BIOPROTECTOR – harmonizátor prostředí a GPZ

 

Vážení přátelé,

Možná že mnoho z Vás se teď pozná v těchto řádcích..:-) když jsem byla ještě v zaměstnání, občas tak vypadaly i mé dny….a tak se zeptám, kolikpak času denně sedíte u počítače, notebooku či u telefonu? Kolik hodin prosedíte v autě při rádiu? Většinu pracovní doby či jen část? A jste s pokračujícím dnem stále více unavení, občas stihnete polední „meníčko“, ale často si jídlo necháte přinést a ohřejete jej v mikrovlnce?…Vaše ranní předsevzetí, že dopíšete tuto věc a na tamtu se podíváte a s tím obchodním partnerem to vyřešíte a na ty maily odpovíte postupně bere za své? Nebo pak nastavujete den večer, doma si utahaně sednete k TV a po večeři u ní usnete, abyste se v noci přesunuli do postele a ráno se cítili jako byste ani nespali? Občas i takto vypadá Váš den, viďte.

A i ti, kteří jsou doma nebo pracují na sebe, se musejí dnes otáčet a bez mobilu a PC nebo tabletu, notebooku se prostě neobjedou. Je to náš pracovní nástroj.

Naše a minulé století se vyznačuje velkým zrychlením objevů vědy a techniky. Neumíme si představit život bez mobilů, počítačů, notebooků, mikrovlnek a jiných dnes již nutných věcí k životu i práci. Měníme je za stále modernější modely. Takový je život. Málokdy však víme, jakou daň si tyto přístroje vybírají na našem zdraví a životě. Neustále žijeme v elektromagnetickém smogu, často máme v ložnici televizory, jídlo si běžně ohříváme v mikrovlnce, i když víme, že to není zdravé. Za vším je také nedostatek času. Jsme potom nevrlí, s partnerkami a s partnery sdílíme stále méně a ani s dětmi nemáme čas řešit, co je trápí… občas si zajdeme do fitka, na masáž, na kosmetiku, zaplavat si, do kina nebo divadla, s dětmi na výlet….ale kolikrát do roka si to můžeme dovolit? Toto schéma změnit můžeme. Co ale změnit nikdy natrvalo nejde, to jsou geopatogenní zóny, ty se dají však částečně odstínit. Co nezměníme, pokud se tím nebudeme zabývat, je vyzařování našich PCc, mobilů, TV apod.

Kvůli zónám často umírají květiny, ale i lidé, malé děti v noci se přetočí hlavou do nohou postele a jsou plačtivé, hůře se učí, vztekají se, prudí…..a takoví jsou i dospělí.. Já sama ač jsem to tehdy nevěděla, jsem roky spala na průsečíku zón, který je nejvíce nebezpečný, a díky tomu „přišla“ o žlučník. Jaká je Vaše cena za zdraví? Kolik peněz Vás stojí kadeřník, dámy, kolik dáte za benzin, za volání, za svetr, za botky? Kolem tisícovky až 3 000 a více? A to je za měsíc? Za jednu návštěvu, za svetr, který nosíte rok či dva? A kolik jste ochotni investovat do svého zdraví a své pohody a svých blízkých, rodiny, dětí, zaměstnanců pouze jedenkrát za život? 1 tis nebo 3? A natrvalo si pomoci?

BIOPROTECTOR Vám posílí zdraví, vyspíte se, budete tedy více výkonní a zdraví, budete mít více síly a také nápadů?.

Na trhu existují různé odrušovače, harmonizátory, a sama mám také orgonity a i různé léčivé kameny. Přesto jsem si pořídila i sadu Bioprotectoru®, a ted ji mohu nabídnout i Vám za levnější ceny, než jsou v e-shopu firmy. Zde najdete Účinky a využití Bioprotectoru®.

Certifikace a výsledky měření těchto produktů: http://bioprotector.cz/certifikaty.html

Od roku 2005, co byl Bioprotector® uveden na trh (v České Republice, Anglii a Irsku), nebyla zaznamenána ani jediná negativní zpětná vazba. Naopak přicházejí chvály a pozitivní recenze od lidí, take i různých léčitelů a senzitivních lidí, viz http://bioprotector.cz/zkusenosti.html

Účinky a využití Bioprotectoru® :

Bioprotector® významně snižuje vlivy emisí (záření), elektromagnetického záření (elektotrosmogu) z elektrických a elektronických přístrojů jako je TV obrazovka, monitor počítače, notebook, mobilní a bezdrátový telefon, mikrovlnná trouba, Wi-Fi na lidské tělo a Bioprotector®je v tomto směru jedničkou na trhu.

Bioprotector® harmonizuje biopole, umožňuje nerušený tok bioenergie v lidském těle, čímž snižuje nebo úplně odstraňuje fyzické a psychické problémy spůsobované emisemi (elektrosmog). Podporuje uvolnění těla a mysli, kvalitní spánek, regeneraci a vitalitu. Chrání živé organismy v geopatogenních zónách.

Bioprotector® můžete instalovat do podlah domů, základu budov  už během stavebních prací, čímž zajistíte, že daný prostor bude harmonizován a ekologicky chráněn před negatívními vlivy geopatogénních zón (energo – anomálních zón) vytvořených spodními vodami, různými dutinami a inženýrskými sítěmi, které negatívně působí na biopole člověka.

Bioprotector® zlepšuje fyziologické funkce v orgánech a buňkách lidské těla už po několika minutách.

Bioprotector® snižuje energetické bloky v čakrách a biopoli (auře) člověka, co se v konečném důsledku projeví na dobrém zdravotním stavu člověka.

Bioprotector®  působí harmonizačně a přivádí fyzický a psychický stav člověka do rovnováhy (zlepšuje zdraví).

Bioprotector® chrání před patogenními a technickými emisemi, podzemními emisemi (nízká frekvence) a kosmickými emisemi (vysoká frekvence).

Bioprotector® má pozitivní účinek na fyziologické procesy orgánů a tkání lidského těla a významně harmonizuje energetické dráhy, které využívá akupunktura na léčení.

Bioprotector® pomáhá zabránit únavě, stresu, depresím, oslabení imunitního systému, oslabení metabolismu, podráždění nervového systému.

  Bioprotector® je obzvlášť vhodné použít v rehabilitačních centrech, lázních, masážních salónech, nemocnicích a podobných ozdravných a regeneračních institucích, protože má pozitivní, harmonizující vliv na zdraví, rekonvalescenci a je bez škodlivých vedlejších účinků.

Bioprotector® se určitě doporučuje používat v úřadech, bankách, kancelářích, obchodech atd. protože celkově harmonizuje prostředí, zvyšuje výkon, snižuje únavu.

Bioprotector® neovlivňuje fungování elektrického nebo elektronického zařízení.

Bioprotector® je vyroben z přírodního materiálu, nepotřebuje pro svou činnost elektrickou energii, nepotřebuje baterie ani elektrický zdroj, neprodukuje znečištění životního prostředí a nepotřebuje čistit. Bude Vám sloužit celý život (není omezen životností, ta je omezena jen zničením nebo přirozeným rozkladem výrobku, který může nastat po stovkách let..).

Bioprotector® je přenosný, jeho darováním nebo prodejem jiné osobě se spolu s ním nepřenáší Vaše energetická stopa (jak je tomu například u krystalů).

Bioprotector® je i přenosný, doporučuje se jej vzít na výlet, letní, zimní dovolenou.

Bioprotector® harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme.

Ceny platné od 20. 5 2016, změna leden 2017
Můžete se rozhodnout, jestli si vezmete jen jeden, dva či celou sadu.
Zboží nemám trvale skladem kvůli proměnlivému kurzu a objednává se v sídel firmy v Londýně, takže doprava trvá většinou cca týden, ale máte zde distributorskou slevu. K ceně je třeba přičíst poštovné 270 Kč, tj. Londýn-ČR. Již nelze na dobírku, MUSÍM HO ZAPALTIT PŘEDEM a až poté, co přijdou peníze na účet firmy v Londýně, zboží zasílají. Peníze zasílám já, jako spolupracovník, tedy nejdříve Vy mně. Potřebuji od Vás závaznou objednávku, na základě které jednám s firmou. A jakmile dostanu peníze od Vás, pošlu jim info a zboží hned putuje k Vám a peníze obratem posílám na anglický účet firmy. 
PRODUKTY
cena
MOJE CENY
Bioprotector® pro mobilní telefon                     950 Kč
Osobní Bioprotector®
1 140 Kč
Interiérový Bioprotector®
2 680 Kč
Bioprotector® balíček
4 500 Kč

PRO POROVNÁNÍ
cena
CENY NA INTERNETU
Bioprotector® pro mobilní telefon
998Kč
Osobní Bioprotector®
1 160 Kč
Interiérový Bioprotector®
2 755 Kč
Bioprotector® balíček
4 680 Kč

Možno objednat na svoji adresu nebo vyzvednutnout osobně, v obou případech se platí stejné poštovné, termín a čas prosím předem dohodnout: hdockalova@centrum.cz, tel. 603829970

Pozn.: Ceny se mohou mírně lišit podle aktuálního ku
rzu. Jsou pravidelně aktualizovány. Zde můžete jednoduše objednat Bioprotector:


Vaše jméno a příjmení:
Váš e-mail/telefon:
Vyberte způsob doručení:
Adresa doručení:


Zde prosím zadejte počet kusů vybraného/vybraných Bioprotectorů:

Bioprotector® pro mobilní telefon (950 Kč), počet kusů:   
Osobní Bioprotector® (1 140 Kč), počet kusů:   
Interiérový Bioprotector® (2 680 Kč), počet kusů:   
Bioprotector® balíček (4 500 Kč), počet kusů:   

Vyplňte prosím kontrolní součet (ochrana proti spamu): 5 + 4 =

                                                        


Pokud si potřebujete nechat přeměřit zóny a nechat si poradit, jak rozmístit nábytek, pan Zdeněk Bednář se tím zabývá 20 let, www.zdenekbednar.cz. Cena za celý dům nebo byt 600 Kč. Kontakt je na odkaze spřátelené weby, nabídka mých přátel.