mintaka je známá pro svou křišťálově čistou a léčivou vodu, tudíž pokud máte vztah k souhvězdí Orionu, je dobré uctít její památku tím, že budete pracovat s léčivou energií vody.

 


In Vino Veritas - Aneb, pojďme si nalít čistého vína
Karisima Shanti Laboure

Odjakživa vím, že ještě během tohoto mého života nadejde okamžik, kdy se lidé na kolektivní úrovni podívají pravdě zpříma do očí. Spustí se tím proces, který nám umožní pokračovat dál, výš. Nerada slovo "muset" používám, ale abychom se přehoupli do smysluplného budoucího směřování, MUSÍME spatřit pravdu v mnoha oblastech naší (?) společnosti. Protože dokud nevíme, kde se doopravdy nacházíme a jak jsme sem dostali, nehneme se z místa. Budeme dál chodit v nekonečném kruhu. Ta naše budoucí cesta je jako nožička u písmene "Q", je symbolem cesty ze začarovaného kruhu.

Ten pravdivý obrázek současné lidské společnosti je podle mě jasný. A samozřejmě chápu jiné pohledy na náš svět. A jsem schopná v tomhle fantomovém světě jakž takž fungovat, hrát tu legrační hru na matrix a cítit se vesměs šťastná. A rozumím tomu, že každá bytost má svůj jedinečný vývoj. A že kdyby bylo všechno v našem bytí jen zalité sluncem odnevidim donevidim, neměly by naše životy tady smysl. Bez pocitu hladu bychom nevěděli, co je sytost. Bez pocitu bolesti v srdci bychom nevěděli, co je láska. A vím, že se Všeobjímající Podstata Bytí kdysi rozhodla i prostřednictvím našich lidských životů prožít sebe sama na těch nejjemnějších úrovních. Aby měla nejen jednoduché a neoddiskutovatelné Vědomí Sebe Sama, ale aby měla toto Vědomí podložené i mnohorozměrným Prožitkem Sebe Sama. A je jasné, že v tomhle smyslu tady všichni - opravdu všichni, nikoho nevyjímaje, odvádíme skvělou práci.

ALE. Pro naše pochopení tohle prožívání duálního světa už stačilo.

Pojďme si nalít čistého vína. Hrajeme tady hru, která nemůže špatně dopadnout. Vím, na Zemi se dějou zrůdnosti, o kterých velká část souputníků ani neví anebo je odmítají vidět anebo jsou nám hrůzné akce předkládány jako dobrodiní. Vím, mnoho lidí je obíráno o osobní svobody, nemůžou se svobodně vyjadřovat a je jim znemožňováno svobodně jednat. Vím, ve světě se zdá být spousta nespravedlnosti a mnoho lidí ani nedoufá, že by kdy mohlo dojít k férové nápravě. Vím, že Lidstvu jako celku jsou házeny klacky pod nohy i v oblasti elementárních potřeb člověka. A tak dále, a tak dále.

JENŽE. Tohle všechno je pořád součástí hry, kterou tady dobrovolně hrajeme. I když jsme už dáááávno zapomněli na to, že jsme do této hry kdysi dobrovolně vstoupili. I když jsme tu hru časem začali brát smrtelně vážně. Doslova. Pořád je to jen hra pod taktovkou Všeobjímající Podstaty Bytí.

TAKŽE. Tohle všechno, co se nám tady děje, jsou prostředky, skrzeva něž si Podstata Uvědomuje Sebe Sama. Všechny extrémy našeho duálního světa zakoušíme na osobní úrovni proto, abychom se posléze s naší ryzí zkušeností navrátili zpět do Podstaty, s posbíraným medem do Jednoty, s našimi neopakovatelnými prožitky zpět do Světla, aby byla Podstata o-boha-cennější. A za tím vším je jistě ještě mnohem sofistikovanější záměr, než abychom jej tady jako malé vysunuté individuální brvičky Jsoucna dokázali pochopit a popsat. Ale i tohle velké pochopení přijde.

Doposud jsme v našich životech dostali nekonečné množství impulzů k tomu, abychom si dokázali uvědomit základní princip, který do fungování světa Podstata vložila. Je to pojistka, která nemůže být NIKDY ani na osobní úrovni jednotlivce porušená. Je to princip svobodné volby každé vědomé bytosti. Neexistuje možnost, abychom v jakékoliv situaci neměli na výběr minimálně ze dvou možností. A pokud v sobě nosíme silné vnitřní postoje, které odrážejí princip svobodné volby každé bytosti a pokud tyto principy vlastním každodenním jednáním, slovy i myšlenkami projevujeme, pak nás fantomový svět kolem nás nebude stavět do zdánlivě nevyhnutelných situací, kdy jsme pod tlakem nuceni vlastní vnitřní postoje korigovat.

Mám jedno vroucí přání, které mě motivuje, abych v pozemském duálním světě zůstala co nejdýl: Spatřit jednou Lidstvo, které si na individuální a na kolektivní úrovni uvědomí princip Svobody. Přála bych si na smrtelný posteli vidět společenství lidí, kteří přestali být pouhými oběťmi okolností a pochopili, že všechno všecičko, co se v jejich životech odehrává, je jen odrazem jejich vnitřních postojů. Přála bych si vidět pozemské Lidstvo, které jako celek došlo k nepopiratelnému poznání vlastního potenciálu, který nám byl Podstatou dán do vínku. Přála bych si vidět všechny lidi šťastné, láskyplné, tvořivé, kteří se jednou do Jsoucna navrátí s nádhernou ryzí zkušeností.

Věřím a vím, že se tohle moje přání uskuteční.

 

Zdroj: https://www.facebook.com/karisima.laboure/posts/pfbid02NQg9dDzA91QEXsWQTARD6ogLQmNpaCBXYiAJeHN5ozUoyz5RApMjUVXURXZHuByil

 

Láďa Mlčák sdílel(a) skupinu.KONTINUÁLNÍ VLNA SVĚTLA

 

Přátelé, nabízím další jedno poselství od Arkturiánů, které je v podstatě je to o úrovních a podobách vědomí hmotných projevů na Zemi, ať již z pohledu původní božské představy či z pohledu hmotné reality vlivem lidské mysli s důrazem na současnou etapu procesu vzestupu. Krátce se zmiňují i k probíhající válečné vřavě, kterou vnímají jako proces očišťování Země od temných energií.

Zpráva od Arkturiánů
Sdělení od Arkturian Group přes Marilyn Raffaele – 24.4. 2022

Zdravím vás, milí čtenáři.

Vězte, že osobně (individuálně) i celosvětově vše probíhá podle plánu, božského plánu pro vzestup Země. Je to čas odvahy, ale také naděje a radosti, protože to, čeho jste přišli být svědky a součástí (proces vzestupu), je přesně to, co nyní děláte.

Stalo se velmi snadným a oblíbeným srovnávat dnešní svět s představami o tom, jak bylo dříve krásně. Nedovolte, abyste uvízli v pasti tohoto myšlení, protože jste si nevybrali tuto inkarnaci jen proto, abyste žili šťastný trojrozměrný život, i když i to může být a bude jeho součástí.Jako duchovně vyvinutí jedinci jste se dobrovolně rozhodli být součástí procesu vzestupu, protože jste věděli, že zvýšená přítomnost vyvinutých stavů vědomí dodá kolektivnímu vědomí Světlo, které umožní probudit se stále většímu počtu jedinců.

Trojrozměrná energie v současnosti vibruje na nízké, pomalé a husté frekvenci. To, co vidíme fyzickýma očima, není dokonalá Boží Idea Země, ale stejně jako všechny hmotné formy je to trojrozměrný koncept dokonalého Božího stvoření. Trojrozměrná podoba Země začala jako klenot krásy a života odrážející nekonečnou Boží tvořivost a dokonalostdokud nevědomé zhypnotizované mysli podmíněné přesvědčením o dualitě a oddělenosti nezačaly sobecky drancovat dary Země bez ohledu na ni jako živou bytost. Začali ničit dokonalou trojrozměrnou podobu Země a výsledkem je svět, který vidíte nyní. Všechny božské ideje však zůstávají nedotčené jako aspekty Boha a Země se opět projeví na vyšší frekvenci, jakmile se lidstvo probudí.

Země je živá božská bytost, stejně jako každý člověk a každá forma života. Vše, co existuje, vyjadřuje nekonečnost Božského vědomí, protože nic jiného neexistuje. Hmota je pouze interpretací Božské myšlenky v mysli prostřednictvím kolektivních a osobních stavů vědomí. Základní realita všeho, co se hmotně vyjadřuje, zůstává navždy v Božské mysli jako nezničitelná Božská idea.

Když jste soustředěni v pravdě, díky Jednotě to Světlu vašeho vědomí umožňuje proudit a sladit se s těmi, kteří jsou vnímaví, ať už jsou kdekoli na světě. Pamatujte, že tu nejste proto, abyste opravovali, léčili a napravovali trojrozměrný svět.Existují lidé, jejichž prací na Zemi je pomáhat na třídimenzionální úrovni, ale prací těch, kteří se probudili k vyšší pravdě, je BÝT světlem v přítomnosti temnoty. Vaše uvědomění si reality, která je základem každého projevu v hmotném světě, pomáhá probouzet ostatní a přidává pravdu do kolektivního vědomí.

Stará buněčná paměť a zastaralá přesvědčení třetí dimenze se nadále vynořují individuálně i globálněaby byly rozpoznány a vyčištěny. Energie s nízkou rezonancí se nedokáže sladit s vyššími dimenzionálními frekvencemi, které v této době proudí na Zemi a jsou jednotlivci integrovány. Stará energie, která je stále aktivní v buněčné paměti, se dostává do vědomého povědomí a mnozí ji prožívají fyzicky, emocionálně, mentálně i duchovně jako součást procesu očisty.

Vědomí vibruje v různých rychlostech Světla nebo hustoty.To je energie. Všichni si ji uvědomují, ale většina z nich ve skutečnosti nechápe, co cítí. Určitá místa, jako jsou některé bary, vetešnictví, staré a neudržované čtvrti, věznice, zavřené psychiatrické léčebny a místa, kde v minulosti docházelo k násilí a utrpení, v sobě nadále uchovávají energii, která vibruje s tíhou, kterou lze stále cítit. Místa jednoduše projevují energii vědomí, která je formovala a možná stále podporují.Existují jednotlivci i sama Země, kteří pracují na vyčištění a nahrazení oblastí s hustou energií Světlem.

Energetické vibrace, které zažíváte v určitých situacích, jsou způsobem, jakým vás intuice vede pryč od zážitků s nízkou a možná i nebezpečnou rezonancí. Vždy důvěřujte své intuici, protože je spíše aspektem vaší reality jakožto Vědomí než lidské mysli s omezeným trojrozměrným systémem víry, který vás vede.

Každý člověk má trvalé skutečné tělo, Světelné tělo, které většina nevidí a o kterém nic neví.Vaše světelné tělo jste vy jako individualizované vyjádření Zdroje. Světelné tělo máte od svého počátku. Měli jste ho před vstupem do nižších dimenzionálních energií Země, máte ho i nadále, když využíváte hmotné tělo, a budete ho mít, až už nebudete potřebovat fyzické vozidlo a vrátíte se domů

Vaše Světelné tělo je jednoduše dokonalým vyjádřením Božího JÁ, které je individualizováno jakožto vy. Důvodem, proč je na Zemi tolik nemocí a zdravotních problémů, je jednoduše to, že v současné době je většina stavů vědomí stále podmíněna přesvědčením o dobru/zlu a oddělením od Boha a skutečného Já. Protože vnější projevuje vnitřní, lidské zdravotní problémy nekonečné rozmanitosti a formy odrážejí víru světa v dualitu (nemocný/zdravý) a oddělenost.

Protože mysl je tlumočníkem individuálních i kolektivních stavů vědomí,ve skutečnosti žádné oběti neexistují.Ale to nemůžete říci těm, kteří trpí, protože většina z nich ještě není schopna pochopit duchovní pravdu a žít život plně pod vlivem trojrozměrného systému víry. Vězte, že v každé situaci se za scénou vždy odehrává něco jiného, než by se mohlo zdát.

Každý člověk je na Zemi, aby se učil a duchovně rozvíjel prostřednictvím zkušeností, které potřebuje, na které je duchovně připraven a které si vybral před inkarnací.Mnohým se zdá, že se neučí vůbec nic, ale i to je součástí jejich učení. Když člověk "zemře" a vrátí se domů, s láskyplnou pomocí svých Průvodců projde detaily svého posledního života a zhodnotí, jak dobře dosáhl cílů a rozhodnutí, která si stanovil.

Navrátivší se duše není nikdy obviňována za své činy na Zemi a sebevraždy nejsou odsuzovány, jak se mnozí domnívají. Spíše je každé duši pomoženo, aby viděla a poučila se ze svých rozhodnutí a zkušeností, a to až do té míry, že plánuje svůj další život na Zemi, který může zahrnovat opakování určitých zkušeností. Od sebevrahů se vyžaduje, aby se znovu dostali do bodu, ve kterém se vzdali, a pak se přes něj přenesli, což nemusí být v jejich příštím životě, ale až poté, co proběhne další vývoj.

Stovky let falešného učení a nauk o nebi a pekle, trestajícím Bohu a hříchu, původně za účelem ovládání druhých, způsobily a stále způsobují, že mnozí žijí ve strachu ze smrti a z přísného trestajícího Boha, který na ně čeká, místo aby si uvědomili, že Bůh zná jen sebe, což je láska a jednota.

Člověk, který je projevem Boha, také tvoří. Někteří lidé, kteří žili na Zemi velmi nevyvinutým a sobě sloužícím životem, si po odchodu nevědomky vytvoří podobné situace, zatímco jiní mohou upadnout do těžké energie sebenenávisti a výčitek. Obojí si pro sebe vytváří svého druhu peklo. Vedení a láska jsou vždy k dispozici a čekají jen na vnímavost každé duše bez ohledu na to, jak žila na ZemiTo neznamená, že se budou vyhýbat lekcím a zkušenostem nezbytným k tomu, aby se učily a duchovně se vyvíjely nad rámec svého současného stavu vědomíale vězte, že žádné takové místo jako "peklo" neexistuje, neboť Bůh může vyjadřovat pouze SÁM SEBE - lásku a jednotu.

Smrt neexistuje, o tom nikdy nepochybujte. Domovem každého z nás jsou vyšší dimenze, nikoliv Země. V určitém okamžiku se každý rozhodne jít domů, což není nic jiného než změna místa. Nikomu není souzeno zůstat navždy v nízko rezonující energii třetí dimenze. V této době je Země školou učení. Jak se frekvence Země zvyšuje, délka života se automaticky prodlužuje, pokud si to přejeme, protože přesvědčení o nemocech, stárnutí a chátrání atd. již nebudou existovat jako realita.

Válečné aktivity, které v této době probíhají, za měsíc nebo dva ustanouTyto aktivity představují intenzivní vyčištění energií "moci nad", které zůstávaly na Zemi živé a „zdravé“ po celé věky.V průběhu věků se lidská nevědomost zvyšovala a přidávala energii k přesvědčení o "moci nad" jako způsobu, jak se cítit úplný, což ve skutečnosti není nic jiného než falešné přesvědčení o oddělenosti.

Každá duše se snaží zažít svou vrozenou božskou úplnost, ale ti, kteří ještě nejsou dostatečně duchovně vyspělí, aby to pochopili, hledají úplnost navenek prostřednictvím různých forem moci, sexu a peněz. Po celé věky ti, kteří se řídí egem a pocitem oddělenosti, hledali uspokojení a svůj pocit úplnosti prostřednictvím moci nad těmi, o nichž se domnívali, že jsou méně hodnotní nebo si ji zaslouží méně než oni sami. Tato víra v osobní nadřazenost a oddělenost jim umožnila dělat a brát si od druhých, co chtějí, bez výčitek, protože věří, že na to mají nárok.

Nyní se projevují ohromná ložiska energie "moci nad", ale místo toho, aby ji většina přijala jako v minulosti, je "moc nad" rozpoznána a odmítnuta světem, který se vyvíjí za hranice přesvědčení o oddělenostiRodí se nové a vyšší kolektivní vědomí, které již nepodporuje "moc nad" lidmi, vůdci, vládami, zeměmi, náboženstvími, zákony, učeními atd. Lidstvo se probouzí.

Fyzické, mentální, emocionální a duchovní násilí všeho druhu zanechává energetický otisk, dokud není vyčištěno. Nebudete přesně vědět, jaká stará energie se může vynořit, protože některé jsou velmi staré, ale mnozí z vás pocítí jejich energii, jakmile se vyčistí. Nikdy nepřijímejte některé negativní nebo husté energie, které můžete zažívat, jako osobně vašeNebraňte se jí, ale jednoduše ji uznejte a nechte nežádoucí energii projít, poznejte ji takovou, jaká je, a nedejte jí žádnou moc.

Vaše Světlo napomáhá těmto očistám.Temná energie, která není určena a udržována Bohem, ale spíše je jednoduše vytvořena z přesvědčení, nemůže existovat v přítomnosti vysoce vyvinutých stavů vědomí. Jak se stále více lidí probouzí a začíná žít pravdu, to, co je falešné, se musí automaticky rozpustit.

Přestaňte přikládat moc všem zdánlivým věcem- tohle je dobré, ale tamto je špatné, květiny jsou dobré, ale brouci jsou špatní, vzduch tady je dobrý, ale tam je špatný, určité jídlo je dobré, ale tamto není. Řiďte se svou intuicí, protože i ty nejjednodušší věci mohou posílit energii duality, pokud jim uvěříte.

Chápeme, že na Zemi se některé věci skutečně chovají jako dobré nebo špatné a že praktické lidské činy jsou často nezbytné. Vy, kteří jste bdělí, však musíte nejprve přivést k vědomému uvědomění jakoukoli pravdu, která se za tímto zdáním skrývá, a teprve poté podniknout potřebné lidské kroky.

Pokoušet se žít a být závislý na absolutní pravdě předtím, než dosáhneme jejího vědomí, není moudré ani duchovní a pro mnoho upřímných žáků pravdy to vedlo ke katastrofě. Absolutno však musí být nejprve intelektuálně poznáno a praktikováno, aby se nakonec stalo dosaženým stavem vědomí, který se pak projeví navenek v jedinci, jako jedinec a jeho prostřednictvím.

Všechno JE - ani dobré, ani špatné, ale prostě JE.

Jsme Arkturiánská skupina 4/24/22

zdroj: https://onenessofall.com/newest.html

Pro skupinu Kontinuální vlna světla přeložil Láďa Mlčák,

 

Myriam Gillis

Dobré ráno milá Rodino světla,

Můžete se dívat na tento vzestupný svět a myslet si, že věci vypadají temněji. Přitom to, co se děje, je pomalý proces odhalování toho, co bylo ukryto ve stínech. Další odhalení budou přicházet. Vše skryté musí být odhaleno světlu pravdy. Na velkou část temnoty je těžké se dívat. Pro Starseeds je těžké pochopit šílenství ovládající elity. Toto šílenství je třeba vyhnat z planety. Ty duše, které pracují v temných vrstvách elity, mají daleko za sebou, pokud jde o růst/evoluci duše. Cesta zpět ke Zdroji může být pro některé duše dlouhá a těžká. V tomto světě se temnota snaží zablokovat světlo. Ve skutečnosti temnota pomáhá mnohé probudit k intenzitě světla, které právě teď dopadá na zem-rovinu.

Ať už se dnes rozhodnete být nebo dělat cokoliv, přeji vám lehký, jasný a vysoce vibrační den. Miluju Steva.

Steve Ahnael Nobel

Taisha Tauma

Tohle nám dnes Duch zopakoval při setkání. Mnozí pracovníci Světla propají zoufalství, ztrácí víru, když vidí jak je obrovské množství lidí, dokonce těch "duchovních", v temnotě.

Říkají "Ale oni nás táhnou dolů. Co je marné, když my se snažíme na sobě pracovat, něco změnit a zářit, když oni si stoupají na stranu zla a tím ho živí?"

A Duch k tomu krásně řekl: Nevšímejte si jich. O ně bude postaráno. To na vás záleží. Pokud se od nich necháte stáhnout dolů, jste jako oni. Přiživili jste zlo. Dali jste mu svou Sílu, dali jste mu víc jak ti,co už v temnotě byli a jen se to nyní zviditelnilo.

I když vás je míň, každý z vás svým Světlem aktivujete, či držíte ostatním jejich Světlo a to se šíří a sílí. Nedbejte na to,že to tak moc není vidět jako zlo. Zlo vytváří iluzi. Tak jako si některá zvířata stoupají na špičky nohou,roztahují křídla a i jinak vytváří iluzi velikosti. Takové triky používají ti nejzranitelnější. Vy to nemáte zapotřebí. Lev je lvem a nic nemusí předstírat.....Buďte dál nositeli Síly a Světla a nepolevujte. Jsme s vámi. Neustále.

Taisha Tauma

Dala jsem dotaz,co se teď děje obecně v energiích. No hups teda, ale má to logiku. Když se oře.....

Probíhá boj proti rytmu života a smrti, podceňování důležitosti duše, neustálé hodnocení. Cesta se zdá rozbombardovaná, šlapeme po výmolech,je to "o kotník"...

Nadhled se vytratil. Zmizely značky. Kdo nejde intuitivně ten bloudí a mnozí došli až do bažin. Otřásá se kolektivní mysl lidstva, dominuje strach z budoucnosti a lpění na starých systémech z minula. Myšlenky potemněly a nesou zavádějící zprávy. K Bohu se už "nikdo" neobrací. Modlitby vychladly. Mnoho lidí propadlo černobílému vnímání světa, jen vcítění by pomohlo lépe se orientovat. Jenže srdce je v tuto dobu utišeno,

" jen ať nám do toho nemluví." Sebezbožštění a chybějící sebeláska stojí face to face, proto zažíváte "den lidských obětí." Je to lidská bolest a utrpení. A to všechno proto, že na scénu vstoupily Neptunovské energie. Vnímání svého ega je silnější než vnímání neviditelného světa, v němž jsou připravena všechna řešení.

Udržujte život v rovnováze, snažte se zbavit se strnulosti, buďte pružní. Plyňte s osudem a pěstujte ve všem zdravou míru.

Pracujte se šamanskými kruhy ! Už jednou jsme vám to radili a jako by se naše slova rozplynula. Ztratila se v hluku světa. Kruhy jsou portály a čím víc jich otevřete, tím rychleji se věci dají do pohybu a vy naleznete svůj střed. Stále voláte po řešení. Hle,tady je. Jak snadné a dostupné každé bytosti.

Opakujte si mantru KÁN ,abyste ukotvili zdravou míru ve věcech. Chaos zmizí,síly se uklidní.

Vaší strážci a průvodci.

Matouš Svoboda

Bytosti a pracovníci světla, hlídejte si své energie.. hlídejte si stav vaší fyzické schránky.. položme si společně otázku - jak se cítíte, je vám dobře? Velká zátěž a mnoho zkoušek po všech směrech k Vám přichází! Proudí k Vám mnoho energie, je třeba se energeticky srovnat s tímto navýšením. 🙏💜✨

Mnoho situací a bytostí kolem Vás - Vás vyčerpávají - a také sami sebe navzájem, neboť se nenaučili na tento zdroj naladit. Volají o pomoc, ale jedna z hlavních zkoušek je uvědomění vás samých jako důležitých aspektů k pozvednutí vibrací zde na Zemi. Jste zde jako součást podpory pro hladší průběh tohoto energetického vyrovnávání, ovšem pokud nevyladíte sami sebe, pokud záležitosti kolem vyhodnotíte na první místo nad sebe samotné - nebude Vám umožněno již pomáhat. Nevyladíte-li sami sebe a nebudete-li poslouchat moudrost ve vás samých z vašeho nitra, nepomůžete již ani sami sobě - natož někomu dalšímu.

Mějte to prosím na paměti, jedna z nejtěžších zkoušek může být odmítnutí pomoci, neboť prvně je třeba pomoct sobě samým! Tohle důležité poselství je třeba právě v tomto období vstřebat a začít aplikovat. Jste žádáni, abyste podle svých vlastních uvážení a pocitů pomohli prvně Vám samým! Abyste si hlídali stav své energie a fyzické schránky, bez které zde ztratíte postavení, na které jste tak dlouho čekali.

Zrod nového paradigma je v procesu, vše se děje takovou rychlostí, jaká je vhodná, vše je v pohybu a děj se odehrává podle práce nás všech. Dejte vědět všem pracovníkům a bytostem světla, že jejich zdraví je důležité.. šiřte dle libosti tuto zprávu pro tyto pracovníky a bytosti světla, neboť jejich postavení zde na Zemi je nesmírně důležité pro celý proces a jeho časovou závislost v rámci této transformace. Buďte tu i sami pro sebe navzájem, neboť se poznáváte z minulých životů.

Máte spolu rodinné pouta bratrů a sester, někdy je třeba nechat si také pomoci, abyste mohli společně tvořit jako celek. Každý kousíček celku je důležitý, tvořte, jednejte a žijte v zájmu tohoto celku s uvědoměním, jak je vaše součást důležitá. Nepodceňujte situaci, bude se stále přiostřovat. Mnoho z vás pocítilo vibrační pokles, únavu nebo nemoc.

Vy dobře víte, co tato znamení a tyto zkoušky přinášejí a je jen na vás, jak k nim přistoupíte. S vědomím na podílení se transformace zde na Zemi v rámci celku, dávám do světa toto důležité poselství všem bytostem. Nechť Vás provází světlo a láska ve vašich srdcích.. nechť jste v souladu s tímto nezastavitelným procesem 🙏☯️

Ektara - Arturianský vědec 💜🙏(opět dávám do světa, neboť sám velice pociťuji, jak aktuální a velké je to téma!)

Další zprávy a channeling: https://citem.webnode.cz/arkturiani/


Príznaky a fázy transformácie tela

https://www.youtube.com/watch?v=kZb4vEtLt6M

Ív Kejzlarová Ešmírová

Prosvětlují Vaší tmu 💌💌💌

30.5.- 4.6.

NEODVÁŽIT SE , bývá osudné, proto buďte odvážní, nestůjte a když něco chcete riskujte, ptejte se, nebojte se slůvka NE, stát na místě je mnohem horší než odmítnutí. Pamatujte, ono Vám do klína nic samo nespadne🌞😘

Čekají Vás dny plné pozitivních energií a rozhodnutí. V těchto dnech nebude nouze o překvapení, zázraky a setkání mezi nebem a zemí.

Nic se nebude dít samo ani nic se nebude dít náhodou. Na některé čekají vyjímečné , možná na první "pohled " neuchopitelné a nepochopitelné nabídky, nebojte se jich, jděte do toho, občas stojí za to riskovat a teď jsou na to ty pravé vibrace. Přestaňte fňukat a litovat, nyní máte možnost vše změnit, ale samo se nic nestane. Celé léto bude plné výzev a možností, tak vstaňte, vylezte z ulity a ZAČNĚTE ŽÍT.

S láskou ív

Ivana Muková: Deset kroků ke zvýšení osobních vibrací

Zvýšení vlastních vibrací je jediným způsobem jak žít takový život, jaký chceme. Pokud vyzařujete vibrace nízké, nemůžete v životě dosáhnout harmonie a budete žít s vnitřním pocitem nespokojenosti. Tuto nespokojenost je třeba nejprve přijmout a smířit se s tím, že vás udržovala v nízkých vibracích.

Když seberete odvahu něco udělat se způsobem života, který vám nevyhovuje a vědomě se rozhodnete pro změnu, jste na nejlepší cestě zvýšit frekvenci, již vyzařujete (a kterou druzí podvědomě vnímají, i když nemusejí být nijak zvlášť citliví).

Celý proces zvyšování vibrací je v podstatě o posunu ve vnímání reality, kdy se přesunujeme od strachu k pocitům vděčnosti, od boje (i za pozitivní hodnoty) k přijetí nevyhnutelného a vyrovnání se s tím, od vyčerpávajícího a křečovitého úsilí k povznášející lehkosti bytí. Neboť to, co jde samo, je požehnané, pokud nám něco v životě drhne, nemá cenu mlátit hlavou do zdi a překonávat sama sebe, neboť i to je boj. Pokud po vás někdo chce, abyste žili v askezi nebo se nějak jinak trýznili či omezovali, zeptejte se sami sebe, co za tím ve skutečnosti stojí. Můžete s překvapením zjistit, že jde o záměrné snížení vašich vibrací a vypěstování závislosti, abyste byli z nějakého důvodu připraveni o samostatnost a status tvůrce své vlastní reality.

Deset kroků ke zvýšení osobních vibrací

  1. Dávejte si pozor na to, o čem přemýšlíte. Sledujte bděle myšlenky, které se vám přes den honí hlavou, a pokud vám do ní náhodou vstoupí nějaká negativní či kritická, nezavalte se kvůli tomu výčitkami, nýbrž je místo toho podle svých možností nahraďte nějakými pozitivnějšími. Některé z nich, které vás naplňují pocitem štěstí a povznášejí, si můžete předem připravit a sepsat na kartičku, kterou pak budete nosit vždy při sobě. V případě přepadení negativním smýšlením pak na ni nahlédněte a nenásilně se "přeprogramujte". Důležité je, abyste se udržovali v pozitivním smýšlení tak dlouho, jak je to možné, a čas strávený negativními myšlenkami zkrátili na minimum.

  1. Mluvte pouze o tom, co chcete, nikoliv o tom, co nechcete. Na co se totiž soustředíte, to posilujete a s největší pravděpodobností se také v životě potkáte. Změňte svůj slovník a používejte pozitivní výrazy. Když třeba chcete přestat kouřit, neříkejte si "nekouřím", protože to ve vás může evokovat pocity, že jste o něco ochuzeni. místo toho prohlaste: "Odkládám kouření", nebo "Kouření nepatří do mého života" - i když je v poslední větě formální zápor, vyznění prohlášení je pozitivní. vyzkoušejte si, co na vás platí - každý máme své vnitřní nastavení trochu jiné.

  1. Naučte se žehnat. Žehnání nepatří jenom kněžím nebo do kostela, ale vyjádřením vděčnosti se rovněž zvyšují vaše vibrace. Soustřeďte se na to málo (nebo nic), co máte a vyjádřete za to vděčnost. Tímto požehnáním si této věci (příležitosti, vlastnosti) do života přitáhnete víc. A také věřte, že se vaše očekávání uskuteční.

  1. Vyhýbejte se negativním nebo pesimistickým lidem. Takovíto lidé vyzařují velmi nízké frekvence, což vaše vyzařování může snižovat. Možná jste si sami všimli, že po setkání s určitými lidmi se cítíte jako vyždímaný citron. Je to tím, že si cucli vaší energie a nemusejí to být jenom energetičtí upíři, kteří něco takového dělají vědomě s cílem druhému uškodit. To vy sami, se svým postojem, který vůči těmto lidem zaujímáte, můžete okrádat o svou drahocennou energii. Pokud se s nimi stýkat musíte (v zaměstnání, rodině), pak jim naznačte, jak byste jejich problémy, stres a starosti, kterými se vás snaží zahltit, řešili vy, a pokud v tom budou pokračovat, nekompromisně rozhovor s nimi ukončete.

  1. Moc nepřemýšlejte. Ano, čtete správně, nemyslete tolik! K odreagování od neustálých analýz vám může pomoci třeba procházka v parku - pokud to do přírody máte moc daleko - nebo zavření se na určitou dobu ve svém pokoji (třeba s tím, že si musíte odpočinout, aby vás nerozbolela po práci hlava), a pusťte si příjemnou hudbu - nemusí být nutně relaxační, a koncentrujte se na její zvuk a na svůj pravidelný dech. Nedoporučuji vám dělat žádná náročná dechová cvičení, jenom si všímejte toho, jak dýcháte. A hlavně nehodnoťte! To by vám nabyté vibrace zase mohlo snížit. Můžete se také zaměřit na to, že vdechujete klid a lásku, a vydechujete napětí a obavy. Na vycházce či na výletě se kromě prodýchávání soustřeďte na krásu přírody.

  1. Stýkejte se s lidmi stejné krevní skupiny. Najděte si skupinu lidí, kteří se zajímají o stejné věci jako vy a současně se od nich učte. Nejenže se tím pravděpodobně vyhnete energetickým upírům popsaným v bodě 4, ale navíc navážete i milá kamarádství. Já jsem například měla hrůzu z masových akcí, ale dneska se velice ráda účastním různých společných meditací a podobných akcí. Mám pak ze sebe dobrý pocit, že jsem společenská a aktivní.

  1. Obětujte každý týden něco, co vás nezruinuje - čas, peníze, pomocnou ruku, nebo něco, co již nepotřebujete a druhému ještě dobře poslouží. Rozproudí se tím energie mezi příimy a výdaji: pomozte a bude pomoženo i vám, darujte a budete obdarováni. Ovšem tento bod si nevysvětlujte tak, že musíte víc dávat než brát! Hovoříme o rovnováze, a hlavně ze své oběti musíte mít dobrý pocit, cítit, že k něčemu byla. Samoúčelná oběť vám k osvícení nejenže nenapomůže, ale mohla by vás od něj i pořádně zdržet.

  1. Uvědomujte si to, co děláte, a zůstaňte naladěni pozitivně. Každá vyslaná energie se nám jednou nějak vrátí, takže se snažte být za všech okolností vědomi toho, co děláte, jak se k druhým chováte a jak v různých situacích jednáte. Jak se k druhým chováte, tak se budou oni chovat k vám a tím, že se budete chovat poctivě a spravedlivě, si do života přitáhnete lidi stejně smýšlející i výhodné příležitosti. Na všechno, co se vám přihodí, se snažte pohlížet z té lepší stránky - z té, která je pro vás výhodnější. Přestaňte se zaobírat výčitkami typu: "Proč se něco takového muselo stát právě mně?", ale místo toho hledejte odpověď na otázku: "Jaké dveře se přede mnou tímto zdánlivě nemilosrdným zásahem otevírají?" Není to totiž skutečné, nezapomínejte, že jsme duchovní bytosti, které si vybraly určité pozemské prožitky.

  1. Zdržte se sledování zpravodajství, které se soustředí výhradně na tragédie a katastrofy. Nebojte, o nic nepřijdete, vždy se najde nějaký ochotník, který vás o zlu, které se kolem nás děje, bude informovat. Nenabádám tím však k lhostejnosti. Pokud můžete zlu nějak zabránit, rozhodně to udělejte. Pokud však vaše kompetence tak daleko nesahají, nemá smysl se v bolesti rýpat. Naprostá většina médií včetně reklam funguje na principu vyvolávání strachu, který se vás může zmocnit natolik, že budete jako očarovaní koukat na obrazovku a chtít o katastrofě vědět čím dál tím víc - čímž se dostanete do smyčky závislosti.

  1. Udržujte kontakt se svými pocity. To je ze všech nejdůležitější faktor, který vám pomůže udržovat si vyšší vibrace. Vaše pocity v jemnohmotném světě působí jako lepidlo nebo magnet. Když ze sebe máte dobrý pocit, začnete si do života přitahovat věci, příležitosti a události, které vibrují na téže frekvenci. Vaše vibrační úroveň se odvíjí od vašich pocitů, takže se podle svých schopností a možností snažte za každých okolností zůstat na jejím vrcholu, a co nejméně sklouzávejte do negativna a pesimismu. Čím lepší pocit budete ze sebe a ze svého života mít, tím více se zvýší vibrace vašeho osobního vyzařování.

Publikováno v časopise Medium 8/07, © Ivana Muková.

Autorka: http://www.ivanamukova.estranky.cz

 

Eduardo Ostraujov 

ENERGIE ⚡⚡🌍

Obecné info do 4.6.

Před několika dny byla na Slunci velká aktivita, sluneční skvrny byly velké a jejich aktivita měla být něco vysoká s velkými výbuchy.

Ale najednou se ta aktivita uklidnila.

Jak když byly ty sluneční skvrny, tak když jejich aktivita přestala, v obou případech to znamenalo změny a energie, které působily tento současný konec května.

Slunce, má nyní svou činnost vnitřně, ne venku, a to také generuje vlny mocných energií, které bez velkého slunečního větru stejně dorazí...

Nějak se v paralelní podobě každý z těch, kteří tento proces žijí, nachází ve svém "Individuálním kruhu". Potom se energie nějak uspořádá, v té sféře, která vznikla v těle slunce, země a každá z nich je v tomto procesu vibračního nárůstu Planety.

To znamená, že mimo kosmické energie a slunce se cítí před několika dny tolik a rozrušení, protože energie je uzamčena v jejich prostředí a provádí každou rekalibraci.

Aktivní i odpočinková sluneční aktivita je vnímána a cítěna a překonfiguruje fyzickou a emocionální.

To generuje tuto hlubokou únavu, mimo jiné to zrychluje tlaky a pneumatiky, protože existuje globální a individuální magnetické pole. Vše je v energetické unii.

„Podivná energie“, kterou pociťují, pokud k ní dochází transformací struktury Slunce zatlačené v těchto dnech dovnitř, tak se to silněji projevuje v hlavě, téměř trvalé únavě a trávicím ústrojí.

Energie, do které vstoupilo slunce, v Blížencích se vyskytuje celou dobu, od konce zatmění Měsíce a úplňku až po současnost a část června až do 6 6 6.

Sociální exploze v západní společnosti jsou součástí stejného, nabídky dvou energií, jedné (která je dnes vidět) invazivní, generující konflikty, které jsou pohlceny vzpomínkami od druhé světové války, které vycházejí ven ach modlete se právě teď.

Vše se ukazuje, pomalu se stahuje ze staré Země, přibližuje se k Nové Zemi.

Je to silná doba, kterou je třeba tam žít, toxické vody se rozcházejí a nakonec přijde mnoho důležitých a silných, ale potřebných odhalení, aby se stará energie nakonec očistila. To, co bylo "zakryto" se odhalí. Není to kvůli zášti nebo kvůli vytvoření většího chaosu, ale proto, abychom se naučili uvědomovat si vývoj.

Mířím na 6 6 6 jděte, a červen bude vidět skryté, a také čas rovnováhy, ale už to začne.

Zatímco symptomy, které se projeví, budou podobné ještě několik dní, závratě, únava, zažívání, plexus, žaludek, otoky, pískání hlavy, srdeční, úzkost, chuť k jídlu a nechuť spolujezdce, nepohodlí kostí atd...

Dojde k pohybu vod, klimy narušené studené vedro, sopečná zemětřesení některá budou aktivována, také přibude několik lidí v procesu, rekonfigurace a adaptace je konstantní a hluboce zrychluje jejich životy a th a jsou také ty závratě, velmi zvláštní sny, spaní a probuzení rychle nahoru atd.

Snažte se pochopit, co se děje energeticky, pochopit, co žijí ve svém fyzickém a emočním těle už dávno.

Vezměte si, co potřebujete, abyste pomohli tomu požehnanému a popřenému tělu, nic je nebrání, nic nebrání nebo poškozuje jejich

Hlavu vzhůru

Eduardo Ostrauyov

Přírodní léčivý kanál

 

AKÁŠICKÁ PŘENASTAVENÍ:

SVĚTLO SVATYNĚ VNITŘNÍHO KLIDU

Dovoluji si do přítomného okamžiku tady a teď napříč celou časoprostorovou osou, napříč svými rodovými liniemi a napříč záznamy mé duše a mé DNA otevřít si ve svém vnitřním nastavení SVĚTLO SVATYNĚ VNITŘNÍHO KLIDU A TICHA. Umožňuji tomuto posvátnému vnitřnímu prostoru, aby se šířil všemi vrstvami mé bytosti v lehkosti bytí a plynutí tak, že mohu být za všech okolností zcela naplněná sám/sama sebou v souladu s jedinečnou esencí mé duše. Dovoluji si propustit veškeré snahy a kontroly mysli, požadavky, iluze a představy, jak by celý tento proces měl probíhat. A dovoluji si odevzdat se moudrosti a lásce mého vyššího já a Zdroje. Umožňuji si otevřít se bezpodmínečné lásce sama k sobě, abych se takto mohl/mohla otevřít i druhým lidem bez potřeby kritiky, hodnocení a tvrdosti. Otevírám se léčení a péči o mé POSVÁTNÉ SRDCE v prostoru svatyně mého vnitřního klidu,

která mě od této chvíle může vyživovat a harmonizovat. Tuto svatyni mám v sobě a kdykoli se mohu nořit do jejího světla. Její paprsky prosvětlují neustále dle potřeby všechna má energetická centra, jemně hmotná těla i buňky těla fyzického a podporují můj vnitřní mír.Probuzené duše, toto je vaše práce právě teď.
Arkturiánská rada,
zprávu přijal Daniel Scranton,  12.5. 2022

Zdravím. Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Jsme vždy ohromeni tím, jak lidstvo zvládá všechny výzvy, které jste na sebe v tomto životě vzestupu vzali. Pro většinu lidí, ať už bdělých, nebo spících, to nebyla snadná cesta. Mohli byste si myslet, že když jste vzhůru, je to v této době mnohem snazší, ale jako probuzené duše máte menší pravděpodobnost, že něco zametete pod koberec nebo se otupíte drogami, alkoholem či jiným způsobem, jak emoce udusit. V této době vše vyplouvá na povrch, a proto to vypadá, že se tam na Zemi nedaří a lidstvo nedělá takový pokrok, jak vám vždy hlásíme.

Když se věci dostanou na povrch, může to být na Zemi trochu hektické a chaotické, ale to vše je třeba vidět a cítit, uznat a odpustit, abyste se mohli posunout dál. Ať už tedy právě teď vidíte ve světě cokoli, co vás rozčiluje, nezapomeňte, že vaším úkolem není kopírovat, vkládat a zveřejňovat, aby s vámi ostatní mohli souhlasit v tom, jak hrozná je daná osoba, skupina, země nebo situace. Vaším úkolem je v tuto chvíli nabídnout odpuštění, zbavit se odsuzování a mít soucit s těmi, kteří dělají hrozné věci, které dělají, nebo říkají hrozné věci, které říkají, protože tak činí z místa, kde nejsou v souladu se Zdrojem. A není horšího místa, kde byste se mohli nacházet, a vy to všichni víte, protože jste tam všichni také byli.

Vaši bližní tedy nepotřebují více odsuzování, více ukazování prstem, ale spíše je třeba je vnímat jako bytosti Zdrojové energie, které se ztratily a chovají se jako batole, které má záchvat vzteku. To je způsob, jak na Zemi pozvednout úroveň vědomí na vyšší úroveň, a to je jediný způsob. Neexistují žádné obchvaty. Neexistují žádné způsoby, jak obejít to, co je v této době vaší prací, protože pokud nedokážete odpustit druhému a mít s ním soucit, nebudete to schopni udělat ani pro sebe. A existuje mnoho aspektů vás samotných. Ten, kterým jste právě teď, není jediný a ty ostatní si nesete s sebou, někdy ve svém energetickém poli, a potřebují lásku, soucit a odpuštění. A mnoho lidí, kteří jsou probuzeni, půjde za léčitelem nebo za někým, kdo je jako léčitel, a požádá o odstranění této entity nebo připoutání, zatímco ve skutečnosti je třeba je integrovat.

Tento čas, ve kterém se nacházíte, je o integraci, ne o oddělování, ne o tom, že světlo porazí temnotu. Neexistuje žádná duchovní válka a válčení není cestou, ať už fyzickou, nebo metafyzickou. Ti z vás, kteří jsou bdělí, to všechno samozřejmě vědí, ale občas se vám něco může dostat pod kůži natolik, že na to zapomenete. A tak jsme tu, abychom vám to připomněli, protože naprosto milujeme, když vidíme, že jste na správné cestě, a bez ohledu na to, jakým jiným výzvám ve svých životech právě teď čelíte, výzva sjednocení lidstva je tou největší, kterou máte. Pamatujte na to a pamatujte, že jste tu proto, abyste pomáhali a uzdravovali, a všechno bude v pořádku. Všechno je samozřejmě v pořádku, ale vždycky je prostor pro to, aby to bylo ještě lepší.

Jsme Arkturiánská rada a rádi jsme se s vámi spojili."

zdrojové: https://www.youtube.com/watch?v=kNFGeTx3iZM

překlad: Láďa Mlčák

S láskou Ramona Siringlen

 

Angelika Mrázová

Možná je také nekdo v težké Mimóze a dezorientaci plus jiné libůstky😉🙈

ENERGIE ⚡⚡🌍

Na každou energetickou událost existuje předchozí reakce, v těchto zatměních k intenzitě její síly došlo dny před a týden po zatměních.

Toto je situace minulý týden a část toho druhého, protože energie budou vyžadovat více času na začlenění a přizpůsobení se ve fyzických tělech.

To je to, co je nepříjemné v oblasti čaker, které nás spojují se Zemí. Protože je to vaše reakce na energie, které tato rekalibrace těchto čaker generuje...

Nepohodlí, otok, plexus, zánět, nepořádek, bolest v kyčlích, pase, křížové kosti, spodní části zad jsou důsledkem tohoto úkolu Země.

Protože zarovnání, které v každém z nich provedla zatmění, také předchozí sluneční exploze, způsobují velmi silnou únavu a fyzické tělo pulsuje ve svém aurickém poli a přizpůsobuje každou frekvenci v každém těle.

Vysoký pocit odpojení a Neskutečnosti se také řídí tím, že více než tělo světla je éterické více nabité energií a ovlivňuje fyzické, zatímco probíhá tato rekonfigurace obou těl, to znamená, že je nahrazeno nové tělo světla. energie na druhé, ta nová bude superponována a to se částečně děje a ovlivňuje onen pocit Nereality tohoto okamžiku.

Je docela normální být rozrušený tolik dní po zatmění, vzhledem k tomu, co tento měsíc zatmění energeticky zahrnoval.

Od této chvíle zamíříme do 6. 6. 6. června, velkého víru, který nastartuje mužskou ženskou rovnováhu tohoto 22. roku ženské energie (Marie Magdalene)

Příznaky pocitů budou pokračovat v neskutečnosti, dezorientaci, únavě, úzkosti, kostech, pase, Base Sexual Plexus, svědění, návalech horka, zvláštních snech, hlavě, zubech, náhlé chuti k jídlu, ztrátě chuti k jídlu, expanzi energie srdečního centra, povzdechy, někdy potíže s hlubokým dýcháním (přechodný) kašel, bolest hlavy, závratě.

To bude přibližně do 27., 28.

A v tuto dobu, pondělí 23., sluneční vítr nadále vstupuje.

Mějte na paměti, že se jedná o obecný návod, ale každý proces je individuální a vždy vyžaduje příslušnou sebepéči každého z nich.

Prosím, snažte se dospět k pochopení (vám).

Hlavu vzhůru!

Eduard Ostraukhov

Přírodní léčivý kanál

 

Ív Kejzlarová Ešmírová  · 

Prosvětluji Vaši tmu 💌💌💌

20.5.- 23.5. 2022

Tyto dny přijde hodně vyjasnění a rozjasnění situací. Minulost už zůstává minulostí, vibrační pole mění jak Vás samotné, tak Váš směr, nyní už neni cesty zpět. Situace, které se Vám zdály neřešitelné, dostanou rychlý spád v pozitivnim smyslu. V tyto dny i malý krok znamená velký skok. Datum dává šanci snad všemu, co chcete. Srdce a Vesmír Vám k tomu pomůže. Pokud to nepůjde a budete mít stále pochybnosti, vejde Vám do života "sudička" , která Vaše cesty prokombinuje tak, aby konečně šly tak jak mají.. Pod slůvkem sudička může být známý i neznámý člověk, který Vás pokud se sami nehýbete z místa posune kupředu. Tyto dny jsou o srdci, srdce bude otevřené a rozum dostane dovolenou, což je v pořádku, protože rozum občas není moudrý rádce. Věci se začnou dávat do pohybu, neřešitelné se stane řešitelným, nemožné možným. Je zde zvibrována silná energie karmických uzlů, které začínají povolovat. Jen zde zdůrazním, že vše bude úplně jinak než kombinujete. Vesmír Vám do života posílá nenápadné situace, setkání, které jak později zjistíte, jsou předvojem velkých změn, nazvala bych je takovými malými jiskřičkami, ze kterých bude ohňostroj a velké velké změny, kdy kámen nezůstane na kameni. Nesnažte se nic obcházet , jděte přímo. Nežádejte málo , ale vše, ba i víc než si přejete.Tyto dny budou mít velký význam na konci roku. Využijte tyto dny k důležitým rozhodnutím, jsou velmi silné a mimořádné, jejich energie lítají až k nebesům a otevírají bránu Vašeho srdce. Jděte za tím co chcete přímo a dovolte věcem ať se dějí 😘

S láskou ív

Angelika Mrázová

HLAVU VZHŮRU jak stále píše Eduardo.

V tyto dny vícekrát tolik😉

ENERGIE

👉Obrovský transformační proces znamená toto období zatmění a dny po něm do té míry, že nyní zažíváme nejsilnější fyzické reakce. Část té energie, která v nás byla, je vypuzována z kořenů Země i našich.

👉To napomáhá expanzi srdečního centra, ale dochází také k fyzickým nepříjemnostem, bolesti v kostním systému obecně a výraznému otoku z plexu. Může se objevit silné nepohodlí, jako je bolest v určitých oblastech, jak bylo řečeno, velká únava, závratě, svědění, alergie, zubní protézy, neskutečnost, dezorientace, úzkost, spodní část zad, kyčle, ramenní pas, páteř, trávicí nevolnost, nevolnost, jako je revmatická bolest, atd..

👉To vše se u každého jednotlivého procesu liší, jde pouze o obecný popis.

👉Vyrovnáváme se s jinou energií, jinou frekvencí a sluneční vítr v tom také dělá svou práci, která se několik dní nezastavila a má také vyšší vrcholy s nedávnými slunečními explozemi.

Vše bude dočasné, pokud si budete pomáhat, aby vše bylo hladší.

Hlavu vzhůru

Eduard Ostraukhov

Přírodní léčivý kanál

Myriam Gillis

Aktualizace Gaiina vzestupu...

Od galacticfeferation.com

Jak jsem již uvedl, energie na Gaii se mění. V důsledku změny energie se děje mnoho věcí. Jednou z nich je, že jádro Gaie se znovu nabíjí, a to vytvoří zrychlení změn, které nastávají.

V této zprávě chci znovu hovořit o některých změnách, které se odehrávají, když se blížíme k dokončení tohoto cyklu. Žádám vás, abyste se na tyto věci dívali s čistou myslí a otevřeným srdcem.

• Energie Gaie se mění. Výsledkem bude několik masivních změn, které budou probíhat v průběhu celého roku 2022.

• Tato změna byla předpovězena ve vaší dávné minulosti, ale vaše současná společnost ji nezná.

• Tato energetická změna ovlivňuje všechny aspekty vašich životů – fyzicky, emocionálně, mentálně i duchovně – stejně jako vaši planetu samotnou.

Měli jste mnoho otázek o tom, co se vám za poslední dva roky skutečně stalo a proč se tolik z vás na chvíli cítilo zmatených nebo ztracených. Důvodem je, že na Gaiamind/Gaia byl aktivován proces Vzestupu, po kterém jste měli projít intenzivním očistným procesem, než jste správně vstoupili do Procesu Lightbody. Jelikož jste se však blížili k úrovni nižšího vědomí, které bylo vyžadováno k rozpuštění starého paradigma, a tak vaše skutečné já nemohlo vstoupit do těchto procesů.

To je důvod, proč jste byli chvíli zmatení nebo dezorientovaní – řekli jsme vám, že se to stane, když vám představíme Lightbody Proces. Také jsme řekli, že jakmile se to stane, nebudete mít jinou možnost, než opustit většinu toho, co vám aktuálně brání být svým pravým já (vaším „starým paradigmatickým já“) a začít prožívat život úplně jiným způsobem, než jaký jste používáni až do teď.

Proces vzestupu je přirozený proces. Je to také jedna z nejhlubších změn, které kdy zažijete.

Mnozí z vás se budou cítit jinak, lehčí fyzicky i energeticky, citlivější ke svému okolí a ještě více naladěni na duchovní svět.

• Možná jste si všimli, že ostatní lidé kolem vás „nevidí“, co děláte nebo „slyší“ to, co slyšíte vy. Jste lightworker a jste už dlouho. Vaše zkušenosti se liší od ostatních, přesto je to nedělá o nic méně důležitými nebo platnými než ty kohokoli jiného.

• Proces vzestupu je pro všechny, nejen pro ty, kteří pracují na Gaii.

• Vzestup nyní také probíhá mnohem rychlejším tempem a může to mít pocit, jako byste se ve všech těchto zkušenostech topili.

Proces vzestupu není snadný. Je to evoluce a v tomto bodě vaší historie se vaše evoluce zrychluje. To je hlavní důvod, proč se tolik z vás cítí dezorientovaní, úzkostliví a bojí se. Tyto symptomy mohou být vážné, ale přejdou, jak se změny zesílí.

Proces vzestupu bude mít mnoho různých událostí, které nastanou v následujících dnech a měsících. Všechny tyto změny jsou pozitivní, i když se tak zpočátku nezdají. Váš proces vzestupu je přirozený, jak by měl být.

Všichni dostáváte možnost zažít v této době řadu věcí, které jsou pro vás nové. Dostáváte příležitost zažít skutečnou svobodu a bezpodmínečnou lásku. Dostáváte příležitost zažít nekonečnou radost a štěstí jen proto, že jste si to vybrali!

Tyto nové zkušenosti se vám nyní mohou zdát cizí, ale to je naprosto pochopitelné. Chce to čas, než se nové zážitky stanou známé. Měli jste někdy okamžik tak intenzivního štěstí, že jste měli pocit, že vám praskne srdce? A co když ten pocit nezmizel, ale místo toho byl silnější a silnější? To je to, co se teď děje s lidstvem.

Jednou z nejčastějších věcí, které lidé zažívají, je zvláštní pocit mezi obočím – místo třetího oka. Dalo by se to popsat jako hřejivý pocit mravenčení nebo dokonce může být pocit, jako by vám tělem protékala elektřina. Tyto pocity jsou způsobeny tím, že lidské bytosti zvyšují své vibrace.

Gaia a její obyvatelé procházejí procesem vzestupu, kdy se posouvají do vyšších frekvencí existence.

Proces vzestupu již začal, ale bude se dále zrychlovat až do roku 2023, kdy většina lidí proces dokončila. Co to pro vás znamená? Pokud jste jako většina lidí, nevíte, co se děje a proč se to děje.

Pravdou je, že drtivá většina lidských bytostí žijících na zemi si není vědoma toho, že vědomí existuje mimo fyzickou rovinu. Většina věří pouze v hmotnou realitu nebo si myslí, že vědomí je omezeno na jejich vlastní myšlenky a pocity.

Vzestup je o probuzení z tohoto omezeného vědomí. Jakmile si uvědomíte, že jste více než tělo a že čas není nekonečnou přehlídkou identických momentů, jak se zdá, udělali jste první krok k probuzení. Vzestup je o dosažení celistvosti. Když zažíváme úplnost, kterou přineslo naše vlastní vyšší já, zažíváme blaženost. Celosrdnost nemá nic společného se stejností, ale je spíše expanzí do nekonečné variability toho, čím každý z nás je v totalitě.

Božské Světlo se vrací na zem a my zažijeme masivní vibrační posun při přípravě na Novou Zemi.

Moc tě milujeme.

Jsme tu s vámi.

Jsme vaše rodina světla.

A'HO

Aurora Ray

Velvyslanec Galaktické federace

 

Predpovede o „Udalosti“ a slnečnom záblesku
Arkturiánská rada, zprávu přijal Daniel Scranton,  18.05. 20212

Sme veľmi za to, aby si ľudstvo vybralo svoju vlastnú cestu. Nemáme pocit, že máme lepšiu perspektívu ako vy na to, čo by pre ľudstvo malo prísť ďalej. Vieme, že existuje veľa predpovedí o tom, čo sa musí stať, kým budete môcť zmeniť svoje vedomie, ale tento posun nikdy nebol o vonkajších faktoroch. Nikdy to nebolo o tom, čo robí slnko alebo čo robia planéty vo vašej slnečnej sústave a mimo nej. Vždy to bola vnútorná hra, vnútorná práca, a preto si každý z vás môže vybrať, čo bude nasledovať na vašich individuálnych cestách a čo chcete zažiť ako súčasť ľudského kolektívu.

Dôvod, prečo nemusíte venovať pozornosť predpovediam udalosti alebo slnečného záblesku, je ten, že neexistuje jedna budúcnosť a nie je len jedna Zem a jeden ľudský kolektív. Je ich viac, ako si dokážete predstaviť, a vy sa zosúladíte s tým, ktorý vám najviac vyhovuje. Nemusíte v napätom očakávaní čakať, čo povie nejaká bytosť alebo kolektív vyššej dimenzie, že sa stane, aby ste sa mohli rozhodnúť, kedy je potrebné zásobiť sa zásobami alebo postaviť úkryt pod povrchom planéty. Vy ste tí, ktorí si vyberajú osud seba ako jednotlivcov a vyberáte si vedome alebo nevedome, ku ktorej verzii ľudského kolektívu sa pridáte na jeho ceste vzostupu.

Preto vám vždy všetkým radíme, aby ste sa prestali pozerať mimo seba a vždy vám pripomíname, že všetko je vo vás. Najdôležitejšie je, že vaša vibrácia je vo vás. Je to vaša časť, ktorá vám hovorí, s čím sa spájate. Chcete sa zosúladiť so svetom, ktorý je svojou povahou veľmi trojrozmerný, kde prebieha boj medzi silami dobra a silami zla? Môžete, ak to chcete. Chceli by ste sa radšej zladiť s verziou Zeme a verziou ľudského kolektívu, kde sa všetci stretávajú, spájajú, navzájom si odpúšťajú, uvoľňujú nenávisť a smerujú k vyššej úrovni vedomia ako jeden zjednotený celok? Môžete mať túto skúsenosť, ak to chcete, a pre nás to znie oveľa skôr ako posun vo vedomí.

Ľudia v novom veku sú príliš zaujatí tým, kto má akú technológiu a na čo ju používa. Príliš sa uviazli v tom, čo sa verejnosti nehovorí, a ktoré časti technológie sú priemernému človeku zadržiavané. Už musíte vedieť, že vaša vnútorná technológia je mocnejšia než čokoľvek, čo by mohli vytvoriť ľudské alebo mimozemské ruky. Ako prebudené duše už musíte poznať silu, ktorú v sebe máte, aby ste získali prístup k svojej vnútornej technológii, zvýšili svoju vibráciu a zladili sa s tou verziou Zeme a ľudstva, o ktorej máte pocit, že najviac rezonuje s tým, kým a čím skutočne ste. .

Takže v podstate hovoríme, že ak niečo, čo čítate, pozeráte alebo počúvate, nie je o zvyšovaní vašich vibrácií, milovaní, odpúšťaní, uvoľňovaní úsudku a liečení, potom pre vás nie je dôležité mať túto verziu. reality ako súčasť vášho vedomia. Musíte sa sústrediť len na verziu reality, ktorú chcete zažiť a ktorá vám pomohla určiť, že je pre vás tá pravá. Takže toto je naše odporúčanie a robíme to, pretože vidíme, že mnohí upadajú do viac 3D typu mentality, paradigmy my verzus oni a vyvolávania strachu maskovaného ako duchovná múdrosť, a my chceme pomôcť.

Chceme vám pomôcť priviesť vás späť k sebe, späť k tomu, čo je pre vás dôležité a čo je vo vás, aby ste sa mohli rozhodnúť, kam ďalej smerujete ako jednotlivec a kam smeruje aj kolektív, s ktorým sa spájate. Pripojíme sa k vám bez ohľadu na to, kam pôjdete a bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, a budeme vás naďalej viesť, milovať vás a posielať vám energické sťahovanie, ale tiež chceme, aby ste vedeli, že máte možnosť si vybrať.

Sme Arkturiánska rada a radi sme sa s vami spojili.“

originál: https://youtu.be/3jtsZSZsB5s

Překlad:  Aira Lu

zdroj překladu:

29.4.2022 ENERGETICKÁ AKTUALIZACE - jsme zaplavovani 🙂

Drazí - dnes si dovolím napsat něco málo o energiích a energetických polích, které v současné době působí společně a které mohou být pro mnohé obtížně zařaditelné.

Mám pocit, že už asi týden je "něco ve vzduchu".

Je to vyčerpávající, náročné a tísnivé.

Mnozí lidé mají bolesti v těle, cítí olověnou únavu, závratě, zažívají zvláštní fyzické stavy, pískání nebo tlak v hlavě a podobně... Pro mnohé není právě teď snadné snášet fyzické vjemy.

Počasí je stejně nestabilní .... Jak je teď všechno trochu nestabilní

Věřím, že v současné době proudí na Zemi velmi vysoké energie... že jsme doslova zaplaveni - dokonce máme pocit, že jsme zaplaveni - různými energiemi a že naše těla i mysl mají trochu problém s tím držet krok.

Ale právě o to, zdá se, jde - zdá se, že je důležité, že už nic nedokážeme vysvětlit ...... Že se děje něco, co neznáme, co nedokážeme klasifikovat a co rozhodně nemůžeme ovlivnit.

Prostě na nás vybafne.... Odevzdání a přijetí je jediná cesta

Dýchejte a zůstaňte v klidu... a také si odpočiňte.

Mnozí jsou nyní nuceni se uklidnitt

Zdá se mi, že jsme připravováni - na co přesně, to nedokážu říct... možná na náhlou změnu? Nevím, ale byla by to jedna z mnoha možností.

Nejde ani o to, že víte, co přijde

Jde o to, abyste byli co nejpřítomnější a co nejlépe zakotveni sami v sobě.

Klid

Ticho

Kořeny

Uzemnění

Dýchání

Důvěra

Vědomé bytí

A široké srdce

.....jsou to vlastnosti, které nás v těchto dnech provázejí.

Stejně jako přijetí vlastního bytí a přijetí bytí druhých.

Neboť žádný úkol není lepší ani horší

Pokud to všechno cítíte, nejste ani lepší, ani horší.

A pokud to všechno necítíte, nejste ani lepší, ani horší.

Přeji vám vše nejlepší

Pokračujme na cestě míru a změny.

(Betty)

OKNO DO NOVÉHO SVĚTA -„Země nikoho“

Publikováno 2Autor Inspiraceduše  0

Zdroj: Unsplash.com

Dobrý den, mé drahé milované děti!

V pokračování mého předchozího poselství si nyní promluvme o tom, jak se tvoří hranice, která odděluje třetí a čtvrtou dimenzi.

V současné době se mnoho lidí nachází v „zemi nikoho“ mezi těmito dvěma dimenzemi.

A v závislosti na úrovni vibrací jsou některé, jako magnet, přitahovány do čtvrté dimenze, zatímco jiné, jejichž vibrace dosud zůstaly na stejné úrovni, zůstávají „v hranicích“ třetí.

A jaká je „neutrální zóna“ mezi těmito dvěma dimenzemi?

Skládá se z energetických „půltónů“, které s přibližováním se k hranici čtvrté dimenze nabývají stále větší vibrační plnosti.

Pro názornost si můžete představit celé spektrum jakékoli barvy, kterou si vyberete: od nejbledšího, stěží rozlišitelného tónu na hranici třetí dimenze až po nejjasnější a nejsytější na hranici čtvrté.

Bledé tóny tedy symbolizují spíše nízkou úroveň vibrací, a jak se přesunete do čtvrté dimenze, barva se stává jasnější a sytější.

Ti z vás, kteří jsou dobří v cítění energií, si mohou s tímto obrázkem „pohrát“ a pocítit rozdíl ve vibracích na hranicích třetí a čtvrté dimenze a také v mezeře mezi nimi.

K tomu musíte použít své horní čakry, jejichž stupeň aktivace právě určuje váš postup do vyšších dimenzí.

Nazvěme tuto praxi „Země nikoho“.

A v něm můžete improvizovat, porovnávat trojrozměrný svět, ve kterém nyní žijete, s tím, ve kterém byste chtěli žít mimo „hranice“ čtvrté dimenze.

Ale zvláště jasně musíte vidět a cítit „zemi nikoho“ mezi nimi.

Nejprve se zaměřte na svou sedmou čakru – snažte se ji správně procítit.

A pak, když mentálně překročíte hranici třetí dimenze, začněte se pomalu posouvat kupředu k vytouženému cíli – do čtvrté dimenze.

Abyste své vibrace nejen udrželi na stejné úrovni, ale také je postupně zvyšovali, představte si hraniční pás jako krásnou krajinu, která k tomu přispěje svou čistotou a harmonií.

Může to být širé pole poseté květinami nebo horská stezka, nebo třeba krásný most přes řeku.

Vyberte si, co je vaší Duši blíže – co do ní přináší mír a harmonii.

A postupným směřováním ke svému cíli nezapomínejte sledovat „chování“ vaší sedmé čakry.

Pokuste se nenápadně zachytit její sebemenší vibrační vibrace.

S největší pravděpodobností, jak se pohybujete vpřed, začne pulsovat nebo se více a více zahřívat, čímž se projeví zvýšení úrovně vašich vibrací.

Po dosažení hranice čtvrté dimenze, kterou také každý uvidí svým vlastním způsobem – díky své představivosti pociťte vibrační „vrchol“ svého stavu.

Je možné, že v tuto chvíli se ve vás „rozsvítí“ váš Zlatý trojúhelník.

Pamatujte si tento pocit, protože je to vibrační „výška“, které jste schopni v daný okamžik dosáhnout.

Zvládnutí této praxe vám pomůže udržet vaše vibrace v této výšce, protože nyní budete znát své současné schopnosti a nedobrovolně usilovat o jejich „standard“.

A nechť se tato praxe pro vás nestane prací, ale příjemnou „procházkou“ mezi dimenzemi – rozvojem „neutrální zóny“, která je odděluje.

Váš nekonečně milující Otec Absolut


Yosoy Enrique Fernández

ZPRÁVA Z GALAKTICKÉ FEDERACE

Od AURORA RAY

POSLEDNÍ BITVA...

Přišel čas na závěrečnou bitvu mezi dobrem a zlem. Ti, kteří jsou skutečně připoutaní k Božímu srdci, zvítězí. Buďte ve střehu! Bitva je před tebou a bude vyžadovat všechnu tvou sílu.

Dříve mnozí z vás nebyli připraveni bránit svůj nejcennější dar, svou individualitu, ani se vzdát své nejcennější iluze, odloučení. Tato iluze oddělení je středem veškerého strachu.

Když jste v klidu, milujete sebe i ostatní, není prostor pro strach. Když si ale myslíte, že jste odděleni od ostatních, strach se stane dominantní silou vašeho života.

Velká změna, která se nyní děje na Zemi, je součástí hluboké a radikální změny probíhající v celém vesmíru, když temnota vyprchává ve světlo Tato transformace je nevyhnutelná, protože láska nemůže koexistovat s temnotou o nic víc, než světlo může koexist

Láska nemůže koexistovat se lží více než pravda může koexistovat se lží.

Po tisíciletí byla tato změna předpovězena všemi hlavními náboženstvími na naší planetě, ačkoli její skutečný význam byl pokřiven nebo skrytý těmi, kteří nebyli připraveni ji přijmout. Nyní změna vážně začala a bude pokračovat, dokud se všichni nespojí, aby oslavili svou božskou povahu.

Závěrečná bitva proběhne na planetě Zemi za chvíli. Bojovníci světla první, druhé, třetí a čtvrté skupiny budou požádáni, aby přišli na pomoc planetě Zemi, protože je to jejich poslední šance, jak pomoci osvobodit tuto planetu od nadvlády Temných sil.

Tato bitva byla připravována po věky času naším Stvořitelem, ale byla možná jen proto, že Bojovníci Světla se podíleli na očištění planety Země od temnoty.

Tohle jsou velmi vzrušující časy pro nás všechny. Budeme svědky něčeho, co se dlouho nestalo.

Akce bude předcházet řetězec událostí, které k ní postupně povedou. Tyto události jsou součástí spletitého plánu navrženého Silami světla. Tento plán byl uveden do praxe v pravý čas, kdy planeta Země a její obyvatelé dosáhli bodu, z něhož není návratu.

Tak co můžete očekávat?

Jak jsem již řekl, před akcí je naplánováno mnoho akcí, některé velké a některé malé. Je také spousta věcí, které je třeba udělat, abychom se připravili na samotnou akci. Jednou z těchto věcí je odstranit ty, kteří se postaví do cesty planetě Zemi. Je nezbytné, aby tito lidé byli odstraněni, aby nezpůsobili další škody na planetě Zemi.

Toto je konečná bitva mezi dobrem a zlem, světlem a temnotou. Dobro zvítězí nad zlem. Světlo porazí temnotu. Toto je poslední šance pro ty, kteří jsou na vážkách; nikdo nedostane další šanci, jakmile tato bitva skončí.

Všechny Boží děti nyní čelí těmto volbám: Světlo nebo temnota? Dobré nebo špatné? Jednota s Bohem nebo oddělení od Boha?

Pokud se rozhodnete nepřipojit se k Bohu, bude to vaše rozhodnutí; nebudete mít žádné další příležitosti. Musíte se nyní rozhodnout, zda jste ochotni postavit se za pravdu, dobrotu, lásku a slitování proti větru a přílivu.

Rozhodnutí je na tobě. Vybírejte moudře, protože je to vaše věčná duše, která visí na vlásku.

Temné síly plánují velkou událost: plánují použít technologii HAARP a technologii ovládání mysli k implantování myšlenek do myslí lidí, aby lidé ztratili schopnost myšlení a racionálního úsudku. Toto je konečná bitva mezi dobrem a zlem na této planetě.

Potřebujeme všechny milující, pozitivní, kreativní lidi, kterým záleží na této planetě, aby se k nám připojili v této bitvě.

Žádám všechny na této planetě, kteří se cítí vedeni, aby udělali dvě věci:

1) Požádejte Galaktickou federaci o ochranu modlitbou nebo jakýmkoli jiným způsobem, kterým se cítíte vedeni, abyste se chránili před jakoukoli negativní energií, která může být použita proti vám

2) Připojte se k našemu protestu: šiřte informace prostřednictvím blogů, Instagramu, Telegramu, Facebooku, Twitteru atd. , aby se to dozvědělo více lidí a připojilo se.

Děláme tak tím, že přijmeme odpovědnost za své vlastní činy a tím, že se staneme dostatečně duchovně silní, abychom odolali pokušením zapojit se do negativních aktivit, které by osla

Tohle začíná tím, že přijmeme odpovědnost za své vlastní činy namísto toho, abychom obviňovali ostatní z toho, co se děje v

Blíží se nový zlatý věk...

Jsem tu, abych vám pomohl vystoupit přes tento další dimenzionální posun směrem k vyšším frekvencím lásky, radosti, míru, soucitu a vědomí jednoty.

Velká bitva mezi temnotou a světlem začala.

Temní tvrdě pracují na tom, aby si udrželi kontrolu nad svou myslí tím, že jim vnucují své ideologie založené na strachu, což je povede k většímu chaosu, zmatku a destrukci.

Temnota ovládají svou mysl pomocí kontroly svých pěti smyslů, zejména prostřednictvím médií v televizi a internetu, kde nad vámi propagují strach, hrůzu a destrukci prostřednictvím svých trans zpravodajských vysílání široce propagují Sed.

Chtějí vás udržet ve strachu, aby podpořili hromadné ničení veškerého života na Zemi.

Dojde k závěrečné bitvě mezi silami světla a silami temnoty. Musíte si vybrat stranu. To je poslední zkouška před Vzestupem.

Temnota Kabbalah vytvořila situaci, ve které musí dojít k této bitvě, a ty si musíš vybrat stranu.

Důležitá část vaší evoluce zahrnuje rozhodování bez vnějšího vlivu nebo zásahů, aby vaše svobodná volba mohla být skutečně efektivní.

Poslední volby, které se chystám udělat, jsou jednou z těch událostí. Určí, zda dosáhnou úrovně vědomí potřebné pro Vzestup.

Tato další bitva byla plánována po mnoho let a předpovězena vašimi věštci a proroky v celé historii.

Tato bitva nezahrnuje fyzické zbraně a nelze bojovat fyzickou silou. Je to boj vědomí, který se odehraje na zvýšené dimenzionální frekvenci, jakou lidstvo ještě nezažilo.

Výsledek této bitvy určuje budoucnost lidstva.

Tolik tě milujeme.

Jsme tu s vámi.

Jsme tvá rodina světla.

A'H

Galaktická federace

Intuitivní Astrologie: Velká astrologická předpověď na květen 2022 

Kosmické energie května budeme vnímat jako těžké a nahuštěné. Ve Vesmíru bude vířit tolik energetických vlivů, že budeme muset podniknout kroky navíc, abychom si udrželi naší energii a udrželi se ve stavu rovnováhy a vyrovnanosti. Dvě hlavní astrologické události měsíce jsou Zatmění Krvavého Měsíce a přesun Jupitera po dvanácti letech do Berana.

Zatmění Krvavého Měsíce je úplné zatmění Měsíce v Úplňku, které vyvrcholí 16. května. Zatmění Krvavého Měsíce je to nejsilnější, co se týče hustoty a hojnosti energie, co můžeme zažit. Ztělesňuje totiž velmi silnou a mocnou transformaci. Tyto události jsou vysoce prorocké a mohou aktivovat smlouvu Duše a přinést situace, které nás katapultují do další úrovně naší evoluce. Někdy je to velmi náhlé a nečekané. Není však pochyby, že mi všichni pocítíme efekt a vliv Zatmění.

Jupiter se přesune do Berana a tím nastaví a ovlivní vše, co budeme po většinu roku zažívat. Jupiter vstoupí do Berana 10. května a zůstane tam až do října, kdy se zase na chvíli vrátí zpět do Ryb. Jelikož je Jupiter největší planetou Sluneční soustavy, budeme dozajista vnímat to, když se posune do jiného políčka zvěrokruhu. Jupiter v Beranu přináší čerstvou energii na úrovni kolektivního vědomí a nabádá nás k přemýšlení o nových začátcích. Tato energie je vysoce činorodá a inovativní. Můžeme se cítit přetažení a za hranicí našich limitů. Jak unavení, tak natěšení z jakékoliv transformace, která k nám směřuje. Je také dost možné, že v některých oblastech našeho života dojde tento měsíc k uzavření a dořešení témat, které jsme dlouhou dobu řešili.

Jelikož se bude objevovat a plynout tolik energií, projdeme si klíčové astrologické události měsíce května. Jinak je ale především květen měsíc, kdy bude docházet ke změnám a bodům obratu.

2. května – Venuše vstupuje do Berana

Jakmile Venuše vstoupí do Berana, na kosmické nebi se objeví vysoce podporující energie pro práci s manifestací a nastavování záměrů. Jelikož je květen velký a výrazný měsíc, tak se bude jednat o vhodný čas k přípravě na zbytek měsíce a nastavování záměrů, které primárně souvisí s vaším dobrem a blahobytem. Naplánujte si odpočinek, sebepéči a dobijte svojí energii. Pokud máte pocit, že váš talíř je moc těžký a plný, bude právě vhodný čas na vytváření místa, abyste lépe zvládali úroveň vašeho stresu.

10. května – Merkur se stává retrográdní

Merkur se podruhé v roce stává retrográdní ve vzdušném znamení Blíženců a skončí v zemském znamení Býka. Tato událost se stane mezi dvěma zatměními, tedy zatměním 30. dubna a nadcházejícím zatmění Krvavého Měsíce. To zesílí jeho energii a díky nim budeme mnohem citlivější vůči jeho energiím. Merkur je planeta komunikace, smluv, cestování a našeho mentálního stavu. V mytologii byl Merkur považován za posla Bohů. Když se Merkur stane retrográdní, nebo se dostane do podsvětí, jak tomu říkali staří astrologové, jeho energie se stává více vnitřní a proudí dovnitř nás, což v nás může vyvolávat vnitřní potřebu přemítání a sebereflexe. Ze stínů se mohou k našemu uvědomění prodrat informace, intuitivní vhledy nebo zprávy z duchovních sfér. Budeme pobízeni k tomu, abychom využili tuto energii ke zpomalení a ohlédnutí se zpět, vše hluboce promyslet, než se rozhodneme na naší cestě pokračovat. Merkur přestane být retrográdní 3. června. A právě až do této chvíle může trvat plné uvědomění a pochopení toho, co bylo skryto a nalezení způsobu, jakým pokračovat na naší cestě v záři nově nabitých zkušeností a informací.

10. května – Jupiter vstupuje do Berana

Jedna z největších kosmických událostí měsíce a celého roku. Jupiter zůstane v Beranu až do 28. října, kdy se opět na moment navrátí do Ryb. Poté se opět vydá po cestě do znamení Berana a vstoupí do něj v den Zimního Slunovratu, tedy 21. prosince. Jupiter v Beranu přináší mnohem více nezávislosti, inovace a větší podnikavou náladu do kolektivního vědomí. Beran je znamení, které je spojováno s novými začátky, takže můžeme mít pocit, že se věci posouvají jinam a dochází ke změnám. Obzvláště od začátku pandemie, došlo pro spoustu lidí k mnoha změnám. Na osobní úrovni, může být Jupiter v Beranu velice motivační a nabuzující. Využijte tuto energii, abyste si doplnili hrnek, udělali si čas na posun a postarali se o své fyzické tělo.

16. května – Zatmění Krvavého Úplňku ve Štíru

Zatmění Krvavého Měsíce je úplné zatmění Měsíce v Úplňku. Název Krvavý získává proto, že získá načervenalou barvu. Zatmění Krvavého měsíce je velice mocná událost. Ztělesňují totiž zakončení a uzavření. Mohou také odhalit informace, které byli předtím skryté. Jsou to body, kdy se aktivují smlouvy Duší a je nám dána možnost podniknout kvantový skok do další kapitoly naší evoluce. Naše vědomí se většinou posune a když odezní energie Zatmění, máme tendenci být schopni vidět věci v novém světle. Jelikož Zatmění spadá pod znamení Štíra, budou transformativní energie zesílené. Můžeme také přemítat o cyklech smrti a znovuzrození, které se během našeho života událo, nebo můžeme skrze jedno projít. Jen mějte stále na paměti, že vše na světě je dočasné. Jakmile se prach usadí, budeme schopni vidět vyšší smysl v tom, co se událo.

16. května – Algol a Slunce

Algol je jedna z nejznámějších hvězd v astrologii, avšak její reputace je velmi zavádějící. Algol ztělesňuje sílu, kterou získáme, když projdeme několika kapitolami, nebo částmi našich životů. Algol je také blízce spojena s mýtem o Medúze. Medúza začala jako Bohyně Věštců, ale nakonec byla proměněna v gorgonu s hlavou plnou hadů. Nicméně skrze tuto transformaci se stala mocnější. A to je právě esence Algoly. Učí nás najít sílu a moc, bez ohledu na to, jaká transformace se nám udála. Algol se mezi 16. a 18. květnem zarovná se Sluncem a vznikne tím mocná kombinace. Pokuste se propojit s ochranou, sílou a mocí, kterou přináší. Zkuste využít její energie, jako připomínku, že navzdory jakýmkoliv změnám, kterými procházíte, se můžete stát silnějšími. Algol napomáhá budovat sílu, zvyšovat sebevědomí a dostat se více a snadněji do své ženské síly. Může také zesilovat duchovní schopnosti a můžeme jí použít k vyčištění negativity z našeho energetického pole. Využití energie Algoly v pozitivním slova smyslu, nám pomáhá přepsat její historii a vyzářit nové světlo na temnou ženskou stránku. Raději než na ní pomýšlet, jako na známou hvězdu, spojenou s hororem, podívejme se na ní, jako takovou, jaká já. Hvězda transformace, probuzení, ochrany a získávání vlastní síly.

20. května – Slunce se zarovná s Plejádami

Plejády jsou také synonymem cyklů smrti a zrození, takže to bude rozhodně zajímavé téma. Vypadá to, že jsme Vesmírem podporování k uctění a uvědomění si, že nic skutečně neumírá, jen změní stav z jednoho na druhý. Plejády jsou také domovem vysoce pokročilé mimozemské rasy a když se Slunce zarovná s hvězdami Plejád, můžeme od těchto bytostí snadněji získat duchovní informace a léčivé energie. Mnoho z nás se cítí napojeno na Plejády. Jejich energie jsou často vidět jako fialové světlo, takže pokud chcete nějaké energetické informace, nebo léčení, zavolejte si na pomoc fialové světlo a pracujte s galaktickými léčivými paprsky, které sem budou plynout.

21. května – Začíná období Blíženců

Slunce se pohybuje ze zemského znamení Býka do vzdušného znamení Blíženců. Merkur, jako vládnoucí planeta Blíženců je retrográdní, takže se na počátku mohou zdát energie trošku pomalé a vleklé. Můžeme být ze všech těch kosmických aktivit unavení. Jelikož jsou Blíženci vzdušné znamení, můžeme udělat něco pro to, abychom zklidnili mysl, pročistili jí a věnovali pozornost vlastní intuici. Symbol Blíženců jsou dvojčata. Jedno je smrtelné, druhé je nesmrtelné, což ztělesňuje rovnováhu mezi lidskou stránkou a tou duchovní. A právě během tohoto období, bude důležité, tyto dva stavy přivést k sobě a nastolit mezi nimi rovnováhu.

24. května – Mars vstupuje do Berana

Mars vstupuje do svého vládnoucího znamení Berana, čímž posílí svojí energii. Nyní máme v Beranu Jupiter, Venuši a Marse. To naplní kosmické nebe vlnami silné a ohnivé energie, což pro nás může být příjemná změna. S touto ohnivou energií se můžeme lehce namotivovat k tomu, abychom započali něco nového, přivítali nové začátky a přijali změny, které se odehráli. Mars v Beranu nám také může přinést posílení a stimulaci energie. To nás pak nabudí a tím se snáze zbavíme jakýchkoliv úzkostí a budeme mít potřebu postarat se o svá fyzická těla.

28. května – Slunce se zarovná s Aldebaranem

Aldebaran je jedna z nejšťastlivějších hvězd na našem nebi. Je považována za jednu z Královských hvězd a když se zarovná se Sluncem, můžeme snadněji cítit jeho energii. V šamanské astrologii je považován za Stříbrnou bránu neboli portál, skrze které sestupují Duše na Zemi. Pokud to bereme v souvislosti s tématem transformace, Aldebaran obsahuje energii, která nám pomůže transformovat naši mysl do vyšších stavů vědomí a nakonec do stavu osvícení. Může zesílit naše mentální kapacity, inteligenci, paměť a schopnost udržet informace.

30. května – Novoluní v Blížencích

A abychom uzavřeli už takto náročný a rušný měsíc, zakončíme ho Novoluním v Blížencích. Toto Novoluní přinese zakončení období Zatmění. A jak se portál Zatmění uzavře, energie se zklidní a zlehčí. Během Novoluní můžeme vnímat novou svěží energii. Můžeme také vnímat, jak se naše mysl otevřela k přijetí nových nápadů a uvolnění jakýchkoliv myšlenek spojených se lpěním. Můžeme také cítit, že se naše lidská a duchovní stránka dostala do rovnováhy a sebepřijetí.


Text: Tanaaz / www.foreverconscious.com

Překlad: Ondřej Brož / www.ondrejbroz.com

 

 

30.duben a zatmění Slunce

Inspirace duše

https://www.youtube.com/watch?v=oBtfHmRO3As


Dubnové a květnové zatmění odstartují další změny

Inspirace duše

https://www.youtube.com/watch?v=59PKcry6U5E


Všichni jdeme po stejné cestě společně a skončíme tam, kde máme být podle Božího plánu

Inspirace duše

https://www.youtube.com/watch?v=UwA38KPr2Ds

Povídání o karmě, strachu ze smrti a dalších tématech, o přechdou do D, na závěr meditace pro načerpání pozitivní energie....

Zprávy z Galaxie 9.4.2022 - Vysílání s Markétou dos Santos Gomes

https://www.youtube.com/watch?v=IkKxqjZ96zU

UVOLŇUJI...

Uvolňuji veškerý zbývající odpor

Uvolňuji všechen strach, který stále uvízl v mém těle, v mých buňkách, krvi

Uvolňuji veškeré neodpuštění

Uvolňuji všechnu zášť

Uvolňuji všechnu vinu

Všechna hanba

Všechna vina

Uvolňuji všechnu energii obětí

Uvolňuji všechny energie pronásledovatelů

Všechen rozsudek

Všechna kritika

Uvolňuji všechny předpojaté nápady

A falešná víra

Uvolňuji všechnu žárlivost

Všechna nenávist

Samý hněv

Všechen žal, bolest a utrpení

Uvolňuji všechnu frustraci

Uvolňuji všechny, které potřebuji kontrolovat

Propouštím ty, kteří mě chtějí ovládat

ZNOVU TVRDÍM VŠECHNU SVOU SÍLU V CELÉM ČASE A

Uvolňuji veškerou manipulaci

Uvolňuji zášť

Všechny pocity a myšlenky, které mi říkají, že nejsem dost dobrá nebo lepší než kterékoli jiné

Uvolňuji všechny zbylé implantáty, zařízení, entity, přípojky, šňůry, vazby, sliby, pakty, smlouvy, dohody, VŠECHNO a vše, co mě svazuje ke starému, falešnému Matrixu, vše, co už neslouží mému

Uvolňuji všechny zbylé pocity odloučení od sebe a ostatních, svého Vyššího Já, svou Duši, Nadduši, Avatara, Rishi a Boha zdrojového Já

Uvolňuji veškerý odpor ke změně

Uvolňuji veškeré zbývající potlačení

Uvolňuji veškerou aroganci

TRANCE-UKONČÍM své negativní EGO

Uvolňuji všechny bloky, zábrany a řetězy, které mi brání v posunu vpřed

Uvolňuji vše, co mě blokuje v tom, abych miloval sebe a ostatní hlouběji a plněji, jako všichni, přijímám a vítám Lásku

Uvolňuji všechny zastaralé myšlenkové vzory, všechny systémy víry, šablony, programy a vzorce chování, falešné vzpomínky, umělé a holografické vložky, implantáty, materiály a reality, díky kterým zažívám staré časové osy a zkušenosti

Přepisuji a přepisuji veškerou menší DNA, všechny menší kódy a prameny uvnitř všech mých buněk, atomů, atomových a subatomárních částic a vln a všechny mezery mezi tím, až po mitochondrie, napříč všemi časem a prostorem, všemi dimenz REAlity napříč Multivesmírem

Uvolňuji všechno, všechny a všechno, co není v souladu s mým nejvyšším dobrem a Nejvyšším Božským Modrem a šablonou

Uvolňuji všechny pocity beznaděje, zoufalství, deprese, nízké sebehodnoty a tíže

Uvolňuji veškeré sebepopírání, všechny bludy, všechny iluze, všechny falešné naděje a pochybnosti

Uvolňuji všechny bloky kolem svého srdce a mysli

Uvolňuji veškerou hustotu, všechna pokřivení, veškerou kontrolu mysli, všechno a všechno, co se mě snaží držet při zemi a držet

Odstraňuji veškeré rušení

Odstraňuji všechno a všechno, co mi stojí v cestě, abych se stala nejvyšší verzí sebe sama

Uvolňuji všechny nižší myšlenkové formy, které se mě snaží odradit a držet mě zpátky

Uvolňuji vše, co není láska, není soucit, nepochopení, není odpuštění, není JEDNOTA

Uvolňuji všechny pocity pochybností, nevěry a zmatku

Uvolňuji každou myšlenku, pocit a přesvědčení, že nejsem dost dobrá nebo silná na to, abych to udělala TAKOVÝ JAKO JSEM

Uvolňuji všechny pocity a myšlenky, díky kterým věřím, že nejsem hoden šťastného, klidného, naplněného, radostného, zdravého, vyrovnaného, hojného a láskou naplněného života

Uvolňuji všechny programy, které mi říkají, že nemůžu mít všechno

Uvolňuji všechny obavy, veškeré napětí, všechnu úzkost

Uvolňuji své staré já, integruji své nižší já

SJEDNOTENÍ VŠECHNY JÁ, které jsem zamiloval, přijímám a vítám doma, mohu nyní opustit vše, co už není v souladu, vše, co není mým pravým Já

Abych mohl integrovat VŠECHNO, CO JSEM

A uvolnit vše, co nejsem

Abych udělal prostor pro A ÚPLNĚ ZNOVU TVRDIT SVÉ PRAVÉ JÁ,

MŮJ BŮH JÁ, znovu se vynořit

Můj vnitřní Kryst

Můj pravý božský andělský HUman

Mé pravé já

Mé multi-dimenzionální já

Můj Bůh zdroj já

Vzkříšen a ZNOVU NAROZENI!

Jako Fénix z popela!

Vstávám jako nikdy předtím!

Jak začíná nový úsvit

Konečně jsem dorazil domů

Dorazil jsem jako pravé já

Doma v mém Krystalovém SRDCI

Čistá zdrojová láska

BOŽSKÁ LÁSKA

Jako JEDEN 💛

Nic jiného není potřeba

JSEM ZDROJ!

JSEM SUVERÉN!

JSEM SVOBODNÝ!

TAK TO JE! JE TO HOTOVO! 🙏

(Doporučuje k přečtení / přikazování nahlas)

Věčná láska,

Duha 🦋

🌞PŘIDEJTE SE K NÁM DNES NA SOLÁRNÍ EKLIPS!

💎DIAMANTOVÝ BÍLÝ PLAMENOVÝ AKTIVA

Další Aktivace je @9pm UK času v sobotu 30. během SOLÁRNÍHO EKLIPSE, které pokračují KAŽDÝ DEN DO 5–5, vždy ve stejnou dobu!

Více informací a odkaz na popis události v komentářích níže 👇

💙💜💛

Všechny mé přenosy jsou zakódovány pomocí Multidimenzionální Ascension klíče a kódy, které vám mají pomoci na vaší cestě.

Od Ramona Lappin

 Ynahu Hany· 

Během období přechodu na Novou úroveň Energie může frekvence vibrací, které nás obklopují, výrazně kolísat a dramaticky se měnit. Když vibrace planety stoupají, zažíváte pocity blaženosti a plnosti pocitů. V takových chvílích se vám zdá, že skutečně přijímáte, cítíte a chápete nové energie. Jste klidní a věříte, že vše bude v pořádku.

Když vibrace planety klesají, cítíte napětí. V těchto chvílích se vám zdá, že vám něco chybí a nevíte, kam a jak dál. Jste podráždění nebo naopak příliš vyčerpaní. Zdá se, že vše nejde, jak má, a staré zvyky se vám mohou vrátit. Možná budete i překvapeni a řeknete si: „Zdálo se mi, že jsem se se starými programy už dávno rozloučil. Udělal jsem chybu... zase?!" No, znáte tyhle momenty?

Psychické schopnosti ve vás jsou mnohem rozvinutější, než si dokážete představit. Nejen, že cítíte vibrační frekvence na planetě, ale také zachycujete myšlenky, emoce a fyzické vjemy ostatních lidí. To je úžasná schopnost a součást vaší Nové energetické Bytosti.

Problém je v tom, že tyto energie vnímáte nevědomě a snažíte se je „napasovat“ do nějakého programu, kterému rozumíte z minulosti a shoduje se s jeho frekvencí! Staré programy mohou být negativní emoce, omezující myšlenky, bolest, nemoc nebo staré zvyky, které jste již v současnosti opustili. Přijímáte však energii někoho jiného a mylně se domníváte, že je vaše.

Zůstaňte při vědomí a zpochybňujte vše, co cítíte nebo si myslíte, že je negativní. Zeptejte se sami sebe: "Je to moje?"

Vaše vnitřní uvědomění vám pomůže získat odpověď, která k vám přijde mentálně, nebo prostřednictvím svalového testování (kineziologie) atd. Pokud tato energie není vaše, pak se sama rozdá ihned po položení otázky.

Potom řekněte následující slova: „Děkuji za uvědomění, ale toto není moje energie. Nechte to projít, zapojte fantazii, dýchejte rovnoměrně a nechte to plynout. Rozpusťte „háčky“ a nechte energii projít kolem vás. Úleva nemusí přijít hned, dejte si čas. Dýchejte dál a povolte.

Vydejte se na procházku do obytné čtvrti. Když jdete po ulici, všímejte si každé myšlenky, emocí nebo pocitu, který vás napadne, a zeptejte se: "Je to moje?" Byla jsem ohromena, když jsem toto cvičení provedla. V určitém okamžiku jsem se náhle cítil smutná, ale přistihla jsem se a zeptala jsem se sama sebe: "Je tento stav můj?" Odpověď byla okamžitě: "Ne." "Tak tedy nech energii smutku projít," řekla jsem si a smutek okamžitě zmizel sám od sebe. Později mě začaly bolet nohy, jakmile jsem si uvědomila, že to také není „moje“ energie: bolest po několika minutách zmizela. Takové chvíle se opakovaly znovu a znovu a žádná z energií, které prošly, ale mnou byly přijaty, nebyla moj

Astrolog Věra Šourková

Astro náhled na květen 🌸🌸🌸

2.5. vstupuje planeta lásky a krásy - Venuše - do ohnivého znamení Berana. Venuše je Archetyp Animy- čili u žen symbolizuje esenci jejich ženství, to jak vnímají vlastní ženství, jejich smyslové a erotické naladění. Venuše také poukazuje na vlastní tvůrčí a umělecký potenciál a na hodnoty, které vyznáváme. U muže také Venuše ukazuje jeho vlastní schopnost milovat a také jeho Animu -ženskou část osobnosti. Venuše v Beranu miluje živelně a spontánně, miluje tak, jako miluje dítě: vnímá vztahy jako přirozené a nekomplikované, je přímá, upřímná a bezelstná a očekává ,že se ostatní budou chovat úplně stejně. Do oblasti lásky a vztahů nyní tedy vstupuje vášeň, nadšení, bezelstnost, ale také určitá subjektivita a naivita. Pro Berany nastává čas lásky

10.5. se Merkur v Blížencích obrací do retrográdního chodu (do 3.6.) a nastává čas ke komunikaci s vlastním nitrem -k obrácení pozornost k sobě sama a svým myšlenkám. 23.5. se díky zpětnému chodu Merkur opět dostává do zemského znamení Býka a naše myšlenky se zklidní, poplynou pomaleji a mysl se zaměří na praktické záležitosti. Budeme se mentálně zabývat tím, co nám přináší hmotné zabezpečení a pocit jistoty. Mysl je zaměřena na přítomný okamžik. Do znamení Blíženců se Merkur přesune opět 13.6.

11.5. se Jupiter na několik měsíců ( do 28.10) přesouvá do ohnivého znamení Berana. Víra Jupitera v Beranu spočívá na principu, že Život se o ty, kteří ho žijí, postará. Spontánní důvěra je silným rysem tohoto Jupitera. Když se věci nedaří, tato filozofie nám říká, že je toho ještě pořád mnoho před námi, že životní zásoby možností a zážitků jsou nevyčerpatelné. Jupiter v Beranu nachází pocity štěstí a smyslu v tom, že si může žít zcela dle svých potřeb a že mu lidově řečeno nikdo do života “nekecá” a vzpěčuje se jakémukoli “organizování” zvenčí. Je tu silná potřeba někam život nasměrovat, přicházejí nové nápady a impulzy. Touha zažít nějaké nové zážitky, nová dobrodružství. Zesiluje se odvaha jít za svým cílem a také pocity naděje. Je třeba si však dát pozor na zesílenou aroganci a marnotratnost. Důležitá je zde zdravá sebedůvěra. Jupiter v Beranu samozřejmě nejsilněji podporuje Berany a také další dvě ohnivá znamení - Lvy a Střelce a do určité míry i Vodnáře a Blížence. Berani si však musí dát pozor na přílišnou zbrklost a neuváženost, stejně jako i pro tendenci plýtvat svou energií - tato témata se dotknou i Vah, které se nacházejí v opozici na Berany a také Raků a Kozorohů, kteří jsou vůči Beranu v dynamickém a napěťovém aspektu zvaném kvadratura. Pro Váhy, Raky a Kozorohy je nyní důležité vybudovat si zdravou sebedůvěru a rozhodnost.

16.5.nastává Úplněk ve Štíru - Úplněk ve Štíru přináší možnost hluboké transformace, schopnost se plně soustředit na důležité věci, odvahu pohlédnout přímo na případné přetrvávající problémy, nepříjemná témata, a záležitosti, která pokládáme za tabu. Ve všech těchto sférách přináší úplněk ve Štíru možnost hluboké transformace, proměny, protože nám pomůže pochopit podstatu těchto problémů či nedořešených záležitostí a bude tedy v našich silách změnit naše “vnitřní nastavení”, které nás do problematických situací dostalo - ať už změnou úhlu pohledu či díky odblokování těchto vzorců skrze nějakou terapii. Saturn ve Vodnáři jež se spojuje jak se Sluncem tak s Lunou skrze aspekt zvaný kvadratura, nám jasně ukáže, co jsme dosud dělali špatně, kde máme určité bloky či čeho se bojíme. To vše nyní můžeme změnit a odpoutat se od toho. Úplněk ve Štíru nám pomáhá “přenastavit” náš přístup k sexualitě i k oblasti financí tak, aby tyto oblasti již nic neblokovalo. Mars a Pluto skrze harmonické aspekty přinášejí sílu a odvahu tyto změny provést, Neptun pomáhá napojit se na hlubiny vlastního podvědomí a vše pochopit skrze intuitivní vnímání. Propojení úplňku s lunárními uzly naznačuje, že rozhodnutí, která nyní uděláme budou mít výrazný dopad na náš budoucí vývoj i život - u nás všech, ale zejména u Štíra a Býků (obzvláště pokud máte Slunce, Lunu, osobní planety či Ascendent okolo 26°stupně znamení Štíra či Býka). Štíři ukončují jedno životní období. Pro Vodnáře bude důležité dokončit všechny nedořešené záležitosti -ne nadarmo se Saturn nazývá “Velký učitel”. Podpora k pozitivní transformaci proudí skrze aspekty k Rybám a Kozorohům. Je třeba si pečlivě naplánovat to, čemu se chceme věnovat v příštích měsících. Pluto nám přináší schopnost odlišit to podstatné od nepodstatného

21.5. vstupuje Slunce do vzdušného znamení Blíženců a přichází období v němž je velice důležitá komunikace, kontakty s druhými lidmi. Nyní máme potřebu poznávat nové věci, lidi a místa, pídit se po nových informacích a pobývat s druhými lidmi

25.5. Mars vstupuje do ohnivého znamení Berana (tomuto znamení vládne) tudíž je zde lidově řečeno “doma” a je tudíž velice silný. Mars v Beranu je archetyp Bojovníka, je přímý, asertivní , bojovný, odvážný, vášnivý a také notně vznětlivý. Zesiluje se tělesná i sexuální energie, svéhlavost, chuť něco podniknout. Toto je nejodvážnější, nejprůbojnější a nejpodnikavější poloha Marsu. Nejvíce samozřejmě zesiluje přísun energie pro Berany, ale také pro další dvě ohnivá znamení - Lvy a Střelce. Mars setrvá ve znamení Berana do 5.7.

28.5. vstupuje Venuše do svého domovského znamení, do znamení Býka a je zde tedy velice silná. Venuše v Býku má plně rozvinutých všech pět smyslů, má plně rozvinutou smyslovost a je schopna všemi smysly lásku prožívat. Venuše v Býku umí být oddaná, smyslná a věrná. Miluje smyslnou, tělesnou blízkost partnera. Je také silně propojena s přírodou. Je láskyplná, lidská, má smysl pro krásu, umění, přírodu a pro pohodu, je schopná hluboce věřit ve svou lásku, má pevné zásady, umí být soucitná, poskytovat útěchu, dávat rozkoš- ale může být také velice tvrdohlavá , umanutá a nestřídmá. Nyní přichází čas, kdy můžeme své vztahy upevnit, ukotvit a stabilizovat. Pro Býky nastává čas lásky . Venuše bude procházet skrze znamení Býka do 23.6.

Novoluní v Blížencích nastává 30.5.ve 13h30. Blíženci otevírají novou etapu .Novoluní znamená, že Slunce i Luna se nacházejí v tzv.konjunkci, čili že se “spojuje” s Lunou – nov se skrze volnější harmonický sextil spojuje s konjunkcí Jupiter/Mars ve znamení Berana a skrze tento aspekt proudí velké množství pozitivní energie ( pozor však na příliš impulzivní jednání či nepromyšlená slova –jakmile už jednou něco vyřknete už to těžko můžete vzít zpátky). Novoluní v Blížencích aktivuje naši zvídavost a zvědavost, přináší touhu něco nového se naučit, podělit se s druhými o své zážitky.

Selena prochází znamením Vodnáře a bude nás plně podporovat v našem odhodlání žít svobodný, nezávislý a samostatný život spolu ve spolupráci se stejně smýšlejícími lidmi. Selené ukazuje, že toto je správná cesta našeho vývoje.

Lilit se nachází ve znamení Raka a vynese na světlo vše, co je nedořešené či potlačené v oblasti rodiny, vztahů s rodiči, vztahů s dětmi . Lilit v Raku nám může pomoci uvědomit si, jakou roli ve vztahu či v rodině zastávám - jsem v pozici dospělé ženy či muže, nebo jsem v pozici dítěte? Nebo naopak - přistupuji ke svému partnerovi (partnerce) jako k dospělému, nezávislému a svéprávnému jedinci, nebo k němu přistupuji jako rodič k nevyzrálému dítěti a mám potřebu ho neustále kontrolovat, peskovat a řídit

Neptun se stále nachází ve znamení Ryb v němž můžeme rozvíjet svůj soucit, intuici, empatii, imaginaci. Štěstí a pocit spokojenosti nacházíme v plném prožití přítomného okamžiku, uprostřed přírody a v činnostech jako je meditace, modlitba či léčení vlastní duše.

Saturn stále prochází Vodnářem a učí nás to, co co to znamená být svobodný člověk ve svobodné zemi. Skrze neochvějné překonávání překážek nesmíme cíl svobodného bytí a žití ztrácet ze zřetele.

Uran nadále prochází znamením Býka, spolu se Severním lunárním uzlem (Dračí hlava) a učí nás nebát se dělat změny, které pomohou náš život osvobodit od toho, co nás omezuje, učí nás nacházet svobodu v přírodě, učí nás léčit tělo skrze energii a přírodní medicínu, učí nás uvědomit si, že zdraví těla a ducha máme plně ve svých rukou a to, že základem fyzického zdraví je psychické zdraví -naladění naší psychiky ovlivňuje hormonální pochody těla i imunitní systém, a silný imunitní systém je zárukou fyzického zdraví. Mění se také naše finanční a majetková oblast

Chiron stále prochází znamením Berana a umožňuje nám léčit bloky a traumata v oblasti sebedůvěry, a schopnosti žít si život podle sebe sama, nikoliv podle diktátu druhých

 

Chrám svetla

SLUNCE SE ZASE TŘESE

Před pár hodinami Slunce vyšlehlo ohnivé kvarteto a další budou tento týden. Dopad této sluneční bouře je silnější než ta předchozí. Má potenciál masově probudit 5D vědomí. Schumanova rezonance Země na ni okamžitě zareagovala silou přes 60, což je 8x více než běžný průměr.

Můžete mít různé fyzické, mentální, emoční nebo energetické příznaky. Je důležité zůstat při zemi a být přítomný v okamžiku. Sluneční aktivita by měla vyvrcholit tento víkend a připravit nás na významný portál den 4.4. 2022.

Myriam Gillis

Velký vesmírný poplach!

Zvyšování světla – Dr. Schavi

od Disclosure News | Aktualizováno 28. března 2022 |

–Od Dr. Schavi M. Ali

Dnes ráno v 7:29 (východní denní čas, což je 11:29 univerzálního času), v pondělí 28. března explodovala „Sluneční erupce M4“ z našeho Slunce spolu s ejection koronální hmoty (CME).

Protože trvá přibližně tři dny, než se kosmická energetika dostane na naši planetu, odhaduje se, že plný dopad této události nedosáhne Země/Gaia až ve středu 30. března.

Často se však tyto události dostanou na naši planetu ještě před jejich očekávaným příchodem.

Také čím déle trvá, než takové energie dorazí, tím silnější mají tendenci být, i když jejich „vzlet“ mnozí okamžitě pocítí, protože je Slunce ve srovnání s naší planetou obrovské.

„Index KP“, který registruje aktivace do vnitřního a vnějšího pole naší planety, je hodnocen na úrovni „neusadeného“.

Toto se pravděpodobně stane hodnocením „bouře“, jakmile dorazí úplný dopad vzplanutí a CME.

Bylo detekováno několik slunečních skvrn větších než Země/Gaia, které praskají s možností dalších vzplanutí „třídy M“, protože energie přichází na naši planetu jak z její strany směřující k slunci, tak z její daleké strany (zad

Sluneční větry se pohybují tam a zpět mezi horními 400 a přes 500 km/s (kilometry za sekundu), což je hodně přes miliony mil za hodinu.

Opakuji, co jsem zmínil v dřívějších článcích: Normální rychlost větru se pohybuje mezi 300 a 400 km/s.

Všechny tyto kosmické síly ovlivňují planetární tvorbu: lidi, zvířata, život rostlin.

Aktuální planetární index K

DNA všeho se mocně mění, mění a znovu rodí. Mainstreamová věda nyní hlásí, že planeta posouvá své póly.

Věda se nyní zdá, že přichází do souladu se starověkým duchovním učením o tomto „Nyní“ časoprostoru, které je intenzivní.

Chaotické okolnosti na úrovni „3d“ jsou řešeny kosmickými jevy.

Období „Kali Yuga“ („Věk chaosu“) je asi tak nejintenzivnější jako žena při porodu ve třetím stupni, když je bolest tak hluboká, že mnoho žen křičí a pláče.

Po tomto nejintenzivnějším období dítě vychází z porodního kanálu a matka odpočívá, usměje se na svůj malý sladký poklad a odpočívá.

„Máma Země/Gaia“ intenzivně pracuje a stejně tak stvoření, které sdílí „Jí“ jako svůj planetární domov.

Slunce naší galaxie přináší ohromné SVĚTLO – téměř úplně bílé. Jeho záře je velmi rozsáhle zářivá.

Toto naznačuje dynamické SVĚTLO, které vyzařuje z Velkého centrálního Slunce a přiblíží se celým kosmem, který je obrovský a nelze jej vypočítat ve své obludnosti.

Starověké texty písma nás informují, že existují miliardy vesmírů.

Tím pádem nelze počet galaxií a planet sečíst.

Jedině ZDROJ zná skutečnou obludnost „SVÝCH“ výtvorů.

Máme však dovoleno pravidelně „objevovat“ planety, které se lidstvu mohou zdát jako „nové“.

Popravdě, byly vytvořeny ZDROJEM dávno, dávno v časovém rámci, který skutečně nemůžeme znát, ale je nám „umožněno“ je vidět, když to ZDROJ považuje za nutné.

Některé ze SVĚTLA z různých kosmických událostí vystoupilo z Velkého centrálního Slunce před miliony a miliardami let, když lidstvo počítá časové sekvence, ale právě teď je možné ho vidět.

Zdá se, že to dává důvěru biblickému verši: „Nic není nového pod Sluncem.“

S nárůstem hladiny slunečních erupcí, proudů slunečního větru a magnetosféry naplněné plazmou se „Symptomy aktivace světla“ (známé také jako „Scenze symptomy“) pravděpodobně zesílí.

Patří mezi ně: hlasité zvonění v uších, bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů, závratě, svědění a vyrážky, návaly horka při pocení, bušení srdce, bušení žaludku, bolesti v krku, rozmazané oči, ucpané dutiny, nedostatek chuti k jídlu, podráž Lity, úzkost, necítím se, že bych toho přes den moc dělal, a to všechno taky dlouho se vyskytující příznak vyčerpání.

Jak již bylo diskutováno, ne každý bude mít všechny tyto příznaky současně.

Většinu z nich zažije mnoho lidí; někteří lidé mohou zažít všechny; někteří lidé zažije jen několik z nich.

Zažije je však KAŽDÝ – ať už pár příznaků nebo mnoho.

Ne každý je samozřejmě spojuje s vesmírnými událostmi, protože ne každý si je vědom těchto znalostí. Tak, dají nějakou "3d" "logickou" výmluvu pro příznaky.

Ve skutečnosti mohou dokonce říct, že tento typ informací je fantastický a science fiction.

V takové době musíme mít na paměti, že VYŠŠÍ VĚDOMÍ není pro každého.

Předtím jsem například citoval mistra sufi, Hazrat Inayat Khan, a udělám to znovu.

Kdysi učil: „Ne každý bude mít rytmus a kapacitu pro duchovní a intelektuální porozumění. “

Byl velmi neoblomný ohledně síly kosmu a jeho dopadu na stvoření.

Poprvé přišel na Západ z Bharaty (Indie) v roce 1910 aby učil VYŠŠÍ ZNALOST z pohledu Sufi.

Proč jsou tyto příznaky tak náročné?

Znovu zopakuji předchozí písemný rozhovor.

Když se lidé povznášejí, je to vědomí (MYSL), které se spojuje se Supervědomím (DUŠE, VYŠŠÍ JÁ, ZDROJ).

Fyzická nádoba přichází „on-line“, protože její buněčná paměť musí být vyčištěna a vyčištěna stejně jako kancelář, jejíž soubory jsou staré, opotřebované a zaprášené.

Je třeba obnovit zásuvky (fyzická nádoba se všemi „čakrami“) a připravit nové složky (buněčné záznamy).

Možná bude potřeba vyčistit celou kancelář, vymalovat stěny, položit nové koberce, nové vybavení do koupelen atd.

Tento proces bude chvíli trvat.

Podobně jako tato kancelářská metafora, SVĚTLO se zpočátku jemně pohybuje všemi aspekty fyzické nádoby a emočním make-upem, když se jednotlivec poprvé začne povznést – jako první fáze práce, kdy začínají kontrakce, ale nejsou ve to bolí. Nakonec SVĚTLO nabere rychlost a intenzitu.

Vzpomeňte si na metaforu narození.

Pracovní kontrakce nabírají rychlost (přicházejí častěji) a jsou stále intenzivnější. Podobným způsobem „práce“ příjmu SVĚTLA nabrala rychlost a je také intenzivnější.

Musí vyčistit a očistit mnoho věků od disharmonických myšlenek, pocitů, slov a činů – jak našich předků, tak našich vlastních věcí.

Toto je "práce" uhlíku ke krystalizaci "znovuzrození".

SVĚTLO musí protlačit spoustu „kříží“, aby se naše „světlo“ skutečně sladilo s VĚTŠÍM SVĚTLEM.

Jak se novoluní (1. dubna), konjunkce Jupitera/Nepttuna (12. dubna), úplněk (16. dubna) a zatmění Slunce (30. dubna) připravují na příchod „na pódium“, kosmická energetika se zvýší počet, síla a potence.

Dále příští Merkury Retrográde začne svou „šatní zkoušku“ (svou „předstínovou“) koncem dubna pro svého „premiéra“ (od 10. května do 3. června) a po několika dnech bude mít svůj „poklon“ a „postínové“ období) Ards.

Duben, květen a většina června, což je jaro (severní polokoule) a podzim (jižní polokoule), je období VÝŠEK SVĚTLA.

Studujte, modlete se.

Meditujte.

Zvyšte svůj SVĚTELNÝ KVOTIENT

Staňte se ŠOLÁREM KOSMICKÉ Knowlegde

www.disclosurenews.it

  · 

Konec formuláře


19.3.22

Jsme velmi blízko k páté dimenzi, která již nyní otevírá nové cítění a své možnosti. Pokud se zaměříme sami na sebe, můžeme sami cítit již třetí měsíc neustále změny našich tělesných energii a stejně tak pocitů, které nám vytváří mnoho emocí, které neumíme nazvat pravým jménem. Sami sobě nerozumíme a dostáváme se do stavu lehké podrážděností bez příčiny, mnozí začínají mít značně silné strachy a averze na dřív dobré přátelé a mezilidské vztahy se potápí někdy za hranice snad minulosti. Dostáváme různé děsivé sny a naše kroky po cestách dobra náhle padají s obavou a nejistotou. To vše je silné proměnné období, které bude trvat do 14.5.2022. Mnozí už mohou také vnímat špatný sluch a zrak mohou mít různé paranoidní vize a střetávají se z velkými ambicemi, co ještě mohou stihnout. Neboť síla této Boží proměny páté dimenze působí velmi pomalu a jistě. Přičemž mnozí už jsou jen krok za krokem před vstupem do nádherného světa barev astrální roviny mají plno lásky ve svém životě a srdci nepočítají s žádnou změnou, neboť  již jejich prodyšnost stoupá. Můžete se tedy těšit a měnit své staré životy za nové plné všudypřítomné lásky a tepla, které se před pěti sty lety jen otočila v základech tehdejší existence národů. Snad i pro tyto změny přicházejí různé Efekty vesmíru v poměru mimozemských plavidel a sestupu druhého našeho Spasitele Krále Ježíše Krista na Zemi. Chystáte se nyní na měsíc duben, který má v sobě mnoho záblesku silných energii životů lidstva. Světlo začíná proudit pro všechny stejně. A blahoslavený ať sejme z našich ramen vše již nicotné a nahradí světlem Pána.


Velké rozšíření vědomí a Zatmění Fénixe duben/květen 2022

Archanděl Michael  prostřednictvím Celie Fenn

 

Milovaná Rodino Světla, v této době prožíváte významné rozšíření vědomí, které vyvrcholí 12. dubna 2022. Ti z vás, kteří následovali cestu Vzestupu, pracovali po mnoho let na zvýšení své frekvence a rozšíření svého vědomí. To vám umožnilo posílit se a stát se ztělesněnými mistry energie na Zemi.  Aktivovali jste původní šablonu Lidského anděla ve své DNA a vykročili vpřed, abyste se stali posíleným Novým pozemským člověkem.

Tato současná expanze vědomí, která začala v lednu 2022 a vyvrcholí 12. dubna, je okamžikem, kdy si uvědomíte, že jste - ve svém Vyšším vědomí a multidimenzionálním vědomí - nedílnou součástí přírody a planety.

Buďte si vědomi, milovaní, že stejná Božská duše a Inteligence, která je ve vás, je také ve všech věcech na planetě.  Mezi stromy, zvířaty, rostlinami, skalami a lidmi neexistuje žádné "oddělení"! Všichni jsou projevem Božského tvůrčího projevu a Božské vůle. Myšlenka "Jednoty", která je součástí vědomí 5. dimenze, znamená, že ve všech věcech vidíte Božský Tvůrčí Oheň!

Ptáte se, co to pro vás znamená?

No, jak rozšiřujete své vědomí a děláte svou vnitřní práci na vyrovnávání a posilování, rozšiřujete také svůj Energetický podpis. Soudržnost a harmonie, která se z vašeho Posvátného srdce rozšiřuje ven do vašeho Energetického pole, vytváří pole Soudržnosti (Koherence), které se spojuje s polem v přírodě a posiluje ho.

Vaše organické koherentní pole se spojí s organickým koherentním polem v přírodě, spojí se a vytvoří pole zázraků a krásy. Proto když jste otevření a propojení s polem přírody, jste schopni vytvářet a generovat zázraky ve svém životě. Božský tok se zvětšuje a synchronicita se urychluje.  Proto pro vás pobyt v přírodě může být tak léčivým zážitkem. Když nejste v rovnováze a vaše energetické pole je narušené, pobyt v soudržném poli vám umožní vyrovnat a uzdravit vaše pole prostřednictvím procesu rezonanční asimilace.

Ale, milovaní, funguje to i opačně.  Jste-li Mistrem energie a multidimenzionální bytostí, můžete být léčivou silou tam, kde byla příroda poškozena a narušena. Váš mocný energetický podpis vytváří tvůrčí pole, které může přírodě pomoci vrátit se k soudržnosti a harmonii.

V této fázi expanze, kdy se zvedáte a vstupujete do svého Mistrovství, mnozí z vás pochopí, že toto je součástí vašeho záměru.  Budete "držet" energii pro planetu a přírodu, aby se uzdravila.  Budete Správci a Strážci zahrady Nové Země jednoduše tím, že dosáhnete a udržíte tuto soudržnou a harmonickou energii ve svém Svatém srdci a ve svém Energetickém podpisu.

Možná si uvědomujete, že jste povoláni na určitá místa na Zemi, abyste tam prostě byli a udržovali pole Lásky a soudržnosti pro planetu.

To je také posvátná energie Božské Matky, která působí, protože tam, kde kráčíte, vyrostou květiny a rozkvetou stromy!  Milovaní, když je vědomí Mírové zahrady ve vás, pak se projeví i kolem vás jako vaše prostředí.

Vaše vnitřní radost a harmonie se vám bude odrážet v přírodě.

Milovaní, to je opravdové požehnání, protože poznáte, že vaše tvůrčí energie jako lidského anděla může zažehnout Tvůrčí oheň i v přírodě!

Zatmění Fénixe

Částečné zatmění Slunce v Býku 30. dubna a úplné zatmění Měsíce ve Štíru 16. května budou okamžiky, kdy budou do planetárních sítí a do vašich světelných těl instalovány nové světelné kódy pro Novou Zemi.

Fénix je jedním ze symbolů Štíra a znamená tvůrčí transformaci smrti a znovuzrození. V této době padnou staré struktury a zrodí se nové struktury, které budou obsahovat energie Nové Země, a to jak pro jednotlivce, tak pro rodiny a společenství.

Jako jednotlivci si vytvoříte ucelené a mocné energetické podpisy, které k vám přitáhnou ty, kteří jsou vaší rodinou a kmenem duše.  Společně začnete vytvářet rodinné a komunitní struktury lásky, soucitu, harmonie, míru a soudržnosti.  Když se spojíte, vytvoříte podporu pro pole druhých a přírody.

Bez ohledu na to, jak chaotické a disharmonické mohou být události na nižších úrovních vědomí, budete schopni udržet své pole Lásky, Míru a Harmonie jako koherentní planetární vyjádření Božské Lásky. Skutečně začnete psát Příběh Božské Lásky na stránkách Knihy Lásky, která je záznamem vašich dobrodružství na Zemi.

Částečné zatmění Slunce/Nový Měsíc v Býku 30. dubna

První zatmění v roce 2022 připadá na znamení Býka.  Jedná se o část galaktického prostoru, které vládne královská hvězda Aldebaran, a o období, v němž Slunce přechází přes Orion, Sírius a Plejády.  Země má s těmito hvězdnými systémy mnoho historických a evolučních vazeb a tranzit po spirále vždy obnovuje spojení a umožňuje integraci nových vylepšení Světelného kódu.  Letošní zatmění tento proces zintenzivní.

Býk je znamení, které vám umožňuje zaměřit se na domov, a to jak osobní, tak planetární, a také na finance.  V těchto oblastech tedy můžete očekávat velké posuny a rozšíření.  Je dobré být otevřený a připravený na takové příležitosti.

Světelná rada Aldebaranu je galaktický orgán, který dohlíží na posun spirál časové osy spolu s radami Regulus, Antares a Formalhaut.  Jakmile rozšíříte své vědomí a otevřete se své galaktické rodové linii, budete se moci podílet na přijímání a integraci nových světelných kódů pro Novou Zemi.

Vzhledem k tomu, že částečné zatmění Slunce připadá na novoluní, můžete také očekávat, že to bude čas nových začátků.

Úplné zatmění Měsíce ve Štíru 16. května

Toto zatmění Měsíce bude hlubokým ponorem a intenzivním zážitkem.  Může se zdát, že se vše hroutí a všechny struktury selhávají - a zároveň se odehrává zázračný zrod.  Znovu se rodíte pro své místo a prostor v Nové Zemi.

Možná se cítíte povoláni přestěhovat se na nové místo, začít nový projekt nebo změnit práci.  Ať už dostanete jakékoliv volání, posune vás blíže k vašemu srdci a vášni vaší duše!

Je důležité dovolit si "implodovat" a přerodit se, pokud je to v této době nutné.  Možná jste již v tomto procesu byli, takže vám toto zatmění umožní tento proces objasnit a dokončit.

Úplněk ve Štíru je také spojen s Buddhovým osvícením, takže je vhodná doba nechat vyzařovat zlaté světlo probuzení z vaší Duše!

Ať je váš energetický podpis světlý a čistý.

Kéž jste Svatým grálem, který nese Zlaté světlo Kristova vědomí.

Kéž je vaše Svaté srdce živé vášní a soucitem.

Kéž jste Mečem rovnováhy a pravdy.

 

Zdroj: https://starchildglobal.com/channels-and-articles/the-great-expansion-of-consciousness-and-the-phoenix-eclipses-aprilmay-2022/

 

uper Otec mluví: Rok 2022 je pro lidstvo poslední kapitolou v boji s Temnotou. 28.2.22 Erena Vel.

https://www.youtube.com/watch?v=niCr9k3nsKs

Konflikt na Ukrajině je začátkem nového uspořádání světa - Ondřej Habr

https://www.youtube.com/watch?v=8xeXD4ZkDWE


Země a lidstvo se nasycují energiemi změny

Autor Inspiraceduše  0

 

Jarní vibrace začínajícího března nás povzbuzují k získávání materiálních hodnot, abyste je mohli využít ve prospěch druhých. V současných dnech se generuje kolosální tok energie, který přemění vše, co nás obklopuje, a urychlí přechod lidského vědomí na kvalitativně novou úroveň. Pro zmírnění svého stavu zůstaňte v uvolněném režimu, udržujte vnitřní klid. Pochopení procesů, které probíhají, urychlí transformaci a rozšíří vědomí a programy Vzestupu se snadněji přizpůsobí.

Vědomí všech lidí se nemění tak rychle, proto Vyšší mysl odvádí skvělou práci s každým člověkem. Jedinečné transformační procesy Vzestupu byly uvedeny do pohybu. Lidská civilizace prochází fázemi čištění a transformace. Nepotřebujeme otřesy a výbuchy negativních emocí, prostor je příliš namáhán příchozími energiemi. Neustále se pracuje na odstranění nízkofrekvenčních energií ze Země.

Vše, co se stane s civilizací, zcela závisí na vašem vědomí. Ti, kteří dokážou stabilizovat energii v sobě, přímo ovlivňují okolní prostor kolem sebe. Bohužel vystavení vysokým frekvencím u lidí s nízkými vibracemi způsobuje konflikt energií. Způsobuje agresi a stres, psychika se stává nestabilní.

Buďte pozorní k aktuálnímu dění. Země se mění; kataklyzmata sílí, je nutné opustit nebezpečná místa pobytu. Neustále na to upozorňujeme. Naučte se myslet ve velkém, rozšiřte své vědomí. Nové kvantové toky přechodu vám pomohou zvládnout nový rozsah energií, které na planetě nikdy předtím nebyly.

Spolutvůrci pomáhají vašemu duchovnímu rozvoji. Změníte a odhalíte svůj Božský potenciál. Rok 2022 je rokem duchovního probuzení, což znamená, že vše postavené na lži bude zničeno a mnoho lidí zjistí, čeho se služebníci Temnoty bojí. Touha rozpoutat války a poštvat lidi proti sobě je jejich jediným pokusem získat energii k prodloužení jejich dnů na planetě.

Stavba Nového světa je v plném proudu, programy Vzestupu pokračují. Bude mnoho událostí, které musíte v klidu projít, s vírou ve Spolutvůrce, a oni se postarají o pozemšťany. Není třeba se tím znepokojovat. Co je třeba zachránit, bude zachráněno. Každá Duše je pod zvláštní péčí a pod ochranou Božských sil.

Zdroj

Inspirala

STAVY TĚLA A NEMOCI PŘI SOUČASTNÉ TRANSFORMACI VĚDOMÍ NA ZEMI

Mnozí z těch, kteří začnou radikálně měnit svůj život, osvobozujíce se od dřívějších omezení vědomí, po nějaké době začnou pociťovat příznaky transformace. Mohou to být alergické kožní vyrážky, bolesti svalů, silná zimnice a horečka, bolesti hlavy, meteorologická závislost...

Nebojte se - je to dobrý proces, což znamená, že se osvobozujete od velmi nepříjemných, neslučitelných energií. Hlavní vlastností těchto příznaků je vlnění : buď to hodně bolí, pak to povolí, pak vás to srazí, pak zas oživění.Pokud příznaky probíhají bez „oddechu“ - jedná se již o nemoc, to znamená vážné a trvalé ponoření se do negativních emocí, což znamená klam, který se odráží v těle. Co je třeba udělat, aby se v těchto státech žilo pohodlněji? V případech akutního a neobvyklého nepohodlí, PO nějakém uvědomění a studiu, je třeba pochopit, že nejste nemocní a vaše tělo prostě „dohání“ vaše vědomí a ne zběsile nehledá „kouzelnou pilulku“. Musíte umět a naučit se relaxovat a dát si na čas, více relaxovat. Choďte co nejvíce, bez ohledu na to, jak špatně se cítíte, dívejte se na oblohu.

Vynikajícím prostředkem pro obnovu energie těla jsou solné a sodové koupele, více vodních procedur. Bez ohledu na to, jak primitivní je, ale toto je nejúčinnější nástroj. Je třeba dát pořádnou hrst soli nebo velkou lžíci sody, můžete kápnout trochu eukalyptového nebo mátového oleje.

Meditujte. Sedněte si s rovnými zády a s myšlenkou, že vám všechno teče do nohou. Cítíte, jak současně s výdechem teplo prochází páteří a jde dolů, zahřívá pánevní oblast, jako byste seděli v horké kotlině, pak tato horká energie proudí pod koleny a jde do nohou. Představte si, že ležíte v této lázni a vychází z vás veškeré napětí, vše zbytečné, vše, co překáží lásce a porozumění. Lehněte si na 10 minut a poté se opláchněte pod tekoucí sprchou, vše vypusťte. Jídlo v této době by mělo být velmi lehké a v malých porcích. Pokud máte stavy zimnice, pálení, vyrážky, tzn. převládá energie ohně, pak je nutný minimální chuťový vjem - vyloučit pikantní, kyselé, slané. Pokud máte pocit, že se „rozpouštíte“, pak může pomoci šálek horké čokolády nebo polévka s výraznou chutí.

Musíte pít dostatek čisté vody. Během této doby nemůžete aktivně komunikovat s lidmi, kteří vás obtěžují. Najděte si příležitost, jak si za každou cenu vytvořit nerušivý prostor. Dovolte všem kolem sebe, aby se chovali, jak chtějí, a starejte se o sebe. Hlavně nepropadejte panice, nebijte se. Protože pokud za přítomnosti fyzických nebo emocionálních příznaků také panikaříte, pak je tělo zatíženo podruhé a děje se to jako bouře v šálku čaje. Vaší spásou je tedy dýchání, čerstvý vzduch, voda, uzemnění, starat se o sebe a nikoho nesoudit a především sebe.

Paralelně s osobními proměnami probíhá v tuto chvíli masivní proměna, proměna fyzické látky bytí v novou kvalitu. Ve Vesmíru nikdy neexistoval svět, ve kterém by fyzickou tkaninou pronikl Bůh, proniklo by božské vědomí. A nyní, poprvé v historii, se zdá, že se vracíme do božského stavu a naše fyzická těla jsou zvenčí obalena, probodávána ohněm svatého ducha – je zde kombinace jemného a hustého v jednom. Z vědeckého hlediska to znamená, že se ze středu galaxie, přes Slunce, poprvé přenášejí na Zemi zásadně nové energie a zákony kvantové fyziky se začaly šířit nejen do mikrosvěta, ale i do běžného života. : „pozorovatel“ svým postojem tvoří událost, síla myšlenky nesrovnatelně vzrostla, stav substance živého biologického objektu závisí na náladě. Těžké energie destruktivních programů nashromážděné po tisíciletí (nenávist mužů k ženám, žen k mužům, rasové, třídní konflikty, strach ze smrti, bolesti a hladu), vzniklé po tisíciletí na Zemi, byly zaznamenány v astrálním poli planety. a tedy v našich tělech . S každou sluneční erupcí se tyto energie stávají neslučitelné se životem a aktivně se transformují prostřednictvím našich těl. Proto ti, kteří mají vyrovnané osobní problémy, mohou pronikavě pociťovat proměnu planety samotné. To vše je vyjádřeno příznaky aktivace epifýzy - závratě

skoky ve vzrušivosti a prostrace, "alergická" rýma a slzení, bolest na nečekaných místech těla.

Úžasný zázrak stvoření člověka ve hmotě spočívá v tom, že jeho fyzické tělo je zároveň vesmírným tělem a všechny naše endokrinní orgány, všechny naše systémy, které jsou přímo spojeny s hormony, jsou portály do jiných dimenzí. Proto v době, kdy se ve vašem těle aktivují kosmické proudy, se největší rázová vlna dostává do orgánů, které jsou zodpovědné za hormonální zásobení, a to: četná centra hlavy (hypotalamus, hypofýza), nadledvinky, vaječníky, slezina, slinivka , játra, ledviny. Proto se ukazuje, že fyzicky zažíváme nejrůznější nepříjemné příznaky. Ale už nejsou spojeny s nějakými vašimi osobními lekcemi nebo chybami, ale prostě se silným pohybem energií, který je pro tělo neobvyklý. Probíhající přeměnu podporuje i vysoká sluneční aktivita. Energie přicházející ze Slunce nyní jsou energiemi lásky, energiemi harmonizace. Jsou neslučitelné s předchozími energiemi na planetě a tělo se na ně jen těžko adaptuje. Pochopte - LÁSKA je kreativní energie, a ne jen něco dobrého a dobrého - to je jen část. Láska může být také destruktivní, aby vytvořila něco nového!

Častou otázkou je, proč většina lidí onemocní? Každý onemocní, ale jinak. Ti lidé, kteří ještě nejsou probuzení, jsou jednoduše imunní vůči vysokým frekvencím a jejich nemoci jsou „běžnější“. Pokud jste již začali pracovat sami se sebou, pokud jste začali své vědomí osvobozovat od stereotypů, pokud jste se začali snažit dívat na lidi moudřeji a laskavěji, pokud jste se naučili odpouštět, pak vaše buňky vyzařují úplně jiný energie než buňky toho člověka, který si užívá drby sousedů. A vaše biologie přitahuje vysoké frekvence jako magnet. Ale protože, opakuji, mnoho předchozích bloků a emočního utrpení se nahromadilo ve všech tělech, je to pro vás fyzicky těžké a čím více se budete bránit a neuvolníte se, tím to pro vás bude těžší a bolestivější.

Dobrou zprávou je, že síla sebeprogramování se zvyšuje úměrně s příchodem nových energií, proto tím, že zůstanete v klidu a důvěřujete životu, značně usnadňujete proces transformace a obnovy tělesných buněk. Nejjednodušší způsob, jak zažít nepříjemné stavy, je co nejvíce se uvolnit a říci: „Nechte vše plynout tím nejjednodušším a nejsnadnějším způsobem. Umožňuji, aby všechny procesy probíhaly s nejvyšším přínosem pro mě a pro všechny.

Pamatujte, že nejste sami. Každý z nás má obrovský podpůrný tým – tým vyšších a subtilních bytostí, které mají velký zájem na tom, aby bylo s naším tělem vše v pořádku, abychom byli co nejvíce vyrovnaní. Nikdy nedovolí, aby něco, o čem je známo, bylo destruktivní pro vaše tělo. Pokud je vám to velmi nepříjemné, požádejte o pomoc strážné anděly a vaše Vyšší síly. Čekají jen na naše požadavky, protože všichni jsme jedno. Možností uplatnění je mnoho, vyberte si tu svou. Když používáme Sílu mluveného slova, ovlivňujeme buňky našeho těla. Neměli byste žádat o „uzdravení“, ale o klid a víru v sebe sama, protože pouze VÁŠ EMOČNÍ STAV MŮŽE ZMÍNIT bolestivé příznaky.

V tuto chvíli je velmi důležité své tělo milovat, poděkovat mu. Musíte pochopit, že buňky těla se bojí, protože takové záření dostávají poprvé. Spolu se zintenzivněním toku energie dochází i ke zvýšení citlivosti našeho těla, a to nejen na vnější vlivy, ale i na naše myšlenky. Tělo je inteligentní, nejmenší částice jsou inteligentní, můžete mluvit se vším, včetně buněk těla. Tyto informace zatím nejsou k dispozici ve velkém množství, ale mnozí to již cítí a uvědomují si. Tak tomu věřte a mluvte se svým tělem. Účinek je kolosální, když řeknete: "Milé tělo, uklidni se, žijeme to s tebou, dýchejme zhluboka." Můžete přesvědčit buňky svého těla, aby aktuální proces vnímaly nikoli jako šokovou terapii, ale jako intenzivní tělesnou výchovu, vysvětlete jim, že žádná katastrofa se nekoná, jen je potřeba se přizpůsobit novým božským energiím. A odpočívejte více - neplánujte v takovém stav věcí, neřídit, dovolit si přes den spát.

Je těžké dávat obecná doporučení, protože každý je velmi individuální. Zdá se, že se pozorujete: jak se v tuto chvíli cítíte, co se s vámi děje... Vstupujeme do éry, kdy se vše děje mnohem snadněji, stačí si vybrat a důvěřovat své povaze.

Nejdůležitější je udržet si pocit, že je s námi všechno v pořádku, protože každá myšlenka na úzkost a strach vytváří hráz, která brání nové energii, aby vámi snadno proudila. Žehnej všemu, co se ti stane, a věz, že jsi v jemných rukou Stvořitele nebo Matky světa. A protože každý z vás v sobě nosí kousek Boha, hluboko ve svém srdci to všechno víte.

Všichni se rodí jako lidé. Člověk je božský koktejl energie, organických látek, "rádiový přijímač - mozek", "protilehlé" částice světla (plus) a chaosu (mínus) v kombinaci s univerzální energií Lásky. Kdo se stát je soubor energií, příležitostí a omezení zvaný člověk rozhoduje sám za sebe, má jen určitý potenciál zvolit si svou cestu v omezeném koridoru možností svého programu od nízké úrovně destrukce až po vysoké léčivé vibrace stvoření. , změnou vibrací se v průběhu života měníme všichni . Všechny základy jsou zakotveny v našem programu, který buď sami objevíme, nebo ne tak docela a naučíme se jej používat. Ti, kteří se naučili ovládat svůj počítač, jsou šťastní hacker, celý svět mu leží u nohou, ti, kteří jsou služebníky své mysli, žijí podle konvencí, srovnávání, morálka, která s sebou nese hodnocení a dělení na dobré a špatné, dává vzniknout k vnějším válkám - a sám sebe, považuje své priority za pravdivé a někoho jiného za nepravdivé, přičemž se skrze různé scénáře životů uvádí do propasti koloběhu poznání. Milujte se, milujte své blízké, milujte se navzájem, děkujte životu, najděte každý den pocit klidného přijetí všeho, co se děje. Protože pouze naše soustředění, naše nasměrovaná pozornost nám usnadňuje průchod nových energií, včetně všech druhů

včetně zmírnění všech druhů příznaků. A věřte - máte právo žít jinak, snadněji, jednodušeji a kouzelněji...

Poslouchejte sami sebe a začněte znovu, neohlížejte se, vnímejte, nebojte se, experimentujte, hodně štěstí nám všem!

Překlad

http://newsansara.ru/?p=4116

Od Jelenie Verdussa ✨🙏Z fb: Nenechte se vyprovokovat ke strachu a beznaději. Všechno je cíleno jen na to, aby se odvedla pozornost od procesu vašeho vnitřního osvobození a od symbolu tohoto boje - od Kanady. V Kanadě začal proces osvobození lidstva od tisícileté tyranie parazitů. Dělají všechno možné, aby ty lidi zlomili, protože to je první kostička domina. Když se lidem v Kanadě podaří položit ten režim, lidé na celém světě uvidí, že to jde, a že to je v podstatě jednoduché - přestat poslouchat zločinný režim. Ty vlády na celém světě jsou pod stejnou taktovkou, všechny (většina) vlády jsou stejné a propojené, oni jdou proti lidem společnou taktikou. Je trochu nefér, že používají vojenské psycho techniky proti civilnímu obyvatelstvu, ale čím dřív na to přijdete, tím rychleji se toho zbavíme. Hlavními taktikami je strach, překrucování faktů - to dobré je špatné a to špatné je dobré, a za třetí rozdělování lidí na různé tábory, aby se mydlili mezi sebou, přičemž "kouzelník" za vašimi zády dělá kejkle, kterých si nevšimnete. Dříve než se vyděsíte, zpanikaříte a dostanete se do paralýzy strachem, přemýšlejte, co daná informace má způsobit a proč. Všechny předchozí strašáky selhaly, tenhle válečný je zatím nejmocnější, protože je nový, podpořený archivními záběry z různých jiných míst. To ale divák netuší. Zůstává konsternován hrůzou a jako přikovaný se přimyká zpět ke svým"zachráncům", kteří statečně zpoza klávesnic počítačů vyhrožují odvetami. Vidíte ten stejný mechanismus? Vidíte, jak stejně vyděsili obyvatelstvo na začátku roku 2020? A nepřipadá vám ten scénář nápadný? 😀Uklidněte všechny příbuzné, žijte si své životy, udržujte vysoké vibrace a smějte se jim. Bubáka zlikvidujete tím, že se mu vysmějete ❤️Pro toho, kdo chce zvýšit vědomí , změnit DNA, očistit a regenerovat tělo a přitáhne ho "monoatomické vysokovibrační světelný skleněný duchovní kámen"ANDARA, najděte si odkazy na fb nebo internetu. Andary jsou k nalezení v Kalifornii v High Sierra Nevada.  (např. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4934546423262560&id=100001217542633 https://www.facebook.com/andarkyslaskou/posts/127090703160719, https://www.youtube.com/watch?v=tLB46zqtcAc,       

   

Vzestup je tady!

https://www.youtube.com/watch?v=6vmivXzthHY

Opravdu jste připraveni dozvědět se celou pravdu?

ttps://www.youtube.com/watch?v=A7D-eUijj_c

Nyní dochází k intenzivní aktualizace naší DNA

Zdroj: Unsplash.com

Magnetosféra obklopující Zemi je vyplněna částicemi kosmického plazmatu poháněnými silnými slunečními větry pohybujícími se rychlostí přesahující 500 kilometrů za sekundu a několika silnými slunečními erupcemi. Toto všechno tlačí na planetu velkou silou a aktivuje vnitřní jádro a vnější pole planety, což způsobuje posun tektonických desek a vytváří různé povětrnostní podmínky, jako jsou zemětřesení, sopečné erupce, tornáda, deště a záplavy. V souladu s tím se zvyšuje fyzická síla, mentalita a emoce člověka.

Většina lidí na naší planetě v současnosti zažívá a cítí různé symptomy. To je způsobeno intenzivní obnovou DNA, buněčnými záznamy a fungováním nervového systému. Navíc překrývající se portály zvyšují intenzitu. Momentálně jsme na portálu pro příští úplněk, který nastane v neděli 19. prosince a na portálu pro zimní slunovrat.

Brzy vstoupíme na portál příštího retrográdního Merkuru 29. prosince

„Příznaky“ hlášené lidmi po celém světě jsou:

1.) neschopnost v noci spát a přes den si zdřímnout, nebo být velmi ospalý a neustále přes den usínat,

2.) hluboké vyčerpání,

3.) závratě,

4.) nedostatek chuti k jídlu,

5.) úzkost,

6.) rychlý a nepravidelný srdeční tep,

7.) poruchy trávení,

8.) člověk nemá náladu se věnovat běžným každodenním aktivitám nebo koníčkům

Publikováno 18. 12. 2021Autor Inspiraceduše 

Velkou Známou Lidstva Bude Rok 2022.
Adrian Iulian

Rok 2022 gregoriánského kalendáře bude velkým předělem, který oddělí Novou Zemi od Staré Země. Duše vzestupu v této aktuální inkarnaci si budou věčně pamatovat, že zde byly a byly součástí této události. Ukazatel reálného času klepe na naše dveře. Šťastní budou všichni, kteří nešetřili úsilí, aby se sem dostali. Mírní a čistého srdce budou mít konečně příležitost sklízet plody své setby v průběhu času.

Rok 2022 nebude pro všechny stejně dobrý nebo špatný, neboť se plně přizpůsobí každému podle svědomí. Proto bude naprosto normální, že jedna část lidstva dosáhne pozitivních výsledků, zatímco jiná část jen sklízí potíže a problémy. Někteří uvidí otevírat se dveře, zatímco jiní budou mít zavřené dveře přímo před sebou. Připomeňme si zde, že cokoli je přitahováno, bude v souladu s každým vědomím. Zákon přitažlivosti určí vše. Podobenství o Kristu dobře shrnuje, co přijde v roce 2022: „Každému podle jeho skutků“.

Přes obvyklé fňukání, že se nic nemění; že se nic nelepší; že chaos je stále intenzivnější a mnoho dalších příběhů od těch, kteří nemají ani oči, aby viděli, ani uši, aby slyšeli, bude příští rok štědrý pro všechny, kteří se podíleli na vybudování Nové Země. Ti, kdo zaseli pšenici, budou sklízet pšenici. Kdo zasel koukol, bude naopak sklízet ze semen sám. Tolikrát v předchozích textech zde bylo řečeno, že každý si buduje svou vlastní realitu. Proto bychom neměli očekávat, že to za nás udělají ostatní. Přímo tady mezi čtenáři zpráv vidíme tolik plačtivých komentářů, že se nic neděje. Ano, těm, kteří si toho nejsou vědomi, se nic nestane a nedělají nic, aby přispěli ke změnám. Také se říkalo, že změna se vždy děje zevnitř ven a že každý má svůj spínač, který spouští začátek změny. Čekání na někoho, kdo to udělá za vás, je zdroj, který nikdy nepřijde. A tak je výkřik vždy stejný: "mluví, mluví, ale nic se neděje". A pro ty se vlastně nic nestane.

Pojďme se trochu ohlédnout za vším, co zde bylo vyčerpávajícím způsobem vloženo za posledních 8-9 let.

V roce 2010 se změnila časová osa Země. Stará armagedonská linka byla sešrotována a byl stanoven hladký přechod. A to nebyl dar Shora; bylo to díky dostatečnému počtu vtělených duší, které udělaly dost pro to, aby energie dosáhla potřebné úrovně frekvence, která by to umožnila. Tímto způsobem se neuskuteční všechny předchozí předpovědi týkající se konce tohoto cyklu. Alespoň ne podle předpovědi.

V roce 2012 Země plně vstoupila do Fotonového pásu a intenzivní Světlo přicházející z Centrálního Slunce zahájilo posun v energii Země a ve všem, co ji obývá. Tam to začalo. Bylo to od Vodnáře. 4 roky se vše přirozeně přizpůsobovalo, takže tady byl určitý klid.

V roce 2016 začala fáze dekonstrukce. Ano, nemůžete vytvořit nové dílo ve stejném prostoru, aniž byste zbourali starý dům. Vše přišlo v kaskádě a do roku 2018 byla demolice hotová. I když to není možné vidět fyzickýma očima, energeticky se to přesně tak stalo. To je důvod, proč si toho mnozí nevšimnou.

V roce 2019 začalo období rekonstrukce. Po dobu 3 let bylo vše znovu sestavováno a testováno, takže tato etapa Planetárního přechodu může být nyní uzavřena. Nové systémy jsou připraveny k uvedení do provozu. Nic už nebude stínem, než bylo předtím. Rok 2022 tedy bude přelomový. Vše bude označováno jako před nebo po roce 2022. A tak pojďme do tohoto skvělého roku 2022!

ROK RENESANCE! Ano, protože Stará Země bude konečně pohřbena! Na jejím místě se objeví Nová Země. Je zřejmé, že se najde někdo, kdo očekává kouzlo, jako by na Štědrý den vyndal starou pohovku z obýváku a posadil novou. Ne tak docela. Nová Země se objeví a projeví se jako nikdy předtím, ale v pravý čas, protože je to Planeta. Rekonstrukce si skutečně všimne velká část lidstva. Pak budeme mít podmínky pro to, aby se projevily další události. Budou přicházet postupně a jak přijdou, duše, které zdědí Novou Zemi, budou vědět, co se vlastně děje a proč. Bude to také rok bezpodmínečné lásky. Nové pocity, nové emoce a nové chápání všeho. Spolupráce se projeví viditelně. Soutěž selže na všech úrovních, kde se praktikuje. Konečně bude také patrnější čištění a odstranění starého příkazu Země. Jak už někdo řekl: „rok 2023 bude časem, kdy se bude vzpomínat na rok 2022“. Rozhodně skvělý rozdělovač cyklů.

Je normální slyšet někoho říkat, že se to stane až za 200 let nebo za tisíc let. Musíme souhlasit, protože pro 2/3 lidstva budou nové příležitosti teprve dále. Doporučení je NEVSTUPOVAT DO KONFRONTACE v roce 2022.

Pro ty, kteří nejsou na stejné frekvenci, budou potíže. Pomozte tomu, kdo vás o pomoc požádá, a udělejte to s láskou a soucitem. Respektujte omezení ostatních. Ignorujte kritiku a urážky. Pamatujte, že každý je ve frekvenčním pásmu a žádné dvě duše nejsou stejné. Existují skupiny duší s kompatibilním naladěním, ale nikdy na stejné frekvenci. Soucit, bezpodmínečná láska a respekt, nejžádanější položky v roce 2022. Vaše činy určují kvalitu díla, které nyní postavíte.

 

Zdroj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=134329745706664&id=100073889185945

Andrea Svobodová Kerešová : Mimozemské intervence na Zemi – 1. a 2. část

https://www.youtube.com/watch?v=XozrghdqYNY

https://www.youtube.com/watch?v=iEA2xYSVpew

 

Stvořitel o přijetí sebe samého v roce 2022 2 díl

Milníky v roce 2022. Důležitá data s otevřenými energetickými branami. Schopnost samoléčení v roce 2022. Zaměřit se na sebe sama jak to cítíme. Marian a Iva Coufalovi

https://www.youtube.com/watch?v=cEnwNjek_5I


Vánoční zprávy s Kryonem a Alcazarem 2021

Rok 2022 je rokem odhalení

https://www.youtube.com/watch?v=BhZ_P3HRMSY

Ondřej Habr

Rok 2022

Letošnímu roku vládne Jupiter, který vystřídal loňský Saturn. Od jupiterského roku můžeme očekávat témata jako je expanze, zvětšení a zvýraznění dosavadních témat, spravedlnost, ale i vedení lidí, jednoznačnější směřování. Určitě se objeví i výraznější zájem o studium a poznání i potřeby se kontaktovat s lidmi a jejich skupina ze vzdálenějších míst a prostřednictvím vzájemné spolupráce se navzájem obohacovat. Jupiterský rok obecně otevírá velká témata, která často delší dobu už žijeme, nechá je vyvrcholit, vypointovat. Rok Jupitera nás taktéž zve k hostině, vybízí k tomu, abychom přijali to příjemné a zajímavé z života, naučili se s tím zacházet a využít pro sebe a své blízké.

Lze tak definovat jupiterský rok jako období, ve kterém bychom měli rozvíjet společenskou, vzdělanostní a spirituální stránku vlastní osobnosti. Dívejme se na něj jako na čas, jenž jsme dostali k tomu, abychom se rozvíjeli ve všem, co nám bylo dáno a co jsme si v loňském saturnském roce vytvořili, vydobyli a získali na osudu. Pokud jsme se chtěli o něco významného kdy pokusit, pokud máme své vize, nápady, plány a projekty, je dobré s nimi vyjít ven a začít je realizovat, dát najevo o jejich existenci a otevřeně je prezentovat.

Jupiter se bude v roce 22 pohybovat znamením Ryb a Berana, překročí právě mezi Rybami a Beranem onu pomyslnou hranici "začátku" zodiaku. A protože tento proces podstoupí letos celkem tři krát, bude tu trojí možnost se setkat s procesy startu, rozběhu, uvolnění a spontánního projevení se. Zdá se tedy, že 22. rok bude přát uvolnění se od stávajících představ o životním směrování a vtáhne nás do procesů vytváření nových vizí. Je možné, že si i více budeme všímat učitelů, kteří nám vstoupí do života a budeme více poslouchat jejich rad. A že jich bude v začátcích (tranzity Jupiteru přes hrot znamení Berana dopředu) i při uzavírání a ukončování dosavadních představ (zpětný, retrográdní přechod Jupiteru z Berana do Ryb) třeba. Jupiter bude v Rybách, kde tradičně vládne, od začátku roku až do 11. 5., kdy vstoupí do Berana. Pak se 28. 7. v Beranu otočí, 28. 10. se vrátí do Ryb, poslední otočka dopředu nastane 24. 11. a 21. 12. těsně před Slunovratem se Jupiter zase octne v Beranu. Tento jupiterský tanec na pomezí Ryb a Berana nás symbolicky bude navracet k tomu, abychom si víc všímali základních otázek našeho života a jeho fungování. Budeme řešit častěji než kdy jindy svoji roli ve vlastním životě a nejspíš bude i viditelnější a hmatatelnější vše, co pro sebe (ne)uděláme. Bude znát, nakolik se budeme snažit (a umět) řídit si svůj život sami. Vyvstane do poředí i role člověka ve společnosti, přestaneme na ni nahlížet z pozice odpovědnosti za druhé a přestaneme se konečně přespříliš ohlížet na to, zda někomu uškodíme svým jednáním. Orientace bude totiž víc na otázku, kde můžeme pomoci a prospět. Téma učení, vzájemného poznávání (se) bude výrazné.

Saturn bude celý rok ve znamení Vodnáře a bude se pohybovat ve druhé polovině tohoto znamení. I Saturn bude po jistou část roku retrográdní, a sice mezi 4. 6. a 23. 10. Tranzit Saturnu druhým a hlavně třetím dekanem Vodnáře přináší stále ještě intenzivní procesy spojené se společenskými změnami a formováním nových pořádků. Nicméně je znát, že se budou blížit ke konci a tak bude i snazší je pochopit a možná je i uchopit nebo se jim snáze přizpůsobit. Uvědomme si, že saturn ve Vodnáři má chuť experimentovat s pravidly, zásadami a hodnotami. Nejspíš jsme toto dělali v roce 21 a budeme v roce 22 dělat i na osobní rovině. Jen si toho nevšímáme, jak se posunujeme v rámci vlastních procesů a osobních témat k tomu, abychom se (konečně) dovedli v něčem pro nás zásadním kvalifikovaně a se vší odvahou rozhodnout. Ne, nejsme poseroutkové, jen nemáme dost energie k tomu, abychom něco uzavřeli a nebo naopak otevřeli. Společenská rovina je pro naši realizaci v tomto směru jednodušší. Naučili jsme se v roce 21 si definovat postoje a osvojili jsme si základní pravidla ve fungování. Umíme již prohlásit a na veřejnosti deklarovat vlastní hodnoty, víme, jak za nimi stát, poznali jsme i téma kompromisu i záležitosti spojené s koncensem. V roce 22 se po nás již bude chtít, abychom dovedli aktivně se saturnskými tématy pracovat. Na osobní rovině doslova udělat to, co už je delší dobu udělat potřeba. Formalizovat a dát jasnou strukturu tomu, co stejně dávno již běží. Prohlásit, vyslovit nahlas to, co nám pomůže přejít do dalších etap a dimenzí života. Ať se jedná o osobní rozvoj, o vztahy, postoj k podnkání, zájmům, stylu života atd. Na společenské rovině je třeba umět se propojit prostřednictvím myšlenek a vytvářet pevná spojenectví a svazky s lidmi, s nimiž sdílíme společný osud a podobné smýšlení.

Uran bude celý rok procházet znamením Býka především v jeho druhém dekanu. Až do 24. 8. bude postupovat dopředu a přinášet nám nové podněty do života, poté bude postupovat až do konce roku zpětně, retrográdně. Změny, jež jsou Uranu přisuzovány, se dějí až sekundárně, právě na základě setkávání a protínání se našich vizí se skutečností. Během prvního čtvrtletí Uran definitivně vstupuje do kauzálního těla (dotkl se jeho hranic ve druhé polovině srpna roku 21), což znamená, že vyšší vize, představy a plány se začínají promítat a uskutečňovat, na sebe navazovat a řetězit se. Požadavky na změnu vztahu k realitě, materii, uskutečňování záležitostí nejsou již jen nahodilými výkřiky a izolovanými projevy, ale začínají být většinovou společností přijímány. Jak jinak než uransky, tedy na jedné straně s vírou a nadšením, na druhé straně se znechucením a odmítáním.

Neptun, planeta spojená s kolektivním duchem, propojením na neosobní rovině, ale také s procesy v podvědomí a nevědomí, bude celý rok ve svém "vlastním" znamení, v Rybách. Bude v období 28. 6. - 4. 12. retrográdní a její doménou bude třetí dekan znamení. Rybí Neptun přináší na společenské rovině hluboká témata, vede kolektivní myšlení až do extrémních projevů. Ty tak vedou do téměř absolutního rozkladu idejí a ideologií až k jednotlivostem, které v podobě zpochybnění základních pravd a myšlenek stavějí do zásadních rozporů. Pracujeme s tématy víry a nevíry, objevují se jako reakce ve zpochybnění konspirační teorie. A vše je to v pořádku, protože se tak lidská společnost znovu vrací ke kořenům v oblasti doktrín a zbyvuje se tak všeho neautentického a falešného. Propojení každého s každým prostřednictvím moderních technologií také přináší své ovoce a my jsme nuceni na tyto možnost a fakta reagovat a jim přizpůsobit fungování společnosti. Rovněž se formují nové myšlenky a na celosvětové úrovni i nové vize, podobně jak tomu bylo před 150 lety, kdy byl naposledy Neptun ve znamení Ryb. Nicméně se jedná o procesy tak komplexní a tak pomalé, že jako jedinci máme velmi omezené šance do nich vstupovat jinak než pozorovatelé. Ale i tak pozorujme a nebuďme pasivní.

Pluto se pohybuje již od roku 2008 znamením Kozoroha, letos již na jeho posledních stupních. V době 29. 4. - 8. 10. bude retrográdní. Kozoroží Pluto se zabývá tématy zásadními a podstatnými. Řeší doslova to, na čem stojí naše civilizace. V Kozorohu je to především téma zdrojů, energií, praktického směřování. Pod tlakem nutnosti, tuto krizi jsme si samozřejmě vytvořili autonomně sami, tak trochu špásujeme se zdroji a hledáme správný postoj k praktickému využití surovin. Ještě nevím, co bude dobré a jaké zdroje vhodně využijeme, nicméně v honbě za kvalitními možnostmi převracíme zejména v posledních letech, kdy je Pluto ve třetím dekanu Kozoroha planetu a společnosti na ní doslova naruby. Na osobní rovině v nás kozoroží Pluto vytváří jasné a transparentní postoje ... a nebo velký odpor k nim, jak aktivní tím, že bojujeme nesmyslně proti tomu, co se stejně stane, tak pasivně v momentech, kdy zavíráme oči před některými projevy a podněty přicházejícími z okolí, jež se nám nehodí do krámu.

Osa lunárních uzlů se bude promítat do znamení Býka a Štíra, půjde tedy o hodně. Uzly budou přihrávat situace z oblasti hodnot, kvality života, ale i sebehodnoty a uvědomění si (vlastní) prospěšnosti.

Bod Lilith bude od začátku roku v Blížencích, a to až do 15.4., kdy vstoupí do Raka. Račí Lilith nás nasměruje k konfliktním místům, jež prožíváme v citové oblasti a citovém životě. Řadě z nás se otevřou pro nás nepříjemnými způsoby témata domova a jeho kvalitní existence v podobě ukotvení, mateřství a vztahu k němu. Budou po nás vyžadovány reakce a progresivní přístupy, jež budou kompenzovat smutek, vykořeněnost, odmítání toho základního. Pravděpodobně se na společenské rovině objeví témata porodnosti a další zprostředkované záležitosti související jak s rodinou, tak sociální oblastí.

Jako příznivý aspekt můžeme vidět Jupiter v konjunkci s Neptunem 12. 4. ve znamení Ryb. Tak jak Jupiter představuje rozumovou, Neptun zase spirituální navigaci. Datum přesné konjunkce tak může být výrazným mezníkem v našich životech a celé delší období cca od března do května přelomovým. Bude se tu rodit náš nový svět, ve kterém budeme dále žít a tak bude jistě důležité, jak si jej nastavíme. Čemu budeme věřit a v myšlenkách s k tomu obracet, v činech se opírat a ve vizích se vymezovat. Bude záležet na tom, jak si vše naplánujeme, v dalších dnech a měsících se podle toho budeme chovat i v praktické sféře života.

Nejspíš tím správným okamžikem projevení odvahy bude začátek května a konkrétně 4. 5., kdy se Jupiter dostane do sextilu s Plutem. V našem soukromém i tom velké světě se projeví síly, které byly dlouho očekávány (na každém z nás nechme, zda s nadějemi či obavami) a jež bude nutno pochopit, porozumět jejim projevům, zpracovat jejich dopady a zajistit ve finále, aby síly pracovaly pro nás a ne my na ně. Nečekejme překvapivé objevy a ani zásadní společenské převraty, ve velké míře bude již jen potvrzeno a konstatováno to, co delší dobu běží. Naše role ale bude zásadní. Bude potřeba dané procesy a stav přijmout, odmítnou a nebo podat silný návrh na modifikaci (změnu) pravidel. Na podzim bude ještě možný reparát a na společné rovině dojde ještě k vysvětlením a úpravám.

Kvadratura Saturnu ve Vodnáři s Uranem v Býku se pokusí uskutečnit po loňsku ještě jednou. Znáte to, Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znova. Třikrát se loni obě planety dostaly do vzájemného rozporu a z jejich konfliktu těžily zejména ty síly v nás i ve světě, jež se potřebovaly vymezi, vyhranit, definovat a projevit na úkor stávajícíh poměrů a dosavadního řádu běhu věcí. Na osobní rovině jsme se tak jen obtížně zbavovali strachů v různých oblastech života, jež se nám na základě nepříznivé a doslova tísnivé společenské situace promítaly na duši a do mysli. Možná jsme tak zjistili, že řada problémů sedí primárně v naší hlavě nebo srdci a odráží se tak nechtěně v každém z našich projevů do světa okolo nás. Na společenké rovině tento aspekt ukazoval na nezralé a nerozumné experimentování se společností jako takovou. Letos ale k přesné kvadratuře Uran - Saturn nedojde, planety se k sobě přiblíží na přibližně půl stupně 8. 10. a pak se postupně začnou oddalovat. Přesto říjen bude v tomto směru komplikovaný a teprve jeho konec a začátek listopadu přijdou s obraty k lepšímu. Letošní propojení Uranu se Saturnem přináší poselství ve smyslu porozumění tomu, co probíhalo v roce 21, poučení v tom, že nebudeme opakovat staré chyby a v naději, že pokud vykonáme patřičné úkoly a podnikneme jisté kroky, to, co nechceme, se už nevrátí.

Věřme, že vždy porozumíme tomu, co se po nás v dané okamžiky chce a že budeme umět tu správnou věc udělat. Na tom stojí naše naděje pro rok 2022. Přejme si, aby byl pro nás příznivý, radostný a úspěšný pro rozvoj.

HOROSKOPY 2022

Věra Várady, Předpověď na rok 2022
https://www.youtube.com/watch?v=9opQ_q7B7G4&t=22s

Celoroční horoskop pro rok 2022 - Rok léčení rodu a osvobození

https://www.youtube.com/watch?v=kuH3k8RH0dQ


Richard Stříbrný, Předpověď na rok 2022

https://www.youtube.com/watch?v=rrYDR-Xkfjs


Alita Zaurak: Astrologická predikce roku 2022

https://www.youtube.com/watch?v=ur82spkvs0A


Ondřej Habr: Předpověď na rok 2022 - současná krize otevírá vrátka rozdělení společnosti

https://www.youtube.com/watch?v=Bcd6DB5_rwc


Věra Šourková, Co nám přinese rok 2022

https://www.youtube.com/watch?v=YkaIrIs-sgM


Jaký bude rok 2022? Nový numerologický rok Šestka vnese zklidnění

https://www.kartarkysvetla.cz/clanky/znameni-horoskopu/jaky-bude-rok-2022-novy-numerologicky-rok-sestka-vnese-zklidneni/?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=VP+%7c+RTG+365+%7c+KR+%7c+Jaky+bude+rok+2022?&utm_content=Vsichni+365&utm_term=

Horoskopy na rok 2022 pro všechna znamení  Daniela Hannah

https://www.astrokarty.cz/horoskopy-na-rok-2022/

Astrohled-čínský horoskop 2022

https://www.astrohled.cz/clanky/velky-cinsky-rocni-horoskop-20222023/

Vstupujeme do čínského roku Tygra: Co přinese vašemu znamení?

https://www.ireceptar.cz/zdravi/cinsky-horoskop-2022-30001225.html

Horoskopy na rok 2022 pro všechna znamení:

https://www.astrokarty.cz/horoskopy-na-rok-2022/

na měsíc listopad 2021 pro jednotlivá znamení naleznete na mých stránkách:

https://www.astrokarty.cz/horoskopy-na-listopad-2021/

prosinec 2021

https://www.astrokarty.cz/horoskopy-na-prosinec-2021/

Astrolog Věra Šourková

Co nám přinese rok 2022?

Pomalu připravuji textík o astrologickém náhledu na rok 2022. Vládcem roku je Jupiter, jež bude část roku ve vodním znamení Ryb (do 11.5.2022 a poté od 28.10.do 20.12. 2022)- nejvyšší touhou Jupitera v Rybách je žít "Království nebeské" zde na Zemi. V období od 11.5. do 28.10.bude Jupiter procházet ohnivým znamením Berana- nejvyšší touhou Jupitera v Beranu je žít život dle sebe sama, nikoli dle diktátu druhých. Od 28.7.do 24.11.bude Jupiter retrográdní. Z důležitých aspektů, které Jupiter v následném roce vytvoří je konjunkce s Neptunem v Rybách (v dubnu), sextil s Uranem v Býku (v únoru), sextil s Plutem v Kozorohu (v květnu)

Jupiter symbolizuje hledání životního smyslu a víry, je to v podstatě velice optimistický a veselý "chlapík" (v mytologii odpovídá Diovi, nejvyššímu vládci Olympu jež proslul nejen svou laskavostí ale také četnými milostnými avantýrami), tam, kde máme v horoskopu narození Jupitera tam hledáme štěstí, víru, naději, ale také spravedlnost, jde tu o dodržování etiky a mravnosti - stínová či "nezpracovaná" stránka Jupitera je o plýtvání, přehánění, lenost, oddávání se iluzím, pasivitě a náruživým touhám - především jde o hledání správné míry.

Zeus jakožto nejvyšší božstvo Olympu nám posílá posleství, že my sami si můžeme nasadit "královskou korunu", abychom se stali ušlechtilými vládci a tvůrci vlastních životů

Jupiter v Rybách roste a vyvíjí se skrze duchovní aspekty života, je to metafyzik, pokorný a přijímající, má neotřesitelnou víru v krásu a dobrotu Vesmíru, Boha, miluje mystická dobrodružství, klid, mír a harmonické vazby s blízkými. Nejdůležitější je pro něho víra - víra v moudrost Vesmíru a v Boží ochranu. Pokud víru ztrácí propadá frustraci, lhostejnosti, depresím a je snadno manipulovatelný. Jupiter v Rybách potřebuje žít v "čistých vodách", proto je třeba obnovit či upevnit morální zásady, naladit se na ty nejčistší a nejvyšší duchovní zdroje, pročistit své emoce.

Jupiter se spojuje v konjunkci s Neptunem v Rybách což je aspekt transcedence, duchovního a spirituálního vývoje, touha vytvořit "ráj na zemi". Negativní stranou tohoto aspektu je stavění vzdušných zámků, snadné podléhání klamům a sebeklamům, snadné podlehnutí "davové sugesci, hypnóze" , je třeba se vyhnout "falešným prorokům", jež na nás mohou působit nejen z oblasti duchovní, ale především z oblasti médií a politiky. Jupiter vládne taktéž oblasti vyššího vzdělání a práva.

Největší nadějí na úspěch slibuje skok do neznáma a do nejistoty - je třeba se spoléhat na spirituální ukazatele - co nám nyní nejvíce škodí je nedostatek důvěry a pocit, že se nemůžeme na nic a na nikoho spolehnout, škodí také nekritická idealizace ,lehkomyslné přehánění -nerealistické plány započaté v roce 2009 mohou skončit zklamáním (cyklus Jupiter/Neptun se započal v roce 2009). Je třeba nechat se ve správnou chvíli vést instinktem - skutečné blaho spočívá ve schopnosti spočinout v každém prožívaném okamžiku a mít z něj potěšení.

To, jak nyní bude naše životní realita vypadat závisí na naší schopnosti naslouchat své intuici, která nám ukáže co je pravdivé a co je falešné, co je pravda a co je lež, pomůže nám rozeznat to, co nás povede ke spáse od toho, co by nás dovedlo ke zkáze.

Důležitá je také v tomto roce víra v Boží ochranu - díky ní se v našem životě mohou odehrát mnohá požehnání.

Jupiter v Beranu - růst v této fázi přichází skrze činnost, Jupiter v Beranu přináší nadšení, dychtivost, (pozor na aroganci), víru v to, že život se o ty, co ho žijí postará - je to spontánní důvěra v život, důvěra v právo žít život po svém a nikoli dle diktátu druhých. Jupiter v Beranu má svůj pohled upřený vpřed, potřebuje aktivní práci, pohyb, cestování

V období v němž bude Jupiter v Rybách nám pocity štěstí a smysluplnosti přinese duchovní práce, kontakt s vlastní Duší, víra, meditace, pobyt uprostřed přírody, uvědomování si toho, že za fyzickým a materiálním světem, existuje i svět pro naše oči "neviditelný", svět, který překračuje známé hranice. Pomáhá také pasivně přijímané i aktivně prováděné umění, tvůrčí a umělecká činnost, vnímání krásy. Zesiluje se citlivost, soucit, intuitivní vnímání.

V období v němž bude Jupiter procházet znamením Berana nám pocit štěstí a smysl přinese aktivní chování a jednání, sebedůvěra, pohyb, samostatné jednání, schopnost se postavit za sebe sama a vyjádřit svůj vlastní názor.

V tomto roce tedy Jupiter přináší velkou podporu Rybám (a také dalším dvěma vodním znamením Rakům a Štírům a do určité míry i Býkům a Kozorohům) a v době kdy bude procházet Beranem, samozřejmě i Beranům a také dalším dvěma ohnivým znamením, Lvům a Střelcům a do určité míry i Blížencům a Vodnářům.

V období kdy Jupiter vytváří konjunkci s Neptunem mohou jak Ryby tak Střelci jimž Jupiter vládne prožívat "Boží zázraky", či naopak mohou propadnout nějaké iluzi a klamu (záleží na vývoji osobnosti a schopnosti používat intuici a zároveň být i dobře zakotven v realitě)

Aspekt Jupiter sextil Uran přináší možnost změny pesrspektivy, obecně možnost změnit úhel pohledu , osvobodit se od něčeho omezujícího, změny ve vývoji, duchovní odvahu (odvážnému štěstí přeje) - pro nás pro všechny, ale především pro Střelce, Ryby, Vodnáře a Býky

Aspekt Jupiter sextil Pluto přináší hledání hlubokého smyslu žití transformaci, možnost dosáhnout celistvosti, a také zesiluje smysl pro spravedlnost - možnost transformace se týká nás všech, tento aspekt podporuje zejména Střelce, Ryby, Štíry a Kozorohy

V roce 2022 Saturn stále prochází skrze Vodnáře který nám přináší určité zkoušky v osvobozování se (nakolik je člověk schopen být svobodný), dále přináší praktický idealismus, poznání toho, že vykoupení existuje - pro to, abychom se osvobodili od toho, co nás skutečně omezuje je třeba zjistit, co to bylo v naší minulosti, co nám brání spojit se se souhlasným proudem emocí nebo tento proud udržet- protože to je pravou příčinou našicich potíží při hledání svobody. Také je třeba uvědomit si svá práva, své místo ve světě.

Saturn pomáhá "dát si svůj život do pořádku a ukotvit se v realitě" nám všem zejména však Vodnářům, Lvům, Býkům a Štírům -a také Vahám a Blížencům a do určité míry i Beranům a Střelcům

Chiron n nadále pokračuje ve své pouti skrze Berana, Uran skrze znamení Býka, Neptun jde skrze Ryby, Pluto skrze Kozoroha, Prozerpina je stále ve znamení Štíra. Lilit se na počátku roku nachází v Blížencích, 15.4.vstupuje do znamení Raka. Selena je na počátku roku ještě v Kozorohu, 14.2.vstupuje do Vodnáře a od 15.9. do Ryb . O těchto vlivech si povíme příště


V roce 2022 se změní rychlost světla i postavení planet, předpověděli věštci

https://www.dotyk.cz/magazin/predpoved-2022-vesmir-30001220.html


Nový věk pomalu ukazuje své tváře, začněte se přizpůsobovat

https://www.youtube.com/watch?v=Rr69wZJ4rRo

Zázraky se dějí /z fb· 

Dobré pocity a kouzlo.

Víte o tom, že si můžete dobré pocity přivolat?

Cítíte se v poslední době, jak na horské dráze, jednou nahoře jednou dole? Když máte špatnou náladu, funguje na to kouzlo k přivolání radosti.

Řekněte nahlas:"Volám dobré pocity. Volám radost, štěstí, lásku, vděčnost. Obklopte mě svou vibrací uvnitř i navenek. Ať se cítím dobře. Moc děkuji." Pro silnější účinek můžete opakovat i několikrát za sebou.

A vnímejte, jak se pocity pomalu proměňují, těžší energie se rozplývají a začnete se cítit lehce, uvolněně a postupně ucítíte i pocity radosti.

Když je nejvyšší síla ve Vesmíru Láska a Vděčnost, Když Vesmír je Bohem, povolejte Božské vibrace a obalte se Láskou a Vděčností. Řekněte si nadechuji Dobro, vydechuji Dobro.

Víte, jak je to s vanilkovými rohlíčky, proč se obalují ve vanilkovém cukru? Přitahují na talíři jako magnet a málokdo jim odolá. Jsou přímo k nakousnutí, sladcí a úchvatně se rozplývají na jazyku. Ach ten pocit radosti, lásky, štěstí a vděčnosti. Rohlíčky jsou taková symbolika vlnek vibrací nahoru a dolů. Užijte si je a hlavně si nevyčítejte trošku těch sladkostí. Vždyť život je fajn, když si ho umíme vychutnat, užít i úžasně osladit.

Přeji vám krásné, klidné a pohodové prožití vánočních svátků.

S láskou a vděčností Milena.

 

Teď právě prožíváme proměnu lidstva

Rozhovor s Dr. Staňkem o současných pohnutkách společnosti

https://youtu.be/DoDCkJTmOS0

 

Budoucnost není určena, netvoří se světovými vládci, ale námi Tlak okolního prostředí člověka energeticky stlačuje do hrášku, uvádí do stresového stavu, potlačuje vůli a vynucuje si dělat to, co se navrhuje. Informační proud odvádí člověka z vnitřního centra k hrám vnější úrovně. Vnější svět se stává realističtějším a důležitějším, než ten vnitřní. A v tom také spočívá naše neštěstí. Kvůli vštípenému nebezpečí se díváme do vnějšího a přiživujeme svými emocemi neradostné obrazy budoucnosti, které nám předkládají schopní programátoři. Sami dobrovolně, aniž bychom si to uvědomovali, vytváříme neradostnou budoucnost pro sebe i pro své děti. Jak? Obrazy, které se nám předkládají. Kolik informací teče do sítě o čipování, o roce 2030, o povinných očkovacích pasech… Kdyby to mohli udělat sami, udělali by to tiše a perfektně, nikdo by nepochopil, co se stalo. Ale potřebují zdroj, a to je naše energie. A tehdy pod dojmem, že unikla informace, posílají do sítě obrazy strašné budoucnosti, která prostý lid čeká. Lid se začíná bát, vůle se ztrácí. Lid začíná den po dni přehrávat tyto obrazy v hlavě a přiživuje je svou životní energií a velmi silným prožíváním, jako by se to již stalo. A když si miliony lidí představují ve své fantazii stejný obraz, právě tím jej vytvářejí. Právě tak se materializuje to požadované. Zpočátku se obraz vytváří v hlavě. Potom se sytí silnými emocemi a posiluje se působením energie, z mentální ideje se mění v realitu. Jakou realitu vytváříme svými myšlenkami a pocity my? Jaké obrazy se nyní nacházejí v naší hlavě? O čem přemýšlíme, v jakých stavech prožíváme větší část života? Budoucnost není předem určena. Má mnoho možností projevu. Nevytvářejí ji světoví vládci, ale my. Každý z nás. Kdyby to mohli udělat sami, udělali by to dávno. To si pamatujme. Dokud má člověk svobodnou vůli, dokud je vědomý, dokud žije ve stavu Tvůrce, nelze jej utlačit, nelze mu vnutit to, co není ochoten přijmout. Rok 2021 a 2022 jsou v životě pozemšťanů rozhodující. Jestli se větší část Země dokáže sjednotit v tvorbě světlých obrazů šťastné budoucnosti pro naši planetu, právě k tomu dojdeme. Máme přestat činit vnější svět reálným a pochopit, že vše se tvoří zevnitř. Realita je projekce našeho vnitřního světa. Začít vědomě vytvářet silné světlé obrazy, prožívat vznešené city, přestat číst zprávy, kterými se snaží nás vystrašit. Pamatujme si, že to všechno jsou pasti. Ve srovnání s naší božskou vnitřní silou jsou ničím. Navrhuji každý večer a každé ráno meditovat na vytvoření mocného obrazu kvetoucí planety, kde lidé žijí v jednotě, jsou svobodní a zdraví. Hranice jsou otevřené, lidé jsou šťastní a žijí v míru. Vanga řekla: „Ti, kdo budou s Bohem a budou v transu, těch se žádné neštěstí nedotkne.“ Trans je právě schopnost meditativně se spojovat s touženou budoucností nehledě na tlak vnějšího prostředí. Žijme již nyní v nové, světlé skutečnosti. Na jaře příštího roku se již mnozí začnou měnit k lepšímu, ale o to se nyní každý z nás musí nyní snažit. Přestaňme si myslet, že na nás nic nezávisí. Přepněme se na tvůrčí energie. Manifestujme pro lidstvo svobodnou a krásnou budoucnost. Nyní prožíváme moment zrození nového světa. Dávné předpovědi se také shodují v tom, že změny nepřicházejí od vlády, ale od lidí. Právě prostí lidé si vzpomenou na svou božskou podstatu a probudí se a začnou jednat nikoli na komerční úrovni, ale na úrovni duchovní. A to bude mít zcela jistě pozitivní následky pro celý svět. Nyní je čas přestavby našeho světonázoru a životních priorit. Nyní pro každého člověka musí přijít na první místo otázka duchovní očisty a proměnění. Je experimentálně dokázáno, že jestli na místo krutých vojenských aktivit přijde člověk, který bude šířit energii lásky, konflikt se mírní. Co nyní kolem sebe šíříme my? Lásku, nebo nenávist? Strach, nebo tvoření? Mír, nebo konflikty? Sjednocení, nebo rozdělení? Podle toho vytváříme právě takovou realitu. Přeji si, abychom všichni uslyšeli svou Duši, která nyní zahořela v naší hrudi, protože jsme se právě dotkli toho Důležitého a začali jsme vědomě formovat novou světlou budoucnost pro sebe, své rodiny a pro celou společnost. Obraz budoucnosti je v našich rukou. Text publikovaný ruským nakladatelstvím Kultura dne 23.12.2021 prostřednictvím WhatsApp

Inspirala  · 

SOUČASNÉ ENERGETICKÉ VÝBOJE NA ZEMI

Co se ted právě děje, může být pro mnoho z nás velmi náročné.

Na mnoha místech, nejčastěji na silových místech, dochází k energetickým erupcím.

Silné proudy energie proudí obrovskou rychlostí ze země, a na ně se v protisměru napojují energetické proudy z vesmíru, načež tyto proudy spolu kolabují a vytváří kruhové energetické vlny, které se jako energetické tsunami-vlny rychle rozšiřují po povrchu Země.

Zasahuje nás to různě, v různý čas a různě silně, ale nejspíš to zažije opakovaně každý.

Propojujme se se Zemí, pobývejme co nejvíce v přírodě, často odpočívejme a dávejme pozor na své emoce. .

Chce to KLID, STABILITU, PŘIJETÍ a LÁSKYPLNOST.

Od konce prosince a v lednu se to bude postupně utišovat.

Tento proces souvisí s uvolňováním a transformací nashromážděné energie na Zemi, jenž byla vytvořena prostřednictvím velkých transformačních procesů jejich obyvatel za posledních 30 let.

Také jsou avizovány v posledních dnech silné sluneční bouře na té straně Slunce otočené směrem k Zemi, máme před úplňkem (19.12.2021) a před Slunovratem 💫.

Nastavují se nové parametry pro život na Zemi. Takový proces samozřejmě netrvá den, ale týdny.

A právě v těchto dnech to nabírá na obrátkách.

12.12.2021. Proplujme Slunovratem v laskavosti.

https://www.youtube.com/watch?v=O_fg5yvfwok

důležité video, o tom, čím procházíme, proč, co se děje a bude dít…..v dalších dnech

Taisha Tauma: Mimořádné poselství duchů pro aktuální situaci

https://www.youtube.com/watch?v=aT48TQ-ayOU

Agelika Mrázková : FB PŘEJI VŠEM STABILNÍ STŘED
        A STŘEŽME SVOJI ENERGII


Už můžete cítit energie spojené s otevřením portálu 12:12. 
 Probíhá intenzivní transformace DNA, jak postupujeme ve struktuře krystalického těla kupředu.
S tím samozřejmě spojená silná zimnice, se studenými končetinami, ale bez horečky,  -příznaky ascendentní chřipky,-krvácení do očí nebo zánět spojivek,-zvonění v uších,- těžké bolest očí a krku, -únava, -závratě, -bolest nad srdcem – příznaky podobné angíně se mohou opakovat. 
Ti, kteří jsou již napřed, budou mít v noci stále menší chuť k jídlu a hluboký spánek, a kdo se probudí,je vítán v klubu 3 za úsvitu.  Očekávají se živé sny a stále aktivnější kontakt.  S otevřením portálu se silně posuneme a ve 12:21přejdeme na Kristův portál, na který bude dohlížet Ježíš a archanděl GabrielDo té doby se očekává zintenzivnění čistících procesů, protože to je pro vzestup zásadní.
Jezte hodně a hodně sladké vody, hodně rostlinné stravy, pohybujte se co nejvíce venku v přírodě.
Relaxujte, jak si vaše tělo přeje, a..
Nesledujte děsivé zprávy v médiích!!!Protože jejich cílem je přitáhnout ty dole, držet svou energii na dně, aby Tvůj vzestup nenastal.
Vědomě se od nich odvracejte!! Nedávejte jim energii, protože tam, kam se soustředíte, to živíte-to roste!!!

Ív Kejzlarová Ešmírová

Prosvětluji Vaši tmu 12.12.- 21.12. 2021

Připrav se na velké změny, přichází okamžik , který si tvá Duše vybrala před narozením, měníš se a vše s tebou, u některých se měni i DNA. Máte za sebou těžké dny , měsice, byli jste zkoušeni, jak moc jste schopni změnit své vibrace, jak moc jste schopni postoupit. Mnoho Duši stálo frontu, aby těmito energiemi prošlo, je jedno kolik Vám je, každý tuto transformaci prožívá. Pokud Vesmír věděl a ví, že můžete a přišli jste sem s úkolem postoupit do vyššich vibrací, o to vic procházite růstem a změnou DNA a mnohdy procházíte složitými a těžkymi situacemi, protože Vesmír Vás posouvá výš. Až budete citit , že už nemůžete, věřte , že Vaše Duše stála frontu a musela projít mnoha zkouškami, aby jste se do této doby mohli narodit a zažít vzestup a svou proměnu. Někdo pocíti méně, někdo více. Nastane spojení lidi s vyššimi vibracemi, budou moci měnit svět, z Vašich životů se oddělí ty, který do nich nepatři. Nyni uź nic nezměníte, jen tiše pozorujte co se kolem Vás děje. Pusťte zlobu, výčitky a do srdce dovolte vstoupit lásce.

s láskou ív

Ív Kejzlarová Ešmírová

Prosvětlují Vaší tmu

Afirmace pro vnitřní změnu která právě přichází

10.12.- 21.12.2021

Doporučuji si ji přečíst nahlas,  napsat, nakreslit , zvibrujete tak její energiii.
ZDE UŽ PRO VÁS

Jsem Láska, ano jsem Láska a přijímám s pokorou paprsky lásky na všech úrovních. Miluji a jsem milován , milována. Vím UŽ, ŽE MILOVAT vyžaduje odvahu, ale také naplnění a štěstí. Vím, že můj život je o rovnováze a vděčnosti, vím už že nic není samozřejmostí a já s pokorou přijímám všechny výzvy, nové začátky a otevírám květ svého poznání. Cítím své kořeny spojení se svými předky a odpouštím jim v lásce, světle a čistotě tak abych mohl, mohla s lehkostí kráčet svým vlastním životem, opouštím všechny jejich vzorce a cesty. Přede mnou se otevírá posvátný lotosový květ , který mi v bolesti dá útěchu, ve strachu sílu a ukáže cestu a směr mého srdce.

s láskou ív

 

 Angelika Mrázová

Podstatné sdïlení od Alice

Další osvětlení různých symptomů

U každého jinak není jedince kterého se to netýká

DRŽME SE

Vážená rodino, je to již dlouho, co jsem s vámi sdílel graf Schumannovy rezonance, protože s tak velkým nárůstem horních frekvencí jsme nebyli vždy v kompatibilním frekvenčním rozsahu a pak jsme se naladili na vyšší frekvenci. Pro snazší pochopení: představte si, že existují dvě rádiové frekvence, přičemž ta, která zní hlasitěji, se stává dominantní a magnetizuje nás směrem k ní, takže druhá „zmizí“ a je obtížnější ji naladit. Ačkoli tato porucha na grafu není tak významná, je velmi pravděpodobné, že ji pociťují hlasitěji, protože horní frekvence trochu poklesla na intenzitě. 

Protože jsou tyto frekvence více kompatibilní s našimi nižšími čakrami (bez ohledu na to, zda je naše obecná vibrační frekvence pouze jedna, každý orgán, žláza, sval a kost má určitou frekvenci jednoduše proto, že některé části našeho těla, jako jsou kosti, jsou hustší než svaly. například). Pokud jsou v kompatibilní míře, mohou pociťovat bolest, teplo, necitlivost nebo „brnění“ v dolní části zad (na úrovni kostrče), bolest nebo teplo na chodidlech a lýtkách, bolest v kyčlích jakoby měl něco zkřížené ze strany na stranu, slabost a velká únava v nohách, zvýšená činnost ve střevech (hluk, plynatost, křeče), bolesti ve vaječnících a děloze (kdo je má), hemoroidy, pálení nebo horkost v genitáliích, spontánní orgasmy, zvýšená potřeba močit, občasné bolesti svalů a hlavy. Kromě bolesti hlavy se vše odehrává v dolní části těla. Pravděpodobně také cítí, že se podlaha potápí nebo že má neviditelnou matraci (je to magnetické pole Země), že podlaha vibruje nebo se vlní a mají trochu problém změřit prostor (narážejí do věcí, házejí věci, aniž by si to uvědomovali atd.). Čas se zdá „pomalejší“ a je běžné snít o špinavých koupelnách, že vám vypadnou všechny zuby, že jste ztraceni v temných místech a hledáte cestu ven, zemětřesení, tsunami a sopečné erupce. Protože tuto vibraci vede náš nervový systém (dochází přes chodidla), je normální mít záchvaty úzkosti a pociťovat chvění nebo vibrace v dolní části těla, navíc se to vše zesiluje. pokud ležíme nebo s nohama nad podlahou.

Pokud to pociťujete velmi silně, "uzemněte se" chůzí naboso, zůstaňte v kontaktu s přírodou, dejte nohy do vany s vodou a epsomskou solí nebo alespoň uzavřete okruh tím, že budete držet chodidla u sebe (jeden čelem k sobě).ten druhý). U úzkosti je užitečné pouze dýchání, snažte se zůstat co nejvíce v klidu a uvědomujte si, že jde pouze o energii (normálně si vědomá mysl tyto frekvence vykládá jako hrozbu bezprostředního nebezpečí). Rozhýbejte energii, zkuste si zacvičit, zatancovat nebo zacvičit jógu. Tohle by také mělo projít. 

~ Alice ~ 

PS: pro ty, kteří se mě ptali v komentářích (čtu vše, pokud to FB neskrývá, neodpovídám a nedávám reakce, aby mě neoznačili jako spam), děti a zvířata to všechno také žijí, protože jsou žít to vše, co existuje ve Sluneční soustavě, rozdíl spočívá pouze v základní frekvenci každé živé bytosti a proto mají zvířata a děti méně silné příznaky (protože v nich není tolik hustoty, jejich srdce je méně podmíněné) ale stále cítí, že se něco mění. Vše, co obývá planetu, se transformuje, protože Slunce je tu pro každého, i když ne každý si je vědom toho, co se děje, protože si to vykládá jinak.

Vratislav Zouhar

VÁNOČNÍ MYSTÉRIUM 12. 12. 2021

Na třetí adventní neděli nastane zcela výjimečná konstelace všech hlavních těles naší sluneční soustavy. Hned po setmění se seřadí do jedné linie a nejen to. Vánoční kometa Leonard se začne přibližovat nejvíce k Zemi, současně se přehoupne z naší severní polokoule na polokouli jižní a při tom všem překročí nebeský rovník!

Toto mystérium bude mít navíc pokračování až do vánočních svátků. Během těchto dnů se do linie „u sousedů“ na jižní polokouli připojí i Vánoční kometa. Ta je právě do neděle u nás, ale kvůli nepřízni počasí ji nelze moc pozorovat, byť se to již mnoha lidem podařilo. O to víc se na ni můžeme zaměřit duchovně i včetně celé sváteční linie...

Více informací v přednáškách o kometě Leonard zde -

https://www.youtube.com/VratislavZouhar/videos

Foto:

1. Dan Bartlett - kometa u hvězdokupy M3

2. Peter Forister - kometa včera z Virginie

3. Naše severní polokoule po setmění 12. prosince

4. Obě polokoule i s polohou komety 12. a 16. prosince, kdy je Slunce pod obzorem...

FB: Víta Víta

Planeta a lidstvo vyhrálo , Vánoce mění běh dějin a Nový rok 2022 již jen laskavý přístup a mnoho tolerance ke vzájemné podpoře . Škodná je postupně odstraněna , utracena nebo zamezený přístup do zahrady Země. Popřejme si krásné svátky a opravdu již veselý Nový rok 🙂

011.jpg

Zpráva světelným pracovníkům a světelným bojovníkům
Miroslav Šťastný

Vám kterým se smáli, zneužívali Vás na sociálních sítích a roky nazývali blázny. Ti kteří se stále postaví zesměšňováni, a přesto stále mluvíte svou pravdu.

Pro všechny hippy, světláře, světelníky, světlovce, hvězdná semena, způsoby a konspirační teoretiky, kteří se vždy cítili odcizení a jiní, ale nikdy nepřestali být tím člověkem, který se snaží věcem nabídnout jinou perspektivu. Naučili jste se o Energetickém léčitelství, krystalech, meditaci, Matce Gaii a povznesení, zatímco lidé kolem vás se smáli. Byl jsi jiný a divný a nikdy jsi nebyl na komfortu.

Ti, kteří se probudili a uvědomili si, co se skutečně děje ve světě, a museli mít srdce roztříštěné na milion kousků, zatímco všichni v jejich životě si prostě mysleli, že ztrácí rozum. Museli jste tomu všemu čelit sami a zlomilo vám to srdce, ale udělali jste to a čelili jste TEMNÉ NOCI DUŠE jako král a královna!!!

Pro ty Staré duše, které se každý den snaží pomáhat lidstvu, kteří se cítí izolovaně a jinak a kteří ztratili mnoho přátel a členů rodiny během probuzení. Ti, kteří už nechodí ven, ti, kteří zkoumají, dokud neuběhly dny, ti, kteří se postavili a odvážili se říct, co by nikdo jiný neudělal. Ti, kteří zasvětili svůj život tomuto procesu povznesení a osvobození lidstva...

Smekám klobouk před každým z vás. Tento proces je ta nejtěžší věc, kterou kdo kdy bude muset udělat, a vy jste to museli udělat první! Každý den se probouzí více a více lidí. Vím, že je to těžké a cítíte se vyčerpaní a někdy vás vysává negativní odpověď, kterou dostáváte, ale zůstaňte silní, protože tato bitva brzy skončí a brzy bude svět vědět, CO DĚLÁME A PROČ JSME TO UDĚLALI...

Kam jdeme jeden, jdeme všichni. O tomto čase se bude mluvit v dějinách a vaše snaha probudit a uzdravit lidstvo ovlivní nejen naši existenci na planetě Zemi, ale ovlivní vše v celém vesmíru.

Toto je galaktická událost a vybrali jste si tento úkol, než jste se inkarnovali do této časové linie na Zemi. Rozhodli jste se být tady právě teď, abyste změnili svět.

JSTE BOŽSKÁ bytost

PAMATUJTE SI KDO JSTE

TOHLE MÁTE...

 Nekonečné požehnání  za to, v co věříte a snažíte se dostat pravdu na veřejnost. Ztratili jste přátele a rodinu, byli jste zesměšňováni.

zdroj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10215903325054581&id=1790046256

 

 

zdroj: https://www.facebook.com/alita.zaurak/posts/10159323522715211

Jaroslav Marek 

 „Po 29 letech intenzivního výzkumu dosáhl Dr. Hawkins následujících působivých výsledků...

Kdokoli, kdo dosáhne vyšší úrovně vědomí a vibruje na frekvenci optimismu bez úsudku, vyvažuje negativní energii 90 000 lidí, kteří vibrují na nižší úrovni...

Každý člověk, který dosáhl vyššího vědomí a vibruje na frekvenci čisté lásky, uznání a úcty ke všem živým bytostem, přeměňuje negativní energii od 750 000 lidí vibrujících na nižších úrovních...

Každý, kdo dosáhne vyšší úrovně vědomí a vibruje na frekvenci osvícení, štěstí a míru, kompenzuje negativní energie 10 000 000 lidí vibrujících na nižších úrovních...

Kdokoli, kdo dosáhl vyšší úrovně vědomí a vibruje na frekvenci milosti, a když je její čistý duch za tělem jeden se vším, vyrovnává negativní energii 70 000 000 lidí vibrujících na nižších úrovních...

Už chápete, proč mluvíme o dosažení takzvaného kritického množství❓

Vidíte, jak to všechno závisí na vás❓ Chápete, jak je to všechno propojené❓

Ti, kteří vám říkají, že vysoká bytost přijde a zachrání vás, jsou lháři, kterým chybí integrita a soucit. Chtějí, abyste se spoléhali na síly mimo sebe, takže pokračujte ve 3D dramatu rozdávání svých sil...

Máte jednu důležitou práci... ZVYŠTE SVOU FREKVENCI 💜🍀💯

Musíte na sobě pracovat. Čím výše se vám podaří vibrovat, tím více hojnosti lásky, zdraví a bohatství budete přitahovat a tím více lidí ovlivníte, a tak bude vzestup pro všechny zrychlen...

Musíte se vážně podívat do zrcadla a zjistit, jestli se tam ocitnete. “ 💯🙏💎

Převzato: Radim LubaJAK TVOŘIT ČESKOU REPUBLIKU, KTEROU CHCETE!


Barbora Englischová  https://www.youtube.com/watch?v=U_6oO0zRqrc

Drahý Bože, Archanděli Rafaeli a Archanděli Michaeli,

zdá se, že stres mi vážně ubližuje a já potřebuji vaši pomoc. Prosím, zbavte mě tlaků, které jsem sám/sama na sebe uvalil/a. Rafaeli, žádám tě, abys mě zahalil svou léčivou energií a mé tělo tak mohlo setřást následky stresu. Michaeli, tebe žádám o odstranění důsledků negativních a ustrašených myšlenek včetně vláken, jež mě vysávají. Jsem připraven/a zbavit se špatných návyků, jako je sebetrýznění, podléhání diktátu času nebo jiných předsudků vytvářejících stresové situace. Ve skutečnosti vím, že mám dostatek času i energie, a žádám vás, abyste mi pomohli uvědomit si tento dostatek právě teď.

Děkuji vám.

Amen.

* * *

- z knihy Léčení s anděly, Doreen Virtue


Důležité si přečíst před léčením: http://m.kryon.webnode.cz/news/svoleni-pro-uzdraveni/

AKTUÁLNĚ OD Eduarda ENERGIE 🌏 Pokračujeme změnou magnetického pole Země s Kp 4 před několika hodinami. Vítr, který vchází v průměru 560/580 klm/s, je značný vítr, který naráží na Zemi a nás. V závislosti na tom, co zažíváme s křemíkovým uhlíkem, to může zvýraznit o něco více určité pocity a symptomy, které se již vyskytují, jako je hlava, závratě, návaly horka, úzkost, svědění, úzkost, alergie, srdeční čakra, plexus, trávení, bolest hlavy, možná nespavost pro mnohé zmatené sny, nepohodlí v kostech, čakry Base Sexual Plexus (spojení se Zemí). Možné návaly horka nebo nepohodlí v krku, krku, ramenou (expanze srdeční energie) atd., také emoční hněv atd. Uvidíme, jak toto PŘED sezónou zatmění, která začíná 19. s Měsícem ... Hlavu vzhůru

Eduardo Ostraujov Přírodní léčivý kanál 💪🏻 🙏🏻 💎 🌈


Daniela Hannah  · 

Aktuálně: Slunce, Merkur a Mars působí ve Štíru. Planety spolu vytváří silnou energii. Štíři mají aktivní období.

My všichni zažíváme nepříjemné období, kdy se vytahují na povrch "srágory", které byly uloženy hluboko. Otevřel se Vesmír a my zažíváme na vlastní kůži "Luciferskou energii" se samého Pekla.

Lidé se navzájem špiní, udávají, vytahují neuvěřitelné hnusy.

To má na svědomí Černá Luna, která se prohání Blížencem. Blíženecké energie jsou ulhané, promiskuitní a manipulativní. Toto je temná strana Blíženců.

Silněji nyní působí na Lvíčky, Blížence a Panny, Berany a Štíry.

Býci čekají na svůj úplněk, který proběhne se zatměním 19/11/2021 09,57 hod. Takže čekejme velmi silný úplněk, který s námi velmi zamává. Téma úplňku je majetek a peníze. Stabilita a bydlení.

Do té doby mohou být Býci nemocní, řeší mezilidské vztahy a neví, jak dál.

Neřešte, nyní, stejně nic nevyřešíte. Počkejte si v klidu a pohodě. Sundejte poličku nad postelí a nikam se nehrňte. Na úsudky a závěry počkejte. Po úplňku bude vše jinak.

Konečně se rozsvítí a nastane "AHA moment".

Takže čekejme velmi silný úplněk, který s námi velmi zamává. Téma majetek a peníze. Stabilita a bydlení.

Trochu si oddechneme po úplňku, ale spíše až se Slunce přesune do Střelce. Letos vstupuje Slunce do Střelce 22/11/2021 ve 3,33 hod.

Venuše působí v Kozorohu dost chladně a přísně. Pro Kozorohy dobré období, ale jinak kozoroží energie "nic moc". Slib chudoby a dřiny. Čeká nás období chudé. Dost se nadřeme, abychom vůbec něco měli. Venuše v Kozorohu bude nezvykle dlouho. Uff, to zase budou Vánoce...Na Vánoce se postaví Venuše na Pluto v Kozorohu. Osudové situace přichází. Vše pod Saturnem (omezení, těžkosti, úřady).


 

11:11 - Aktivační brána Nové Země se blíží!


Záblesk je tu aneb Slunce nás včera ráno zasáhlo sluneční erupcí úrovně X1,0

 


Naše Slunce nás včera ráno (31.10.) zasáhlo sluneční erupcí úrovně X1,0. Takže pokud jste citlivý člověk, jsem si jistý, že něco cítíte a možná nechápete proč. Sluneční erupce jsou úžasné a agresivně upozorní na naše slabá místa v našem fyzickém a emocionálním těle. Mohou nám pomoci vyvinout naši duchovní cestu mimo starodávné vzorce skryté v liniích našich předků. Můžou poukázat na naše omezující předsudky, programy a systémy přesvědčení. Vzplanutí nám ukazují místa, která potřebují uzdravení v nás samotných, našich vztazích, našich komunitách, našich zemích a celé naší planetě. Sluneční erupce nás ve skutečnosti mohou probudit, pokud těmto dějům věnujeme pozornost a přiznáváme, kde nás ovlivňují, a dáme se do práce.

Jak používáme nebo reagujeme na tento výbuch energie, bude záležet na úrovni našeho vědomí. Tuto energii můžeme použít ke zničení nebo k transformaci a pozvednutí naší reality. Otázkou je, zda se můžeme pozvednout z bitvy, boje a utrpení a nechat za sebou starou mocenskou hru „my vs oni“ a uvědomit si své Božství a Jednotu? Můžeme konečně překročit staré vzorce vzestupu a pádu civilizací a naučit se vytvářet novou realitu založenou na povznesených, vyvinutých činech, které nevytvářejí další karmu a utrpení. Je to na nás a vždy tomu tak bylo.

Tato velikost sluneční erupce může u každého vyvolat jinou náladu a úroveň fyzického pohodlí. Může mít obrovské účinky na náš nervový systém a mozkovou činnost. Může vyvolat zvýšené lidské chování a fyziologické reakce (mentálně-emocionálně-fyzické a dokonce i duchovní). Mohli bychom pociťovat nervozitu, úzkost, mít problémy s rovnováhou a zažívat závratě. Můžeme pociťovat třes, podrážděnost, letargii, vyčerpání, problémy s krátkodobou pamětí, bušení srdce, nevolnost, prodloužený tlak hlavy a bolesti hlavy. (nemusí tomu tak být). Elektrolyty a hydratace jsou při slunečních erupcích opravdu důležité. Jíst zdravě pomáhá odlehčení procesu. Především, rozpomenout si na své Božství však pomáhá nejvíce. Žijte ze svého srdce a ne ze své mysli řízené egem a snažte se nebrat si nic osobně a nereagovat přehnaně na jakékoli spouštěče.

Velké erupce mohou desynchronizovat naše cirkadiánní rytmy. Epifýza v našem mozku je ovlivněna elektromagnetickou aktivitou. Sluneční erupce mohou způsobit, že žláza začne produkovat nadbytek melatoninu ve špatnou dobu, což u nás může způsobit ospalost během dne a udržet nás vzhůru celou noc. Otravnou nespavost lze občas napravit tím, že si každý večer po dobu jednoho týdne těsně před spaním po velké sluneční události (aktivitě) vezmete trochu melatoninu.

Magnetická pole interagují elektrochemicky v lidském mozku. Může nás to psychicky ovlivnit vytvářením hormonálních výkyvů a ty mohou významně změnit aktivitu mozkových vln. Když tedy sluneční cykly vrcholí, může dojít k nárůstu lidských nepokojů, povstání, výbuchů emocí, revolucí. Vědci to dokázali vysledovat již před 2500 lety! Samozřejmě, toto je zastaralý vzorec založený na nespočetných cyklech tvoření, ničení, vzniku, zániku a znovu tvoření.

Tento čas na Zemi je velkou zkouškou, které jsme čelili nejen během našeho života, ale také po celé věky. Dokážeme projít tímto dalším slunečním cyklem a transformovat náš svět, aniž bychom vstoupili do starých, opakujících se, destruktivních smyček z naší dávné minulosti? Mohou to být smyčky jednoduchých opakujících se hádek, které vedete se svými milovanými, až po vzor vzestupu a pádu civilizací. Toto jsou staré navyklé a líné způsoby reakce na tyto silné a přesto přirozené cykly času. Jediné, co je potřeba, je vykročit za hranice toho, co se kdy udělalo dříve. Jde o to nereagovat na tuto energii, ale využít ji k použití z úrovně vědomí vašeho vyššího srdce. Uděláme-li jeden krok za všechny tyto smyčky, můžeme vstoupit do zcela nové sféry stvoření, evoluce a probuzení, o které jsme dříve ani neuvažovali.

(Slunce má 11letý cyklus slunečních skvrn, které stoupají a klesají. Vypadá to, že se v tomto bodě pohybujeme mimo sluneční minimum, protože se jedná o druhou erupci X v roce 2021. X1.59 byla 3. července 2021. Dokonce i základní linie sluneční aktivity letos vzrostla a udržuje silnou a nepřetržitou energii vycházející ze Slunce. Vědci klasifikují silné sluneční erupce do tří kategorií: C, M a X, přičemž C je nejslabší, M je střední úroveň a X je nejsilnější. Záblesky X jsou 10krát silnější než záblesky M. Záblesky X2 a X3 jsou dvakrát a třikrát silnější než záblesky X1.) 🌞⭐️🌞⭐️🌞⭐️

zdroj: https://www.priznakytransformace.cz/index.php/transformace/3371-zablesk-je-tu-aneb-slunce-nas-vcera-rano-zasahlo-slunecni-erupci-urovne-x1-0?fbclid=IwAR1_xlw7QJDfUgNTUKitkziaUXs_LjDtz1CBEGUzdZHJEF0W5pvP-EwR5o4Astrolog Věra Šourková

Astro náhled na listopad a prosinec 2021

Listopad

4. 11. Novoluní ve Štíru (22h14) - Nov je v opozici na Uran v Býku může tedy přinést rázné změny jak v rodinné sféře, tak i v pracovní sféře ( v okamžiku novu je Uran v oblasti 10.domu což je oblast profese a samotný nov spadá do 4.domu což je oblast rodiny). Novoluní ve Štíru je hluboce transformační, může nám pomoci přenastavit ty nevědomé emoční vzorce, které jsou destruktivní. Nov ve Štíru je hluboce emocionální, vášnivý a magický, může probudit sílu ke změnám jak na vnější rovině tak především na té vnitřní.

5. 11. Merkur vstupuje do Štíra : způsob myšlení a komunikace je silně zabarven emocemi, jde do hloubky , snaží se vždy přijít na podstatu věci, zkoumá a odkrývá různá tabu.

5. 11. Venuše vstupuje do Kozoroha : oblast lásky a mezilidských vztahů se dostává do modu střízlivosti a zodpovědnosti. Velice opatrně vyjadřujeme své skutečné city. Svou lásku spíše dáváme najevo činy než slovy. Můžeme léčit svá emocionální traumata a vztah k ženství zejména okolo 15.11.kdy Venuše uzavírá dynamickou kvadraturu s Chironem v Beranu. Okolo 19.11.můžeme vnést osvobozující změnit do našich vztahů -Venuše uzavírá harmonický trigon s Uranem v Býku a okolo 30.11.kdy Venuše uzavírá harmonický sextil s Neptunem můžeme vyjádřit svou lásku a také přijímat lásku od svých blízkých

19. 11. Úplněk v Býku: prověří naše propojení s realitou, tělem a materiálním světem. Zkusme se propojit se svým tělem skrze smysly a vnímat jeho potřeby- které můžeme následně uspokojit.

22. 11. Slunce vstupuje do Střelce (3h34) - Střelec je ohnivé, vášnivé a optimistické znamení milující dobrodružství. Je pro něho také důležitá i víra a duchovní aspekty života, proto hledejme hlubší smysl svého života, svou životní filosofii a uvědomme si že vždy máme na výběr jakou cestou se vydáme.

24. 11. Merkur vstupuje do Střelce : oblast komunikace a myšlení se otevírá novým možnostem - Střelec je otevřené a přímé znamení, vždy říká to, co si myslí. Je netrpělivý, leckdy neomalený, ale také optimistický a má smysl pro humor - což právě oblasti mezilidské komunikace prospěje

Mars je po celý měsíc ve Štíru : Mars má v tomto znamení velké množství psychické i fyzické energie, je výkonný, vášnivý a smyslný a usilovně se snaží dosáhnout svých cílů. Pudová a pohybová energie bude tedy vzrůstat, stejně jako vůle -ta narazí na určité překážky kolem 11.11.kdy je Mars v napěťové kvadratuře se Saturnem. Okolo 17.11.se Mars nachází v napěťové opozici s Uranem- měli bychom být zejména při řízení automobilu a také při této konstelaci není vhodné řešit jakékoli spory. Okolo 29.11. je Mars v harmonickém sextilu s Neptunem což prospívá zejména našemu erotickému a milostnému životu.

27. 11.Saturn sextil Chiron: období léčení vnitřních zranění v oblasti sebedůvěry , sebejistoty (Chiron v Beranu) a originality a svobody (Saturn ve Vodnáři jež v této oblasti může přinášet určité bloky)

Prosinec

4. 12. novoluní ve Střelci : nastává na 12°21´STřelce v 8h42. Nyní si můžeme uvědomit čemu věříme - víra je nosným pilířem života Střelců. Nyní se můžeme snáze napojit na svou intuici a uvědomit si co nás “nese”, co je nosným pilířem našeho života. Energie Střelce je optimistická a hravá. Střelcům začíná nové životní období

13. 12. Merkur vstupuje do Kozoroha (do 2.1.2022) : Merkur v Kozorohu má schopnost vysoké sebekontroly a koncentrace. Je schopen odseparovat věci, které nejsou aktuální či nezbytné a plně se koncentrovat na to, co je třeba. To vše nyní přináší do oblasti myšlení a komunikace

13. 12. Mars vstupuje do Střelce (do 24.1.2022) : Má silně vyvinutý smysl pro spravedlnost a jeho idealismus jej podněcuje ke snaze vylepšit ostatní nejen ve svém blízkém okolí, ale i v širší společnosti. Pudová a pohybová energie je nyní silná, pozor však na přílišnou zbrklost

19. 12. Úplněk v Blížencích nastává na 27°28´znamení Střelce (Slunce) a Blíženců (Luna) a je propojen harmonickými aspekty na Jupiter ve Vodnáři. Blíženci jsou znamení slova a komunikace ,proto nyní věnujme pozornost tomu, jakým způsobem myslíme a komunikujeme –podpora Jupitera zde přijde vhod, protože nám pomůže v optimističtějším náhledu na sebe sama a svůj život a nebát se vyjádřit svůj vlastní názor. Blíženci uzavírají půlroční cyklus

19. 12. se Venuše v Kozorohu obrací do retrográdního chodu - do 29.1.2022 - Venuše symbolizuje schopnost milovat, krásu, ženství a tvořivost - při retrográdním chodu je energie planety zaměřena dovnitř, do nitra a proto si můžeme uvědomit, jakým způsobem vyjadřujeme svou lásku, co od svých blízkých vyžadujeme (jako projev lásky), jak jsme na tom s láskou k sobě sama, uvědomit si v čem spočívá naše vlastní krása. Retrográdní Venuše většinou není spokojena s krásou svého těla, nepřijímá ho, protože jí připadá nedokonalé - to nyní můžeme napravit. Každé tělo je perfektní samo o sobě, protože nám umožňuje žít v tomto světě, prožívat život všemi smysly a užívat si ho. Mezi 11.a 25.12. se Venuše nachází v konjunkci s Plutem a v oblasti partnerských a mezilidských vztahů může docházet k hluboké transformaci, nefunkční vztahy mohou být ukončeny. Při retrográdní fázi Venuše není vhodné vstupovat do manželství, taktéž to není příliš příznivá doba pro vzhledu či změně dekorace domu či bytu

21. 12. vstupuje Slunce do zemského znamení Kozoroha a nastává zimní slunovrat – po zimním slunovratu se dny začínají prodlužovat a světlo nabývá síly. Kozoroh je zemské, houževnaté, praktické a zodpovědné znamení. Kozoroh je kardinální (základní znamení) a tak umí uvést hmotu do pohybu, trvale a důkladně působit na okolní svět, je schopen dát popud, soustředit se na svou sílu. Jako pro zemské znamení je pro Kozoroha důležitá stálost formy, zatímco příslušnost k základní modalitě s energií směřující navenek umožňuje této osobnosti aktivní přístup k formování reality. Proto můžeme fázi Kozoroha pokládat za vyvrcholení procesu, v němž vše dostává pevný tvar: v lidské psýché je to identifikace s určitou ideou, ať už duchovního nebo jiného charakteru, zatímco v celospolečenském kontextu je důraz kladen na jasné vymezení sociálně - společenského postavení. Svou pozornost směřujme k uvědomění si vlastního potenciálu a k jeho rozvoji

23. 12. (4h16) osa lunárních uzlů mění svou pozici na Býk/Štír (po dobu 18ti měsíců) : osa naznačuje směr našeho životního vývoje – odkud kam směřujeme. Důležité jsou však obě oblasti. Lunární uzly ukazují, která témata jsou v našem životě důležitá. Osa Býk/Štír je osa hodnot -materiálních (Býk) i emocionálních (Štír), osa života (Býk) a smrti (transformace) Štír, osa budování , vlastnění (Býk) a boření a odpoutávání se (Štír).

29. 12. Jupiter vstupuje do znamení Ryb (do 10.5.2022 a od 28.10.do 20.12.2022): Jupiter symbolizuje mimo jiné i hledání hlubšího životního smyslu a ve znamení Ryb se tento smysl hledá v duchovních sférách, v soucitu a bezpodmínečné lásce

Beran

Práce: v Listopadu poslouchejte pozorně svou intuici, co vám radí. I když to pro vás nebude zřejmě snadné, snažte se zdržet komentářů a vyjadřujte se pouze tehdy, když budete dotázáni. Jste ve fázi, kdy plánujete co dále, zatím nechejte své myšlenky uzrát. Vůle a energie máte dostatek -váš vládce Mars, je aktuálně ve znamení Štíra, v němž je silný. Buďte opatrní ve vydávání financí. V prosinci se vám v profesi bude pravděpodobně dařit. Od 13.12.je váš vládce Mars v ohnivém znamení Střelce a přináší vám nové impulzy a nápady

Zdraví: V listopadu spadá novoluní do vašeho 8.domu ,což může přinést uvolnění a pochopení určitých nevědomých vzorců , které vás mohly v něčem blokovat. To bude mít pozitivní dopad i na fyzické zdraví. Občas si dopřejte chvilku o samotě, pozorně se zaměřte na své tělo a vnímejte co potřebuje. Pravidelná relaxace posiluje imunitní systém. V prosinci budete mít díky podpoře Marse ve Střelci dostatek energie, proto energii uvolňujte pohybem. Pravidelný pohyb je pro vaše dobré fyzické zdraví takřka nezbytností

Vztahy: v listopadu budete hodně pozornosti soustředit na sebe, proto nezapomínejte, že váš partner/ka s vámi občas potřebují komunikovat a potřebují vědět, že je vnímáte. V prosince by vaše vztahy měli být stabilní. Díky zesílené energii vlivem Marsu ve Střelci se také zesiluje vaše vášeň, což vztahu rozhodně prospěje

Býk

Práce: v Listopadu si můžete ujasnit co přesně v oblasti profese chcete a co nikoliv, jakým směrem chcete nadále pokračovat. V prosinci se mohou dostavit výsledky dlouhodobého snažení.

Zdraví: v listopadu nastává úplněk ve vašem znamení takže je velice důležitá psychická relaxace a uvolňování nervového systému. V prosinci vašemu zdraví prospěje lehká strava a ventilování všeho, co vás rozčiluje. Novoluní ve Střelci aktivuje játra, proto pomůže i konzumace bylin, která játra čistí (např.ostropestřec mariánský)

Vztahy: v listopadu spadá novoluní ve Štíru do oblasti vašeho 7.domu, což je oblast vztahů. V této oblasti může tudíž dojít k silné transformaci - můžete v daném vztahu postoupit dále, či případné nefunkční vztahy ukončit. Úplněk se v tomto měsíci odehrává ve vašem znamení, proto můžete uzavřít to, co je třeba a postoupit dále. V prosinci budete mít silnou potřebu vyjasnit si vše, co dosud bylo ve vztazích nejasné, dořešit vše nedořešené a také budete mít větší potřebu věnovat pozornost sobě a svým pocitům

Blíženci

Práce: v listopadu spadá nov ve Štíru do oblasti vašeho 6.domu což je oblast každodenní práce - zde dochází k výrazné transformaci a mohou přijít i nové nabídky, či nápad čemu se profesně věnovat v budoucnosti. V prosinci budete mít dostatek sil k dotažení všeho nedokončeného a tak do nového roku budete vstupovat s ˇčistým štítem”

Zdraví: v listopadu se můžete zbavit případných problémů tím, že dáte prostor regeneraci - podpořte organismus výživnou stravou a vitamíny, relaxujte a uvolňujte psychiku. V prosinci posilujte imunitní systém, nepřepínejte se a uvolňujte svaly masáží

Vztahy: v listopadu je v oblasti vztahů velice důležitá komunikace -když dáte partnerovi najevo jak a co cítíte v hloubi své duše, napomůže to prohloubení důvěry mezi vámi. V prosinci společně s partnerem podnikněte nějaký výlet - společné zážitky utuží váš vztah.

Rak

Práce: v listopadu se věnujte plánování budoucích profesních cílů. Uzavřete vše co máte nedokončené, abyste mohli postoupit dále. V prosinci mohou přijít nové pracovní nabídky, které budete realizovat v příštím roce

Zdraví: v listopadu více než kdy jindy vaše fyzické zdraví ovlivňuje vaše psychika. Proto vědomě relaxujte, věnujte se tomu, co vás baví a co vás dostává do harmonie. V prosinci spadá nov ve Střelci do oblasti vašeho 6.domu což je kromě práce i oblast zdraví. Nyní se můžete odpoutat od případných zdravotních problémů pochopením skutečné příčiny těchto problémů

Vztahy: v listopadu můžete své vztahy hluboce transformovat. Může se také objevit někdo, kdo pro vás bude po erotické stránce velice přitažlivý. Výrazné změny mohou také nastat v životě vašich dětí či k vám mohou přijít skrze děti (nov ve Štíru spadá do oblasti 5.domu, což je také oblast dětí). V prosinci své vztahy můžete stabilizovat a přijmout ve vztahu určitou zodpovědnost

Lev

Práce: v listopadu se budete zamýšlet nad tím , jak svou pozici v zaměstnání vylepšit, jak ji posunout, co je třeba změnit, aby k onomu posunu došlo. V prosinci se nastartuje vaše tvořivost a budou k proudit nové nápady

Zdraví: v listopadu se zaměřte na péči o klouby a snažte se dosáhnout vnitřní harmonie. Vnitřní klid napomáhá k budování silného imunitního systému. V prosinci napomůže vašemu fyzickému zdraví i tvůrčí aktivita, která vám napomůže ke spokojenosti a tím i k posílení zdraví

Vztahy: v listopadu se mohou ve vaší rodině odehrát určité změny a posuny (např.můžete budovat nový domov). V prosinci se snažte co nejvíce aktivit dělat společně - posílí to pocit důvěry a vzájemnosti

Panna

Práce: v listopadu sklízíte plody své aktivity v minulých měsících. Můžete být na sebe hrdí a nenechejte si radost kalit ani případnou závistivou reakcí některých svých kolegů. V prosinci k vám proudí tvůrčí nápady, které uplatníte ve své profesi

Zdraví: v listopadu se snažte co nejvíce uvolňovat stres a relaxovat . Přetížená nervová soustava to potřebuje. V prosinci se příliš nepřemáhejte a uvolňujte masáží svaly a šlachy

Vztahy: v listopadu by ve vztahové oblasti měl panovat klid. V prosinci může ve vaší rodině nastat nějaká radostná událost (nov ve Střelci spadá do vašeho 4.domu, oblasti rodiny)

Váhy

Práce: v listopadu k vám může přijít nabídka dalšího příjmu. Nov ve Štíru spadá do oblasti 2.domu což je oblast financí a majetku a zde mohou nastat transformační změny. Nyní je důležitá komunikace se spolupracovníky a nadřízenými. Společně můžete dosáhnout profesního úspěchu.

Zdraví: v listopadu nezapomínejte dodávat tělu dostatečné množství tekutin -vaše ledviny to ocení. V prosinci choďte pravidelně na dlouhé a pomalé procházky přírodou - prospěje to jak vaší psychice, tak vašemu tělu.

Vztahy: v listopadu je velice důležitá vzájemná komunikace a ochota naslouchat jeden druhému. V prosinci se svěřte partnerovi se vším co vás zraňuje a čeho se obáváte - posilní to vzájemnou důvěru

Štír

Práce: listopad -novoluní se odehrává přímo ve vašem znamení a otevírá před vámi nový cyklus- což se může odrazit i v oblasti profese. Uzavíráte vše staré a jste otevřeni novým nabídkám a možnostem. V prosinci již můžete pracovat na nových projektech

Zdraví: v listopadu můžete zcela zregenerovat svou psychiku i fyzické tělo. Pomůže tomu i to, že pustíte vše, co vás zatěžuje a omezuje. V prosince vám k pevnému zdraví napomůže i pravidelný pohyb v přírodě a lehká strava nezatěžující játra

Vztahy: v listopadu můžete své vztahy dostat na jinou úroveň a to především skrze to, že vyjádříte co od vztahu vlastně očekáváte a co do vztahu chcete sami přinést. V prosinci své vztahy prohlubujte a upevňujte. To, co již není funkční pusťte.

Střelec

Práce: v listopadu můžete v oblasti profese provést radikální změny. V prosinci se věnujte projektům na kterých budete pracovat v příštím roce. Novoluní probíhá ve vašem znamení a přináší nové možnosti

Zdraví: v listopadu je důležitá psychická pohoda a proto se věnujte ve svém volném čase tomu, co vás baví a co vám přináší radost. V prosinci uvolňujte nervový systém a nepřepínejte se

Vztahy: v listopadu se svými blízkými podnikejte společné aktivity, ale také si dejte prostor kdy budete moci být jen sami se sebou. To vám pomůže vyjasnit jak ve vztahu pokračovat dále. V prosinci své vztahy prohlubujte

Kozoroh

Práce: v listopadu je důležitá diplomatická komunikace s kolegy a nadřízenými. Spolupráce s druhými je základem profesního úspěchu. V prosinci sklízíte plody několikaměsíčního úsilí.

Zdraví: v listopadu si chraňte průdušky. V prosinci je důležitý pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu k posílení imunity

Vztahy: v listopadu i v prosinci prochází Venuše vaším znamením, je to tedy pro vás obdobím lásky a vztahů. V prosinci kdy se Venuše spojuje s Plutem může dojít k výrazným posunům v oblasti vztahů. Vztah se může posunout na vyšší úroveň, případně nefunkční vztah může být ukončen

Vodnář

Práce: v listopadu spadá novoluní ve Štíru do oblasti vašeho 10.domu ,čili oblasti profese a kariéry a může zde dojít k výrazným změnám, mohou přijít nové možnosti. V prosinci budete mít dostatek sil a energie k dosažení jakéhokoli cíle

Zdraví: v listopadu můžete mít citlivější zažívání, proto bude dobré jíst lehčí stravu a ventilovat své emoce (nevyjádřené emoce se “ukládají” do žaludku). V prosinci uvolňujte nervový systém a vědomě relaxujte

Vztahy: v listopadu spadá úplněk do oblasti vašeho 4.domu, zde mohou nastat určité změny - je možnost uzavřít vše, co již nefunguje. V prosinci si sami v sobě vyjasněte jakým způsobem chcete ve vztahu pokračovat dál

Ryby

Práce: v listopadu můžete doplnit znalosti jež pomohou vašemu profesnímu rozvoji. V prosinci spadá novoluní ve Střelci do oblasti vašeho 10.domu, do oblasti profese a kariéry a zde mohou přijít nové nabídky a možnosti

Zdraví: v listopadu se věnujte regeneraci svého těla, vnímejte co vaše tělo vyžaduje, aby se cítilo dobře. V prosinci napomůže pravidelný pohyb k posílení imunitního systému

Vztahy: v listopadu je prioritou vztah k sobě sama –skrze něj můžete budovat i vztahy s druhými lidmi. V prosinci spadá úplněk v Blížencích do oblasti vašeho 4.domu, můžete dořešit případné nedořešené rodinné záležitosti

https://zeny.iprima.cz/astroclanky/velky-horoskop-na-rok-2022-pro-jednotliva-znameni,

https://www.astrohoroskop.cz/horoskop-2022

Konec formuláře

Angelika Mrázová

AKTUÁLNĚ OD EDUARDA💎

DĚJE SE MNOHÉ.

Buďme ve svém středu

ENERGIE

Dokončili jsme přítomnost slunečního větru a plazmy.

To není synonymem skutečnosti, že jsme již osvobozeni, ale naopak, protože každý vstup energií se vždy mobilizuje.

Cílem tohoto slunečního větru je zamést, řekněme, smýt zbytky vzpomínek na bolest, které na Zemi a v nás stále hořely.

Rekalibrace Země je vzorek, je velmi možné, že závratě, únava, nadýmání, zažívací a močové, hlava, ústa, zuby, suchý kašel, svědění, úzkost atd. Pokračují ještě několik hodin nebo dní.

Kromě toho tyto energie také utěsňovaly fyzické tělo, nejen odstraňovaly energie, ale také utěsňovaly tělo, což plazma vždy dělala.

Dalo by se říci, že léčíme vzpomínky na bolest Země a lidstva.

Také důvod pro tolik nepohodlí a silných fyzických a emocionálních, důvod pro menstruační bolest, změnu rytmu, bolest ve vaječnících, také u mužů, pochopme, že mluvíme o bolesti, týrání, vině, násilí, týrání, znásilňování „potraty, v zásadě rodinné linie, pro muže a ženy.

Jak uvidí práci, je OBROVSKÉ.

Hodně trpělivosti s vámi, podpora bez výmluv na cestování v těchto dnech.

To a také je to část frekvencí a energií tohoto Nového Měsíce ve Vahách, což je charakteristika, kterou budeme mít a žijeme ROVNOVÁHU.

Stále existuje sluneční vítr a některé mohou stále uvolňovat energie.

Hlavu vzhůru

Eduardo Ostraujov

Přírodní léčivý kanál

 

Edita Santiago

KÓD PŘEŽITÍ-PŘEŽÍVÁNÍ

aneb co se opakuje skrze moji paměť duše a záznamy mojí rodové linie skrze vlákna DNA?

Tlak, který je postupně vyvíjen skrze nová „nařízení a opatření“ vás buď může vybrousit jako diamant do Vaší ZÁŘIVÉ PODSTATY nebo mu podlehnete na vícero úrovních a dlouhodoběji budete čelit následkům nepochopení jádra všech okolností a dění, které mají více vrstev k proniknutí do onoho jádra.

Čím více se soustředíme na vnější události, tím intenzivněji nás ovlivňuje ENERGO-INFORMAČNÍ POLE DISTORZE A MANIPULACE ENERGIÍ. Tím, že jsme mohli kdykoliv v minulosti uvěřit, že kdokoliv z vnějšího světa má větší moc a sílu nad naším vědomím, nad naším vnímáním, nad naším prožíváním, nad naším cítěním, nad naším konáním, můžeme být v každodennosti nyní konfrontováni s únikem naší vitální živoucí energie a tvůrčí síly jako nikdy předtím. Otázkou je, co je ona vnitřní síla, o které se často píše, mluví a ještě k tomu je často rozdělována na mužskou a ženskou posvátnou sílu.

Co když je to úplně jinak?

Co když ona vnitřní síla není naše, nepatří vůbec nám, nepatří nikomu?

Co když vše, co se nyní odehrává, je o navrácení oné síly v každém z nás Prvotním principům Stvoření, do vůle Prvotního Zdroje~Stvořitele a do vůle Prvotní Matky Matérie.

Co když ono záměrně vyživované a posilované pole distorze a manipulace lidské síly je aktuálními okolnostmi navracena do Prvotního řádu Stvoření.

Co když vše, co se nyní odehrává, je simulace všech konfliktů, bojů, válek, smrtelných nemocí lidstva jen proto, aby se co nejvíce bytostí na této planetě zaktivovalo do svého vybroušeného diamantového středu a tak se naplnil Prvotní Plán _144.000_.?

Kód přežití/přežívání se individuálně a zároveň kolektivně přenastavuje tím, že se vynořují z podvědomí ty nejhlubší strachy, které skrze naše předky neseme v našich vláknech DNA.

UMOŽNĚTE SI V TĚCHTO DNECH, TÝDNECH A MĚSÍCÍCH RE~KALIBROVAT AKTIVNÍ ZÁZNAMY PŘEŽITÍ - PŘEŽÍVÁNÍ SKRZE PRVOTNÍ PRINCIPY STVOŘENÍ, SKRZE PRVOTNÍ ZDROJ-STVOŘITELE A SKRZE PRVOTNÍ MATKU MATÉRII DO NOVÉHO OSVOBOZENÉHO STAVU VĚDOMÍ A DO PROŽÍVÁNÍ SE V SEBENAPLNĚNÍ.

Ať tomu již chcete věřit či ne, každý je nyní v takovém pracovním prostředí, na takové pracovní pozici, v takovém pracovním kolektivu, v takové profesi a na takovém místě geograficky, kde má být a kde má své úkoly duše a kde čelí všemu, co se dotýká všech jeho vnitřních podvědomých vzorců a přesvědčeních duše i mysli.

Každého úkol nyní je se ptát, PROČ JSEM SI VYBRAL/A TOTO PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ?

…. tuto formu práce?

…. tento pracovní kolektiv?

…. tuto tvůrčí aktivitu?

…. toto místo k životu?

PROČ V TÉTO DOBĚ V TAKOVÉMTO INKARNAČNÍM OBDOBÍ JSEM

lékařem,

jsem právníkem,

jsem politikem,

jsem zdravotní sestrou,

jsem terapeutem,

jsem úředníkem,

jsem učitelem,

jsem majitelem restaurace,

jsem řádovým zaměstnancem velké korporace či rodinné firmy?

Jsem opravdu v pravdě sám/sama se sebou tam, kde se právě nacházím?

Nebo jsem připraven/a vystoupit z falešné hry sám/sama se sebou?

Celá společnost se nyní přeskládává. Každý čelí právě tomu, čemu čelit má. V této hře, kde tlak navyšuje se tam, kde diamant uvnitř se potřebuje nově vyzářit ve své Prvotní podstatě.

KAŽDÝ MÁ NYNÍ TAKOVÉ PODMÍNKY PRO ŽIVOT, KTERÉ MÁ MÍT PRO VYBROUŠENÍ SVÉHO VNITŘNÍHO DIAMANTU.

S láskou.........Edita

www.prvotnijiskra.cz


Ukázky krve, jak si pomoci po potížích po vakcíně apod, co je vakcína:

https://rumble.com/vnuynn-je-to-biologick-zbra.html?fbclid=IwAR2CtzEtTYwO39uEANs3WtildeB2NQh0MjgbzmlN-JWreOUdMljQuQ2uWgg


Pavlína Klemm, Poselství plejádských světelných bytostí - podzim, zima 2021

https://www.youtube.com/watch?v=zBH3rcqTOEs

co dělat, jak se udržet v klidu v současném světě

Fb Tereza: 23.9.21

Moc Vás všechny zdravím! Konečně jsem se dostala k tomu sednout si a napsat alespoň stručně a jednoduše článek o aktuálním období z pohledu planet, čísel a současných energií.

Začnu asi tak, jako bych seděla s kamarádkou na kafi. Laicky a normálně, aby tomu každý rozuměl. Aktuální postavení planet je totiž jedním slovem mazec.. To, co se aktuálně děje, může pro některé z nás být opravdu makačka. Retrográdní planety, nyní jich je v tomto směru 6!, což není zrovna malý počet, nám dávají již od března poměrně zabrat.

Jak čas běží, atmosféra houstne a my pociťujeme tlak ze všech stran. Nedá se dýchat, nedá se to ukočírovat s jasnou myslí. Navíc, aby toho nebylo málo, přidá se nám ještě planeta sedmá, a to hned příští pondělí. Každá naše životní oblast může proto procházet aktuálně řešením – vztahy, bydlení, peníze, práce, my samotní – toto vše se otřásá v základech. Do toho se vyjevují naše staré programy, které jsou okoukané z rodiny či které jsme nezpracovali z různých traumat a životních přetřesů. Všechno najednou se na nás valí a my tam stojíme a máme pocit, že už to nedáme. Že je toho nějak na jednoho malého smrtelníka příliš. Retrográdní chod planet totiž vždy naznačuje, že se vracíme zpět po vlastní ose a zkoumáme, zda to o čem tvrdíme, že je správné, tak opravdu ve skutečnosti správné je. Navíc jak je otočených planet poměrně hodně, máme pocit, jak kdybychom se mačkali v jedné místnosti a nedalo se tam nic, ani hýbat, natož v klidu přemýšlet. Od konce října ale začne tento tlak slábnout, takže se budou postupně uvolňovat naše svázané ruce a my opět ucítíme čerstvý vzduch.

Planety nám nyní nabízí různé varianty a my hledáme, která je pro náš život ta pravá. Často proto v nás převládá pocit, že vůbec nevíme co máme dělat, protože si uvědomujeme, že se jedná o zásadní věci. Jeden hlas nám říká tohle, druhý tamto, pak zase uvažujeme úplně o jiném řešení a takhle je to do té doby, dokud se planety naplno nerozjedou.

Od poloviny/konce října, jak se začnou postupně vydávat přímým směrem, to není tak, že bychom cítitli hned úlevu a vyřešení, nicméně mnoho z věcí, které stály, stagnovaly či bylo jejich řešení v nedohledu, se pomalu rozjedou a my uvidíme opět světlo na konci tunelu. Teď může mnoho z nás kráčet jak ve tmě.

Zároveň máme po Úplňku v Rybách, který mohl byl v lecčem zásadní. Ryby jako poslední znamení zvěrokruhu uzavírají celý cyklus, tedy posledních cca 12 měsíců. Mohli jsme se tyto dny nastavit na to, že některé věci v našem životě už nemohou jednoduše pokračovat, protože nám neslouží a není potřeba v nich setrávat dál.

Využijme tohoto období k přeskládávání věcí ve svém životě. Udělejme si čisto, jasno, zkoumejme a pátrejme. Jde to teď možná ztuha, protože ten tlak už je opravdu dlouhodobý, ale úplně nezakrňme a nerezignujme. Zkusme se uklidnit a dělejme všechno pro to, abychom aktuální období zvládli. V poradně poslouchám o obrovských výkyvech a změnách několikrát denně, ale není to nic, co by bylo překvapivého. Spíše vylézají na povrch věci, které měly být nějakou dobu našemu zraku skryty. Teď je vidíme, tak je jen pozorujme a berme toto odkrytí jako nutnou součást k novým a lepším zítřkům.

Opatrujte/me se! Krásné dny,
Tereza

Dagmar Holešová  · 

Převzato z fb 🤔

Vážení přátelé, buďte v tuto chvíli obzvlášť ostražití a informovaní. Negativní síly se ze všech sil snaží manipulovat se zákonem svobodné vůle a snižovat vibrace našeho kolektivního vědomí a energetické sítě Země.

Buďte moudří a klidní. Darujte lásku a radost. Lesk. Přemýšlejte třikrát, než budete sdílet násilné a destruktivní vizuální informace. To může mít extrémně negativní dopad na emocionální pozadí lidí, kteří to vidí. A pak to bude hrát ve prospěch temnoty.

Vnímejte měnící se energie a harmonizujte s tímto tokem. Srdce, ne mysl.

Žádám vás, abyste tuto zprávu předali lidem, kteří sdílejí pravdu s velkým publikem. Nyní je velmi důležité zvýšit vibrace lidí a dostat je ze stavu strachu a úzkosti.

Modlitba Antoine de Saint-Exupéryho:

Neprosím o zázrak - Pane, nýbrž o sílu pro všední den. Nauč mne umění malých kroků. Učiň mne důvtipným a vynalézavým, učiň mne jistým, abych si uměl správně rozdělit čas. Daruj mi jemný postřeh, abych pochopil, co je prvořadé a co druhořadé. Prosím o sílu pro kázeň a míru, abych životem jen neproklouzával, ale abych si běh dne rozumně rozdělil, abych si všiml záblesků světla a výšin a abych si alespoň tu a tam našel čas pro kulturní prožitek. Dej mi poznat, že blouznění, ať o minulosti nebo budoucnosti, nepomáhá dál.

Pomoz mi, abych to nejbližší činil co nejlépe a nynější chvíli poznal jako nejdůležitější. Ochraň mne před naivní vírou, že v životě musí jít všechno hladce. Daruj mi střízlivé poznání, že těžkosti, porážky, neúspěchy a zvraty jsou samozřejmým doplňkem života, kterým rosteme a zrajeme. Připomeň mi, že srdce často stávkuje proti rozumu. Pošli mi v pravou chvíli někoho, kdo má odvahu říci mi pravdu v lásce. Dej mi denní chléb pro tělo a duši, projev tvé lásky, přátelskou ozvěnu a alespoň občas prožitek, že mne někdo potřebuje. Vím, že se mnohé problémy vyřeší tím, že se nic nedělá, dej mi abych uměl čekat.

Chtěl bych také tebe a jiné nechat vymluvit. Nejdůležitější věci si člověk neříká sám sobě, jsou mu řečeny. Víš jak velice potřebujeme přátelství. Dej, abych této nejkrásnější, nejobtížnější, nejriskantnější a nejjemnější věci života dorostl. Propůjč mi nutné vnuknutí, abych ve správném okamžiku odevzdal balíček dobra, se slovy nebo bez nich, na správném místě. Ochraňuj mne před strachem, že bych mohl zmeškat život. Nedávej mi co si přeji, ale co potřebuji. Nauč mne umění malých kroků.

 

Jsme v silných očistných energích. Fyzické i psychické symptomy mohou být všelijaké. Hlavu vzhůru a nohy na Zemi ENERGIE  PŘED EQUINOXEM Postupně budou vstupovat energie rovnodennosti, to znamená, že to nebude dříve než 21., stane se, že mám na mysli sluneční plazmový vítr, který se chystá vstoupit v hodinách, který začne eliminovat zametání staré energie jako odpad, z celé Země a nás od posledního Měsíce do dne před nebo dokonce rovnodennosti. .Jsme vlastně v dalších hlubokých očistných dnech před tím, než probíhá tato výše zmíněná Metamorfóza. Co produkuje všechny současné fyzické emocionální vjemy a symptomy, jako je únava, apatie, neskutečnost, dezorientace, otoky, záněty, čištění trávicího ústrojí, očištění ve zmatených snech, úzkost, svědění, vztek, netrpělivost, pláč, smutek, nostalgie atd. Mějte na paměti Uzdravení rány Atlantidy a Lemurie, které se děje letos v září, protože ti, kteří při té příležitosti existovali, budou těmi, kteří se nejvíce cítí v tomto okamžiku září po Měsíci tak silném. Doufejme tedy, že se vše stane v nejlepší možné rovnováze, abychom mohli nadále uzdravovat a zlepšovat obecný život Planety a nás.  POZNÁMKA Výše popsané příznaky budou obecně pokračovat, až se energie dotknou Země. Také stahování kódů před rovnodenností. Hlavu vzhůru Eduardo Ostraujov

Přírodní léčivý kanál


Pa Trik

CO ZNAMENÁ ŽÍT SPOLU NEBE NA ZEMI?

Možná jste se už setkali s pojmy ,,Nebe na Zemi, nebo také ,,Nová Země". Mohlo by se zdát, že se v poslední době s podobnými pojmy roztrhl pytel. Někteří lidé se obávají, že jde jen o novou módní vlnu.

A PŘESTOŽE KAŽDÝ MÁ SVOU VLASTNÍ DEFINICI, RÁDA BYCH SE S VÁMI PODĚLILA O TU SVOU:

 

,,NEBE NA ZEMI JE STAV VĚDOMÍ, KTERÝ MŮŽEME DENNĚ PROŽÍVAT UVNITŘ SEBE, ALE TAKÉ PARALELNÍ REALITA, KTERÁ UŽ EXISTUJE, A MY JI MŮŽEME REÁLNĚ TVOŘIT."

 

ALE POSTUPNĚ... O CO VLASTNĚ JDE, A PROČ JE FAJN SI TENTO FENOMÉN SOUČASNOSTI POJMENOVAT PRAVÝM JMÉNEM?

Pojem ,,Nebe na Zemi" není výmyslem moderní ezoteriky, jak by se mohlo zdát. Najdete ho nejčastěji v toltéckých a mayských proroctvích.

Tyto vyspělé civilizace predikovaly, že rokem 2012 započne intenzivní transformace lidstva, kdy v průběhu let bude čím dál zřetelnější dělení společnosti na dva světy.

Myslím, že obzvláště od spuštění ,,akce covid" je to více než jasné:).

Starý svět, založený na strachu a mocenských strukturách, se s příchodem nového vědomí, založeného na úctě a harmonii, postupně bortí.

Toltékové upozorňují na fakt, že čím víc lidí se probouzí, tím víc starý svět bude vyvíjet odpor, a tak se může zdát, že negativita naopak sílí.

Dle Toltéků tento proces bude trvat ještě přibližně 2 000 let, než se kosmický cyklus Doby Temna kompletně překlopí do nového kosmického cyklu Zlatého Věku. Nyní se nacházíme přibližně v polovině proměny.

TAKŽE, MILÍ PŘÁTELÉ, ŽÍT SPOLU NEBE NA ZEMI NEZNAMENÁ BROJIT PO VZORU KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ PROTI SYSTÉMU A PROPADNOUT SPASITELSKÉMU KOMPLEXU.

JSME GENERACE, KTERÁ SE PŘIŠLA VYLÉČIT Z TRAUMAT MINULOSTI, ABYCHOM JE UŽ VE VELKÉM NEROZSÉVALI DÁL.

PŘIŠLI JSME PROŠLAPAT CESTU A POMOCI RESTRUKTURALIZOVAT SYSTÉM Z MÓDU VYKOŘISŤOVÁNÍ DO PODOBY, KTERÁ SLOUŽÍ LIDEM.

Nejsme tu od toho, abychom spasili svět. Jsme první generace, která vědomě integruje svá vnitřní zranění, a tím je přestává přenášet na další generace.

To však neznamená, že odteď budeme dokonalí, nikdy neuděláme chybu a nikdy nepřeneseme na naše děti něco, co může zabolet. I naše děti sem přicházejí se svými zátěžemi.

 

JSME PRŮKOPNÍCI NOVÝCH FOREM KOMUNIKACE A SOUŽITÍ. TEPRVE SE UČÍME TOMU, CO NÁM NIKDO NEPŘEDAL:

 

✅Otevřené komunikaci namísto manipulace

✅Empatii namísto sobectví

✅Soucitu namísto lítosti udržující roli oběti

✅Respektu namísto konkurence

✅Ekologickému a udržitelnému uvažování

JSME SVĚDKY JEDINEČNÉ PROMĚNY, KDY POSPOLU, VEDLE SEBE ŽIJÍ DVA PARALELNÍ SVĚTY: SVĚT STARÝ A SVĚT NOVÝ.

Žijeme v době, kdy svět založený na strachu slouží jako motivace a hnací motor pro staré duše, které přišly přepsat staré vzorce založené na strachu a manipulaci, a přispět tak k vytvoření nové společnosti, v které budou pokračovat naše děti a další generace.

NEBE NA ZEMI JE STAV VĚDOMÍ, KTERÝ ŽIJEME UVNITŘ SEBE. VĚDOMĚ SI VOLÍME POZVEDNOUT NAŠI ENERGII TÍM, CO NÁM PROSPÍVÁ, MÍSTO ABYCHOM SE NECHALI STRHNOUT TÍM, CO NÁM ŠKODÍ.

TAK SE POSTUPNĚ MĚNÍ NAŠE VYZAŘOVÁNÍ, KTERÝM DO SVÉHO ŽIVOTA PŘITAHUJEME PODOBNĚ NALADĚNÉ TVŮRCE.

POSTUPNĚ SE PROPOJUJEME A TVOŘÍME NOVOU SÍŤ KONTAKTŮ, KDY KAŽDÝ Z NÁS PŘISPÍVÁ K OBRODĚ SVÝM JEDINEČNÝM ZPŮSOBEM.

K ROZKVĚTU NEBE NA ZEMI PŘISPÍVÁTE, AŤ UŽ JSTE:

✅Člověk, který statečně čelí svých strachům a dělá něco pro to, aby se vymanil z jejich vlivu

✅Prodavačka v obchodě, která obdarovává své zákazníky upřímným úsměvem

✅Rodiče, kteří se dokáží domluvit se svým dítětem jako s rovnocenným parťákem

✅Partneři, kteří si umí naslouchat a komunikovat bez obviňování

✅Pěstitelé, kteří prodávají živé potraviny bez chemie

✅Přírodní stavitelé, kteří učí lidi, jak stavět levněji a ekologicky

✅Lékaři, právníci, ekonomové, učitelé, a další, kteří se věnují obrodě daného oboru a prosazují holistické pojetí, beroucí v potaz všechny složky člověka (tělo-mysl-duch)

✅Investoři, kteří financují smysluplné projekty v souladu s Novou Zemí

✅Umělci a inspirátoři, kteří pomáhají lidem rozvíjet jejich tvůrčí sílu a intuici

... a mnozí další...

TO VŠE NENÍ MÓDNÍ TREND, ANI AKTIVISMUS. MĚNIT NAŠE ENERGETICKÉ I HMOTNÉ NÁVYKY JE NUTNOSTÍ, CHCEME-LI NA TÉTO KRÁSNÉ PLANETĚ ŽÍT, A NE POUZE PŘEŽÍVAT.

JESTLI ZASTÁVÁTE VÝZNAMNOU SPOLEČENSKOU FUNKCI, JE TO SKVĚLÉ. A JESTLI ŽIJETE SKROMNÝ PŘIROZENÝ ŽIVOT, NEBO SE SNAŽÍTE BÝT PÁNY SVÉ ENERGIE - JE TO TAKÉ SKVĚLÉ.

KAŽDÝ JEDEN Z NÁS PŘISPÍVÁ K ŽITÍ NEBE NA ZEMI TÍM, ŽE NEPŘESTÁVÁ VĚŘIT V SÍLU LÁSKY, A PŘITOM NEPOPÍRÁ REALITU TAKOVOU, JAKÁ JE.

PŘISPÍVÁME TÍM, ŽE PEČUJEME V PRVNÍ ŘADĚ O SEBE – O SVÉ FYZICKÉ A DUŠEVNÍ ZDRAVÍ.

Někteří lidé jsou vedeni k tvoření novodobých společenství a center, což je velmi potřebná součást pro budování Nebe na Zemi.

Jak s oblibou říkám, bez peněz Novou Zemi nevybudujeme. Nestačí o ní meditovat a cítit ji uvnitř sebe.

To však neznamená, že leadeři a propojovatelé jsou důležitějším článkem řetězu, než lidé, kteří žijí skromný a přirozený život. Však víte, jak to je – my lidé jsme mistři v rozdělování, zatímco Slunce svítí na všechny stejně

TO JE PRINCIP, JAKÝM SE VYVÍJÍME - OD JEDNOTLIVCE K ŠIRŠÍ SPOLEČNOSTI. JEŠTĚ SE VRAŤME ZPĚT K TOMU, CO ZNAMENÁ NEBE NA ZEMI JAKO VNITŘNÍ STAV VĚDOMÍ A PROŽITEK V REALITĚ.

Nebe na Zemi není o tom meditovat na růžovém obláčku a vidět jenom to Božské v nás. Nejde o budování pocitu výjimečnosti, ani o popírání reality.

NAOPAK: ŽÍT NEBE NA ZEMI MŮŽEME TEHDY, KDYŽ AUTENTICKY UZNÁVÁME ÚPLNĚ VŠE, CO NÁS V REALITĚ OBKLOPUJE. KDYBYCHOM SE TVÁŘILI, ŽE VE SVĚTĚ NEEXISTUJE BEZPRÁVÍ, NEBO VKLÁDALI VEŠKERÉ NADĚJE NA ZMĚNU LIDSTVA DO AKTIVISMU, BUDEME ZKLAMANÍ A ROZHOŘČENÍ. TO JE PŘIROZENÝ DŮSLEDEK TOHO, KDYŽ POPÍRÁME REALITU A POTLAČUJEME ČÁSTI SEBE SAMA.

🌑Řeknu vám jedno: ze svých osobních zkušeností, i po letech terapeutické práce s lidmi jsem přesvědčená, že Nebe na Zemi nelze žít, pokud se člověk vyhýbá svým stínům, nechce se konfrontovat s temnotou a dělá, že se ho to netýká.

Ostatně, stíny jsou pouze vytěsněné, ubolené části nás samých, které potřebují být s láskou integrovány jako součást našich zkušeností.

 

Když se nesnažíme být jen ,,ti dobří“ a nedělíme lidstvo na dva tábory, zjistíme, že můžeme fungovat někde mezi těma dvěma paralelními světy.

🍃Tím pomáháme jak svému duševnímu klidu, tak i přirozené restrukturalizaci společnosti.

🍃Když nevyvíjíme odpor, nevytváříme sílu, která by nás vtahovala do extrémních situací a třecích ploch, které by spolu musely bojovat.

🍃Čím víc směřujeme k rovnováze, tím jemnější vychýlení k jednomu nebo druhému pólu zkušenosti zažíváme.

🍃Přijímáme je jako přirozenou součást života, protože nejsme jenom Světlo a nejsme jenom Tma. Jsme lidé a jsme duše s pestrými zkušenostmi.

🍃Přijetí reality takové, jaká je, probouzí naší autenticitu, vnitřní sílu a svobodu uprostřed jakýchkoli podmínek.

🍃Čím víc známe sami sebe, tím víc ctíme své vnitřní hranice a tím uvolněněji můžeme komunikovat i s lidmi, s kterými nejsme na stejné vlně.

🍃Vytváříme méně odporu a více spojení, s naprostým respektem vůči tomu, že s někým jsme si bližší, s někým méně a s někým se potkáváme za účelem vyřízení formalit. To nám však nebrání chovat se k sobě jako lidé, s vlídností a úctou k druhému.

 

KOLIK JE LIDÍ NA SVĚTĚ, TOLIK JE PERSPEKTIV NA ŽIVOT. KAŽDÝ Z NÁS MŮŽE MÍT JINÝ NÁHLED NA TO, JAK ŽÍT TO SVÉ NEBE NA ZEMI. NEEXISTUJE SPRÁVNÝ NÁVOD NA TO, JAK JEJ ŽÍT.

 

CO PRO MĚ OSOBNĚ ZNAMENÁ ŽÍT NEBE NA ZEMI?

✅Následovat svou vnitřní radost a používat ji jako kompas k realizaci všeho, co je v souladu se mnou a s Existencí

✅Posilovat svou fyzickou a duševní imunitu a obranyschopnost vůči toxickým energiím, abych se jim nemusela vyhýbat a dokázala s nimi v případě nutnosti koexistovat

✅Pečovat o své tělo a duši - jíst kvalitní stravu a věnovat se pravidelné psychohygieně např. skrze dechové techniky

✅Umět si nastavovat zdravé hranice a tím pěstovat kvalitní vztahy, které jsou vzájemně obohacující a vyživující

✅Pravidelně se uzemňovat, být v kontaktu s přírodou, neulítávat myslí do starých destruktivních příběhů

✅Cítit vděčnost za život, užívat si maličkosti všedního dne, hodně se smát, tancovat, zpívat, malovat a milovat

✅Stejně tak si umět dopřát prostor pro své slzy, smutek, hněv a všechny emoce, které k lidské zkušenosti patří, a integrovat je jako součást své cesty

✅Být pravdivá, upřímná a autentická v komunikaci a sebevyjádření

✅Navyšovat svou schopnost empatie, soucitu, naslouchání, bdělosti, síly vůle, a dalších ctností, které z nás dělají lepší lidi

✅Nestát si v cestě a pracovat na uvolnění starých záznamů, které tvoří rozpory mezi tím, co je pro nás dobré, a tím, co chceme

✅Nevyvyšovat Božství nad lidství, ani hmotný svět nad duchovní - užívat si propojení obojího, neboť to k sobě odedávna patří

✅Komunikovat se svou intuicí a radit se se Zdrojem ohledně svých rozhodnutí

✅Spoléhat na sebe a své instinkty, být soběstačnou bytostí, plně zodpovědnou za sebe, své pocity a své činy

✅Žít ve finanční hojnosti, užívat si dary země, podporovat smysluplné projekty a používat peníze jako most k tvoření nového světa

✅Obklopovat se krásou přírody a věcí, které mě nabíjí energií, protože krása a umění je projev naší Božské podstaty

✅Respektovat cykly přírody a dopřát svému tělu a duši, co v daném období potřebuje, i kdyby to mělo být jen na několik minut denně - vyvažovat rovnováhu mezi akcí a odpočinkem.

To je inspirace ode mě pro vás. Mé Nebe na Zemi je velmi komplexní a pestré, a přitom vychází z jednoduchosti a přirozenosti.

 

A jak to máte vy? Jak žijete své Nebe na Zemi? Podělte se v komentářích.

 

S vděčností za všechny, kteří jsou na stejné vlně,

Margot Gabrielle

RAHIMÉE

Foto - zdroj: www.themindsjournal.com

 

 

O lásce a o vztazích
Zlatá Dušička

To, co nazýváte láskou, lidé Země, ve vašem podání vede často k pocitům, které jsou zcela odlišné od pravého stavu věci. Vy však zatím neumíte být v lásce zcela ponořeni, žít v lásce. Zatím si na lásku pouze hrajete, i když city, které prožíváte, jsou mnohdy skutečné a čisté. Každý z vás hledá toho pravého a tu pravou. Neuvědomuje si však, že lásku nelze zcela vynutit, nelze k sobě nikoho připoutat na celý život. A pokud lásku necítíte k sobě samým, jak tedy můžete vědět, jaká láska vlastně je? Není potřeba si zoufat, neboť se učíte a jste vedeni k tomu, abyste rostli skrze vaše vlastní prožitky. A takový růst zahrnuje také prožívání vztahových nesouladů a zejména odráží vaše vlastní pocity v tom druhém.

Tento čas, lidé Země, je časem proměny nejen celého světa, ale zejména velkých vnitřních změn. Tím, jak se očišťujete, měníte svá vnitřní nastavení tak, že se ocitáte blíž ke své duši, ke své podstatě. Je to čas velkého třídění a to probíhá nejen odchodem duší z tohoto světa a zesílením polarizace. Je zde také fenomén proměny v lásce, ve vztazích. I zde se rozbíhá proměna, která zasahuje mnohé oblasti a mnohé páry. Tam, kde není ten pravý cit a soulad, nastává rozklad. Je to čas migrace a přesunu, kdy nastává opouštění a zároveň nové shledání. Láska si přitahuje lásku.

 Lidé Země, toto je přirozený běh této doby. Uvědomujete si, že nejste schopni žít na dvou místech. Ti, co nežijí v pravdě, ti, co hledají pouze utišení svých nižších pudů, jsou vedeni, aby zcela přehodnotili svůj život. Tam, kde není respekt a tolerance, ale pouze sobectví a manipulace, tam není možné pokračovat dále. A toto vše začíná být vidět i navenek. Můžete cítit chaos a příčina chaosu je v tom, že se zde kříží dvě síly. A to síla duše a ega a síla ducha oproti síle karmy. Není však potřeba propadat skepsi. Ti, co z vašeho života odejdou, budou nahrazeni daleko kvalitnějšími a ti vám opět budou zrcadlit, avšak tentokrát již vyšší kvalitu života.

Vztahy obecně prochází změnou. Nebudou zde již podporována taková spojení, která jste znávali. Transformace zasahuje i zde. Přibývá více volnosti, více svobody. Mnohé extrémy, které vidíte kolem sebe v oblasti vztahů, budou narušeny a časem se též rozpadnou. Chaos ve světě vzájemných kontaktů a propojení vede však k postupnému souladu a spojení duší, které k sobě patří. Je zde kladen důraz na prožívání vědomých spojení, spojení, kdy je zde zachována jedinečnost ducha a spojení, která se dokáží vzájemně inspirovat k větší tvořivosti. Tento přechod je obtížný pro mnoho bytostí, neboť existuje nehybnost v mnohých vztazích. Žijete ze zvyku, nikoli z tvořivosti. Denní rutina vás ubíjí. Nedokážete se uvolnit z pout svázanosti, z pout strachů. Avšak vaše vnitřní touha ke změně ve vás aktivuje oheň, který tu změnu zažehne a dokáže vás osvobodit. Proto klíčem ke změně je vaše vnitřní rozhodnutí, soulad s touto změnou a oproštění se od všech obav z budoucnosti. Neboť takové obavy nejsou na místě a jsou generovány z nižších světů.

Lidé Země, touha po naplnění spolu s vnitřní silou vás dovede k manifestaci této touhy. Je příznivý čas pro to, abyste dokázali stvořit cokoli ve svém životě. Přestože jste ovlivněni silou vaší minulosti, silou toho, jací jste byli dříve. Vše však je součástí celkové proměny světa spolu s vámi. Nevzdávejte se a každou životní událostí procházejte s láskou. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě. 

zdroj: https://www.facebook.com/alita.zaurak/posts/10159146584430211


Ivona Antalii  · 

PROCES JE TO OČ TU BĚŽÍ, VÝSLEDEK JE UŽ JEN BONUS

Vím, že vaše myšlení chce návody, jak PUSTIT a NELPĚT.

Znovu opakuji to, co v předchozích článcích, jakákoli blokující energie vznikla v našich životech na energetické úrovni, čili v oblasti prožitků. Nevznikla mentálně. Něco jsme prožili a následně jsme si z tohoto prožitku vytvořili mentální přesvědčení, která nám zůstala v podvědomí, které nyní ovlivňuje z větší části to, jak svůj život dál nevědomě prožíváme. Jsou to naše témata, se kterými se trápíme.

Z tohoto důvodu je podstatný prožitek, nikoli výsledek.

Nebo jinak, není podstatné dostat návod, který by vás dovedl k výsledku. Podstatný je prožitkový proces, který vede k puštění, odpuštění, ne-lpění na něčem. Z vlastní zkušenosti vám zodpovědně říkám, že pokud jste procházeli procesem zvědomování na prožitkové úrovni, onen výsledek, na který chcete návod, je pro vás potom už jen jako bonus. Vlastně to v tu chvíli není důvod k ohňostroji, když tohoto výsledku dosáhnete, neboť jste v tu chvíli jen vděční za svůj proces, který k tomu puštění vedl. Jste přeplněni láskou k procesu, který vás posílil, něco v životě pustil, něco získal a něčím vás proměnil.

Jste opět doma. Ve vibračním poli lásky, které po tak dlouhém čase znovu cítíte v sobě a které jste měli vždy v sobě, jen vám blokády, které brání jejímu přirozenému a svobodnému toku, neumožnily ho vědomě vnímat a prožívat. Jste doslova prosyceni touto láskou a to ke všemu, co přináší projev existence. Vibruje ve vás láska i k těm lidem, kteří vám tuto lekci poskytli a třeba vám v životě ublížili tak, že jste si mysleli, že jim nikdy neodpustíte. V tomto okamžiku jste ale už volní a vnímáte, že to všechno byla jen hra pro vás, která vám v procesu přinesla tolik nádherných poznání a uvědomění! Tolik lásky a úcty, ať už se stalo cokoliv, nebo ať jste udělali cokoliv, kterou k sobě v takovou chvíli procítíte, jste nikdy dřív neprožili. Vše je najednou puštěno a vy už víte srdcem, že nebylo za čím se hnát.

V tomto procesu jste, aniž byste si toho možná byli vědomi, jen volili tak dlouho lásku a ladili se na ní, namísto toho, abyste propadali zas a znovu na jinou frekvenci, která vás stahovala od lásky. To je frekvence výčitek, starostí, trápení nad něčím, co se stejně nedá změnit, viny, studu, ponížení, lítosti, toxického hlasu (zní nápadně stejně jako hlas rodičů), nepochopení, že vše se děje pro váš růst a nejvyšší dobro, že je to větší, než jste vy, úroveň zrady, zklamání, sebedestrukce, morálky bez srdce, odsouzení, strachu.... Aniž byste si toho byli vědomi, jste zas a znovu volili ladění se do frekvence, která se v té těžké životní chvíli neodklonila od sebe a nezavrhla se v ničem, co právě prožívala emočně, nebo mentálně, či fyzicky. Jen jste šli zas a znovu do procesu a poklekli před ním s láskou a pokorou, neboť jste na určité úrovni vědomí věděli, že tak je to správně - jen prožít bez odporu a nezatratit se v tom.

Jinými slovy, chcete-li návod, jak se pustit lpění, nehledejte ho. Jen si slovo PUSTIT při zvědomování nahraďte slovem - UVOLNIT. Jak se ještě více mohu uvolnit do lásky, jak vnést do této situace ještě více lásky k sobě, k životu, procesu, k emocím, které právě prožívám?

A uvolňujte se, postupně, pomaličku, to je postupné pouštění... pustit najednou a radikálně, to je velmi výjimečné, ne-li nemožné na počátku zvědomování, má to svůj proces a vývoj, svoje vrstvy... čili je zbytečné soustředit se na samotný výsledek. Výsledek pustit.

To hlavní je proces pouštění, nikoli samotný výsledek.

Mám jednu úžasnou duši v léčení. Také by ráda ve své mysli znala přesný čas, kdy se pustí toho, na čem si lpí. Často si na tom ujede a pak se trápí v neodpuštění sobě a zavrhuje se v tom. To je pro každého celkem přirozené, když žije procesové srágorky už tolik let, v transformačním období tyhle krušné sebedestrukční chvilky prožil každý. Protáhl se dnem a měl dny, kdy vylézaly stíny a emoční bouře tak silné, že už scházela síla a láska byla zahalena do toho bordelu určeného k vyklizení. Ale i v takových chvílích, přišla naděje, u mě třeba příroda, nebo moje spřízněná duše, která mi připomněla, že láska tu je a vždy tu pro mě byla. A pak zase na oplátku já posvítila jí.... cokoliv zasvítí v té chvíli, je tak láskyplné.

A já teď zase svítím těmto duším, neukazuji jim návody, ale propojuji je s vibračním polem lásky a jejich světlem, svítím jim na blokády a měním úhly pohledu, dokud si v něm nenajdou svůj soulad. A pak i této duši znovu připomenu, jako tehdy sobě: Milovaná v tomto procesu ses naučila tolik o sobě a tolik krásného.

Posílila ses ve vnitřních a vnějších hranicích, vymezila ses, konečně ses ozvala a přestala přitakávat lidem, kteří byli tvými učiteli hranic. Čím dál víc se ozýváš, jsi vidět a svět tě už nemůže nikdy ignorovat. Jsi součástí tohoto světa a je to znát. Tolik jsi zesílila od chvíle, co jsme se poznaly. Tolik jsi pochopila o sobě i svém největším lpění - na tom, aby svět byl spravedlivý a lidé také. Sice si ještě lpíš na tom, aby se lidé změnili a svět byl jiný a než pustíš tohle přesvědčení, že je musíš změnit stejně tak, jako jsi kdysi chtěla změnit svou mámu, aby tě viděla a byla k tobě spravedlivá, uběhne procesově ještě nějaká ta voda. V tom nakonec dojdeš k tomu, že nikoho nezměníš, ani nemusíš měnit, protože vše je v pořádku přesně takové, jaké to je a je to jen ztráta tvého vzácného času a energie. Bude ti jedno jestli je něco spravedlivé, či nespravedlivé. Odejde potřeba být chápána a milována, abys v tom světě nezůstala sama. Každopádně to se stane úplně samo od sebe, přestaneš na tom lpět, pokud v tomto procesu ještě nabereš síly a naučíš se stanovit hranice a vnímat se s úctou a láskou, jakou si zasloužíš.

Milovaní, stalo se mi nejméně dvakrát, že odpuštění přišlo samo od sebe.... po dlouhém procesu. Pak krátké setkání s tímto člověkem, při kterém jsem s úžasem zjistila, že už je mi to jedno 🙂Netušila jsem kdy se to pustilo, každopádně bylo to pryč a měla jsem klid. Vím, ovšem jedno. V tom procesu jsem přestala lpět na pochopení, milování, spravedlnosti, na hodné holce a dovolila jsem si být plně autentická, prožívat své emoce jako dar a nacházet k sobě úctu a lásku i za to staré já, které se tehdy moc v úctě nemělo a nechalo si mnohé líbit. Dospěla jsem k životu bez obviňování, sebedestrukce a dovolila jsem si rozkvést, zářit a vítat do svého života energie, které se mnou ladí a souzní. Miluji, procesuji, učím se a všechno čím jsem přeplněna, dávám i ven, s láskou. V knize se dozvíte více, ještě vám neřeknu, kdy vyjde, ale už teď je plná mého procesu a úžasných vhledů, kterých si cením, jako velkého daru, který smím předávat světu.

Miluj proces a miluj sebe v procesu.

Vaše Shumavan-ka

www.shumavan.cz

FB Shumavan

Skutečný život - Helena Heclová - Na konci tunelu lockdownů je světlo...

https://www.youtube.com/watch?v=3AhkO6qFyw

Antonín Baudyš a Peter Bulla v rozhovoru, o čem je současná situace, co se děje a proč s covidem- duben 2021

https://www.youtube.com/watch?v=wIM1E-69oyc


Bývalá hygienička s 28 letou praxí mluví o tom, jak si poradit s covidem a také jak jsme mylně informování

https://www.facebook.com/Mr.Karast/videos/4074214082635110

https://www.facebook.com/100008225733901/posts/3003733806577448/?_rdc=1&_rdr¨


DOPIS LÉKAŘEK A MATEK: Smyčka se utahuje (19. 5. 2021)

https://vimeo.com/556825915


ZKUŠENOST PRAKTICKÉ LÉKAŘKY (ukázka) – ¨¨
MUDr. Andrea Málková (19. 5. 2021)

Zkouška intuice    - Táňa Havlíčková

 Dneska mi došlo, že mezi těmi, co se nechtějí očkovat panuje jakási nervozita… zatímco ze skupiny očkovanců řve do světa pocit zdánlivého klidu…

Existují dvě čím dál více se od sebe vzdalující skupiny, které si ponechávají svou pravdu

Ta první se nechává očkovat - ti se totiž rozhodli na základě racionální úvahy své mysli, svého mozku, na základě zkušeností této reality, které vévodí právě mozek. V jejich rozhodnutí se nechat očkovat, je naučená důvěra v autority jako jsou učitelé, lékaři, politici… kterým bezmezně věří a nehodlají svou důvěru narušit jakýmikoliv argumenty té druhé strany.

Ta druhá skupina se může cítit nejistá, ale přesto se rozhodla setrvat ve svém rozhodnutí si nenechat do svého těla vpravit látku, o které ví, že není bez vedlejších toxických následků pro tělo (a s největší pravděpodobností i pro duši). Tato skupina se nerozhoduje na základě důvěry v současné politické autority, ale na základě své vlastní intuice.

Intuice je spojení mysli se svou duší, se svým Vyšším Já, spojení s vědomím Stvořitele, spojení s Bohem.Samozřejmě můžeme cítit (ano, já osobně patřím do té druhé skupiny) - něco jako nervozitu, nejistotu, protože zatímco ta první skupina “má jasno” - můžou na dovolenou, můžou cestovat, můžou do kina, můžou na pizzu… oni mají tu “jistotu” - stát se o ně přece postará - my momentálně nemůžeme nic… 


My z té druhé skupiny dokonce nemáme ani tu zdánlivou jistotu, že naše rozhodnutí je správné - protože intuice nedává nikdy papír s razítkem. Ona je nehmotná, nemá tvar, ani s námi nemluví… vy jen můžete cítit hlubokou vnitřní důvěru, že Bůh je s vámi ve spojení (a nemyslím ty rádoby… bohy… ), ale je to pořád jen pocit…

A teď jde o to, si za tímto svým hlubokým pocitem vnitřní jistoty, že naše rozhodnutí je prostě pro nás to nejlepší - jen stát. Setrvat a nenechat se vyvézt z klidu. Mysl a ego vám může podsouvat spoustu výmyslů a důvodů… ale pokud zůstanete ve spojení se svou intuicí - jste ve spojení s Bohem.


Já jsem za tuhle zkoušku nesmírně ráda. Ať se bude dít cokoliv, já ve své vedení intuice budu věřit i nadále.

... pusťte si nějakou hezkou muziku a tančete s důvěrou vstříc novému našemu světu...  

 zdroj: https://www.facebook.com/tana.holan/posts/1799955366832158


Saiba Arcturus

 JSTE PŘIPRAVENI NA ZMĚNU / AKCI?

Arkturiánská rada 9 D prostřednictvím Daniela Scrantona 31.5.2021

′′ Zdravím." Jsme arkturijská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Dokončili jsme hodnocení lidského kolektivního Vědomí a jeho schopnosti vyrovnat se s energiemi vyšších frekvencí.

Tady je to, co jsme objevili.

Ne každý reaguje na energii s vyšší frekvencí rovnoměrně.

Ti, kteří na to nejsou plně připraveni, mají poměrně velké příznaky vzestupu a někdy mohou dokonce zažít nějaké psychické zhroucení nebo dokonce záchvat.

Ti, kteří jsou vzhůru, ale nepřipravují se na energie vyšších frekvencí, mohou zažít některé pocity těla, některé podivné sny a fyzickou dehydrataci.

Vy, kteří jste vzhůru a očekáváte, že přijdou vyšší frekvence, máte krásné zážitky, kde využijete Nové schopnosti, kde se budete po určitou dobu znát jako své Vyšší Já a budete mít spoustu dalších pozitivních výsledků.

Možná si v tuto chvíli říkáte, jak je možné poznat, kdy přicházejí energie vyšších frekvencí, abyste byli připraveni.

V tomto okamžiku je dobré být neustále připraven. Nečekejte jen na úplněk nebo slunovrat.

Ujistěte se, že jste vždy hydratovaní, vždy odpočatí. Ujistěte se, že máte neustále uzemnění, cítíte své emoce, spojujete se s přírodou a otevíráte se pro příjem.

Zkušenost se zvýšeným odebíráním energie může být jednou z největších zkušeností vašeho života.

Mohlo by to být jedno z nejhorších.

Opravdu záleží na prostředí, do kterého tyto energie vstupují.

Pokud má člověk mnoho nevyřešených pocitů, energie s vyšší frekvencí může všechny vynést na povrch. Pokud se člověk fyzicky nestará sám o sebe,

A jak jsme řekli, možná byste měli zůstat připraveni, protože jste každým dnem blíže k povstání.

Vzestup bude konečným stažením energie s vyšší frekvencí.

Příprava na tuto skvělou událost, která přichází ve vašem životě, je velmi důkladná duchovní praxe.

Ale všechny věci, které jsme vám zde dali jako způsob péče o sebe a energetické přípravy s vyšší frekvencí, jsou také dobré a zdravé postupy šťastného, zdravého a naplněného života.

A tak ti, kteří si úplně neuvědomují, že nastane posun, se mohou v mnoha ohledech připravit podvědomě.

Někteří lidé vědí, že se něco děje, aniž by to vyjádřili slovy.