Dostali jsme informace od Pleidiánů, že sluneční záblesk již opustil Střed Galaxie a datum 4. července je čas, který potřebuje k dosažení Země.

(článek překládaný překladačem z portugalštiny)

Galaktické Srdce

Akce nebude taková, jak se o ní mluvilo. Blesk bude vnímán jemněji, než si myslíte. Neměli byste se předem zabývat způsobem, jakým se dostane k vašemu tělu, jen se připravte, zaměřte se na své duchovní praktiky, zapojte se do klidu a klidu, zvyšte své vibrace v přípravě, abyste absorbovali tolik těchto nových energií, které vám pomohou realizovat některé procesy, které již probíhaly ve vašem fyzickém těle, které tělo přiblíží krystalické základně. Stejně jako všechno, co pochází od Stvořitele přírody, bude přijímání této energie zpracováno vaším tělem přirozeným způsobem.

Pokud jde o nevyřčené, mnozí se probudí z hlubokého spánku.

Příprava na akci:

Meditujte od dnešního dne, v době, kdy můžete od 20 min do 40 min denně. Pokud máte úzkost, nespavost nebo jakýkoliv typ nerovnováhy, meditujte déle a déle.

Ujistěte se, že to ale nepřeháníte. Doporučení pro ty, kteří ještě neučinili svůj přechod ke zdravější stravě: vybrat si ovoce a zeleninu bohatou na vodu, jak je uvedeno níže:

Okurka: Obsah vody 96,7%. ...
Salát: Obsah vody 95,6%. ...
Celer: obsah vody 95,4%. ...
Ředkvičky: Obsah vody 95,3%. ...
Rajčata: Obsah vody: 94,5%. ...
Zelené papriky: Obsah vody 93,9%. ...
Květák: Obsah vody 92,1%. ...
Vodní meloun: Obsah vody 91,5% vody.

A ovoce bohaté na vitamin C:

Černý rybíz.
Kiwi
Papaya
Pomeranče
Jahody
Ananas

 

Pijte dostatek vody, nemusíte zvyšovat denní dávku vody, protože už budete jíst vodu v zavodňovacích potravinách (viz výše).

Některé procesy ve vašem fyzickém těle budou dokončeny do 4. července, takže je nezbytné nechat tělo připravené pro tyto účely procesů DNA.

Po datu bude transformace pokračovat.

Pokud jste se ještě před 4. červencem řádně neuzemnili, je na místě v kontaktu s přírodou takto učinit a přistát s energií. Pokud nemůžete do přírody, položte ruce na zahradnický substrát (lze koupit v hobby marketu) nebo do květináče asi 15 až 20 minut. To vám pomůže eliminovat negativní energie.

Buďte ve světle a buďte v klidu. Každý projde tímto okamžikem jinak. A ani to není důvodem k obavám.

Také se ujistěte, že spíte potřebné hodiny spánku pro odpočinek a integraci těchto energií.

Pokud máte problémy se spaním, zajděte si v následujících dnech na reiki, masážní terapii, akupunkturu. Vyberte si techniku, která vám bude nejvíce prospívat. Použijte také fytoterapie indikované bylinkářem a čajem, které vám umožní uklidnit mysl vašich osobních problémů tak, že si můžete odpočinout čas potřebný k přeměně vašich energií.

Ujistěte se, že děláte hlavní věc: buďte klidní a pokojní, odpočívejte v tomto klidu JÁ JSEM, budete mít nyní více napojení, od tohoto měsíce jiným způsobem, ještě intenzivněji, než si představujete.

Jak jsem napsal ve všech mých textech na tomto blogu, jsme v Nové Zemi, Nové Gaii a jste její součástí!

Sledujte, jak vše přirozeně plyne a bez velkého úsilí v přírodě, protože všechno je kompletní a my jsme jeho součástí!

Pociťujte to ve svém srdci a odpočívejte v této pravdě a to vás uklidní.

Nebojte se, jen děkujte a následujte vše.

Důvěřujte procesu.

 

Lidstvo požadovalo světlo a světlo bude lidstvo mít! Vítězství světla! Namaste

 

Originál článku: http://www.coracaogalactico.com.br/o-flash-solar-ja-ocorreu-e-chegara-a-terra-em-breve/